ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

baba Linda

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by immortal 15/10/2018, 19:11

lidl će u velikoj mjeri štetiti domaćim proizvođačima
nama su štetili i todorić i lidl i ostali strani lanci s uvozom ne kvalitetnije robe
nasjedate na blještavilo kao nekad naši

immortal

Posts : 23186
2014-04-16


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by Guest 15/10/2018, 19:50

marcellus wrote:lidl je inače žešća kurčina od dućana, teška socijala...

par puta sam kupio neke stvari tamo, u pravilu prodaju smeće. Ono što prodaju a da vrijedi košta koliko i svugdje drugdje.

Pliz ne srolji,majketi..vise od 50% je hrvatske produkcije,dakle seres po svom,a ja kazem da je hrvatska hrana i ostalo,veoma dobre kvalitete..
svapska hrana,svih profila je smece,jer je industrijalizirano masovno..

kemija W5,ljudi samo hvale..kvalitetno a jeftino..od kemije za auto,koju i sam koristim,i ne vidim mane,a 3 puta je jeftinije od brandova,do kuhinjske i kemije za kupatilo..
friska roba oslikava lokalnu produkciju,dakle seres po svoje mdomacem..grickalice,kave,slatkisi,podosta iy Poljske i Madjarske.,.
dakle,gleda se IZBALANSIRANOST..da kvaliteta bude upravo odgovarajuca cijeni...
jeftino jest,jer se gleda proizvoditi tamo gdje je jeftinija radna snaga..friske robe..

Tebe treba poslati u REWE,i da ti duplo naplate ono sto je svugdje drugdje upola nize pa i vise...

Lik se jedan preseravao,Svabo,da jede samo meso iz Mesnice...ja spravio fashiranjce od mljevene ghovedine iz Lidla,i nasopao ga time..
uffff,veli tip..Morat ces mi dati adresu svog mesara..... lol! lol! lol! ya,ya.kako da ne...

Tak oi ti..tebi bi samo prepakirao,a ti bi orgazmicno svrsavao... lol! lol! lol!
bajedevj Marc,ona kosulja u onom tvom nastupu na teveju,prugasta...suzdrzao sam se pa nisam rekao...IMAM ISTU TAKVU...
kupio sam je po izlasku iz JNA,potkraj 1986. u Vinkovcima u jednom boutiku...odlicna je bila... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by Guest 15/10/2018, 19:53

mortal wrote:lidl će u velikoj mjeri štetiti domaćim proizvođačima
nama su štetili i todorić i lidl i ostali strani lanci s uvozom ne kvalitetnije robe
nasjedate na blještavilo kao nekad naši


Aha..itekako..otkupljuje sve lokalne poljoprivredne proizvode..od jaja,prek omesa,pa do povrca,a i ostalo..po zakonu mora imati bar 50% domacih proizvoda..da ne spominjem da radi marketing za vase proizvode pod nazivom Okusi Zavicaja...

Tako da,u najmanju ruku ne lazite... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by melkior 15/10/2018, 20:18

marcellus wrote:lidl je inače žešća kurčina od dućana, teška socijala...

par puta sam kupio neke stvari tamo, u pravilu prodaju smeće. Ono što prodaju a da vrijedi košta koliko i svugdje drugdje.
Lidl ima dobru ponudu čokolada po ok cijenama. U stvari, jedino što i kupujem u Lidlu su čokolade. I imaju bolji izbor nego bilo gdje drugdje.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by melkior 15/10/2018, 20:21

pismejker wrote:
mortal wrote:lidl će u velikoj mjeri štetiti domaćim proizvođačima
nama su štetili i todorić i lidl i ostali strani lanci s uvozom ne kvalitetnije robe
nasjedate na blještavilo kao nekad naši


Aha..itekako..otkupljuje sve lokalne poljoprivredne proizvode..od jaja,prek omesa,pa do povrca,a i ostalo..po zakonu mora imati bar 50% domacih proizvoda..da ne spominjem da radi marketing za vase proizvode pod nazivom Okusi Zavicaja...

Tako da,u najmanju ruku ne lazite... :cleanteeth
Pa nisam baš siguran da je pametno kupovati povrće i pekarske proizvode u Lidlu (nisam nikad), ali nigdje nema takve dobre belgijske čokolade ili onih tamnih sa 60, 70 % kakaa i komadićima naranče  king
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by Guest 15/10/2018, 20:25

melkior wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:lidl će u velikoj mjeri štetiti domaćim proizvođačima
nama su štetili i todorić i lidl i ostali strani lanci s uvozom ne kvalitetnije robe
nasjedate na blještavilo kao nekad naši


Aha..itekako..otkupljuje sve lokalne poljoprivredne proizvode..od jaja,prek omesa,pa do povrca,a i ostalo..po zakonu mora imati bar 50% domacih proizvoda..da ne spominjem da radi marketing za vase proizvode pod nazivom Okusi Zavicaja...

Tako da,u najmanju ruku ne lazite... :cleanteeth
Pa nisam baš siguran da je pametno kupovati povrće i pekarske proizvode u Lidlu (nisam nikad), ali nigdje nema takve dobre belgijske čokolade ili onih tamnih sa 60, 70 % kakaa i komadićima naranče  king

Povrca ima dosta domaceg,sezonskog,ne gocorim o onim plasticnim paradajzovima..jaja i mlijecno,sve domace,suho meso isto..nes iz poljske..
pekarsko doli u zupanji,je iz mjesnih pekara nesto,a nesto sami peku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by marcellus 15/10/2018, 20:25

pismejker wrote:
marcellus wrote:lidl je inače žešća kurčina od dućana, teška socijala...

par puta sam kupio neke stvari tamo, u pravilu prodaju smeće. Ono što prodaju a da vrijedi košta koliko i svugdje drugdje.

Pliz ne srolji,majketi..vise od 50% je hrvatske produkcije,dakle seres po svom,a ja kazem da je hrvatska hrana i ostalo,veoma dobre kvalitete..
svapska hrana,svih profila je smece,jer je industrijalizirano masovno..

kemija W5,ljudi samo hvale..kvalitetno a jeftino..od kemije za auto,koju i sam koristim,i ne vidim mane,a 3 puta je jeftinije od brandova,do kuhinjske i kemije za kupatilo..
friska roba oslikava lokalnu produkciju,dakle seres po svoje mdomacem..grickalice,kave,slatkisi,podosta iy Poljske i Madjarske.,.
dakle,gleda se IZBALANSIRANOST..da kvaliteta bude upravo odgovarajuca cijeni...
jeftino jest,jer se gleda proizvoditi tamo gdje je jeftinija radna snaga..friske robe..

Tebe treba poslati u REWE,i da ti duplo naplate ono sto je svugdje drugdje upola nize pa i vise...

Lik se jedan preseravao,Svabo,da jede samo meso iz Mesnice...ja spravio fashiranjce od mljevene ghovedine iz Lidla,i nasopao ga time..
uffff,veli tip..Morat ces mi dati adresu svog mesara..... lol! lol! lol!  ya,ya.kako da ne...

Tak oi ti..tebi bi samo prepakirao,a ti bi orgazmicno svrsavao... lol! lol! lol!
bajedevj Marc,ona kosulja u onom tvom nastupu na teveju,prugasta...suzdrzao sam se pa nisam rekao...IMAM ISTU TAKVU...
kupio sam je po izlasku iz JNA,potkraj 1986. u Vinkovcima u jednom boutiku...odlicna je bila... ;)


promašio si ceo fudbal, ja nisam nigdje spominjao domaću i nedomaću proizvodnju je me za to boli kurac, kupujem ono što je kvalitetnije i/ili jeftinije, ne zanima me čije je... lidl ima robu odgovarajuću cijeni, istina, dakle jeftinu i bofl....

ćevape sam u lidlu kupio tri puta, prvi, zadnji i nikad više... trećina soje, trećina vode i trećina mesa, okus po konzervansu. Ne valjaju kurcu, konzumovi su tri puta bolji...

meso kupujem kod mesarice u kvartu koja ima odlično prije svega suho meso ili u kauflandu, koji je ista grupacija kao i lidl ali ne toliko jeftilen, imaju "Irish beef" koji je jeftinij i bolji od "domaćeg"; neusporedivo kvalitetnije meso, mekše prije svega a i ukusnije. Nije ni čudo, u Irskoj gdje god se makneš iz Dublina vidiš krave kako pasu po onim zelenim, zelenim livadama, kod nas ih valjda proizvode industrijski ko brojlere jer ih rijetko viđam da pasu kad putujem Hrvatskom.  

usput, jednom sam u konzumu pitao zašto imaju dvije vrste junećeg buta od kojih je jedan nevjerojatnih 20 kuna jeftiniji... rekli su ovaj skuplji je domaći, ovaj jeftiniji je njemački, reko zašto je tolko razlika u cijeni, pa veli jer je u njemačkoj takva cijena govedine. Uzeo sam jasno njemački.

_________________
baba Linda - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by Guest 15/10/2018, 20:44

marcellus wrote:
pismejker wrote:
marcellus wrote:lidl je inače žešća kurčina od dućana, teška socijala...

par puta sam kupio neke stvari tamo, u pravilu prodaju smeće. Ono što prodaju a da vrijedi košta koliko i svugdje drugdje.

Pliz ne srolji,majketi..vise od 50% je hrvatske produkcije,dakle seres po svom,a ja kazem da je hrvatska hrana i ostalo,veoma dobre kvalitete..
svapska hrana,svih profila je smece,jer je industrijalizirano masovno..

kemija W5,ljudi samo hvale..kvalitetno a jeftino..od kemije za auto,koju i sam koristim,i ne vidim mane,a 3 puta je jeftinije od brandova,do kuhinjske i kemije za kupatilo..
friska roba oslikava lokalnu produkciju,dakle seres po svoje mdomacem..grickalice,kave,slatkisi,podosta iy Poljske i Madjarske.,.
dakle,gleda se IZBALANSIRANOST..da kvaliteta bude upravo odgovarajuca cijeni...
jeftino jest,jer se gleda proizvoditi tamo gdje je jeftinija radna snaga..friske robe..

Tebe treba poslati u REWE,i da ti duplo naplate ono sto je svugdje drugdje upola nize pa i vise...

Lik se jedan preseravao,Svabo,da jede samo meso iz Mesnice...ja spravio fashiranjce od mljevene ghovedine iz Lidla,i nasopao ga time..
uffff,veli tip..Morat ces mi dati adresu svog mesara..... lol! lol! lol!  ya,ya.kako da ne...

Tak oi ti..tebi bi samo prepakirao,a ti bi orgazmicno svrsavao... lol! lol! lol!
bajedevj Marc,ona kosulja u onom tvom nastupu na teveju,prugasta...suzdrzao sam se pa nisam rekao...IMAM ISTU TAKVU...
kupio sam je po izlasku iz JNA,potkraj 1986. u Vinkovcima u jednom boutiku...odlicna je bila... ;)


promašio si ceo fudbal, ja nisam nigdje spominjao domaću i nedomaću proizvodnju je me za to boli kurac, kupujem ono što je kvalitetnije i/ili jeftinije, ne zanima me čije je... lidl ima robu odgovarajuću cijeni, istina, dakle jeftinu i bofl....

ćevape sam u lidlu kupio tri puta, prvi, zadnji i nikad više... trećina soje, trećina vode i trećina mesa, okus po konzervansu. Ne valjaju kurcu, konzumovi su tri puta bolji...

meso kupujem kod mesarice u kvartu koja ima odlično prije svega suho meso ili u kauflandu, koji je ista grupacija kao i lidl ali ne toliko jeftilen, imaju "Irish beef" koji je jeftinij i bolji od "domaćeg"; neusporedivo kvalitetnije meso, mekše prije svega a i ukusnije. Nije ni čudo, u Irskoj gdje god se makneš iz Dublina vidiš krave kako pasu po onim zelenim, zelenim livadama, kod nas ih valjda proizvode industrijski ko brojlere jer ih rijetko viđam da pasu kad putujem Hrvatskom.  

usput, jednom sam u konzumu pitao zašto imaju dvije vrste junećeg buta od kojih je jedan nevjerojatnih 20 kuna jeftiniji... rekli su ovaj skuplji je domaći, ovaj jeftiniji je njemački, reko zašto je tolko razlika u cijeni, pa veli jer je u njemačkoj takva cijena govedine. Uzeo sam jasno njemački.

Lidl je masovni trgovachki lanac..ne znam sto ti ocekujes..Davno su pocele izumirati male trgovine specijalizirane robe,vrlo visoke kvalitete,doduse jos donekle opstaju gdje ipak ima dovolno imucnih klijenata,ali ukupno gledajuci,a gleda msvaki dan,polako se takvi ducani zatvaraju...
LIDL u Svabiji,osim kemije,ove i one,i povremenih vikenada ove i one drzave,prije tjedan dva,Hrvatska roba je dobrano popunjavala police,prehrana i pice,nadaleko zaobilayim po pitanju hrane..to obavljam kod Turaka i Mix/marketima..
Meso bolje,nego kod Turaka nisam vidio niti jeo..ukusno i mirisno i ima normalnu boju...voce po dampinskim cijenama prirodno i ukusno,koje dolazi iz srednje azijskih drzava,neke stvari prvi puta i vidim,kupujem u tom jednom ducanu..nis uTurci,neki jesu kurtzi...
Po meni malo je nezrelo rec ida je ovaj ili onaj lanac,smece,jer ima svaki neke dobre stvari,a ja obidjem sve odreda,pa vidim gdje je sto kvalitetnije i bolje..ako je nize cijene a kvalitetno..sto da ne... :cleanteeth

bajdevej..but od svabija...???..a dobro...nadam se da je uzezeni talijanski..bar..inace Svabi sve svoje st ouzgajaju mesmno,zalijevaju hektolitrima antibiotika...zlu ne trebalo...
gledao jednom u Galileju,uvatili svabu,koji je uzgajao perad,svinje,kravice,konje,i sve to zajedno u skladu zivjelo..i sve bi bilo dobro i sretno do kraja zivota,da inspekcija nije uletila i zatekla strvinu neke svinje,koje su ostli bewoneri/stanari farme,razvlacili i slasno jeli..
svi su bili zdravi i kreposni,bez bolesti...i da..cisternu punu tekuceg antibiotika i nest ospricalica..bajo pospricaj sve i guraj dalje... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by marcellus 15/10/2018, 21:01

pismejker wrote:bajedevj Marc,ona kosulja u onom tvom nastupu na teveju,prugasta...suzdrzao sam se pa nisam rekao...IMAM ISTU TAKVU...
kupio sam je po izlasku iz JNA,potkraj 1986. u Vinkovcima u jednom boutiku...odlicna je bila... ;)

Bajdvej ono je lacoste košulja koju sigurno nisi kupio 1986 u vinkovcima, jer je to od novijih modela, kupljena je u njihovom dućanu pred par godina i koštala je kao i svaka lakostica nekih soma kuna, inače ne trošim toliko na košulje i preferiram jeftilen obleku ali imao sam fetiš na stare lakostice koje su trajale u beskraj bez da se izgubi boja, sjaj i bez da se ofucaju... ove nove na žalost nisu takve jer sad koriste "ekološke" boje... što znači da ni lakostice više nisu što su nekad bile

_________________
baba Linda - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by marcellus 15/10/2018, 21:04

dakle, ono, ne volim u pravilu brendirane stvari ali volim kvalitetne stvari, a stare lakostice su bile beskrajno kvalitetne i neuništive, opereš ih tristo puta i ko nove su. Što ih je činilo isplativijima od pet puta jeftinijih košulja koje opereš deset puta i moš ih bacit

_________________
baba Linda - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by Guest 15/10/2018, 21:10

marcellus wrote:
pismejker wrote:bajedevj Marc,ona kosulja u onom tvom nastupu na teveju,prugasta...suzdrzao sam se pa nisam rekao...IMAM ISTU TAKVU...
kupio sam je po izlasku iz JNA,potkraj 1986. u Vinkovcima u jednom boutiku...odlicna je bila... ;)

Bajdvej ono je lacoste košulja koju sigurno nisi kupio 1986 u vinkovcima, jer je to od novijih modela, kupljena je u njihovom dućanu pred par godina i koštala je kao i svaka lakostica nekih soma kuna, inače ne trošim toliko na košulje i preferiram jeftilen obleku ali imao sam fetiš na stare lakostice koje su trajale u beskraj bez da se izgubi boja, sjaj i bez da se ofucaju... ove nove na žalost nisu takve jer sad koriste "ekološke" boje... što znači da ni lakostice više nisu što su nekad bile

Nije moja bila La coste,nego je to,jos u 80tim,krojio netko,lagana i prozracna je bila,a kad sam je vidio,slijedio je flashback..nekdasnja lijepa vremena,nit ibrige niti pameti..ali definitivno iste boje linija i dezen..

Malo sam upocetku ovdje furao Fred Perry,jakna,polo majice i tako..da bih spoznao da je bacanje para na obleku idiotizam..uglavnom u nekim no name trenirkama,majicama,ovim i onim ,hoodijima,isto iz C&A,dakle bagatela,ko ijakne..
bacam sad pare na haj teh tehniku,modam aute,iznutra izvana..e tu ne stedim..
od odjece je jedino must it PAMUK..nis sintetika..na nogama samo Sketchers..top po udobnosti,do max 60 ojrova..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by Guest 15/10/2018, 21:15

marcellus wrote:dakle, ono, ne volim u pravilu brendirane stvari ali volim kvalitetne stvari, a stare lakostice su bile beskrajno kvalitetne i neuništive, opereš ih tristo puta i ko nove su. Što ih je činilo isplativijima od pet puta jeftinijih košulja koje opereš deset puta i moš ih bacit

Preporucujem ti u slobodno vrijeme za noge,Sketchers...iznenadit ces se..mekane udobne,relaksirajuce,prelagane,mislis raspast ce se a ono nista..
JEDINE tenisice ili bolje reci snickersice,tihe i necujne kad hodas,a tako i udobne..koje nisam razvalio nakon godinu dana.. i jos duraju,a vec iza njih imam 3 para,ISTIH MODELA...crne,bez snjira pravih saonim elasticnim snirama bez zavrsetaka..cudno nes,ali taman ti stegne stopalo koliko treba..prve sam umirovio,oprao i sad mi sluze kao pochne kucne..imaju one elasticne gume umjesto snjira...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by Guest 15/10/2018, 21:18

nasao ih...

baba Linda - Page 2 12830_10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

baba Linda - Page 2 Empty Re: baba Linda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum