ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Guest 14/10/2018, 12:06

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:A ja..glumci iz tog vremena su nes i vrijedili,neovisno kojeg nacionalnog predznaka..bilo je brutalno dobro,bilo je dobrih filmova i serija,pa i spektakala ...
tesko je sad nabrojati sve..
enivej RIP Mileni..respect.. :)
r.i.p mileni....a tebi mr's


ti...sa jednim od najdebilnijih postova na drugoj temi si mi razjebao dan


a sorry, :comfort

Guest
Guest


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Regoč 14/10/2018, 14:36

Počivala u miru!

_________________
UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Ringo10 14/10/2018, 14:37

mortal wrote:
danni1 wrote:Je....ide vrijeme i odnosi ljude.

Što je je,Srbija je imala i ima velike glumce, stvarno dobre.

RIP...Milena.
Svaki sistem ima svoje miljenike 
uzdiže i uzdržava na vrhu slave, ako se pobune pokopa
imali smo i mi još većih ali nisu dali da se čuje za njihova imena u bivšem sistemu, držali ih u izolaciji
George Chuvalo, boksač, u ringu nikad izgubio nije, ali prvi glasovi o njemu tek dugo nakon pada Juge
Rip Mileni
Rip svim neznanima za koje se čulo nije
Ma kojeg pada Juge sta baljezgas. Ja sam ko dijete znao za Chuvala a dolazio je ranih sedamdesetih i u Sarajevo na neku boksacku priredbu.

O jebo te kakve ludorije lupetate.

I izgubio je dvije ili tri borbe ali mislim da nikad nije bio nokauran.

Sad sam nasao da je i 15. 08. 1970 imao borbu na sarajevskom stadionu Kosevo protiv Amerikanca Mike Bruce-a i pobijedio nokautom.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Regoč 14/10/2018, 14:43

Izrazimo sućut i maknimo se od prepucavanja, nije prilično.

_________________
UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Ringo10 14/10/2018, 14:45

Pokoj njenoj plemenitoj dusi i vjecna joj slava.

Bila je jedna od ikona bivse SFRJ.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Hektorović 14/10/2018, 15:24

Pošto sam kasnije rođen, niti sam u životu nešto gledao te Ex-Yu filmove :D Meni nije jasno što se tolika pažnja posvećuje ... no svakako RIP...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by RayMabus 14/10/2018, 15:37

Rip
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by RayMabus 14/10/2018, 15:39

Hektorović wrote:Pošto sam kasnije rođen, niti sam u životu nešto gledao te Ex-Yu filmove :D Meni nije jasno što se tolika pažnja posvećuje ... no svakako RIP...
Pa jedna od ikona filmske industrije na ovim prostorima , veliki opus filmova i uloga plus jako kulturna osoba i dama

Počivala u miru
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Regoč 14/10/2018, 15:54

Hektorović wrote:Pošto sam kasnije rođen, niti sam u životu nešto gledao te Ex-Yu filmove :D Meni nije jasno što se tolika pažnja posvećuje ... no svakako RIP...
Ajd, za tvoju generaciju to bi bila Julia Roberts.

_________________
UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by vuksadinare 14/10/2018, 16:09

Realno meni osobno...od srpskih glumica bila je draza olivera markovic...ali milena dravic je zenski bata zivojinovic ili ljubisa samardzic..interesantno da je srpska glumica koja je glumila u najvise hrvatskih filmskih ostvarenja..u biti sezdesetih je najvise glumila u hrvatskim filmskim produkcijama ili koprodukcijama...a film rondo ju je sezdesetih uz kozaru koja je opet hrvatska koprodukcija izbacilo u glumacku zvjezdanu orbitu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Guest 14/10/2018, 21:08

Hektorović wrote:Pošto sam kasnije rođen, niti sam u životu nešto gledao te Ex-Yu filmove :D Meni nije jasno što se tolika pažnja posvećuje ... no svakako RIP...
pogledaj, tu i tamo
bilo je tu dosta dobrih
upoznas malo i atmosferu tog vremena
laka joj zemlja !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by vuksadinare 15/10/2018, 07:16

na jedno pitanje mileni dravic kako to da ste na pocetku karijere a i ensto kasnije prakticno zapoceli karijeru vecinom u filmovima hrvatske produkcije...rekla je da je to zahvaljujuci poznamstvima i prijateljstvu u mladosti sa borisom dvornikom,reljom basicem...koji su rekli tadasnim hrvatskim redateljima..'ima jedna mala beograska glumica milena dravic koji je veliki talent pa daj moj joj priliku..'...pa su slijedile uloge u filmovima 'covik od svita'...'kozara'...'rondo'..'radopolje'..'pogled u zjenicu sunca'...koje su je lansirale u glumacku orbitu..cak je konkurirala za jedan od ponajboljih hrvatskih filmova 'imam dvije mame i tate'...ali tu je ulogu dobila vera cukic...jer je milena dravic te godine imala ispunjen program
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Stanojko 15/10/2018, 09:29

Majko mila... Kakav par...



_________________
UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by vuksadinare 15/10/2018, 09:47

ne znam cemu kuknjava u srbiji ono tipa..'pomrlo nam u tri,cetri gdoien starih glumaca hrpu'..pa jebote mahom su vecian bili preko 70 godina blize 80 a neki i preko 80...taman su uhvatili prosjecnu dob zivljenja....jbg...priroda cini svoje..bolest,starost,,nacin zivota
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Guest 15/10/2018, 09:47

U svojoj prvoj ulozi Bred Pit je glumio sina Milene Dravić
Svoju prvu ulogu u profesionalnoj karijeri Bred Pit ostvario je u crnogorskom filmu "Tamna strana sunca", u kojem je glumio zajedno sa Milenom Dravić.
[size=36]U svojoj prvoj ulozi Bred Pit je glumio sina Milene Dravić[/size]
Svoju prvu ulogu u profesionalnoj karijeri Bred Pit ostvario je u crnogorskom filmu "Tamna strana sunca", u kojem je glumio zajedno sa MiVelika srpska i jugoslovenska glumica Milena Dravić preminula je u 79. godini života u Beogradu. Iza nje ostala su bujna pozorišna i filmska remek-dela za koja je višestruko nagrađivana. 

Međutim, malo je poznato da je u filmu "Tamna strana sunca", u kojoj je jednu od glavnih rola upravo igrala Milena Dravić, svoju prvu značajniju ulogu ostvario i slavni holivudski glumac Bred Pit. 

Film je sniman na Jadranu 1988. godine, a premijerno je prikazan tek 1997. godine. U ovom filmskom ostvarenju Bred je glumio Mileninog sina koji se bori s teškim oboljenjem kože. 

Danas, 30 godina nakon snimanja i 21 godinu nakon premijernog prikazivanja filma, Bred Pit je jedan od neizostavnih simbola Holivuda i u centru je pažnje svih svetskih medija, a malo je poznato da je svoje prve filmske korake napravio upravo na tlu bivše Jugoslavije. 

Ona je u šali govorila da joj je drago zbog velikog uspeha njenog "filmskog sina".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by vuksadinare 15/10/2018, 09:49

...naporan je taj glumacki zivot..vise ma terenu nego doma..pa neuredan zivot manje vise..stresan javni zivot...slava ima svoju cijenu sto bi se reklo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Guest 15/10/2018, 09:53

vuksadinare wrote:ne znam cemu kuknjava u srbiji ono tipa..'pomrlo nam u tri,cetri gdoien starih glumaca hrpu'..pa jebote mahom su vecian bili preko 70 godina blize 80 a neki i preko 80...taman su uhvatili prosjecnu dob zivljenja....jbg...priroda cini svoje..bolest,starost,,nacin zivota

pa i mi volimo, cenimo, hr glumice, 
pokojne,   stare i starije, a posebno ove, mlade,
najvise one sto se prebace u beograd :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by vuksadinare 15/10/2018, 10:01

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:ne znam cemu kuknjava u srbiji ono tipa..'pomrlo nam u tri,cetri gdoien starih glumaca hrpu'..pa jebote mahom su vecian bili preko 70 godina blize 80 a neki i preko 80...taman su uhvatili prosjecnu dob zivljenja....jbg...priroda cini svoje..bolest,starost,,nacin zivota

pa i mi volimo, cenimo, hr glumice, 
pokojne,   stare i starije, a posebno ove, mlade,
najvise one sto se prebace u beograd :)
opet nisi shvatio bit...ljudi su dozivjeli mahom starost,ostvarili su svoje uspjehe ne mogu zivjet do vijeka a tu uzme i danak slava,neuradna zivot..stres...borba da se dobiju uloge makar i pdo stare dane da se popravi kucni zivot...itd..itd...jbg...dolaze stari dolaze novi ovi novi istina rijetko tko ima takvu kvalitetu kao stari ali zivot je takav ide dalje...ne mozes tu puno toga promjeniti..sjetiti se glumackih velicina i njihovih ostvarenja i to je to
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Guest 15/10/2018, 10:02

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:ne znam cemu kuknjava u srbiji ono tipa..'pomrlo nam u tri,cetri gdoien starih glumaca hrpu'..pa jebote mahom su vecian bili preko 70 godina blize 80 a neki i preko 80...taman su uhvatili prosjecnu dob zivljenja....jbg...priroda cini svoje..bolest,starost,,nacin zivota

pa i mi volimo, cenimo, hr glumice, 
pokojne,   stare i starije, a posebno ove, mlade,
najvise one sto se prebace u beograd :)
opet nisi shvatio bit...ljudi su dozivjeli mahom starost,ostvarili su svoje uspjehe ne mogu zivjet do vijeka a tu uzme i danak slava,neuradna zivot..stres...borba da se dobiju uloge makar i pdo stare dane da se popravi kucni zivot...itd..itd...jbg...dolaze stari dolaze novi ovi novi istina rijetko tko ima takvu kvalitetu kao stari ali zivot je takav ide dalje...ne mozes tu puno toga promjeniti..sjetiti se glumackih velicina i njihovih ostvarenja i to je to

,ma kapiram
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by immortal 15/10/2018, 12:22

upravo nabasala na našeg Kiću Slabinca
kladim se da je nikad ljepši muškarac nije proveo kroz binu, ni uživo



immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

UMRLA MILENA DRAVIĆ! - Page 2 Empty Re: UMRLA MILENA DRAVIĆ!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum