ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by Guest 11/10/2018, 22:53

Regoč wrote:Opet Srbi prave sranja diljem "regiona".
kako

Guest
Guest


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by Guest 11/10/2018, 22:54

GRMI PODGORICA! CEO STADION SKANDIRA: KOSOVO JE SRBIJA! Navijači Orlova i Sokolova pevaju ZAJEDNO! (KURIR TV)
FUDBAL 11.10.2018. 21:07h
Fudbaleri Srbije i Crne Gore igraju istorijski meč u okviru novog reprezentativnog takmičenja Ligi nacija. 

Od specijalnog dopisnika Kurira iz Podgorice Miloša Bjelinića. 
 
Pred početak meča došlo je do incidenta na delu tribine gde se nalaze navijači Crne Gore. Sve se brzo smirilo i utakmica je mogla da počne

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Lg.php?bannerid=15466&campaignid=9730&zoneid=234&source=fudbal&loc=https%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fsport%2Ffudbal%2F3135769%2Fkosovo-je-srbija-ceo-stadion-grmeo-navijaci-orlova-i-sokolova-zajedno-navijali-tresla-se-gorica-kurir-tv&referer=https%3A%2F%2Fwww.kurir

Kada je meč krenuo, došlo je do skandiranja između svih prisutnih navijača na stadionu. 
 
Orilo se ''Pod Goricom'' - '' KOSOVO JE SRBIJA,''  a ovo su zajedno sakndirali navijači Srbije i Crne Gore. 
 
Srbija je povela golom Aleksanda Mitrovića u 18. minutu sa bele tačke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by Guest 11/10/2018, 22:55

BRATSKI DOČEK ZA ORLOVE U PODGORICI Čojstvo na tribinama: Ceo stadion aplaudirao himni Srbije Bože pravde (KURIR TV)
FUDBAL 11.10.2018. 20:56h

Fudbaleri Crne Gore i Srbije igraju prvu utakmicu otkako su se te dve države pre 12 godina osamostalile.



Kada je zvanični spiker uoči početka meča u Podgorici najavio himnu Srbije "Bože prvde", stadionom se prolomio gromoglasan aplauz.
 
I pre posle intoniranja srpska himna je dobila jake ovacije.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by RayMabus 11/10/2018, 22:58

Đetići će se sad u idućim utakmicama morat naučit da neodu u magareču D ligu

Liga C ima četiri skupine od kojih jedna ima tri sudionika a ostale tri po četiri

Iz ove tri gdje igraju četiri nacionalna tima ti direktno idu u nižu ligu dok trećeplasirani se gledaju na tablici gdje su rangirane pa najniže rangirani trećeplasirani ide u D ligu, znači ovdje CG može biti treća ali najslabija trećeplasirana pa opet ispada u nižu ligu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by RayMabus 11/10/2018, 23:02

Kosovo je večeras dobilo Maltu i idu u višu ligu za iduću sezonu koja je za dvije godine dakle u ovu ligu C

Albanija je u ovoj ligi C
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by Regoč 12/10/2018, 07:08

pizzon wrote:
Regoč wrote:Opet Srbi prave sranja diljem "regiona".
kako
Svakako.

_________________
Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by Guest 12/10/2018, 07:59

Mitar potopio milogorce... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by RayMabus 12/10/2018, 12:28

Serbia Strong wrote:Mitar potopio milogorce... Basketball
Da, jedan od razloga zašto me sinoćnja utakmica zanimala da vidim di je reprezentacija Cg po jakosti

Oni su C liga u kojoj se bore za opstanak
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by RayMabus 12/10/2018, 23:38

Hrvatska Engleska 0:0

Englezi imali dvi čiste prilike i još dva puta pogodili stativu, imali i mi nešto prilika ali nitko gol da da, ok utakmica, korektna
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by RayMabus 14/10/2018, 21:26

Srbija Rumunjska danas ostali nerješeno a sad prvo poluvrijeme Crna Gora Litva 2:0

Rusija dobila Tursku danas
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by Guest 14/10/2018, 22:03

nasi prilicno dobri
uglavnom aktivni
nista, penal nista
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by RayMabus 15/10/2018, 23:20

BiH dobila sjevernu Irsku i praktički sebi skoro pa osigurali igranje u ligi A za dvije godine a Engleska dobila Španjolsku i zakomplicirali Hrvatskoj ostanak u ligi A

https://www.klix.ba/sport/nogomet/engleska-u-velikom-derbiju-slavila-u-spaniji-svicarska-pobijedila-island/181015146
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by Guest 15/10/2018, 23:31

RayMabus wrote:Engleska dobila Španjolsku i zakomplicirali Hrvatskoj ostanak u ligi A

https://www.klix.ba/sport/nogomet/engleska-u-velikom-derbiju-slavila-u-spaniji-svicarska-pobijedila-island/181015146

Odnosno otvorili mogućnost da nakon dvije pobjede u preostalim utakmicama osvojimo prvo mjesto u skupini. U kojoj evidentno svatko može dobiti svakoga, bez obzira na kojem se terenu igra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by RayMabus 16/10/2018, 01:12

Nekako sumnjam u taj scenarij jer obje zadnje utakmice za mjesec dana igra hrvatska reprezentacija a za neispast iz skupine treba najmanje ostati nerješeno kod kuće sa Španjolskom i obavezno tući Engleze u gostima no ovo smo mi shvatili kao prijateljske utakmice tako da ono tako smo i otvorili ovo natjecanje a Španjolci shvatili ozbiljno pa našu rezervnu postavu nakantali sa šest nula rezultatom tako da mi je baš drago šta su ih Englezi dobili 3:2
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by RayMabus 16/10/2018, 11:57

Izgleda da se Španjolskoj osvetilo ono divljačko iživljavanje nad našom rezervnom postavom u prijateljskoj utakmici lige nacija

Prvi put u povijesti primili tri gola na domaćem terenu i to sva tri u prvom poluvremenu 


https://www.klix.ba/sport/nogomet/engleska-je-protiv-spanije-uradila-ono-sto-nikome-u-historiji-nije-uspjelo/181016027
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije - Page 2 Empty Re: Sviđalo vam se to ili ne: Mi nismo komšije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum