ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko je Hrvatsku briga za BiH

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Koliko je Hrvatsku briga za BiH  - Page 3 Empty Re: Koliko je Hrvatsku briga za BiH

Post by max123 7/10/2018, 17:29

bizantski beograd:de zive srbi tamo je srbija=srbija na uni

politicki korektni zagreb:okrenite se sarajevu=titina kiflica

max123

Posts : 2853
2015-10-28


Back to top Go down

Koliko je Hrvatsku briga za BiH  - Page 3 Empty Re: Koliko je Hrvatsku briga za BiH

Post by kic 7/10/2018, 17:31


izgleda dosta neregularnosti na izborima, ma cijeli izbori su u biti nelegalni i neustavni-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Koliko je Hrvatsku briga za BiH  - Page 3 Empty Re: Koliko je Hrvatsku briga za BiH

Post by dijagram 7/10/2018, 17:33

kic wrote:
izgleda dosta neregularnosti na izborima, ma cijeli izbori su u biti nelegalni i neustavni-
ima li kakvih izlaznih anketa il jos nema vijesti o rezultatima
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Koliko je Hrvatsku briga za BiH  - Page 3 Empty Re: Koliko je Hrvatsku briga za BiH

Post by RayMabus 7/10/2018, 17:37

Jebe mi se za izbore, mene su samo prisilili da par noći za redom studiram nešto

Beograd forsira srpsko Sarajevo s ciljem srpsko bosanskoga saveza 

Pošto im je to oporba Dodiku koji je moj čovjek stižu ustaše u Goradže s ciljem spajanja Sarajeva i Goražda ćim istočno srpsko Sarajevo ostaje u okruženju i kao janjad za klanje

Cilj ove ideologije je tamanjenje oporbe Dodiku i onog dijela Srba u BIH koji kako gravitiraju Sarajevu zalažu se za srpsko bošnjački savez
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko je Hrvatsku briga za BiH  - Page 3 Empty Re: Koliko je Hrvatsku briga za BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum