ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by FRANK 4/10/2018, 15:11

Evo i konacno Hajduk dobi kaznu od 4 utakmice. Zasluzeno potpuno sa nekog stajalista mozda bi bilo bolje da su ih novcani odrali sa milijun kuna nego ovako. U engleskoj se davno stalo u kraj ovome nakon sto su zvijeri koje navijaju za najmanji klub na svijetu nozevima palicama i cime sve ne krvnicki piubijali ljude na Heyselu. 
Hajduk ce placati kazne i jos gore. Opravdanja za vatrogasca kaminje u glavu nema. Nebi se smjeli primjenivati dvostruki arsini i pravila. 
Ali sa jedne nacionalne strane ova kazna hajduku je toliko glupa i bolna da samo totalni idiot nemoze citati izmedju redova. Iza svega ovoga i u zagrebu i u splitu stoji potpis Udbe. Da dobro ste culi udbe.
Splitska i zagrenacka Udba odlicno odradjuju svoj prljavi posao. I kao uvijek nasli su idealnu podlogu da naprave svoj cilj. Na nogometnim terenima jer znaju di najvise boli. Nije to ni vaterpolo ni rukomet ni kosarka ni skijanje nego bas ono sto bi trebalo spajati naciju nogomet. U splitu odavno je stvorena prica da je Zagreb jednak Beogradu. Zagreb koji je multinacionalno osvjesten i europski nastrojen odavno vise ne prepoznaje domovindke vrijednosti. Njima je prica o domoljublju demagogija iz 19.st 
U zagrebu je normalnije da pjeva bajaga dok to Thompsonu bas i nije x puta oodobreno.jer bajaga ipak zivi u kozmopolitskon beogradu. Thompson je dalmatinac iz kamenjara i jos branitelj. Kud ces gore sramote.
U splitu svaki spomen zagreba je tabu tema. Otvoreno se u kafanama navija za ajax real fenerbache protiv dinama. U splitu se sve sa sjevera smatra antidalmatinskim i antihrvatskin.
Cestitke udbi. Uspjeli su.
Posvadjali su sjever i jug. Uzalud ona Broketina cestitka 1950 kad je maksimir poslao telegraf 
DOK JE SRCA BIT CE I KROACIJE.
KOGA VISE BRIGA. SJEVER LIKUJE jer je hajduk kaznjen.
Ali gospodo iz Hnsa "svaka cast" na vasoj brizi za vatrogasca koji u mizernim uvjetima gasi pozare po dalmaciji svaka cast na brizi za madjara koji igra u hajduku. Ali zar ste mislili da cete sa ovin nesto rjesiti. Da bar hocete ali necete. Vjerujte mi. Pokrenuli ste vulkan mrznje kojega je aktivirao jos davno medjugorski svetac. Pokrenuli ste cinjenicu da cete moliti Boga dok ne izadjete iz dalmacije. Zar stvarno mislite da ste nesto rjesili. Bravo. Niste nista. Uspjeli ste samo pokrenuti jos veci razdor. I autonomiju dalmacije. Mozda ne jos Za 30 godina ali nesumnjivo dajete legitimno pravo. I da gospodo iz hnsa znate vi dobro tko je nacrtao svastiku. Sve znade medjugorski svetac kojemu je obiteljski prijatelj bio Jakov Blazevic. Sve vi dobro znate. Kao i vadi prijatelji iz dalmacije. Kao i vasi tajni partneri iz NH. Uspjeli ste Udba je pobjedila. Hrvatska vise ne postoji

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by vuksadinare 4/10/2018, 15:21

pablo...nije hajduk kriv...krivi su oni koji rade za takve...nije kriva torcida 90% njih nije krivo nego onih 10% sto odrađuje prljave poslove za NH,ranka ostojica,oparu...svakom iz svojih razloga..ali tu je kriva i sama torcida sto takve ne pocisti iz svojih redova..baciti kamen u glavu hajdukovu igracu?..pa je'l to normalno...nekad se na protivnicke igrace bacalo sad bacas na svoje...drugo uprava kluba je dala mlohavu ispriku vatrogascu...umjesto da su ostro reagirali oni ono..'a cuj sljedeci put ne uzimaj topovski udar u ruke'...davno sam govorio i govorim hajduk treba imati jednog šefa i cvrstu ruku..sto kokosiju kilavo jaje i hrpa razlicitih interesa...ima hajduk svojih 'mamica' ali su skriveni iza zavjesa...pod rukom sjene....sve je to isti rukopis samo su nijanse drugacije..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by vuksadinare 4/10/2018, 15:25

...pazi pablo nisu slucajni napadi na hajdukove igrace...futač,said,gjurco i jos neki..ocito netko zeli klub na niskoj razini da mogu bez ulozenog zavladati...jer nemaju novce da budu vecinski vlasnici...zato govorim o onih 10%....a ti znas dobro kao i ja tko vuce konce iz sjene u hajduku a prave se mutavi da nista ne znaju i nemaju veze sa nicim kad dođe do gluposti..inace sve znaju i u sve se mjesaju..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by FRANK 4/10/2018, 15:32

Jeli ti uopce citas sta sam ja rekao

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by vuksadinare 4/10/2018, 15:34

PABLO ESCOBAR wrote:Jeli ti uopce citas sta sam ja rekao
citam....a pitam tebe tko je najveci neprijatelj Hajduka danas?...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by Guest 4/10/2018, 15:46

PABLO ESCOBAR wrote:Jeli ti uopce citas sta sam ja rekao
S kim se ti zamaraš...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by vuksadinare 4/10/2018, 15:51

fridrih_niche wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Jeli ti uopce citas sta sam ja rekao
S kim se ti zamaraš...
:D
..pravi se javio... jocolor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by FRANK 4/10/2018, 15:54

vuksadinare wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Jeli ti uopce citas sta sam ja rekao
citam....a pitam tebe tko je najveci neprijatelj Hajduka danas?...
NH. broj jedan. 
Cak otvoreno sumnjam da su u dosluhu sa HNSom.
A mozda se i varam mozda rilov i co jednostavno zele postati novi tirani hrvatskog nogometa.
Kako god cinjenica je da iza svega ovoga stoji potpis Udbe. 
Nemojte mi sad o hdzu i sdpu  jer hdz je desno a sdp livo krilo udbe

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by vuksadinare 4/10/2018, 15:56

PABLO ESCOBAR wrote:
vuksadinare wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Jeli ti uopce citas sta sam ja rekao
citam....a pitam tebe tko je najveci neprijatelj Hajduka danas?...
NH. broj jedan. 
Cak otvoreno sumnjam da su u dosluhu sa HNSom.
A mozda se i varam mozda rilov i co jednostavno zele postati novi tirani hrvatskog nogometa.
Kako god cinjenica je da iza svega ovoga stoji potpis Udbe. 
Nemojte mi sad o hdzu i sdpu  jer hdz je desno a sdp livo krilo udbe
..sve tocno...samo ejdan dodatak..NH zeli postati vlasnik hajduka za 'jednu kunu'..bez da uloze velike novce..tako su izreketarili tommy-a...a sad nemaju love za daljnji otkup dionica pa ce ih kao pub spasiti...zato ja uvijek govorim torcida nije kriva(osim 10% onih koji su kao agentura ubaceni unutra)...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by vuksadinare 4/10/2018, 16:00

..zatio daju suhoparna priopcenja na pizdarije..ili..'nemaju pojma'..'oni nemaju veze sa tim'..oni nikad sa nicim nemaju veze..a uvijek se u sve mjesaju,određuju..pisu tuzbe..i slicno..pa to samo idiot ne moze shvatiti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by vuksadinare 4/10/2018, 16:01

cim se kod nas osnuje neka udruga mozes odmah znati da iza toga stoji mutez i necista posla,paravani..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by Guest 4/10/2018, 17:05

Dalmacija-Republika Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by FRANK 4/10/2018, 18:10

Serbia Strong wrote:Dalmacija-Republika Basketball
Free vojvodina sandzak kosovo  Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by Guest 4/10/2018, 20:17

Dogodine u kninu... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by FRANK 5/10/2018, 15:22

Serbia Strong wrote:Dogodine u kninu... Basketball
Already 23 years.  Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by vuksadinare 5/10/2018, 16:00

...ne razumijem cemu briga sto nece biti love poslije ozujka 2019...otvara se pub...a kako vele zadrugari moci ce pubom financirat otkup dionica..dakle niki problem dati huljaju iz blagajne pub-a kredit od 50,60 milijuna za hajduka..zar nije geslo...'naš hajduk'..a kad je naš valja pomoci..ili je to parola dok se ne dotakne tvoje/vase blagajne/novcanika... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin Empty Re: Hrvatska ne postoji vise .... udba je odradila zavrsni cin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum