ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nove informacije o starim dogadjanjima

Go down

nove informacije o starim dogadjanjima  Empty nove informacije o starim dogadjanjima

Post by immortal Wed 3 Oct - 12:53

https://www.quora.com/Did-the-Jewish-people-declare-war-on-Germany-before-WWII



nema veze s Ustasama




Did the Jewish people declare war on Germany before WWII?

8 Answers

nove informacije o starim dogadjanjima  Main-thumb-128130387-50-ayllwsnulfimdawykwrxbaithigrrcmc
Maximilian Schüttauf, lives in Kingdom of Saxony

[size=13]Answered Jul 14, 2017 · Author has 55 answers and 82.2k answer views





I guess you are referring to JUDEA DECLARES WAR ON GERMANY, the headline of Daily Express, March 24, 1933.

nove informacije o starim dogadjanjima  Main-qimg-c35fffff4294ebb7059a18ea4da93e64

To understand what happened just read Anti-Nazi boycott of 1933 - Wikipedia

Jewish organisation in the US demanded a boycott of German goods. They accused the Nazi party to harass and bully Germans Jews (Hitler took power just 2 month ago).

So WAR in this case meant economical war/boycott.

nove informacije o starim dogadjanjima  Jewsdeclarewar
[/size]
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

nove informacije o starim dogadjanjima  Empty Re: nove informacije o starim dogadjanjima

Post by Ringo10 Wed 3 Oct - 13:26

Ne kontam, sta ... kao odgovor na bojkot potrpat ih u Ausvic.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

nove informacije o starim dogadjanjima  Empty Re: nove informacije o starim dogadjanjima

Post by Yehudim Wed 3 Oct - 15:27

A država Izrael osnovana kada ono - 1948.

 Znači sad od jednom više nije " palestina " već Judeja

 A u to doba bila Englesko- Franciska protekcija nad Judejom, Samarijom i Galilejom....

..Jordanom  i pojasom gaze isto tako.

 Sad ni meni nije jasno ----------tko je onda okupirao  Judeju

Arapi ( tzv "palestinci " )  ili  Judejci. 

 LOL

 ALI ZA MORTALKU SU EKONOMSKE SANKCIJE  =  OBJAVA RATA

 I unucima će pričati o toj njezinoj spoznaji " istine "

Sleep

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

nove informacije o starim dogadjanjima  Empty Re: nove informacije o starim dogadjanjima

Post by immortal Wed 3 Oct - 16:41

Yehudim wrote:

 I unucima će pričati o toj njezinoj spoznaji " istine "

Sleep
ta istina ce biti javna i ne samo moja
masa je onih kojima je poznata
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

nove informacije o starim dogadjanjima  Empty Re: nove informacije o starim dogadjanjima

Post by crvenkasti Wed 3 Oct - 16:50

Ne kužim.

Pa i sami Nijemci znaju sve o svojoj prošlosti, stide se svojih nacista i ispričavaju se za sve zlo koje su počinili.

Zašto mi ne možemo? A nismo čak ni Nijemci. Nego nekakve ustaše, koji li kurac..?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

nove informacije o starim dogadjanjima  Empty Re: nove informacije o starim dogadjanjima

Post by immortal Wed 3 Oct - 16:55

crvenkasti wrote:Ne kužim.

Pa i sami Nijemci znaju sve o svojoj prošlosti, stide se svojih nacista i ispričavaju se za sve zlo koje su počinili.

Zašto mi ne možemo? A nismo čak ni Nijemci. Nego nekakve ustaše, koji li kurac..?
stari pa ti si radi srama sto si srbin sudjelovao u agresiji na Hrvatku postao Hrvat, a nije ti palo na pamet da se ispricas
tvojim gelipterima glupiteru bemu kako kazes i ekipi nije palo na pamet da se ispricaju vec glumataju gradjanski rat
stoga
kome vi imate soliti pamet
drste se svoga dreka i razglabanja o moralnim potezima svoga naroda
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

nove informacije o starim dogadjanjima  Empty Re: nove informacije o starim dogadjanjima

Post by crvenkasti Wed 3 Oct - 17:12

mortal wrote:
crvenkasti wrote:Ne kužim.

Pa i sami Nijemci znaju sve o svojoj prošlosti, stide se svojih nacista i ispričavaju se za sve zlo koje su počinili.

Zašto mi ne možemo? A nismo čak ni Nijemci. Nego nekakve ustaše, koji li kurac..?
stari pa ti si radi srama sto si srbin sudjelovao u agresiji na Hrvatku postao Hrvat, a nije ti palo na pamet da se ispricas
tvojim gelipterima glupiteru bemu kako kazes i ekipi nije palo na pamet da se ispricaju vec glumataju gradjanski rat
stoga
kome vi imate soliti pamet
drste se svoga dreka i razglabanja o moralnim potezima svoga naroda

Ja sam sad Hrvat i ne mogu se više ispričavat kao Srbin, nego kao Hrvat. A ne mogu ni kao Nijemac. Ili mogu? Jel Hrvati mogu kao Nijemci?

Sve mi se pomiješalo ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

nove informacije o starim dogadjanjima  Empty Re: nove informacije o starim dogadjanjima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum