ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Degenerirani Zapad

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by kic Mon 29 Oct - 10:27


ne psujem tebi nego toj u petom danu i drugima koji su za famozno trpanje-

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by aben Mon 29 Oct - 10:30

kic wrote:
pozvali prijatelje- pa bokte jebo i onda ona u petom danu da se integriraju svi imigranti, kako možeš tako nešto govorit bez srama :(
imo seksi glos, govori ko da jeca, 
all forgiven in my book

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by kic Mon 29 Oct - 10:34

aben wrote:
kic wrote:
pozvali prijatelje- pa bokte jebo i onda ona u petom danu da se integriraju svi imigranti, kako možeš tako nešto govorit bez srama :(
imo seksi glos, govori ko da jeca, 
all forgiven in my book

ta u Petom danu? nisam gledao ali sam čitao taj njen komentar-

jebla te ona-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by Guest Mon 29 Oct - 10:35

kic wrote:
ne psujem tebi nego toj u petom danu i drugima koji su za famozno trpanje-

a dobro, ne gledam tv...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by aben Mon 29 Oct - 10:55

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
pozvali prijatelje- pa bokte jebo i onda ona u petom danu da se integriraju svi imigranti, kako možeš tako nešto govorit bez srama :(
imo seksi glos, govori ko da jeca, 
all forgiven in my book

ta u Petom danu? nisam gledao ali sam čitao taj njen komentar-

jebla te ona-
protiv seksa se ne more

https://www.google.com/search?q=lana+bobić&client=safari&hl=en-hr&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwigkP_TsKveAhXhkIsKHatcCFsQ_AUIEigB&biw=414&bih=622#imgrc=H_0-9iHCquurIM

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by kic Mon 29 Oct - 11:01


izgubio sam respekt za tebe.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by Guest Mon 29 Oct - 20:47

Ringo10 wrote:
pismejker wrote:Dobro,na Zapadu se moze para umlatiti..vec sam kupio Dachu u Rusiji..kad se para namlacja dobro,kupi se i ide za Rusiju.. :cleanteeth
Moze, i ja dobro zaradim, ali moje iskustvo je grozno, jebo ti ovakav zivot. Radim ko konj, po tri do cetiri sata dnevno provedem samo za volanom jurcajuci tamo vamo dodjem kuci taman da popijem kavu i veceram i odmah u krpe jer ujutru valja ustati rano pa na posao. 
Koliko sam vikenda morao odraditi jer posao je hitan ...
Zajebano ...
vjerovatno bih i ja tako,no spasilo me dvije godine ausbildunga,onoga sto u biti radim 20 godina,i dobar sam u tome..dIPLOMA je bila kljucna rijec Ringec.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by Guest Mon 29 Oct - 20:49

metilda wrote:
pismejker wrote:Zapad..etoc..
dakle,Zapad kaze da oni nisu dekadentni.. :clown Sve st ocine je za Pojedinca i njegovu korist,individualizam puca o plafon,a osobne zelje su Alfa i Omega..
Odatle i potice dekadentnost koju promoviraju liberali,puni svih i svakakvih opachina u svojim tendencijama.. :cleanteeth

glavno da si ti na zapadu bougat :clown
Pa..uza toga sto sam Lijep i Zgodan,naravno da ide i Bougat.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by Guest Tue 30 Oct - 11:49

Natjecatelj 'X Factora' uznemirio vladu izjavom da zbog Krista nije više gay: 'On ugrožava mlade' | Bitno.net
3-4 minutes


BOG JE PROMIJENIO NJEGOV ŽIVOT

Natjecatelj showa X Factor izazvao burne reakcije svojom izjavom: “Nekoć sam živio homoseksualnim stilom života, a onda sam pronašao Boga. Već dugo vremena ne slijedim svoje strasti kako bih slijedio Isusa.”

Degenerirani Zapad - Page 5 MG

Matthew Grech, natjecatelj malteške verzije glazbenog showa ‘X Factor’ izazvao je burne reakcije nakon što je izjavio kako se odrekao homoseksualnog načina života kako bi nasljedovao Krista.

U najavnom intervjuu svojeg nastupa Matthew je rekao kako je ‘homoseksualna ljubav’ grijeh, te kako se zbog Boga odrekao života prema svojim strastima.

“Nekoć sam živio homoseksualnim stilom života, a onda sam pronašao Boga. Već dugo vremena ne slijedim svoje strasti kako bih slijedio Isusa. Između dva muškarca i dvije žene može postojati ljubav – ali samo prijateljska. Sve ostalo je grijeh”, izjavio je Grech.

Ubrzo nakon što je na nacionalnoj televiziji izašao razgovor navedenog sadržaja, video njegova nastupa uklonjen je s Facebook i YouTube profila showa, a “X Factor Malta” se službeno ogradio od Grechove izjave.

Naglasili su kako žele “jasno dati do znanja da nijedan dio originalne audicije Matthewa Grecha nije imao namjeru uvrijediti, niti njegovi stavovi odražavaju stavove producenata programa”.

Grech je navodno član evangeličkog pokreta “Rijeka ljubavi”, koji održava ‘terapije promjene seksualne orijentacije’ – savjetovanja koje prolaze osobe koje se žele osloboditi privlačnosti prema istome spolu.

Prema pisanju novina “Times of Malta”, o slučaju se oglasila i malteška vlada koja je u svojoj izjavi rekla da su seksualna orijentacija i rodni identitet zaštićeni zakonom, te da osuđuje praksu “terapije promjene seksualne orijentacije”.

“Dok vlada osuđuje sve takve homofobne komentare, emitiranje ove poruke, bez isticanja štete koju uzrokuje terapija promjene seksualne orijentacije je štetno”, stoji u vladinoj izjavi. “To ugrožava sve mlade koji su izloženi takvim praksama unatoč tome što je Malta 2016. usvojila strog zakonski okvir.”

Nakon kritika na račun Grecha i javne televizije koja je emitirala njegovu izjavu, slučaj je komentirao i voditelj zajednice “Rijeka ljubavi” Gordon Manche.


U komentaru na svome Facebook profilu, koji je naknadno uklonjen, Manche je napisao:

“Malta: Sloboda govora = psovanje, vrijeđanje bližnjih, ismijavanje Boga i javnih osoba i prostačke riječi je OK”, dodavši: “Ali ako netko spomene da je Isus Krist promijenio njegov život, to nije dopušteno! Licemjerje ‘made in’ Malta!!!”

Grech je prošao u drugu fazu natjecanja, budući da mu je troje od četvero sudaca dalo ‘zeleno svjetlo’, no suci su nakon nastalog ‘skandala’ obznanili kako nisu bili upoznati sa sadržajem njegova intervjua.

Ivo Džeba | Bitno.net
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by Guest Tue 30 Oct - 11:52

Sve se vidi iz priloženog. Obraćenje i ovakva konverzija ljudskog bića se ne oprašta u krugovima kojima si do jučer pripadao. Zastupaš laži, mitove, pervezije i jednoumlje ili se pripremi na udar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by kic Tue 8 Jan - 11:47


Degenerirani Zapad - Page 5 Fb_img98
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by Yehudim Tue 8 Jan - 12:23

Degenerirani Zapad - Page 5 Popularni-americki-glumac-sokirao-javnost-Hvala-ti-Sotono-na-inspiraciji-za-ulogu-Dicka-Cheneya!_ca_large


Popularni američki glumac šokirao javnost: "Hvala ti Sotono na inspiraciji za ulogu Dicka Cheneya!"
Popularni utjelovitelj DC-jevog superjunaka Batmana, Christian Bale, zahvalio se Sotoni na nedavnoj dodjeli Zlatnih globusa
Javnost je šokirana izjavom Christiana Balea, koji se prilikom preuzimanja Zlatnog globusa zahvalio Sotoni. "Hvala ti, Sotono, na inspiraciji koju si mi dao prilikom igranja ove uloge", izjavio je Bale, aludirajući porukom na glavnog lika filma za koji je dobio Globus.



Nagradu je dobio za ulogu Dicka Cheneyja u filmu Vice. Ova filmska politička satira prikazuje Balea u ulozi Cheneyja, bivšeg masterminda iza nekadašnjeg predsjednika Georga W Busha. Film je naišao na ogromnu kritiku od strane američkih konzervativaca.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by kic Tue 8 Jan - 12:29


dobro je rekao
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by Guest Tue 8 Jan - 13:13

Yehudim wrote:Degenerirani Zapad - Page 5 Popularni-americki-glumac-sokirao-javnost-Hvala-ti-Sotono-na-inspiraciji-za-ulogu-Dicka-Cheneya!_ca_large


Popularni američki glumac šokirao javnost: "Hvala ti Sotono na inspiraciji za ulogu Dicka Cheneya!"
Popularni utjelovitelj DC-jevog superjunaka Batmana, Christian Bale, zahvalio se Sotoni na nedavnoj dodjeli Zlatnih globusa
Javnost je šokirana izjavom Christiana Balea, koji se prilikom preuzimanja Zlatnog globusa zahvalio Sotoni. "Hvala ti, Sotono, na inspiraciji koju si mi dao prilikom igranja ove uloge", izjavio je Bale, aludirajući porukom na glavnog lika filma za koji je dobio Globus.



Nagradu je dobio za ulogu Dicka Cheneyja u filmu Vice. Ova filmska politička satira prikazuje Balea u ulozi Cheneyja, bivšeg masterminda iza nekadašnjeg predsjednika Georga W Busha. Film je naišao na ogromnu kritiku od strane američkih konzervativaca.

čemu se čude - svi služe sotoni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by kic Tue 8 Jan - 16:43


zapravo je ironija po srijedi, Cheney je sotonin potrcko..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by Guest Tue 8 Jan - 16:48

kic wrote:
zapravo je ironija po srijedi, Cheney je sotonin potrcko..

ipak je bush u pitanju - ali to ne znači da ni ostali nisu sotonina potrčkala
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by mutava baštarda Thu 1 Aug - 11:27

[size=44]zaštitu djece od SVIH neželjenih fizičkih dodira[/size]

Program koji se uči u školama u Victoriji (Australija) omogućuje mladima da kažu “Ne” neželjenim fizičkim kontaktima, u to su uključeni i poljupci od djedova i baka.

Odgajateljica Margie Buttriss potaknula je kontroverzu nakon što je sugerirala da privržene bake mogu biti pokretači neželjenog dodirivanja.
Seksualno zlostavljanje ozbiljan je problem, ali gledanje dirljivih baka kao potencijalnih grabežljivaca “je previše”, rekla je za RT i TV radio voditeljica Karyn Turk.
“Zapravo djecu ne podučavamo na odgovarajući način kako se nositi s teškim situacijama.” Paola Diana, aktivistica za ženska prava, suprotstavila se, sugerirajući da australska inicijativa ne ide dovoljno daleko.
“Također moramo educirati roditelje … Mnogi zlostavljači, oni sebe ne vide kao zlostavljače. A mnoge žrtve, same sebe ne prepoznaju kao žrtve. “
Kako ovo komentirati osim: neki ljudi imaju previše vremena i opterećuju se nevažnim stvarima umjesto bitnim. Koliko djece su stvarne žrtve nasilja u obitelji? Možda ih se udara, možda ih se seksualno zlostavlja, ali ovi su se odgajatelji uhvatili baka i djedova te njihovih poljubaca i to nastoje progurati kao zlostavljanje?
Još malo pa će svaki poljubac majke i oca biti gledan kao oblik zlostavljačkog ponašanja.
https://www.logicno.com/zivotni-stil/nema-vise-poljubaca-od-bake-australski-program-za-zastitu-djece-od-svih-nezeljenih-fizickih-dodira.htmlVćina bake i djedova jedva čeka kada će vidjeti unuku ili unuka, zagrliti ih i poljubiti, te im tako prenijeti dio svoje ljubavi. Bake i djedovi dok su odgajali svoju djecu većinom nisu imali dovoljno vremena da se posvete svojoj djeci, kako su htjeli. Morali su se brinuti oko svih svakodnevnih obaveza i odgoja djece. No, kada su postali bake i djedovi, odnosno njihova djeca su dobila djecu, stvari se mijenjaju. Uloga bake i djeda više nije odgajateljska, već žele da uživaju u vremenu provedenom s unucima.Razumljivo je kada dijete kaže baki ili djedu da ne želi da im rade nešto što im smeta, ali druga, potpuno suluda stvar, je opisati poljubac u obraz ili dodir po kosi kao seksualno zlostavljanje

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by kic Tue 3 Sep - 19:08


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by prckov Tue 3 Sep - 19:42

Je degenerirano ali je zato progresivno
moj brale
Evo pitajte debe
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by kic Thu 7 Nov - 13:27


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by T. Thu 7 Nov - 13:37

arapi...
a i te budale od šofera da ne mogu zaključat boksove...
firma odgovara za prtljagu...

_________________
Degenerirani Zapad - Page 5 Unname11
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Degenerirani Zapad - Page 5 Empty Re: Degenerirani Zapad

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum