ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UMRO NAJVEĆI TALIJANSKI PLAYBOY

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

UMRO NAJVEĆI TALIJANSKI PLAYBOY - Page 3 Empty Re: UMRO NAJVEĆI TALIJANSKI PLAYBOY

Post by L'âme Sat 29 Sep - 20:50

Gnječ wrote:
Nice wrote:
Gnječ wrote:
Nice wrote:Imamo mi ovakvih galebova na desetke po Dalmaciji...ovaj nije ni zgodan cak...:-D

daj barem jednoga koji ima svjetsku slavu ka i Zanza.
nikad od nas trgovaca kao od Talijana.
:-))

e vidiš to vama fali. vi ste grezi. nemate mota za oplemeniti nešto bilo što. vi uzidate grezu kuću i to je to cigla, beton i bloketi dalje vam mozak ne funkcionira neznate oplemeniti taj beton blokete i ciglu to sam još u jugi govorio raznim komunistima funkcionerima da su grezi, sirovine nemaju talent za lijepo, stiling i dizajn. ima dosta iznimaka da se razumijemo nisu svi bili grezi. bilo je malo arhitekata čiji su projekti state of the art remek djela arhitekture nažalost u ovoj recikliranoj ustaškoj vukojebini propadaju i ili su ti objekti i građevine srušene. žalosno za narod koji sebe smatra europrskom avangardom.

recimo Zanza kojeg nisam upoznao ali je njegova slava onda došla i do Istre bio je samozatajan običan čovjek koji je radio u disco klubu Blow up u Riminiju i lik je napravio promociju i reklamu za talijanski turizam više nego sve talijanske turističke agencije  zajedno a sve je to radio volonterski mukte. nije bio žigolo niti je naplaćivao sebe.

postao je legenda i ostati će legenda i dalje će turistkinje dolaziti u Rimini zbog njega.
sta si se odma stica?!
Dug jezik, hvalite me usta moja, podvalit, privarit..sta sad...ne mozemo uvik o Hrvatima..:-D

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

UMRO NAJVEĆI TALIJANSKI PLAYBOY - Page 3 Empty Re: UMRO NAJVEĆI TALIJANSKI PLAYBOY

Post by dzango Sun 30 Sep - 0:15

E ovako se umire i odlazi u večnu slavu. Alal vera.

_________________
UMRO NAJVEĆI TALIJANSKI PLAYBOY - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum