ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by AssadNaPodmornici Wed 26 Sep - 23:25

Mislim hvališ HDZ, spamas nas non stop sada te nema.
Za koga navijaš, za svoga rodijaka ili dona anemicnog
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20967
2018-06-14


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by AssadNaPodmornici Wed 26 Sep - 23:32

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2026516


Link na temu ofc

BTW čekam i Marcov osvrt na dnevno.hr.. Marc možda fan HDZ svakako nije njihov sluga stoga može pisati što hoće.. A i iduća tema bujice bi mogla biti zanimljiva.. Čekam da ero kaže što misli

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20967
2018-06-14


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by kaya Wed 26 Sep - 23:40

Nisam Ero ali don Anemio ce svu tu bosansko desno lopovsku rvatsku struju bacit van iz stranke ko vreću smeća . Jednog po jednog. Da im pokaže da moze kad mu se hoce
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by RayMabus Wed 26 Sep - 23:42

Merkel je izgubila podršku unutar svoje vlastite stranke, Macron popularnost na najnižim granama, imigranati i dalje dolaze, desnica po Evropi raste 

Stvar je jasna Ako Plenky uskoro nemakne Vasu Vaso će nakon toga njega 

Jesu oni ista stranka ali skroz različite opcije unutar nje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176078
2014-04-11


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by Eroo Wed 26 Sep - 23:50

AssadNaPodmornici wrote:Mislim hvališ HDZ, spamas nas non stop sada te nema.
Za koga navijaš, za svoga rodijaka ili dona anemicnog
Misliti i ...znaš što, je jedno te isto. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by kaya Wed 26 Sep - 23:52

Vaso je gotov. Jednog po jednog iz tog hijenskog čopora izdvoji i  baca . Sad je on na redu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by Eroo Wed 26 Sep - 23:53

PS:
SDP nema šanse.
Od raspada ih neće spasiti čak ni bivši šef tajne službe.  B-)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by immortal Wed 26 Sep - 23:59

Eroo wrote:PS:
SDP nema šanse.
Od raspada ih neće spasiti čak ni bivši šef tajne službe.  B-)
sdp nije opacicka ni glavasevic... 
cak je pozeljno da postoje dvije ili tri ljevice, da i oni malo oslabe
kad ih vec nismo ukinuli kao stranke zlocinackog nasljedja
tj bilo bi bolje da sav Hrvatski narod razmislja kao jedna stranka da budemo jedinstveni.. jer je tek tada najbolji rad za dobro i napredak


Last edited by mortal on Thu 27 Sep - 0:00; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by RayMabus Thu 27 Sep - 0:00

Kad padne Vaso Mamić ostaje bez podrške

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/567311/varga-zeli-na-slobodu-uhiceni-informaticar-zapoceo-strajk-glau-u-stanu-mu-pronaenonbsp20-laptopa-i-15-mobitela
RayMabus
RayMabus

Posts : 176078
2014-04-11


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by immortal Thu 27 Sep - 0:01

kaya wrote:Vaso je gotov. Jednog po jednog iz tog hijenskog čopora izdvoji i  baca . Sad je on na redu.
mozda je u tajnoj misiji i super obavlja svoj posao
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by kaya Thu 27 Sep - 0:06

mortal wrote:
kaya wrote:Vaso je gotov. Jednog po jednog iz tog hijenskog čopora izdvoji i  baca . Sad je on na redu.
mozda je u tajnoj misiji i super obavlja svoj posao
Ma ne znam .. pametan je. 
Gle hijenama je dao sve , položaj, povlastice i da mogu krasti. 
Ali hijene ko hijene , vrebaju, kopaju jamu , pakiraju. Samo im je protivnik malo zajebaniji ovaj put pa ih jednog po jednog izdvoji i baci van..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by immortal Thu 27 Sep - 0:15

nije ni to lose
svi koji rade pronevjere zasluzuju da ih se eliminira

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by RayMabus Thu 27 Sep - 0:17

Hrvatska može biti ili evropska prćija ili hercegovačka prćija 

Šta se mene tiče ja biram evropsku prćijju a to je Plenky i kakav god da je bolji je miljon puta od ove druge ponuđene opcije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176078
2014-04-11


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by RayMabus Thu 27 Sep - 2:28

S obzirom da na onakvi natalitet je otišlo pola miljona mladih i to onih kvaliternijih bojin se da tko je na vlasti ovdje više nema nekog prevelikog smisla 

Desnica, ljevica, liberali, reformisti..... nitko od njih to nemože više vratit 

Čekamo samo trenutak da to mase u Hrvatskoj konačno shvate jer očito fali onaj klik da ljudi to skuže i jasno vide 

Zašto nema toga klika masovno nemam pojma ali nema ga, valjda mase kontaju da će biti bolje ako se prave da će političari koji su ovo sve i sjebali rješit 

Koja zabluda
RayMabus
RayMabus

Posts : 176078
2014-04-11


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by darth_vader Thu 27 Sep - 6:22

AssadNaPodmornici wrote:Mislim hvališ HDZ, spamas nas non stop sada te nema.
Za koga navijaš, za svoga rodijaka ili dona anemicnog

:aw
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by darth_vader Thu 27 Sep - 6:27

Iz HDZ-ovca bi prije zdrave šestice naživo izvukao, nego vlastito mišljenje o stranačkim previranjima...dok se stvar ne iskristalizira, jasno...onda kreće vazelina, vazelina dajte...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by AssadNaPodmornici Thu 27 Sep - 6:39

Točno to. Imam ove Facebook HDZce, svi šute ko zaliveni, nitko ništa komentira, dok politički u RH se događa možda najvažnije političko previranje zadnjih par godina... Kao onomad Staljin vs Tito, čekaju novog pobjednika pa ide uvaljivanje novome u anus ... A poraženog će svi tući na podu...inace navijam za Vasu, vjerojatno ko ero ali ne smije reći.. Ako mu Vasu deportiraju, biti će on depresivan ali "jebiga moj rodijače ali vežem ja konja gdje gazda naredi" ""

Iako mislim da će bez obzira na moje navijanje Don Anemični pobijediti, a Vasi ne gine gostovanje na Bujica prije povratka njega i jarana preko grane

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20967
2018-06-14


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by epikur37 Thu 27 Sep - 7:01

AssadNaPodmornici wrote:Točno to. Imam ove Facebook HDZce, svi šute ko zaliveni, nitko ništa komentira, dok politički u RH se događa možda najvažnije političko previranje zadnjih par godina... Kao onomad Staljin vs Tito, čekaju novog pobjednika pa ide uvaljivanje novome u anus ... A poraženog će svi tući na podu...inace navijam za Vasu, vjerojatno ko ero ali ne smije reći.. Ako mu Vasu deportiraju, biti će on depresivan ali "jebiga moj rodijače ali vežem ja konja gdje gazda naredi" ""

Iako mislim da će bez obzira na moje navijanje Don Anemični pobijediti, a Vasi ne gine gostovanje na Bujica prije povratka njega i jarana preko grane

Vaso bi mogao biti izbačen iz stranke.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by vuksadinare Thu 27 Sep - 7:08

drot ostaje drot..prveslao ga jeftini briselski aparatcik...uljuskao ga...i onda mu smjestio kad je utvrdio da ovaj spava medvjeđim snom..i sad ga je plenki đonom u uspavanu guzicu...ali ne bi podcjenio vasu..prvu rundu ga je plenki grogirao...ali vaso kontrolira najveci dio podruznica...a napsoe mozda najvazniju vukovarsku...ako je plenkijevigrac đakic slaba mu je to karta..đakica ne jebe 90% branitelsjke populacije vec su ga zestoko opleli..mislim da ce ova partija saha itekako biti neizvjesna..do kraja...moj osobni dojam je da je plenki nanjusio da se vaso opet spetljao sa prijateljem karamarkom koji je nedugo najavio povratak u politicku arenu...problem za plenkija je jedan nezanemariv jako se drma fotelja merkel a i macron nije prevec siguran a desnica u europi svakim danom sve jaca...tako da ne bi na plenkija sto posto bacio kartu na njega...pratimo dalje..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by vuksadinare Thu 27 Sep - 7:15

također nije nezanemariv podatak a koji plenkiju ne ide u korist sigurno..a to je kolinda koja je sve popularnija a ona sigurno nije na plenkijevoj strani...velim ja ne bi bas sigurno se kladio na plenkija da bi on mogao izaci kao pobjednik kontra vase...vec sam pobrojao u prethodnom postu cinjenice koje mu ne idu bas na ruku..i mislim da je plenki ovo odigrao hazarderski na sistem sto bude bude..ako popusim imam sigurnu fotelju u briselu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu  Empty Re: Ero što misliš o građanskom ratu u HDZu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum