ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 22/9/2018, 21:16

medication wrote:Ja cu crknut koliko je ovdje sparno. Najgora tri dana ljeta definitivno...
I tu je vrelo.

Cijeli dan hodam gola po stanu. 28C a sve je otvoreno...

Nadam se da ce zahladiti.

Kad mi modra prica kako je kod nje svijeze osjecam se kao da zivim na drugom kraju svijeta...

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/9/2018, 00:18

Moxy wrote:To ti je strah od vode,pa masta radi svoje...ja se bojim duboke vode,ko mala sam se gusila! :(

uff... poznato! obožavam plivati, ali me toliko strah dubine da je to strašno.. sama na plivanje ne bih išla nikada
u stanju sam biti dugo na moru i ne ući u vodu uopće ili preskočiti plivanje, trebam dobre uvjete, a s obzirom da je to teško postići, držim se plićaka ili obale :redface1
svako prelaženje mostova, makar i u autu mi je katastrofa, a naročito nakon kiše..
jedne jeseni je sava došla do ruba, priča mi frend da su samo čekali da se prelije, bili su u močvari... scary shit affraid   affraid 
uznemiruju me i takve fotke ili snimke...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 23/9/2018, 08:25

da, ovdje kod nas totalna jesen jučer, mislim da nije bilo više od 18-19
oblačno, vjetrovito...

cheers

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/9/2018, 09:26

Mene zivcira ta moja panika jer je nerealna....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 23/9/2018, 12:45

svako ima svoju paniku to je normalno ...recimo izbjegavam voznju liftom u svakom mogucem pogledu...idem stepenicama i na najvise zgrade ...dok mi visine ne predstavljaku problem vozio sam se i u zracnom balonu na vasaru al nekako je je to prirodnije  :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/9/2018, 12:55

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 20180912
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 23/9/2018, 14:48

Bili ns trznici, u ducanu i na kavi. Pekla muffine. Sad cu pogledat neki ugovor kojeg odgadam vec danima, a sutra mi stupa na snagu i uplatit za skloniste za mace...

Prvi dan jeseni, vec radim planove. Jesen je od akcije.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/9/2018, 15:26

I mi neki dan odveli pse iz sklonista na more.
Bas nam je lijepo bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/9/2018, 16:43

Dakle kolegica mi odlazi na specijalizaciju u zg.

Sto da joj kupim?

Nas 10 dati ce 50kn za zajednicki poklon ali ja sam joj uz to htjela jos neku sitnicu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 23/9/2018, 20:20

imam alergiju na nedjelje
fobija od nedjelja

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/9/2018, 20:43

Knjigu

Hosseini je npr super
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/9/2018, 20:45

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Fb_img14
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/9/2018, 17:14

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/9/2018, 17:19

pitanjce!

uglavnom imam jednu sliku koju bih voljela uokviriti, ali ne želim u staklo
znam da u foto studijima ima ta neka kao ''ploča'', naziv ne znam... s obzirom da godinama nisam bila u foto studiju, moja je pretpostavka da se na takvo što stavljaju fotografije kod razvijanja (tipa onako veliki formati?!)

je li moguće doći s tom slikom u foto studio da mi ju stave na tu ploču ili je to rezervirano samo za fotografije?! ne kužim se apsolutno u to..

prošli put kad sam išla po staklo, lik mi je htjel uvaliti nekaj kaj košta 200-300kn jer je mislil da sam blesavo žensko pa sam se lijepo okrenula i otišla, pokupovala plastične okvire raznih veličina i ukrasila zidove :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 24/9/2018, 17:23


nazovi, raspitaj..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/9/2018, 17:28

ahahahaha lol!  lako tako, bilo bi lijepo barem znati kako se zove to čudo na koje je moguće ''zalijepiti'' fotografiju, a ne da se kasnije crvenim kad/ako dođem osobno :redface1  tražila sam već na par sajtova foto studija ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 24/9/2018, 17:29


"ono na sto se lijepi fotka"

there :P
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/9/2018, 17:46

Mislis kao poster/platno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/9/2018, 21:50

kic wrote:
"ono na sto se lijepi fotka"

there :P

zamisli da to tebi netko kaže? :D radila sam s ljudima, potrebno je jako puno samokontrole u takvim situacijama da se suzdržiš da ne prasneš u smijeh lol! tako da se stavljam u tuđu kožu i nastojim se barem malo, minimalno o nečemu informirati da ne ispadnem baš totalno blesava i da na takav način ne 'objašnjavam' ljudima ''kaj je pisac htio reći''  flower   na moje trenutno vrlo krhko samopouzdanje, to bi djelovalo ubitačno lol! 




Mislis kao poster/platno?

hm, ne, baš je kao neka pločica/ploča/paneli?! nešto tipa ''deblji karton'' u različitim veličinama, uopće ne znam kako opisati taj materijal, vidjela sam to jednom kod nekoga i rekli su mi o čemu se radi, bilo mi je fora, ali kako mi u tom trenutku nije trebalo niti sam mislila da bude, zaboravih... scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/9/2018, 22:03

nešto slično

otprilike nekaj ovome slično, ali kod nas niš ne nalazi pod ''foto ploča''
ne znam jel baš full tanka šperploča, možda bi najbolji opis bio kao ''tanji knauf manjih dimenzija''
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 24/9/2018, 22:15


https://m.ebay.com/sch/i.html?_odkw=tabletop+frame&_from=R40&_trksid=m4084.l1313&_nkw=tabletop+photo+panel

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum