ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2018, 11:29

Kada je Fibica ljuta na Kica :D

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2018, 12:27

Ajme osvojila sam karte za Parni valjak veceras u Becu!!!!! :x  sunny  love greenstars :confetti :loveshower :wine :heart2
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 29/9/2018, 12:36

Bravo, dobru zabavu!

Ipak ce biti crne hlace i sivi poslovni top.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2018, 12:46

Jbt kako mi je ruzno vidjeti trudnicu pred porod kako dimi jednu za drugom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2018, 12:49

Odoh se natjerat vjezbat.



Sat vremena guzice i noge here i come
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2018, 12:57

Srecom pa imam priju koja je uvijek spremna za izaci....inace bih ostala kod kuce....

Ja cu ili Jill ili trcanje....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sexual Tyrannosaurus 29/9/2018, 14:38

Pig destroyer sesija
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2018, 18:33

Kako sam razocarana...nitko ne moze ili ne zeli ici sa mnom na koncert....a 2 karte besplatne...okruzena sam nesposobnjakovicima,bezobraznicima,kretenima.... :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2018, 20:36

Fibica wrote:@Elysium

Treba to sve bez pardona prijavljivati policiji i pomasati se onako kako i oni prema tebi.

Jer koliko god budes dobra prema njima, toliko ce oni kenjati po tebi.
Dakle das im a little bit of their own medicine... :)

Kada ne radi ulicna rasvjeta MI zovemo hep. Kada treba kosit travu MI zovemo. Kada se nesto dogodi u zgradi MI zovemo inzinjerku ili sto vec je koja nam odrzava zgradu.

I opet najgori.

Ali rekla sam si d acu sada kao i oni...

Znaš kaj... u cijeloj toj situaciji ja sama sebi idem na živce.. nekoć sam bila lajava i bez problema bih odreagirala, onak rekla na pravi način kaj osobu ide i idemo dalje, a kako to druga strana prihvati, nije moj problem.. nisam dala na sebe i da mi se skače po glavi!

A sad ne reagiram, gubim živce, a ne reagiram, valjda dok mi ne pukne film... ozbiljno počinjem razmišljati da odem na par razgovora kod psihologa jer dok sam išla u prvoj turi kod njega, stvarno mi je pomogao i stvari su krenule naprijed (godinama sam vukla jednu glupost iz prošlosti i utjecalo mi je na vezu), onda smo oboje došli do toga da ne trebam dalje dolaziti jer je sve to krenulo u dobrom smjeru i bilo je da se javim ako mi zatreba... i mislim da mi sad fakat treba jer eto vrtim se u krug, šutim, držim u sebi, a zbog cijele godine i svega kaj se događalo zapravo u posljednje 3, da.. zbrčkana sam

tako da vjerujem da ću i dotičnu gore lakše ishendlati kad se primirim malo po tom pitanju i kad budem u stanju IZGOVORITI stvari na pravi način, sad bi mi jezičina prema njoj bila vjerojatno ''kočijaška'' ::D a to nisam ja!


Jbt kako mi je ruzno vidjeti trudnicu pred porod kako dimi jednu za drugom...

bome da, vidjela sam i ja par puta... ajde još lako za nju, ali dijete da mora biti izloženo tome, nije mi jasno da im nitko ne kaže ništa za to.. možda si ne daju reći, tko zna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/9/2018, 14:22

Nakon sto mi je sinoc prijateljica,zapravo to su nam najbolji prijatelji,napisala da nije raspolozena za koncert,i danas zele doci na kavu,jednostavno sam joj napisala da nisam raspolozena....jednostavno mi je svejedno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by mizantrop 30/9/2018, 16:29

Moxy wrote:Kako sam razocarana...nitko ne moze ili ne zeli ici sa mnom na koncert....a 2 karte besplatne...okruzena sam nesposobnjakovicima,bezobraznicima,kretenima.... :(


zbog parnog valjka?pa ko još sluša tu kuruzu,pametni ljudi što su to propustili,još ih i vrijeđaš,ne znaš ko je gori,oni ili prljavci,prodali se jajo i huso odavno,prije bi išo gledat rozgu ili severinu.. affraid :blj


:^0 :P
mizantrop
mizantrop

Male
Posts : 300
2017-05-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/9/2018, 16:40

De si nađi neko žensko i prestani kakit....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by mizantrop 30/9/2018, 16:50

Moxy wrote:De si nađi neko žensko i prestani kakit....

kakve to veze ima s bilo čim,ok,nađi si ti ljubavnika,lepa si,pozzz akija..  :O :D
mizantrop
mizantrop

Male
Posts : 300
2017-05-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/9/2018, 18:16

:D 

Ja volim mlađe i upravo vrebam jednog :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/9/2018, 18:22

Kica?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/9/2018, 18:43

Dosadna si vise s kicom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/9/2018, 19:14

Jest mi hladno.

Dobila sam pa valjda zato... ti prvi dani su mi koma...

Idem pod vreli tus. Ima da ispraznim bojler potpuno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/9/2018, 20:58

I na kraju nisi isla? Zao mi je sto ti se izjalovilo...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/9/2018, 21:04

Nisam...i meni je,a sta se moze...ja sam zbilja pokusala....  confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/9/2018, 21:12

Ova neizvjesnost oko preseljenja me strasno nervira.

Zelim se ili preselit ili ne... ne iscekivat jos 5mj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/9/2018, 21:13

I trebali bi uz sve to ici kroz 15 dana u split i zadar kod njegovih...

To mi se jos manje da.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum