ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 27 Sep - 8:20

Ajne! :^0

I ti crni kic joj ideje dajes....

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 27 Sep - 8:24


ima ona trash u malom prstu! :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Thu 27 Sep - 8:35

Tablete za zvakanje su odvratne.
Koje ja mucnine imam od toga
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 27 Sep - 10:39

I ja sam pocela navijati muziku
Gl3dati filmove, navijem bas od kucnog kina do kraja...

Uredno kada vjezbam kresti RHCP ili kada sam tuzna neke srcedrapajuce pjesmice...
Usisavam u vrijeme kucnog mira.

Vec tri godine ista prica. Unazad par mj, popucali su i meni savovi. Toliko je malo sranja koje covijek moze trpit...



Tak su nas optuzili da bacamo novine i smece u prozor u suterenu jer su nas vidjeli da hranimo macku ( staru i steriliziranu )koja je pod skrbi udruge za zastitu zivotinja i jedne veterinarske stanice.
Na kraju se ispostavilo da zena preko puta koja je psihicki nestabilna to radi da bi se osvetila ovima u suterenu radi nekakvih razmirica medusobnih...


Dakle nije problem ni narkica od ispod koja se fiska i ima stalne intervencije policije. Nisu problem ni njene igle na parkingu. Ni njen bivsi muz koji je svima nama govorio da ce nas unistit.
Ni susjed koji je iscupao centralnu antenu pa ni jebeni HRT ne vidimo koji placamo 80kn mjesecno...

Problem smo mi jer nas nije za cut ni vidit. :)

užas... nevjerojatno je kakvih ljudi ima...
ove galopirale jučer cijeli dan, danas me zbudile ujutro, mamica joj je došla u posjet iz pariza pa sad galopiraju i kroz dan, dođe mi da ostavim poruku jer žensku nisam vidjela već više od mjesec dana?!
zadnje kad sam ju vidjela, vraćala se s klincem iz vrtića i ostavila sam joj vrata otvorena jer sam bila možda 10m ispred nje i glupača niti zahvali niti zatvori ta ista vrata, a čula me i vidjela da ulazim u stan... toliko o kulturi!

sinoć sam imala radove po doma, instalacija novog tva, odužilo se tako da sam u ponoć usisavala jeeeeiii :lol:

zgrada je napravljena tak da susjed prek puta nas ne čuje, osim ak je baš vani na hodniku, ispod nas trenutno nema nikog jer će stan u prodaju, a za ovu gore me nije bilo briga hoće li ju u taj sat zbudit usisavač, dapače baš i bih i htjela da mi se pojavila na vratima jer nemam više tolerancije za njih...

nas je zapravo malo u zgradi, 5 stanova i sve je bilo ok dok se nisu doselili ovi gore, izuzev klinaca na tavanu kaj su dragi, ali se drže postrani, mi ostali smo si bili super, roštiljali, družili se, uskakali jedni drugima - dovoljno reći da mi od tog susjeda-predstavnika imamo ključeve od stana i on od našeg, a imali smo i od te susjede dole i ona našeg dok nije odselila

i onda dođe ova gamad nekulturna i unese kaos u zgradu, ostala sam u šoku kad sam čula razgovor tog predstavnika s dotičnom i to da ''on nama već godinama govori, al ga nitko ne sluša'' jer je srala o tome kako zbog pasa ne može ni na dvorište i zakačila se za te dlake na stubištu

moja curka već 2 godine nije išla na dvorište jer mi je proklizala 2-3 puta po stepenicama i nisam joj više dala da ide, tako da 'netko drugi' po dvorištu nije skupljao iza njih - susjeda je dole imala podstanare... ali ovoj ''kulturnoj'' smo mi trn u oku jer kad izlazi van, prolazi pored naših vrata... tragedija...

još uvijek se nije odselila, a kako nema više bogatog muža, kresa troškove, čeka valjda ostavinsku da dobije neku lovu i ode, tako je rekla.. no još uvijek je tu.. s malim djetetom u prek 100 kvadrata, jedva čekam da ode!


Zato ja hodam okolo namrgođena pa me se svi boje...i obozavam svoj mir,potkrovlje i periferiju....

Odoh na razgovor,drž'te fige!

tako i ja kad njih vidim, odmah mi se smrkne :lol:
no ne vidim ih često, ali ih čujem svakodnevno...

razmišljam o poruci koja će sadržavati ''galopiranje po stanu'', nisam u stanju pokucati lijepo ženi na vrata i reć joj smireno da pripazi na to kako hoda jer mi u tom trenu kad ih čujem tlak skoči na 500... a i inače kad ih vidim pa mi je teško kulturno joj se obratiti...

prošle godine mi tako kulturne majku nisu skoro pustile u stubište.. teglila je cvijeće jer smo se spremali na groblje i umjesto da joj pomognu ili pridrže vrata, ne .. mamica dotične da tko je ona i kome ide..

gledanje s visoka, e to ne podnosim i takve ljude ne podnosim.. tako sam odgojena i ne mogu vam opisati koliko mi je teško kontrolirat se da se pristojno pokušam razgovarati s takvima...

još ajde kad je to negdje.. vani .. bilo gdje.. ali u mojoj zgradi, na mojem terenu, kad je bil u pitanju moj pas, moja obitelj... tu režim i grizem.. stale su mi na žulj :) a kad se to desi, nije dobro jer nema povratka.. damn.. znam.. crazy... O:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 27 Sep - 10:44

Ahahaha bas sam htjela predlozit. Zagy, nije ti pametno da ti ja biram avatar. A i ne znam s moba stavljat slike, pa ti ostavljam da biras po svom gustu.

Aj stavi neku jesensku.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 27 Sep - 10:46

Daj ajmo svi stavit lepa si pozz :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 27 Sep - 10:48


also known as:"lepa si pozz dan"

:^^

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Avatar
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 27 Sep - 11:11

:^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 27 Sep - 11:12

Od terminaaaaa,do terminaaaaa... :whistle
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 27 Sep - 11:14


sad moram čitati postove.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 27 Sep - 11:23

Moram na info termin za 2-3 tjedna,i onda cu znati vise...tamo cu dobit potrebne informacije sta,kako,gdje,kada...ovi na birou ne znaju nista,zato me tamo i salju...moguce da cu dobit skraceno skolovanje zbog iskustva,i bit ce mi receno na kojem institutu,moguce da ce bit i privatan jer im je ovaj puta budžet veci kad se radi o skolovanju i zanatu,a ne o privatnim kursu...birokracija,al rekla sam bar 3 puta hvala na prilici,cura se pocela smijati.....i trazila ime bivse savjetnice koja mi je to omogucila da joj se osobno zahvalim...znam vrlo dobro koliko ovisi na kakvu osobu u birokraciji naletis....

Malo po malo,al idemo naprijed....rekla sam joj da sam spremna na sve,samo da mi se to ostvari....jer bije bilo mjesta za info dan nego na drugom kraju grada,sta je to meni,pa imam vremena napretek! :D

Ah ljudi,ostvari li mi se san,i dobijem li skolovanje,jos onoga sto toliko volim,castim vas sve cugom! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 27 Sep - 11:24

kic wrote:
sad moram čitati postove.


Kakav kaos! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 27 Sep - 11:28

@Elysium

Treba to sve bez pardona prijavljivati policiji i pomasati se onako kako i oni prema tebi.

Jer koliko god budes dobra prema njima, toliko ce oni kenjati po tebi.
Dakle das im a little bit of their own medicine... :)


Iskreno zgrade sa 5 stanova mi idu na k. Jos mi je najbolja ona od staraca gdje ih ima 70 i nitko nikoga ne pozdravlja, ali ni ne dira... svi zive svoj zivot.

Nas je tu 10 stanova, 2 stana su od stranaca, 1 na prodaju jer je deda iz njega umro u dvoristu prosle godine.

Ispod mene narkicka.
Iznad mene zenska koja voli samo slavoniju, "istra joj ide na kurac", "jebem ti istru i sve istrijane".
Do mene bakica koje nikada nema kuci (thank god), ali ipak nekako zna sve o svima (tko s kime spava, tko gdje radi) pa me redovito obavijesti o svemu kada se vidimo. Sinoc srusila postanske sanducice jer je nosila neke kutija a hodnik je extra uzak... sanducici ostali nasred hodnika. 
Do nje zivi samohrani otac koji cetverogodisnje dijete ostavlja samo kuci dok ide vani ili ga pusti zakljucanog dok place a on ide cistit auto na parking. On isto sve o svima zna i optuzio nas je da bacamo novine u tudi prozor u suterenu jer nas je vidio da hranimo staru macku sa deformacijom kraljeznice na TUDEM parkingu, odnosno parkingu osobe kojoj to ne smeta te i sam donese konzervu za macu ti i tamo. Dobro, maca je sada mrtva, dakle donosio BI.

Dakle mene ni muza nije za cut ni vidit. Redovio 1x tjedno peremo hodnik i stubiste, farbali smo zidove. Kada se susjedima iznad pokvari auto vozimo ih na posao, aerodrom da putuju u slavoniju, kuoujemo pelene...
Bakici do nas kad je renovirala stan pomogli namjestaj razmjestit. Ja oprala i pomela hodnik jer je bio prasnjav i prljav za njom. 
Pas nam nikada ne laje osim u situaciji kada je iznimno sretna ato smo dosli kuci.
Kada ne radi ulicna rasvjeta MI zovemo hep. Kada treba kosit travu MI zovemo. Kada se nesto dogodi u zgradi MI zovemo inzinjerku ili sto vec je koja nam odrzava zgradu.

I opet najgori.

Ali rekla sam si d acu sada kao i oni...


Sinoc samohrani otac zvoni i govori mi: "daj mi kljuceve od poste". Rekoc necu, zasto? Pa netko je srusio postu pa se pravi da mije kriv za nista mogao ju je makar skkonit sa puta.


Ispalo da sam ja srusila :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Thu 27 Sep - 11:38

@iz zagreba se nazalost vracam u jad i cemer slavonije
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 27 Sep - 12:30

U Vk u bolnicu?

Planiras li van?


Dobila sam novi termin taman 30.10. Da ne mogu ici kuci za svisvete...e jebiga!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 27 Sep - 17:33

Sutra petak...jeeeej!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Thu 27 Sep - 18:19

Da .

Mozda ,ovisi o situaciji u naredne 4 godine.
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 27 Sep - 18:42

Ne znam koliko stignes,al mozda ti ne bi bilo lose ucit njemacki....jedino ako ne planiras u irsku....a na kraju i krajeva ti mozda i bude dobro u slavoniji i ostanes....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 27 Sep - 18:46

Hahahhaa, zakon! :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 27 Sep - 18:53

Sad smo potpuni,u kaosu! :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 27 Sep - 19:04

Kolegica mi ide na specku u jedan gradic u slavoniji.
Kaze da ce tamo u centru grada biti podstanar za 100€...
Tu je za 3000kn.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum