ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nerazdvojni prijatelji

Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Nerazdvojni prijatelji

Post by marcus-t 15/10/2015, 12:36

Gepard i pas jedan drugome spasili živote
E.DO. / ČETVRTAK, 15.10.2015 10:15 Njegovo ime je Kumbali, on je prekrasni mali gepard, rođen u Metro Richmond zoološkom vrtu u Virginiji za kojeg se majka nije mogla brinuti • Socijalizacija za geparde je vrlo važna pa su čuvari odlučili malenom nabaviti novog prijatelja, psića Kaga
  
Nerazdvojni prijatelji GepardPas3
Foto: Screenshot Youtube
MOŽDA vam ovo zvuči kao scenarij nekog Disney crtića, no uvjeravamo vas da nije.
Njegovo ime je Kumbali, on je prekrasni mali gepard, rođen u Metro Richmond zoološkom vrtu u Virginiji. Međutim, čuvari su ubrzo nakon njegovog rođenja primijetili kako njegova majka ima znatnih poteškoća s proizvodnjom mlijeka za sve svoje mladunce pa je maleni prebačen na bočicu i ljudske ruke.
 
No, u njegovom slučaju se to pokazalo kao pozitivna promjena, jer je maleni brzo dobio na težini, što mu je pomoglo da ostane zdrav. No, s tim su došle druge poteškoće, a to je da Kumbali više nije mogao biti dio svoje obitelji, jer bi ga ostali smatrali prijetnjom.
 
No, socijalizacija za geparde je vrlo važna pa su čuvari odlučili malenom nabaviti novog prijatelja, 10 tjedana starog psića Kaga, kojemu je spašen život iz jednog skloništa u Alabami.
 
Rezultat? Njih dvoje postali su nerazdvojni prijatelji, a prema svjedocima iz Zoološkog vrta, oni uopće ne shvaćaju da su različite vrste.


http://www.index.hr/ljubimci/clanak/nerazdvojni-prijatelji-gepard-i-pas-jedan-drugome-spasili-zivote/848314.aspx


Ovaj planet treba deratizirati od ljudi i prepustiti životinjama.
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by Guest 15/10/2015, 13:15

ovako na silu mješaju arijce i arape
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by Guest 15/10/2015, 13:18

na silu trpaju neke životinje, koje se u 99% situaicje pokolju, jača pojede slabije, kako biva u prirodi, i onda kada se nađe neka bolesna životinja pa mazi drugu, onda to svi mediji slikavaju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by jastreb 15/10/2015, 13:24

Dok se u mom dvorištu nije pojavio mačak,sve je bilo u savršenoj harmoniji i skladu.

Pas,golubovi,vrapci,crvendać,gušteri....

Otkad je u avliju došao taj crni antikrist sve se poremetilo. Uništava ptičice i guštere. rasjerao je i golubove,a pohlepni gad krade i hranu od psa.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by Guest 15/10/2015, 13:33

Mačke su najbolji predatori. Vrhunski lovci. Dominiraju kao neoliberlani kapitalizam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by jastreb 15/10/2015, 13:38

neoliberalni_placenik wrote:Mačke su najbolji predatori. Vrhunski lovci. Dominiraju kao neoliberlani kapitalizam
Eh,šta mi se neki dan desilo.

Čujem ja u peći nešto šuška...Otvorim ja vrata,a unutra vrabac. Upao je kroz dimnjak. I izleti on u dnevni boravak,a ja otvorim vanjska vrata da izleti van.

I jedva nekako on uspije naći ta vrata,kad uleti mačak i uvati vrapca ravno u usta,ali ni ja nisam čekao,već sam u isti čas uhvatio gada ,pa je siroti vrapčić pao na pod,ali srećom neozlijeđen. Mačka sam šutnuo van,a vrabac je još malo letio po kući i izašao.

Vrapcu sam u jednom danu dva puta spasio život.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by Guest 15/10/2015, 14:55

Pa to kao u onoj pjesmici: Sve je pošlo naopačke za vrapce i mačke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by Guest 15/10/2015, 15:10

neoliberalni_placenik wrote:ovako na silu mješaju arijce i arape
Pa Iranci i Arapi jesu izmiješani dosta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by marcus-t 15/10/2015, 17:25

neoliberalni_placenik wrote:na silu trpaju neke životinje, koje se u 99% situaicje pokolju, jača pojede slabije, kako biva u prirodi, i onda kada se nađe neka bolesna životinja pa mazi drugu, onda to svi mediji slikavaju..


Ti Yoda bi imao štošta naučiti od ove gorile. Ona pak od tebe ništa. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by kaya 15/10/2015, 17:52

Neoliberalni, nemaš ti pojma o životinjskom svijetu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by darth_vader 15/10/2015, 19:14

Ma to ti je  yoda...Ako on ne zna, tko onda zna?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by melkior 15/10/2015, 23:33

kaja_333 wrote:Neoliberalni, nemaš ti pojma o životinjskom svijetu.
Što nema, dok sam imao psa, po dvorištu su mi se uredno prešetavalo desetak vrsta ptica, ježevi. Otkad mi je pas uginuo, a stigla mačka, ptica niti u tragovima, ni ježeva nema, primjećujem druge mačke kako mi se šeću po dvorištu, a na auto moram stavljati ceradu jer sjedi na haubi i usere ga (topli motor). Ajde, pozitivno u čitavojpriči jest to da su me u nekoliko navrata posjetili zečevi. Ali nedostaju mi slavuji i lastavice  :(
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by veber 15/10/2015, 23:38

rodio?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nerazdvojni prijatelji Empty Re: Nerazdvojni prijatelji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum