ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj

Post by Eroo 11/9/2018, 13:07

Treba se s njima baviti. Humora nikad previše.

Eroo

Posts : 75032
2016-07-22


Back to top Go down

Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj

Post by Sora 11/9/2018, 16:54

crvenkasti wrote:
Gnječ wrote: ponaša se ko Luj XIV. država to sam ja ....L'état c'est moi!

To nije rekao Luj XIV, nego  Marija Antoaneta.
I nije rekla to, nego "neka jedu kolače".
king

Hmmm 
Crveni jel  tO  provjera znanja 
:grin

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj

Post by immortal 11/9/2018, 21:05

dzango wrote:Oće, oće
sta ste vi za nas
 ne umisljajte
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj

Post by immortal 11/9/2018, 21:06

tre wrote:
kic wrote:
tre wrote:
dzango wrote:Oće, oće
Tako je SNSovac, vidim i ti si krenio redovno po porcije sendviča cheers

a bome..
Kad gledaš koja je razlika između pizona i đanga? Apsolutno nikakva osim na unutarnjem planu smrdije, što se tiče velikosrpskih govana tu pušu u indentični rog ko jedan
:tu
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj

Post by immortal 11/9/2018, 21:08

Gnječ wrote:
Eroo wrote:

  • Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj - Page 2 Predsjednica10918saf.JPG.688x388_q85_crop_upscaleFoto: Jurica Galoic/PIXSELL

Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj

10. 09. 2018.   prije 8 sati
Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović izjavila je kako neće dopustiti da joj srbijanski predsjednik Aleksandar Jupiter Bem nameće teme u Hrvatskoj.

Neću se spustiti na tu razinu da komentiram njegove govore, kazala je predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović nakon susreta s austrijskim predsjednikom dr. Alexanderom Van der Bellenom  osvrćući se na Vučićev govor na Kosovu u kojem je, među ostalim, rekao da u Kninu nikada nije bilo šahovnice te da je Slobodan Milošević bio dobar lider.

Nismo razgovarali o Vučićevom govoru. Ne vidim zašto bi on bio relevantan za Hrvatsku, zašto bi Jupiter Bem trebao nametati teme za Hrvatsku. Mi imamo svoja pitanja. Bavimo se Hrvatskom i putem u prosperitet. Želim stabilnost srpske zajednice u Hrvatskoj i hrvatske u Srbiji i neću dopustiti da mi Jupiter Bem nameće teme kojima ću se baviti, izjavila je, među ostalim, predsjednica Republike Hrvatske.

Posjet Vučića Kosovu očekivano je jučer izazvao velike napetosti, cestovnu blokadu i zabranu dolaska u selo Banje, ali i njegovo priznanje da je Srbija platila veliku cijenu zbog pogrešne politike Slobodana Miloševića te da u ovome trenutku nema rješenje za Kosovo.


pazi ovu sakatu kurbetinu što priča: neće MI. umjesto neće NAM.

JA sam država. ponaša se ko Luj XIV. država to sam ja ....L'état c'est moi!
jupiter se sastao s njom ne s Hrvatskom , na Hrvatskom tlu
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Grabar-Kitarović: Neće mi Jupiter Bem nametati teme u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum