ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by debotoijusto 4/9/2018, 14:57

David Kruljac (27), sin umirovljenog generala Mladena Kruljca, zbog čuvanja 3,98 kilograma marihuane i 27 grama kokaina u hladnjaku u očevu stanu u zagrebačkim Gajnicama sporazumno je na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu osuđen na godinu dana zatvora.
No ta je sankcija pretvorena u 730 sati rada za opće dobro, a ujedno mu je izrečena i novčana kazna od 500 dnevnih dohodaka, što u njegovu slučaju iznosi 200.000 kuna. Budući da je osim droge u hladnjaku, spavaćoj sobi i na polici kuhinjskog elementa tijekom pretresa stana policija pronašla i 118.000 eura te 10.500 kuna za koje su pretpostavili da potječu od preprodaje opijata, umirovljeni general stao je u obranu sina.

- Kad sam 17. kolovoza 2017. čuo da je David uhićen, bio sam u Medulinu. Nisam mogao vjerovati! Bio sam bijesan na njega. A posebno mi je bilo teško jer novac koji je nađen u stanu nije njegov, nego mojega prijatelja Lukija, Mire Lukende, kojemu je prijeko potreban za egzistenciju i obranu u postupku koji se protiv njega vodi u BiH. Novac je oduzet, a ja sam u nezgodnoj situaciji. Naime, Lukija znam od 1992., kada sam obilazio bolnice, a on je bio ranjen. Odvjetnik Branko Šerić oboje nas zastupa u postupcima koji se vode protiv nas. Luki me 2016. zamolio da mu sačuvam neki novac - ispričao je u tužiteljstvu umirovljeni general Kruljac, kojemu je Lukenda “oko Uskrsa 2016. donio u kafić, u Konzumovoj vrećici, 150.000 eura”. U rujnu te godine tražio ga je, dodaje, da mu od čuvanog novca da 32.000 eura kako bi kupio BMW X6.


- Kod mene u stanu ostalo je još 118.000 eura, ali kako često putujem, imam predavanja na Generalskom zboru i često mi se kvari alarm, Davidu sam lani u srpnju dao eure na čuvanje jer kod sebe ima sef - zaključio je Mladen Kruljac.

Generalov prijatelj Miro Lukenda potvrdio je priču o čuvanju novca, tvrdeći da je “kod sebe imao velik novac jer je 2005. godine prodao kuću u Dubrovniku za 480.000 eura i o tome ima dokumentaciju”.
- Znam da je novac čuvan u sefu, ali ne znam na kojoj adresi - ustvrdio je Lukenda, koji je umirovljenog generala upoznao u bolnici na Firulama.

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by debotoijusto 4/9/2018, 14:59

Drama za Kruljčeve počela je 17. kolovoza 2017. na autobusnoj postaji u Jurjevskoj ulici, gdje su policajci presreli BMW 3 koji je vozio Filip Đ. koji je neposredno prije toga od Kruljca dobio 0,93 grama marihuane.
- Došao sam do Davida po USB stick, ali mi je preko WhatsAppa rekao da će mi ga dati njegova cura Jovana. Što je bilo na sticku? Ne znam. USB mi je trebao jer su mi roditelji prigovarali da ne učim pa sam htio neke materijale odnijeti na kopiranje - tvrdio je Filip Đ.
Iz njegove korespondencije s Kruljčevom djevojkom iščitava se kako je ipak došao po marihuanu jer je ona Davidu poslala poruku “Filip Đ. me opet maltretira da hoće doć' radi trave, pa ako budeš doma, ti mu iznesi, mene nema”.
Na čuvanje droge David Kruljac nije ponosan. Priznao je pogrešku, a novac je, tvrdi, čuvao za oca.
- Filipu nisam prodao gram marihuane. A novac koji sam čuvao, nekada sam znao trošiti, no vraćao sam ga od svoje plaće. Marihuanu sam čuvao za nepoznatu osobu iz Srbije s kojom sam kontaktirao preko aplikacije Wickr.me, a koja je koristila nadimak Tom Ford. Kokain i 10.500 eura čuvao sam za prijatelja Mirka P., dok se ne vrati s mora - branio se David Kruljac, koji je u trenutku uhićenja policiji otkrio da većina novca potječe od preprodaje dok je manji dio bila njegova ušteđevina.
Ispričao je tada i da je s prijateljem Mirkom P. od neke žene iz Sesveta kupio Citroën za 500 eura kako bi u njemu skrivali drogu.
Davidova djevojka Jovana, prema vlastitim tvrdnjama bivša članica Hrvatske ženske boksačke reprezentacije, koja je s njim živjela u stanu u kojem je nađena droga, o pronalasku opijata odlučila je šutjeti.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sin-generala-kruljca-izbjegao-zatvor-policija-mu-u-stanu-pronasla-kokain-marihuanu-i-skoro-120000-eura-ali-izvukao-se-samo-radom-za-opce-dobro/7789278/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by T. 4/9/2018, 15:01

Ja bi mu odrapio 5 godina samo radi jovane...

_________________
SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by AssadNaPodmornici 4/9/2018, 15:02

Zanimljivo, kada uhvate nekog drugog Hrvata koji nije dio "čardaka " jedan je momak radi dva grama dobio 2god zatvora  drugi po par mjeseci radi jointa, čardak diler domoljub sa 4kg droge i skoro milijun kuna zarađenih od dilanja, neće vidjeti zatvora

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by vuksadinare 4/9/2018, 15:09

AssadNaPodmornici wrote:Zanimljivo, kada uhvate nekog drugog Hrvata koji nije dio "čardaka " jedan je momak radi dva grama dobio 2god zatvora  drugi po par mjeseci radi jointa, čardak diler domoljub sa 4kg droge i skoro milijun kuna zarađenih od dilanja, neće vidjeti zatvora
pa zato jer si moze priustiti pravog odvjetnika..a en odvjetnike po 'sluzbenoj duznosti'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by debotoijusto 4/9/2018, 15:10

zbog čuvanja 3,98 kilograma marihuane i 27 grama kokaina u hladnjaku
spavaćoj sobi i na polici kuhinjskog elementa tijekom pretresa stana policija pronašla i 118.000 eura te 10.500 kuna za koje su pretpostavili da potječu od preprodaje opijata

Luki me 2016. zamolio da mu sačuvam neki novac
“oko Uskrsa 2016. donio u kafić, u Konzumovoj vrećici, 150.000 eura”

njegova cura Jovana
Marihuanu sam čuvao za nepoznatu osobu iz Srbije s kojom sam kontaktirao preko aplikacije Wickr.me, a koja je koristila nadimak Tom Ford. Kokain i 10.500 eura čuvao sam za prijatelja Mirka P., dok se ne vrati s mora

kad si gradjanin prvog reda sve price prolaze drugotni za jednu stabljiku kuci na balkonu dobije vaganje cijele biljke i jos se oni sto vaze malo prisloni da bude okrugla tezina pritvor i godine zajebancije po drzavnim ustanovama
zove se duje i cura zasigurno nije jovana  :D i ne druzi se s tom fordom

do kad vise u doba dodatnih autobusnih linija ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by Yehudim 4/9/2018, 15:20

T. wrote:Ja bi mu odrapio 5 godina samo radi jovane...


Da ukloniš konkurenciju.......mudrac jedan

I ti si zaljubljen u nju .....a

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by marcellus 4/9/2018, 15:27

ovaj ko da je matija babić

rad za opće dobro za nešto za što bi drugi dobio deset godina

_________________
SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by debotoijusto 4/9/2018, 15:32

marcellus wrote:ovaj ko da je matija babić

rad za opće dobro za nešto za što bi drugi dobio deset godina

tko je dobio 10g. za porezni dug drzavi ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by dijagram 4/9/2018, 16:07

a dobro, novca nikad dosta, sve skupo
djetesce se snalazi, radi, ne krade:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by marcellus 4/9/2018, 16:25

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:ovaj ko da je matija babić

rad za opće dobro za nešto za što bi drugi dobio deset godina

tko je dobio 10g. za porezni dug drzavi ?

koliko bi ti dao za pronevjeru 6 milijuna kuna?

u SAD bi dobio i 20 godina za to bez jebemti


_________________
SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by kaya 4/9/2018, 16:37

Sta je čudno, pošteni i nezavisni sudac cardak RH uzeo je Obzir okolnosti da je dijete samo čuvalo drogu i novac , nije to njegovo valjda?! Te da je mali cardaklija kao posebno olakotnu okolnost.
Inače bi dobio 15 godina za ovo, falio mu je samo jos radioaktivni materijal na čuvanju pa da ima sve sto mladići inače imaju u frižideru na čuvanju.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by debotoijusto 4/9/2018, 16:46

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:ovaj ko da je matija babić

rad za opće dobro za nešto za što bi drugi dobio deset godina

tko je dobio 10g. za porezni dug drzavi ?

koliko bi ti dao za pronevjeru 6 milijuna kuna?

u SAD bi dobio i 20 godina za to bez jebemti

http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Zbog-zlouporabe-studentskih-ugovora-Matija-Babic-radit-ce-za-opce-dobro


ovo ? 
u HR ovakvo kreativno poslovanje se kaznjava slicnim kaznama
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by kaya 4/9/2018, 16:46

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:ovaj ko da je matija babić

rad za opće dobro za nešto za što bi drugi dobio deset godina

tko je dobio 10g. za porezni dug drzavi ?

koliko bi ti dao za pronevjeru 6 milijuna kuna?


Ja odlikovanje. I novčanu nagradu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by debotoijusto 4/9/2018, 16:49

kaya wrote:Sta je čudno, pošteni i nezavisni sudac cardak RH uzeo je Obzir okolnosti da je dijete samo čuvalo drogu i novac , nije to njegovo valjda?! Te da je mali cardaklija kao posebno olakotnu okolnost.
Inače bi dobio 15 godina za ovo, falio  mu je samo jos radioaktivni materijal na čuvanju pa da ima sve sto mladići inače imaju u frižideru na čuvanju.

:D

moj stari u frizideru drzi bosanske lijekove , da je ima kokain i tri kila trave jos bi zivili zajedno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by crvenkasti 4/9/2018, 16:52

kruljac, to mi dođe nešto kao kurac
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by AssadNaPodmornici 4/9/2018, 17:09

HUANITO Luksetić je nepravomoćno osuđen na dvije godine zatvora jer je sadio marihuanu kako bi olakšao bolove uzrokovane multiplom sklerozom.

Dvije godine zatvora za bolesnog čovjeka zbog sadnje marihuane koja mu je olakšavala bolove.

David Kruljac je pravomoćno osuđen na godinu dana zatvora jer su ga uhvatili s hrpom droge, digitalnom vagom, uređajem za prešanje i velikom količinom novca. Kazna mu je zamijenjena globom i općekorisnim radom.

Godina dana zatvora, zamijenjena novčanom kaznom i općekorisnim radom za generalova sina zbog posjedovanja velike količine različitih vrsta droge.

11 biljaka i hrpa droge

Huanito Luksetić je prijavljen zbog uzgoja 11 biljaka marihuane. Vijeće riječkog Općinskog suda osudilo ga je jer smatra da je uzgajao preveliku količinu konoplje samo za osobnu uporabu.

David Kruljac je uhvaćen s 4,5 kilograma marihuane, 28 grama kokaina, 10.500 kuna i 117 tisuća eura.

Drakonska kazna i packa

Huanito Luksetić je osuđen na dvije godine zatvora unatoč tome što je dokazao da mu marihuana pomaže ublažiti simptome multiple skleroze koja je kod njega uzrokovala oštećenja od oko 80 posto. Osuđen je na dvije godine zatvora unatoč tome što je do 2014. u Hrvatskoj bilo nemoguće nabaviti medicinski kanabis. Osuđen je unatoč tome što nikada nije dokazano da je ikome prodao ili poklonio ijedan gram.

David Kruljac neće ići u zatvor. Umjesto jednogodišnjeg zatvora, odradit će 730 sati općekorisnog rada. Platit će 200 tisuća kuna. I to je to.

Huanito Luksetić dobio je dvostruko veću kaznu od minimalne.

David Kruljac dobio je packu.

Borba za sina

Majka Huanita Luksetića bori se za svog sina. Razmišlja o pisanju predsjednici koja bi mogla pomilovati teško bolesnog čovjeka i spasiti ga od odlaska u zatvor.

"Nakon presude postao je drugi čovjek. Oronuo je gotovo kao starac. Nema volje govoriti, a simptomi bolesti su mu se pojačali. Stoga nastoji što manje razmišljati o situaciji u kojoj se našao. Ulja za liječenje više nema, sve su mu oduzeli. Njegovo psihofizičko stanje je nula. Što bi mu se moglo dogoditi ako ode u zatvor na dvije godine, ne želim ni misliti. Najvjerojatnije bi završio u kolicima, a bez ikakve terapije znamo kako završava multipla skleroza", rekla je majka Zlata za Index.

Ističe da u Hrvatskoj ubojice prolaze bez ikakve kazne, šverceri heroina odrađuju društveno koristan rad, sudionici u milijunskim prijevarama gule krumpire, dok njezin sin, koji nikome nije naudio, kojem nije dokazano da je ikada ikome prodao ili darovao makar i jedan gram marihuane, mora u zatvor.

Osuda na smrt
Majka Huanita Luksetića je uvjerena da je sud njenog teško bolesnog sina osudio na smrt, ali ne odustaje od borbe.

Otac Davida Kruljca otišao je na piće s ministrom unutarnjih poslova.
Presuda generalovom sinu

Podsjetimo, nakon što je 26-godišnji generalov sin uhićen s hrpom droge i novca te digitalnom vagom i uređajem za prešanje, završio je u istražnom zatvoru. Nakon uhićenja, pred sudom se branio da je drogu i novac čuvao za stanovitog Toma Forda, državljanina Srbije koji mu je, kako tvrdi Kruljac, u zamjenu za čuvanje obećao novčanu nagradu.

Pravomoćno je osuđen 13. srpnja ove godine na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu. Osuđen je na kaznu od godinu dana zatvora koja je sporazumno zamijenjena radom za opće dobro. Uz to, dodana mu je i novčana kazna od 200 tisuća kuna.

Na piću s ministrom

Index je nekoliko mjeseci prije ove presude objavio fotografiju generala Mladena Kruljca, Davidova oca, na piću s ministrom unutarnjih poslova Davorom Božinovićem. Fotografirani su u jednom zaprešićkom kafiću koji se nalazi u istoj zgradi i na istoj adresi kao i stan u kojemu živi ministar Božinović.

Ministarstvo nam je na naše upite odgovorilo kako se radilo o slučajnom susretu.

Simbol borbe za medicinsku marihuanu

S druge strane, Huanito Luksetić, koji je u javnosti poznat kao simbol borbe za legalizaciju medicinske marihuane, a koja oboljelima od multiple skleroze i karcinoma olakšava bolove, dobio je apsurdno visoku kaznu jer je posadio nekoliko stabljika marihuane kako bi smanjio bolove.

Luksetić, koji boluje od multiple skleroze, tvrdio je i dalje tvrdi da je bio prisiljen uzgajati konoplju kako bi od nje radio ulje koje mu je, kako tvrdi, spašavalo zdravlje.

Svejedno, dobio je dvije godine zatvora.

>> OSLOBODITE HUANITA On mora u zatvor, a Horvatinčić i svećenik koji je silovao dječaka ne moraju

"Tijekom presude sutkinja je rekla da je za takvo djelo inače predviđena minimalna kazna od godinu dana, a ona mu je ipak dodijelila dvije. Objasnila je da se od 15 kg marihuane može dobiti oko 2 kg ulja, što nije točno, da bi pretpostavila kako Huanitu ne treba toliko pa je zaključila da je višak namijenio prodaji. Dakle, ona ga je osudila na dvije godine zatvora na temelju pretpostavke. Unatoč olakotnim okolnostima da je teško bolestan i da je nezaposlen, dobio je dvostruko veću kaznu od minimalne. Pa gdje je toj sutkinji pamet? Ima li je uopće?" pita se njegova majka Zlata.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by kaya 4/9/2018, 17:09

debotoijusto wrote:
kaya wrote:Sta je čudno, pošteni i nezavisni sudac cardak RH uzeo je Obzir okolnosti da je dijete samo čuvalo drogu i novac , nije to njegovo valjda?! Te da je mali cardaklija kao posebno olakotnu okolnost.
Inače bi dobio 15 godina za ovo, falio  mu je samo jos radioaktivni materijal na čuvanju pa da ima sve sto mladići inače imaju u frižideru na čuvanju.

:D

moj stari u frizideru drzi bosanske lijekove , da je ima kokain i tri kila trave jos bi zivili zajedno
:)
A jel bosanske lijekove čuvao za nekoga ili su bas njegovi?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by dijagram 4/9/2018, 17:10

dilere na kranove, nista manje
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by AssadNaPodmornici 4/9/2018, 17:13

Znači bolesnog momka, invalida koji je koristio travu za ublažavanje bolova, i radi par stabljike (što je par desetaka grama) osudili na 2godine zatvora, a momak kada krene u zatvor zbog bolesti će izaći mrtav ili u invalidskim kolicima, dok sina od generala sa digitalnom vagom, preko 4kg razne droge i 1milijun kn od dilanja, neće vidjeti dana zatvora...


Nakon ovakvih vijesti nebi nokat od malog prsta zrtvovao za ovaj čardak

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro Empty Re: SIN GENERALA KRULJCA IZBJEGAO ZATVOR! Policija mu u stanu pronašla kokain, marihuanu i skoro 120.000 eura, ali izvukao se samo radom za opće dobro

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum