ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by vuksadinare Tue 4 Sep - 11:05

Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:


taci, haradinaj, ljimaj. sve terorista do teroriste. sa tim zlikovcima nikada ne bih seo za astal...
..jbg ali mora se...dobro nije da su 'nevinasca' i sa srpske strane Suljo(k-v-k,za jednu srpsku glavu sto muslimanskih,ponovio bi nerede u maximiru),dacic(slobina desna ruka,slobo je pozitivac itd,itd),vulin(jedna od kolovođa na velikosrpskim mitinzima,clan stranke onomad mire markovic slobine supruge,ono i ovovijeki huskac na sukobe sa susjedima)


drugo su reči (Jupiter Bem, dačić, vulin), a drugo dela (tači, haradinaj i ljimaj).
haradinaj ej pravomocno oslobođen u haagu,ljimaju nikad haag nije ni prijetio a i enma se dokaza protiv njega a taci...isto nije dosao do haga...uglavnom...i suljo je hodao sa snajperom po 'srpskim' zemljama..tko kaze d anije ukokao nekog nesrbina...

haradinaj je oslobodjen jer niko nije ni stigao da svedoci u procesu protiv njega (mislim da je ubijeno 9 svedoka koji su bili predvidjeni da svedoce u procesu protiv njega), ljimaj je bio uhapsen i zbog haskih optuznica, a taci koci formiranje specijalnog sluda za zlocine UCK jer zna da je headliner rada tog suda... 

i daj vucko, ne budi pizzon-psihopata ne zna osnovna strojeva pravila, kamo li da barata naoruzanjem. nema jedan jedini dan u uniformi, kamo li da zna da puca i to jos iz snajepera... :lol:
...svejedno danas su regule takve...ni al capone nije pao u bajbuk zbog zlocina vec zbog neplacanaj jednog poreza...pucat iz puske naucis za pet minuta ovisi imas li dara za pljucu ne moras ni vojsku sluziti..kod mene u postrojbu je dosao decko koji je imao 17 godian vojsku nije sluzio dobio je pljucu i za pet minuta naucio sve o kalasu..a bio ej na gađanjima vec drugi dan među najboljima...a bilo ej likova koji su sluzili vojsku a nisu mogli pogodit metu da im postavis ej ispred nosa

vuksadinare

Posts : 99281
2015-09-08


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Guest Tue 4 Sep - 11:07

vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
..jbg ali mora se...dobro nije da su 'nevinasca' i sa srpske strane Suljo(k-v-k,za jednu srpsku glavu sto muslimanskih,ponovio bi nerede u maximiru),dacic(slobina desna ruka,slobo je pozitivac itd,itd),vulin(jedna od kolovođa na velikosrpskim mitinzima,clan stranke onomad mire markovic slobine supruge,ono i ovovijeki huskac na sukobe sa susjedima)


drugo su reči (Jupiter Bem, dačić, vulin), a drugo dela (tači, haradinaj i ljimaj).
haradinaj ej pravomocno oslobođen u haagu,ljimaju nikad haag nije ni prijetio a i enma se dokaza protiv njega a taci...isto nije dosao do haga...uglavnom...i suljo je hodao sa snajperom po 'srpskim' zemljama..tko kaze d anije ukokao nekog nesrbina...

haradinaj je oslobodjen jer niko nije ni stigao da svedoci u procesu protiv njega (mislim da je ubijeno 9 svedoka koji su bili predvidjeni da svedoce u procesu protiv njega), ljimaj je bio uhapsen i zbog haskih optuznica, a taci koci formiranje specijalnog sluda za zlocine UCK jer zna da je headliner rada tog suda... 

i daj vucko, ne budi pizzon-psihopata ne zna osnovna strojeva pravila, kamo li da barata naoruzanjem. nema jedan jedini dan u uniformi, kamo li da zna da puca i to jos iz snajepera... :lol:
...svejedno danas su regule takve...ni al capone nije pao u bajbuk zbog zlocina vec zbog neplacanaj jednog poreza...pucat iz puske naucis za pet minuta ovisi imas li dara za pljucu ne moras ni vojsku sluziti..kod mene u postrojbu je dosao decko koji je imao 17 godian vojsku nije sluzio dobio je pljucu i za pet minuta naucio sve o kalasu..a bio ej na gađanjima vec drugi dan među najboljima...a bilo ej likova koji su sluzili vojsku a nisu mogli pogodit metu da im postavis ej ispred nosa


takve su regulative kazes? jel to isto tvrdis i za rukovodstvo herceg-bosne? :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by vuksadinare Tue 4 Sep - 11:11

Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:


drugo su reči (Jupiter Bem, dačić, vulin), a drugo dela (tači, haradinaj i ljimaj).
haradinaj ej pravomocno oslobođen u haagu,ljimaju nikad haag nije ni prijetio a i enma se dokaza protiv njega a taci...isto nije dosao do haga...uglavnom...i suljo je hodao sa snajperom po 'srpskim' zemljama..tko kaze d anije ukokao nekog nesrbina...

haradinaj je oslobodjen jer niko nije ni stigao da svedoci u procesu protiv njega (mislim da je ubijeno 9 svedoka koji su bili predvidjeni da svedoce u procesu protiv njega), ljimaj je bio uhapsen i zbog haskih optuznica, a taci koci formiranje specijalnog sluda za zlocine UCK jer zna da je headliner rada tog suda... 

i daj vucko, ne budi pizzon-psihopata ne zna osnovna strojeva pravila, kamo li da barata naoruzanjem. nema jedan jedini dan u uniformi, kamo li da zna da puca i to jos iz snajepera... :lol:
...svejedno danas su regule takve...ni al capone nije pao u bajbuk zbog zlocina vec zbog neplacanaj jednog poreza...pucat iz puske naucis za pet minuta ovisi imas li dara za pljucu ne moras ni vojsku sluziti..kod mene u postrojbu je dosao decko koji je imao 17 godian vojsku nije sluzio dobio je pljucu i za pet minuta naucio sve o kalasu..a bio ej na gađanjima vec drugi dan među najboljima...a bilo ej likova koji su sluzili vojsku a nisu mogli pogodit metu da im postavis ej ispred nosa


takve su regulative kazes? jel to isto tvrdis i za rukovodstvo herceg-bosne? :roll
..jbg...nisu bili trgovci ko sipci...cuj od vodoinstalatera ne mozes ocekivati da zna politicke igre i igrice...lobiste nisu imali ili su u lobiste regrutirali kako sam rekao vodoinstalatere,kamionđije,konobare...kako si napravis tako ti i je..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99281
2015-09-08


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Guest Tue 4 Sep - 11:20

Serbia Strong wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbia Strong wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbia Strong wrote:
niko nije oteo nista. granicna linija je na sredini reke

Takvog obostranog dogovora nema. Dakle, ostaje nam arbitraža Međunarodnog suda pravde u Haagu koja načelno uvijek priznaje one administrativne ilitiga katastarske granice. To je čak priznala ova famozna doduše već propala arbitraža između Hrvatske i Slovenije, barem kada su kopnene granice u pitanju iz jednostavnog razloga jer je to uobičajen stav u međunarodnoj praksi određivanja granica među državama.
Naravno, države uvijek mogu postići nekakav bilateralni dogovor, ali kako sam već rekao, u ovom slučaju takvog dogovora nema i očito ga neće biti pa je Haag jedino riješenje.
I da, nije Juncker badava govorio kako nijedna nova država neće ući u EU ako prije toga ne riješi pitanje granica sa susjedima, da se ne bi ugrađivala nova nestabilnost u EU tipa spora između Slovenije i Hrvatske.
Znam da ti navijaš da Srbija ne uđe u EU, ali ovdje se ipak računa stav većine u Srbiji, a ne osobna pojedinačna mišljenja i stavovi marginalnih stranaka u parlamentu (ili van njega), a stav srbijanskog predsjednika po tom pitanju je dobro poznat.


nece da moze tako. vi se u delu granice na dunavu pozivate na zemljisne knjige iz vremena austrougarske, a u drugim delovima granice se pozivate na zakljucke iz badinterove komisije.

Pa jedno i drugo uopće nije u koliziji. :)
I uopće nije važno kada su realno nastale katastarske granice, bitno je da su vrijedile u SFRJ, a i Srbija i Hrvatska su pravne sljednice bivših republika SFRJ. 
Ionako su granice uglavnom donesene u skladu sa tzv. povijesnim principom koji je donešen na AVNOJ-u II kao službeni kojega će se država držati u određivanju republičkih granica nakon rata. Nebitno što se toga država ipak nije držala onako kao pijan plota.

kako nije? badinterova komisija je utvrdila da je granica na sredini plovnog puta, sto je i uobicajeno kada su granice recne povrsine. 
Uostalom, katastarske parcele i opstine su jako promenjiva kategorija, x puta su se spajale i razdvajale parcele, vrsene preparcelacije i konverzije. :)

Pa sredina plovnog puta je uobičajeni međunarodno-pravni princip, ali ne primjenjuje se uvijek. :) 
Badinter je na kraju krajeva princip nepovredivosti granica (silom) a ne sveto pismo kojega se traba držati od slova do slova.
I odnosi se u puno većoj mjeri na morske granice nego na riječne. Taj princip na moru mi zagovaramo kada je granica sa Slovenijom u pitanju od samog početka krize.
Tokovi rijeka se znaju dosta drastično promjeniti pa se danas izbjegava odrediti granice sredinom toka, jer će se onda jedna od strana prije ili kasnije osjetiti zakinutom i eto problema, ali sve je to stvar dogovora dvije ili čak i više strana.
Ako su administrativne granice postavljene drugačije, nema razloga da se kao takve ne uvažavaju, ali to ovisi o biletaralnim sporazumima između država koje doduše često znaju dogovorno ravnati granicu da bi ju lakše nadzirali.
Inače sam mislio da ćeš se kod Badintera osvrnuti na situaciju da je govorio o nepovredivosti (silom) republičkih granica, a ne pokrajinskih, no već sam ranije rekao, to je samo princip a mišljenje komisije se tražio iz EEZ-a zbog tada trenutnih potreba u vezi osamostaljenja Slovenije i Hrvatske.
Komisija je doduše predvidjela da će se i neke druge republike poželjeti osamostaliti, ali nije izdvajanje pokrajine Kosovo.
Do toga je došlo zbog promjenjene američke politike i politike zapada prema Srbiji Slobodana Miloševića jer im ga je bilo preko glave, nebitno što su ga u svojim mandatima podržavali John Major kao britanski premijer i Mitterand kao francuski predsjednik, a Njemačka se držala po strani. Kako sam već rekao, tome je doprinio i Međunarodni sud pravde u Haagu kada se postavio neutralno prema tužbi Srbije zbog samostalnosti Kosova, tako da je Srbiji na raspolaganju ostala samo diplomacija, jer se na vojnu silu kroz neki dulji vremenski period očito neće moći osloniti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Guest Tue 4 Sep - 11:30

@speare

...što se tiče Vatikana, naveo si i sam da je priznanje Hr i Slo bilo ekspresno, tak da si mi dao argument  više. :)

U slučaju Kosova, motiv za nepriznavanje je po mome skromnom sudu kršćanske prirode.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Guest Tue 4 Sep - 11:35

kofein wrote:@speare

...što se tiče Vatikana, naveo si i sam da je priznanje Hr i Slo bilo ekspresno, tak da si mi dao argument  više. :)

U slučaju Kosova, motiv za nepriznavanje je po mome skromnom sudu kršćanske prirode.

Pa rekao sam i zašto. :) Zbog stavova tadašnjeg pape Ivana Pavla II prema osamostaljenju Slovenije i prije svega Hrvatske. :)
No, to je ekstremno rijetka iznimka u ponašanju Vatikana koji na ovakve situacije doslovce posljedni reagira na državnički način odnosno kroz državnu politiku. Prije toga samo na humanitarni, diplomatski, pozivanjem na suzdržavanje od nasilja i slično.
A gle, ovo posljednje je tvoj stav, ali ne vrijedi kao pravo u međunarodnoj politici i posebno ne u međunarodnom pravu. Srbe njihovo kršćanstvo nije spriječilo da rade po Hrvatskoj kao kršćanskoj zemlji to što su radili.
Inače, nije nepoznato da Albanci svoja religijska stajališta shvaćaju specifično, jer makar su većinom muslimani, na prvom mjestu im nije religija nego nacija.
Doduše, to se može tijekom vremena i promjeniti, a hoće li biti tako, ostaje nam za vidjeti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by vuksadinare Tue 4 Sep - 11:38

zanimljiva analiza

http://www.pescanik.net/savremena-istorija-kosova/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99281
2015-09-08


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Šandor Winnetou Tue 4 Sep - 11:58

pizzon wrote:
tre wrote:
Serbia Strong wrote:
tre wrote:
Serbia Strong wrote:


kako da se bune kada su oni na strani plemena sa juga? :roll Basketball
Stvarno ste mutav narod, tamo djelite vaše kosovo šakom i kapom a na drugoj strani želite oteti hrvatski teritorij sa lijeve obale Dunava što nije vaše :S


niko nije oteo nista. granicna linija je na sredini reke, sada sto je nesto ,,vase'' neovlasceno preslo granicnu liniju prirodnim procesima, lako moze da se desi da nesto ,,nase'' ode na ruzniju stranu duvana... Basketball
Tok dunava se mjenjao i zato su granice ovakve, ništa mi neovlašteno nismo uzeli sa lijeve strane dunava jer je to nekada bila desna strana. Katastarske granice su sad samo važeće što znači da nema ništa od vaše otimačine tuđega

sta ste uzeli
gde ste
niti ce vas biti
Ajde pižo ne budali, kosovo je vaše pa ga ne možete obraniti i dajete ga albancima a da bi zadržali nešto što vaše nije.

_________________
Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Šandor Winnetou Tue 4 Sep - 11:59

pizzon wrote:niko hrvatima ne brani da  obradjuju svoje zemljiste
ako to postoji
Što ćete vi sa vašom zemljom vaša stvar kao što je to slučaj sa kosovom, što ćemo mi sa našom zemljom to se vas ne tiče.

_________________
Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Guest Tue 4 Sep - 13:14

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:kakav taci, kakav haradinaj i sl. zlocinci
nemoj da kenjaju, oni su lutke o koncu
znamo da o tome odlucuju ameri i eu, uz blagu konsultaciju sa rusima
do juce je taj haradinaj kenjao da je stav amerike njegov stav
oni su pajaci
ali legitimna pregovoracka strana sa svojim prijedlozima..koje moraju prihvatiti ameri,eu..sad hoce li biti pritisak na haradinaja ili nece..ovisi..ali taci vise ence biti dio pregovarackog tima i na stol stizu novi uvjeti za pregovore i dogovore

oni su nule
mogu samo da najebu ako pocnu da glume drzavnike
nemaju ni referendum, nemaju nista za sobom, obicni zlocinci
imaju ustupke amera da kao lokalni indijaci organizuju  neki poredak
ma mos pricati price ovo ono...ali su i dalje legitimci predstavnici za pregovore...kako citam odbijaju prijedlog o razgranicenju ali moze se razgovarati i dovorati o drugim prijedlozima jedan i najvazniji sa pristinske strane ce biti punuda srbiji da prihvati plan 'juzni tirol' za kosovo
oni su nule.
da nije amera kao sponzora, svi bi oni
lezali corku ili negde po svetu ziveli inkognito.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Guest Tue 4 Sep - 13:15

kakav tirol.
razgranicenje ili nikad UN.kamo srece i mirna razmena stanovnistva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by vuksadinare Tue 4 Sep - 13:16

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:kakav taci, kakav haradinaj i sl. zlocinci
nemoj da kenjaju, oni su lutke o koncu
znamo da o tome odlucuju ameri i eu, uz blagu konsultaciju sa rusima
do juce je taj haradinaj kenjao da je stav amerike njegov stav
oni su pajaci
ali legitimna pregovoracka strana sa svojim prijedlozima..koje moraju prihvatiti ameri,eu..sad hoce li biti pritisak na haradinaja ili nece..ovisi..ali taci vise ence biti dio pregovarackog tima i na stol stizu novi uvjeti za pregovore i dogovore

oni su nule
mogu samo da najebu ako pocnu da glume drzavnike
nemaju ni referendum, nemaju nista za sobom, obicni zlocinci
imaju ustupke amera da kao lokalni indijaci organizuju  neki poredak
ma mos pricati price ovo ono...ali su i dalje legitimci predstavnici za pregovore...kako citam odbijaju prijedlog o razgranicenju ali moze se razgovarati i dovorati o drugim prijedlozima jedan i najvazniji sa pristinske strane ce biti punuda srbiji da prihvati plan 'juzni tirol' za kosovo
oni su nule.
da nije amera kao sponzora, svi bi oni
lezali corku ili negde po svetu ziveli inkognito.
opet ti..da su ovo da su ono..ali nisu....razgranicenje propalo...slijedi zajebanciaj oko plana 'juzni tirol'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99281
2015-09-08


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by vuksadinare Tue 4 Sep - 13:16

pizzon wrote:kakav tirol.
razgranicenje ili nikad UN.kamo srece i mirna razmena stanovnistva.
..i tirol i priznanje...ovo ej najbolje sto vam pristina i haradinaj mogu ponuditi iznad toga se nece ici..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99281
2015-09-08


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Guest Tue 4 Sep - 13:31

ma ko njih jebe
mi pregovaramo sa
usa i eu a ne sa siptarima
siptari su njihov problem a manje nas.
ti to odlicno znas
sta mi tu od sipatra pravis bauk. kosovo smo predali nato paktu a ne siptarima.
poz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by vuksadinare Tue 4 Sep - 13:34

pizzon wrote:ma ko njih jebe
mi pregovaramo sa
usa i eu a ne sa siptarima
siptari su njihov problem a manje nas.
ti to odlicno znas
sta mi tu od sipatra pravis bauk. kosovo smo predali nato paktu a ne siptarima.
poz
je da...bice razgranicenje bez potpisa pristine..ajde majke ti mile u ludaru :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99281
2015-09-08


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Guest Tue 4 Sep - 13:38

ok, ti obecaj " tirol " u moje ime.
Q !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Guest Tue 4 Sep - 14:03

vuksadinare wrote:zanimljiva analiza

http://www.pescanik.net/savremena-istorija-kosova/


ti sve pogresne portale citiras-te kurVir i svinjformer, te petokolonasko glasilo pescanik... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by vuksadinare Tue 4 Sep - 14:05

Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:zanimljiva analiza

http://www.pescanik.net/savremena-istorija-kosova/


ti sve pogresne portale citiras-te kurVir i svinjformer, te petokolonasko glasilo pescanik... Basketball
a koji nije pogresan? :D ..kad su ionako 90% njih pod suljinom kontrolom onaj jedan ili dva pod kontrolom oporbe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99281
2015-09-08


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Guest Tue 4 Sep - 14:19

vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:zanimljiva analiza

http://www.pescanik.net/savremena-istorija-kosova/


ti sve pogresne portale citiras-te kurVir i svinjformer, te petokolonasko glasilo pescanik... Basketball
a koji nije pogresan? :D ..kad su ionako 90% njih pod suljinom kontrolom onaj jedan ili dva pod kontrolom oporbe


vreme i nin jedino su koliko-toliko relevantni...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by vuksadinare Tue 4 Sep - 14:21

Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:zanimljiva analiza

http://www.pescanik.net/savremena-istorija-kosova/


ti sve pogresne portale citiras-te kurVir i svinjformer, te petokolonasko glasilo pescanik... Basketball
a koji nije pogresan? :D ..kad su ionako 90% njih pod suljinom kontrolom onaj jedan ili dva pod kontrolom oporbe


vreme i nin jedino su koliko-toliko relevantni...
a etzo samo ta dva..i to 'koliko toliko'..dakle ne mozes me optuziti bili sto da psotavim sa srpskih portala ispast ce nevjerodostojno jer je taj pod suljinom kontrolom ili pod petom kolonom :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99281
2015-09-08


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Guest Tue 4 Sep - 14:29

vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:zanimljiva analiza

http://www.pescanik.net/savremena-istorija-kosova/


ti sve pogresne portale citiras-te kurVir i svinjformer, te petokolonasko glasilo pescanik... Basketball
a koji nije pogresan? :D ..kad su ionako 90% njih pod suljinom kontrolom onaj jedan ili dva pod kontrolom oporbe


vreme i nin jedino su koliko-toliko relevantni...
a etzo samo ta dva..i to 'koliko toliko'..dakle ne mozes me optuziti bili sto da psotavim sa srpskih portala ispast ce nevjerodostojno jer je taj pod suljinom kontrolom ili pod petom kolonom :D


to je sve drustvo iz iste kafane, samo narucuju malko razlicite pesme... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?! - Page 4 Empty Re: Ustase placaju ulazak Kosova u Unesco?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum