ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by orion 27/8/2018, 21:02

Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Pederi su se rodili kao pederi nitko normalan to ne bira.. Stoga netko tko se rodio sa hormonalnim poremećajem glupo mi ga je osuđivati

Nema niti jednog jedino znanstvenog dokaza koji bi potvrdio ovu prilično rasprostranjenu zabludu. Homoseksualizam kao spolna orjentacija je ipak prije svega kulturološki odnosno društveno generiran, a u posljednje vrijeme je prije svega djelovanjem mainstream masovnih medija ne samo postao vrhunskim must-be pomodarstvom nego i doslovce uzdignut kao najviši moralni standard zapadne civilizacije i od homoseksualaca stvoriti neku vrstu nad-ljudi.



ima ili nema -poima nemam - znam samo da sam vidjela djecu  koja su odrastala u homiće. Bili su nesretni bili su zbunjeni, roditelji su bili prestravljeni, obitelj je  sve pokušavala da dođu na "pravi put" , od svega skupa ništa. Sada su ljudi bez obitelji, samci za koje znamo da imaju tajne veze sa istospolnim partnerima.

orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by orion 27/8/2018, 21:03

Speare Shaker wrote:
orion wrote:....dečko je odbio - OK - zanima me hoći li biti penaliziran po kontu na banci, hoće li biti ustrajan do kraja bez obzira na posljedice.

Nema šanse da snosi ikakve ozbiljnije poslijedice u igračkoj karijeri, jednostavno je previše dobar. Na kraju krajeva, prevelik je talent ne samo za Wolfsburg nego i za njemačku Bundes ligu i na kraju će (zapravo vrlo brzo) otići u neki od najvećih španjolskih, talijanskih ili engleskih klubova.


...super :tu
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by Guest 27/8/2018, 21:05

orion wrote:
Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Pederi su se rodili kao pederi nitko normalan to ne bira.. Stoga netko tko se rodio sa hormonalnim poremećajem glupo mi ga je osuđivati

Nema niti jednog jedino znanstvenog dokaza koji bi potvrdio ovu prilično rasprostranjenu zabludu. Homoseksualizam kao spolna orjentacija je ipak prije svega kulturološki odnosno društveno generiran, a u posljednje vrijeme je prije svega djelovanjem mainstream masovnih medija ne samo postao vrhunskim must-be pomodarstvom nego i doslovce uzdignut kao najviši moralni standard zapadne civilizacije i od homoseksualaca stvoriti neku vrstu nad-ljudi.



ima ili nema -poima nemam - znam samo da sam vidjela djecu  koja su odrastala u homiće. Bili su nesretni bili su zbunjeni, roditelji su bili prestravljeni, obitelj je  sve pokušavala da dođu na "pravi put" , od svega skupa ništa. Sada su ljudi bez obitelji, samci za koje znamo da imaju tajne veze sa istospolnim partnerima.

Ah roditelji...
Dakle, da ponovim još jednom (po ne znam koji put) spoznaju znanosti po kojoj roditelji svojim odgojem prosječno utječu na formiranje mentalno zrelih pojedinaca oko 10%, genetika je tu odgovorna sa oko 40%, a utjecaj okoline, društva u kojem se pojedinac osjeća prihvaćenim odnosno kulture u širem smislu te riječ čak oko 50%.
Kakvi roditelji, kakvi bakrači... Oni se tu još najmanje pitaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by orion 27/8/2018, 21:15

Ne znam točne brojke /sad znam kada si napisao :)/ ....ali također mislim  da je genetika i društveno socijalno okruženje presudno za spolno određenje pojedinca. .... zato sam strašno protiv da istospolni parovi imaju djecu, jer dijete koje imalo  u sebi nosi  predispozicju ima velike šanse da i samo postane homo. U hetero parovima ta predispozicija mora biti puno izraženija, plus sklop svih mogućih životnih okolnosti.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by Guest 27/8/2018, 21:17

orion wrote:Ne znam točne brojke /sad znam kada si napisao :)

"Prazna ploča: Moderno poricanje ljudske prirode" - Steven Pinker.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by Guest 27/8/2018, 21:19

Speare Shaker wrote:
orion wrote:Ne znam točne brojke /sad znam kada si napisao :)

"Prazna ploča: Moderno poricanje ljudske prirode" - Steven Pinker.

I da, nije iznio neke svoje autorske i razbarušene stavove. Rezimirao je što moderna znanost ima za reći o tome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by Oh_Femder 27/8/2018, 21:35

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:brekalo ne razumi temelj svoje vjere , zalosno
jel pocelo ...nisam ja tako...krivo su shvatili...hakiralo mi racun...
temelj vjere je da ljudi grijeh čine svojom voljom a ne "jer su se takvi zlegli", koji kurac tebi nije jasan...
Temelj katoličke vjere je da se čovjek rodio griješan, iz griješnog čina (odatle pojam bezgriješnog začeća), a sve je posljedica izvornog grijeha koji je počinio Adam.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by Oh_Femder 27/8/2018, 21:38

Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Pederi su se rodili kao pederi nitko normalan to ne bira.. Stoga netko tko se rodio sa hormonalnim poremećajem glupo mi ga je osuđivati
Nema niti jednog jedino znanstvenog dokaza koji bi potvrdio ovu prilično rasprostranjenu zabludu. Homoseksualizam kao spolna orjentacija je ipak prije svega kulturološki odnosno društveno generiran...
Vidiš ti našeg kulturnog Marxista kako on progviri iz rukava kad mu se najmanje nadaš ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by Oh_Femder 27/8/2018, 21:42

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Čovjek ima pravo kako na trpanje u dupe tako i na slobodni stav glede trpanja 
sve 5 no onda glupo pozivati se na vjeru koja to ne uci podanike
dakle brekalo nije vjernik a ni pametan previse , danas ovo govoriti kao da 80- po ulici USA vices nigger
sretno mu bilo ako ne prodje u njemacku uvik moze igrat u h. dragovoljcu
U službenom nauku ipak uči.
Previše je on dobar i za Wolsburg i samo je pitanje kada će otići u neki veliki klub bilo u Njemačkoj (vjerojatno Bayern jer Niko Kovač jako dobro poznaje njegov potencijal) ili još vjerojatnije u neku od najjačih europskih Liga (Španjolska, Italija, Engleska).
koji to sluzbeni nauk ? hercegovacki ?
papa je bog otac njegove vjere i najprodavanijeg romana tumac , takva su pravila igre nek si brekalo izmisli svoju vjeru
no dobro , izmislio je a logo ukrao  ;)

Znao sam da si sroljava pederčina (karakterna osobina) ali da si glup kao golberry sam ipak odbijao vjerovati, ali eto, my bad.  ;)
Dakle, službeni nauk doslovce svih kršćanskih denominacija doduše ne osuđuje homoseksualizam kao devijaciju spolne orjentacije, ali homoseksualne spolne odnose kao grijeh ipak osuđuje...
Pa tko će bolje znati od popova da je zabranjeno voće najslađe? Oko 30% katoličkog klera su pederi i da ne osuđuju ono što im najviše paše, odmah bi im gušt bio 50% manji ;D
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by catabbath 27/8/2018, 22:01

AssadNaPodmornici wrote:Pederi su se rodili kao pederi nitko normalan to ne bira..

To je njihova mantra. Međutim vjerojatno su oni proizvod kakve duboke traume iz djetinjstva koja im je sjebala mozak.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by AssadNaPodmornici 27/8/2018, 22:50

catabbath wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Pederi su se rodili kao pederi nitko normalan to ne bira..

To je njihova mantra. Međutim vjerojatno su oni proizvod kakve duboke traume iz djetinjstva koja im je sjebala mozak.
Moguće, ali prosječan peder se vidi da ima ženske hormone.. Recimo onaj as Milo kojeg svi volimo (ne fizički ofc ) pogledaj kako se ponaša, koje mote ima dok govori, svako malo ide na frizuru ... Itd lik se rodio takav, lik je vjernik, desnicar(ali ne čoban ko naši     ali rođen je takav .  Ovdje neki pišu da "mediji" uvjeravaju ljude . Kako da ne.. Prvo mediji čak i zapadni se uopće ne bave pederima.. Drugo kako te netko može nagovoriti da postaješ Gay? Iako osim genetike, psihologija je vjerojatno opasna.. Inače malo ljudi zna ali u islamskom svijetu (hrpa forumskih konzervativaca obožava muslimane jer su veliki vjernici, jer se klanjaju kako kaže jedna forumasšica  ali islamski svijet vrvi od pederluka
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20997
2018-06-14


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by epikur37 27/8/2018, 23:11

Speare Shaker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Pederi su se rodili kao pederi nitko normalan to ne bira.. Stoga netko tko se rodio sa hormonalnim poremećajem glupo mi ga je osuđivati

Nema niti jednog jedino znanstvenog dokaza koji bi potvrdio ovu prilično rasprostranjenu zabludu. Homoseksualizam kao spolna orjentacija je ipak prije svega kulturološki odnosno društveno generiran, a u posljednje vrijeme je prije svega djelovanjem mainstream masovnih medija ne samo postao vrhunskim must-be pomodarstvom nego i doslovce uzdignut kao najviši moralni standard zapadne civilizacije i od homoseksualaca stvoriti neku vrstu nad-ljudi.

jasna stvar...ali ljudi podlegnu propagandi...kad se dovoljno puta ponavlja
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by darth_vader 28/8/2018, 00:07

Dobar je mali, samo da to srbijansko prezime promijeni...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by Guest 28/8/2018, 00:38

Eroo wrote:Ali, Brekalo (20) se protivi tome: “Odgojen sam jako religiozno. Nemam ništa protiv da netko drugačije živi, dok je to samo njegova stvar. Ali ovaj simbol ne želim i neću nositi jer se protivi mom kršćanskom svjetonazoru.”
Kratko i jasno svima koji se ne prave glupi.

Glas razuma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by Guest 28/8/2018, 00:42

debotoijusto wrote:brekalo ne razumi temelj svoje vjere , zalosno
U stvari, temelj vjere nije propagiranje pederluka... Nadam se da će izdržati do kraja pritisak Soroševaca, koji će sad vjerojatno uslijediti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by debotoijusto 28/8/2018, 07:39

cassanowa wrote:
debotoijusto wrote:brekalo ne razumi temelj svoje vjere , zalosno
U stvari, temelj vjere nije propagiranje pederluka... Nadam se da će izdržati do kraja pritisak Soroševaca, koji će sad vjerojatno uslijediti.

prvo , zamjena teza , ovdje se radi o pruzanju podrske ljudskim pravima a ne propagiranju pederluka , umjesto duginih boja prije je bilo ne rasizmu ili nesto o zenama , svako cudo za 3 dana
drugo , jel tebi neki peder/sorosovac prisao s literaturom i uvjeravanjem da budes peder za razliku od tkz. vjernika/crkve koji obilaze i nude spasenje u drugom zivotu , ne ono dosadno kao trgovacki putnik vec bezobrazno opasno institucionalno ?
ako su kozojebi iz mocvarnih podrucja USA prihvatili da crnci isto ljudi vremenom jos lakse ce brekalo prihvatit duginu boju ako bude potrebno , ima €€€€€ razloga da to napravi , budemo pratili ;)

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by epikur37 28/8/2018, 07:41

debotoijusto wrote:
cassanowa wrote:
debotoijusto wrote:brekalo ne razumi temelj svoje vjere , zalosno
U stvari, temelj vjere nije propagiranje pederluka... Nadam se da će izdržati do kraja pritisak Soroševaca, koji će sad vjerojatno uslijediti.

prvo , zamjena teza , ovdje se radi o pruzanju podrske ljudskim pravima a ne propagiranju pederluka , umjesto duginih boja prije je bilo ne rasizmu ili nesto o zenama , svako cudo za 3 dana
drugo , jel tebi neki peder/sorosovac prisao s literaturom i uvjeravanjem da budes peder za razliku od tkz. vjernika/crkve koji obilaze i nude spasenje u drugom zivotu  , ne ono dosadno kao trgovacki putnik vec bezobrazno opasno institucionalno ?
ako su kozojebi iz mocvarnih podrucja USA prihvatili da crnci isto ljudi vremenom jos lakse ce brekalo prihvatit duginu boju ako bude potrebno , ima €€€€€ razloga da to napravi , budemo pratili  ;)


Odmah hvatam za lugerHrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 300px-Luger_IMG_6768-retouched
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by Guest 28/8/2018, 07:43

debotoijusto wrote:
jel tebi neki peder/sorosovac prisao s literaturom i uvjeravanjem da budes peder

Zašto bi kada taj posao za njih puno efikasnije obave Sorosevi kopilani iz masovnih mainstream medija udruženi s političkim aktivistima iz NGO fekalija?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by debotoijusto 28/8/2018, 07:49

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
cassanowa wrote:
debotoijusto wrote:brekalo ne razumi temelj svoje vjere , zalosno
U stvari, temelj vjere nije propagiranje pederluka... Nadam se da će izdržati do kraja pritisak Soroševaca, koji će sad vjerojatno uslijediti.

prvo , zamjena teza , ovdje se radi o pruzanju podrske ljudskim pravima a ne propagiranju pederluka , umjesto duginih boja prije je bilo ne rasizmu ili nesto o zenama , svako cudo za 3 dana
drugo , jel tebi neki peder/sorosovac prisao s literaturom i uvjeravanjem da budes peder za razliku od tkz. vjernika/crkve koji obilaze i nude spasenje u drugom zivotu  , ne ono dosadno kao trgovacki putnik vec bezobrazno opasno institucionalno ?
ako su kozojebi iz mocvarnih podrucja USA prihvatili da crnci isto ljudi vremenom jos lakse ce brekalo prihvatit duginu boju ako bude potrebno , ima €€€€€ razloga da to napravi , budemo pratili  ;)


Odmah hvatam za lugerHrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 300px-Luger_IMG_6768-retouched

samo se ti kurci bude dobar peder od tebe na kraju :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by vuksadinare 28/8/2018, 07:53

Oh_Femder wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
sve 5 no onda glupo pozivati se na vjeru koja to ne uci podanike
dakle brekalo nije vjernik a ni pametan previse , danas ovo govoriti kao da 80- po ulici USA vices nigger
sretno mu bilo ako ne prodje u njemacku uvik moze igrat u h. dragovoljcu
U službenom nauku ipak uči.
Previše je on dobar i za Wolsburg i samo je pitanje kada će otići u neki veliki klub bilo u Njemačkoj (vjerojatno Bayern jer Niko Kovač jako dobro poznaje njegov potencijal) ili još vjerojatnije u neku od najjačih europskih Liga (Španjolska, Italija, Engleska).
koji to sluzbeni nauk ? hercegovacki ?
papa je bog otac njegove vjere i najprodavanijeg romana tumac , takva su pravila igre nek si brekalo izmisli svoju vjeru
no dobro , izmislio je a logo ukrao  ;)

Znao sam da si sroljava pederčina (karakterna osobina) ali da si glup kao golberry sam ipak odbijao vjerovati, ali eto, my bad.  ;)
Dakle, službeni nauk doslovce svih kršćanskih denominacija doduše ne osuđuje homoseksualizam kao devijaciju spolne orjentacije, ali homoseksualne spolne odnose kao grijeh ipak osuđuje...
Pa tko će bolje znati od popova da je zabranjeno voće najslađe? Oko 30% katoličkog klera su pederi i da ne osuđuju ono što im najviše paše, odmah bi im gušt bio 50% manji ;D
kome je drag supak...?...narocito muski...to je vise potreba da se zadovolje seksualni nagoni a ne mogu zbog celibata..pa eto odose neki u krajnost
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by Guest 28/8/2018, 07:54

AssadNaPodmornici wrote:
lik se rodio takav, lik je vjernik, desnicar(ali ne čoban ko naši     ali rođen je takav .  Ovdje neki pišu da "mediji" uvjeravaju ljude . Kako da ne.. Prvo mediji čak i zapadni se uopće ne bave pederima.. 

Kao prvo, ti na temelju jednog primjera utvrđuješ korelaciju za cijelu grupu koja broji veliki broj pojedinaca odnosno generaliziraš. Što je potpuno pogrešna metodologija u suprotnosti sa onom znanstvenom, Dapače, antiznanstvena je kao i priče o Zemlji kao ravnoj ploči.
Drugo, mediji se ne bave pederima?
Mislim, jesi ti uopće normalan?
Znam da si retardirani idiot koji ne vidi dalje od nosa, ali da netko može biti toliko retardiran, to mi je jednostavno nepojmljivo.
Svi mainstream masovni mediji na zapadu se skoro isključivo bave propagiranjem pederluka, kako onog seksualnog tako i političkog pa i karakternog.
Dapače, diviniziraju pederluk i prave od pedera polubožanske nadljude, a pederluk prikazuju kao vrhovni moralni standard, a one koji se tome protive kao zatucane katolibane i naravno da glupe mase bez jasnog identiteta i političkih i drugih stavova podliježu toj inače temeljito maloumnoj propagandi.
I naravno da mediji to ne rade na primitivan i glup, direktan način nego vrlo lukavo tako da izvana propagiraju ljudska prava, ali na kraju se vrlo lako shvati da se ta prava odnose na prava pedera i masovnih imigranata iz islamskih zemalja s jedne strane, a s druge ocrnjuju sve one političke i društvene snage koje se opiru takvom razvoju situacije počevši od Katoličke Crkve do nacionalno svjesnih političkih stranaka i političara.
To i najveći maloumnici vide, ali eto, ima forumaša koji se po stanju uma nalaze i ispod najvećih maloumnika.


Last edited by Speare Shaker on 28/8/2018, 07:57; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin” - Page 2 Empty Re: Hrvatski nogometaš Wlfburga odbio nositi simbol homoseksualizma: “Neću nositi traku duginih boja, ja sam kršćanin”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum