ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju! - Page 3 Empty Re: LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju!

Post by Guest 26/8/2018, 19:07

RayMabus wrote:Imaju loš DNK, propadaju kao rasa, određeni tip ljudi, određene krvne grupe ljudi su pogodne za genetičko križanje ,rade hibridnu rasu da poboljšaju DNK  , ono ljudi su im izvor genetskog materijala, zato otimaju neke

Ono ljudi žive u prosjeku šta ja znam 75/80 godina a oni zbog svog DNK koji je ono slab možda ni pola tog životnog vijeka ili tako nešto

Ukratko izumiru
sta tako kratko zive? Onda mozda nisu bili ti otmicari, ja ti nemam pojma o tome... scratch

 Ovo bila neka histericna budala, pod dojmom sam da zivi vec par tisuca godina. Dakle, neka budala sa velikom sivom glavurdom, zivi dugo i sere ko grlica. Jel znas koji bi to mogao biti?  cheers

Guest
Guest


Back to top Go down

LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju! - Page 3 Empty Re: LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju!

Post by immortal 26/8/2018, 21:47

Serbinho-3 wrote:
catabbath wrote:
mortal wrote:
pizzon wrote:hrvatima zelim bezbroj
siptarskih gadova u drzavi. nebrojano voljenih siptarskih
saveznika. sve bih
Im siptare na svetu 
darovao. posebno 
forumskom vucku.
ocito je vas kad ima vas pasos

Zanimljivo nitko se ne pita tko je i kako kriminalcu šiptaru sa srpskim papirima sredio dozvolu boravka u Splitu.


Zasto nije uzeo pasos Kosova?

Kosovo Republjika a ovamo Srpski pasos.

nije on mogao sam uzeti srpski pasos... valjda ste mu vi dali
glumite veliku srbiju i velike gazde a vidi sta vam rade pripadnici drzave okolo
immortal
immortal

Female
Posts : 23169
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju! - Page 3 Empty Re: LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju!

Post by RayMabus 27/8/2018, 10:21

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Imaju loš DNK, propadaju kao rasa, određeni tip ljudi, određene krvne grupe ljudi su pogodne za genetičko križanje ,rade hibridnu rasu da poboljšaju DNK  , ono ljudi su im izvor genetskog materijala, zato otimaju neke

Ono ljudi žive u prosjeku šta ja znam 75/80 godina a oni zbog svog DNK koji je ono slab možda ni pola tog životnog vijeka ili tako nešto

Ukratko izumiru
sta tako kratko zive? Onda mozda nisu bili ti otmicari, ja ti nemam pojma o tome... scratch

 Ovo bila neka histericna budala, pod dojmom sam da zivi vec par tisuca godina. Dakle, neka budala sa velikom sivom glavurdom, zivi dugo i sere ko grlica. Jel znas koji bi to mogao biti?  cheers
Ma imaju problema sa svojim dnk, to je samo primjer da shvatiš da im je dnk u kurcu i da trebaju ljudski dnk tj prave hibride Greys i ljudi da produže vijek trajanja vrste 

Ne neznam tako bez drugih podataka
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju! - Page 3 Empty Re: LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju!

Post by Guest 27/8/2018, 10:35

a zasto je to bitno, srpskim pasosem,
kakve to veze ima,
samo tek da se kenja.
siptar je siptar, i sa usa papirima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju! - Page 3 Empty Re: LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju!

Post by Guest 27/8/2018, 21:05

RayMabus wrote:
Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Imaju loš DNK, propadaju kao rasa, određeni tip ljudi, određene krvne grupe ljudi su pogodne za genetičko križanje ,rade hibridnu rasu da poboljšaju DNK  , ono ljudi su im izvor genetskog materijala, zato otimaju neke

Ono ljudi žive u prosjeku šta ja znam 75/80 godina a oni zbog svog DNK koji je ono slab možda ni pola tog životnog vijeka ili tako nešto

Ukratko izumiru
sta tako kratko zive? Onda mozda nisu bili ti otmicari, ja ti nemam pojma o tome... scratch

 Ovo bila neka histericna budala, pod dojmom sam da zivi vec par tisuca godina. Dakle, neka budala sa velikom sivom glavurdom, zivi dugo i sere ko grlica. Jel znas koji bi to mogao biti?  cheers
Ma imaju problema sa svojim dnk, to je samo primjer da shvatiš da im je dnk u kurcu i da trebaju ljudski dnk tj prave hibride Greys i ljudi da produže vijek trajanja vrste 

Ne neznam tako bez drugih podataka
pa izgledao ti je kao greys, ona malo krupnija varijanta, zgooglah ih malo jucer, prekjucer. Samo nije imao onako crne oci nego su bile mislim zute, nisam ziher, ali onako ko sta crtaju te greys otmicare, ona kruplja varijanta samo sa zutim ocima, ono normalno oko zjenica i to. Onu sivu glavurdu ne mos fulat nikako. I histerican je bio, nije mu pala dlaka sa (celave) glave a pizdio o nekakvom nasilju. I kuca, di smo razgovarali, mu je bila mislim od zivog drveta, znam jer mi je zapelo to za oko pa ga priupitah o tome pa mi je reko da se to moze uzgojiti drvo da izraste tako, onda mi je proslo kroz um da tome treba 100 godina da to izraste tako osim ako ne mogu ubrzat , i onda mi dosao dojam da je ovaj jako star pa mu to ne predstavlja problem, i da to mozda raste brze nego obicno drvo. Od tud to znam da dugo zivi, onda je poceo pizdit o nekakvom nasilju pa je pobjego. Ono ujutro bio ogroman upitnik iznad moje glave od kud mi ovo sve, ali eto bas se potrefilo sa ovim nekim razgovorom tu na forumu pa ono... LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju! - Page 3 1f602 

Cak ono malo mi to sumnjivo, nisi mi ti mozda poslao tog histericara i njegove dupe-glava pomocnike u crnom? Ne kuzim kako drukcije ovi dosli do mene, jedino s tobom lupetam tu na forumu, i jedino ih ti spominjes, pa ono. Nezz tocno ni koga bi trebalo nalupat, tebe, njih, i tebe i njih ili nikog jos za sada, posto me ne gnjavite u fizickom svijetu jos za sada, nego samo ova umna zeka peka, pa ajde mogu tolerirat... scratch

Tako da mi nije jasno sta mene gnjave, osim sta lupetam tu na forumu, nije ono da sam neki faktor...A i za rijesit sve te neke glupave probleme, stvar je vrlo jednostavna, prestat radit sranja, bit dobar i molit Boga za oprost nes ti problema nekog. Ne trebaju valjda mene da im to kazem, mislim ono... cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju! - Page 3 Empty Re: LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju!

Post by RayMabus 27/8/2018, 21:14

Nemam pojma, meni to izgleda više kao neki tvoj san nego nešto šta se zbilja desilo na fizičkoj ravni, tako mi bar izgleda 

Uglavnom nemam pojma, prvi put ćujem
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju! - Page 3 Empty Re: LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju!

Post by Guest 27/8/2018, 21:18

RayMabus wrote:Nemam pojma, meni to izgleda više kao neki tvoj san nego nešto šta se zbilja desilo na fizičkoj ravni, tako mi bar izgleda 

Uglavnom nemam pojma, prvi put ćujem
ma ok nije bitno, recimo da je slucajnost, koga brige uostalom... cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju! - Page 3 Empty Re: LOMILI MU LAKTOVE I PRSTE, PA ČUPALI OČI! Albanac sa SRPSKIM pasošem izveo je NAJBRUTALNIJE ubistvo u hrvatskom podzemlju!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum