ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 08:38

Financijsko izvješće Afaraka: Jakovčić primao 68.000 eura godišnje od Končarove tvrtke i istovremeno bio u europarlamentu!

https://narod.hr/hrvatska/financijsko-izvjesce-afaraka-jakovcic-primao-68-000-eura-godisnje-od-koncarove-tvrtke-i-istovremeno-bio-u-europarlamentu

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 1/9/2018, 08:43


Denkverbot - Page 49 Fb_img26
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 08:59

glavno da nema slovenije  :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 09:01

aben wrote:
Fibica wrote:Znas sto bi twbi trebalo abene?
ča?
Dodir zene
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 09:20

Pamet je nasljedna u mojoj porodici. Kada sam krenula u školu bila sam toliko pametna da je učitelj proveo pet godina u mome razredu.
Gracie Allen
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 09:22

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 1/9/2018, 10:34

Fibica wrote:
aben wrote:
Fibica wrote:Znas sto bi twbi trebalo abene?
ča?
Dodir zene

a zoč?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:00

metilda wrote:résumé - porezni obveznici će platiti spašavanje uljanika

netočno. porezni obveznici plaćaju lošu i totalno promašenu politiku VLADE. vlada je ta koja radi sratešku ekonomsku politiku a ne radnici uljanika i 3. maja. ti plaćaš nakaznu koruptivnu hajdučku zločinačku veleizdajničku politiku hdz-a isdp-a sa njihovim lešinarskim satelitima. i još ćeš plaćati mnogo godina.

evo otkrivena još jedna laž i dezinformacija veleizdajničke hdz plenkovićevog ustško udbaškog režima:

govore u Vladi da čekaju odgovor iz Brisela u svezi restrukturiranja pa će tek onda vidjeti šta će sa škveranima.

ali nije tako:

Vlada ne vjeruje u održivost plana restrukturiranja Uljanika, pa ga je u Bruxelles poslala samo - neslužbeno

RIJEKA Europskoj komisiji dostavljen je tek draft, odnosno samo prijedlog plana restrukturiranja pulskog brodogradilišta, što znači da zapravo još nije, niti je mogla otpočeti službena procedura njegovog odobrenja u Bruxellesu. Andrej Kenwood Kenon i njegova Vlada dopustili su da ih Uljanikov menadžment i IDS dovede u situaciju da opet izlože državni proračun i novac poreznih obveznika da bi 4.400 riječkih i pulskih škverana moglo dobiti plaće, a da u Banskim dvorima u ovom trenutku niti imaju, niti znaju koje će biti konačno rješenje za pulski »Agrokor«.

Dakle, to što se dostavilo Bruxellesu, poslalo se samo zato da se izbjegne opasnost od 22. srpnja i povrata 96 milijuna eura iz »rescue aida« koji su Uljaniku odobreni točno šest mjeseci prije i za koje je Vlada dala jamstvo.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Vlada-ne-vjeruje-u-odrzivost-plana-restrukturiranja-Uljanika-pa-ga-je-u-Bruxelles-poslala-samo-nesluzbeno?meta_refresh=true


eto da ti začepim žvalje. labrnju rekla bi bosanska ustašica noor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:07

Uzalud ti trud gnjec.
IDS je ovdje ostro kritiziran, zato HDZ nije. Njima se oprosti krada jer su "izgradili hrvaCku". :)

Nasa najveca greska je sto ne postujemo HDZ, SDP i ostale govnjare.
Gorit cemo u paklu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:08

Ne pomogne nam ni egzorcizam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:12

esko wrote:eto da ti začepim žvalje. labrnju rekla bi bosanska ustašica noor.

boli me kiki što ti kažeš i što ti fibica suflira..
uljanik je zajedno sa Jakovčićem balast na tijelu Hrvatske
također me boli  kiki hoće li uljanik propasti ili neće baš kao što je vas bolio hoće li radnice u Konzumu dobiti svoju plaću..
kužiš retardirani tvoru?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:16

Metilda ti si jedna kriminalna osoba.

Reci cu ti najiskrenije.

Rijeci izvrces kako tebi pase. Jer ti tako zelis cuti. Jer tako ispada da si najveca patnica vjernica. Sjeti se sto si samo sve prije lagala. Sto o svom sinu, sto o ostalim stvarima.
To mi se gadi i moze te biti sammo sram.
Odvratno je.
Jos mi je degutantnije kako imas obraza govoriti da JA mrzim sve hrvatsko. Od kuda ti to pravo patnice vjernice jedna?


Gusko!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:18

NAS je bolio qrac hoce li žene iz konzuma dobiti placu?
Jesi zivjela samnom da znas za sta je mene bolio qrac?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:19

metilda wrote:
esko wrote:eto da ti začepim žvalje. labrnju rekla bi bosanska ustašica noor.

boli me kiki što ti kažeš i što ti fibica suflira..
uljanik je zajedno sa Jakovčićem balast na tijelu Hrvatske
također me boli  kiki hoće li uljanik propasti ili neće baš kao što je vas bolio hoće li radnice u Konzumu dobiti svoju plaću..
kužiš retardirani tvoru?

? ti si patološki zla. ti nisi žena ja te ne doživljavam tako ti si mutant monstrum.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:25

Fibica wrote:Uzalud ti trud gnjec.
IDS je ovdje ostro kritiziran, zato HDZ nije. Njima se oprosti krada jer su "izgradili hrvaCku". :)

Nasa najveca greska je sto ne postujemo HDZ, SDP i ostale govnjare.
Gorit cemo u paklu!

mi već gorimo u hrvatskom paklu nepotizma, korupcije, kriminala i zlih retardiranih mozgova fanatika poput metilde.

može metilda pljuvati po IDS-u to radimo i mi ovdje ali neću dozvoliti da pljuje po radnicima i po Istri i istrijanima i po fiumanima. nikada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:27

Gnječ wrote:
Fibica wrote:Uzalud ti trud gnjec.
IDS je ovdje ostro kritiziran, zato HDZ nije. Njima se oprosti krada jer su "izgradili hrvaCku". :)

Nasa najveca greska je sto ne postujemo HDZ, SDP i ostale govnjare.
Gorit cemo u paklu!

mi već gorimo u hrvatskom paklu nepotizma, korupcije, kriminala i zlih retardiranih mozgova fanatika poput metilde.

može metilda pljuvati po IDS-u to radimo i mi ovdje ali neću dozvoliti da pljuje po radnicima i po Istri i istrijanima i po fiumanima. nikada.

Ona je uvjerena da mi to NE RADIMO I NISMO TOGA SVJESNI.

Upravo kao sto bi opravdala neki ivakakv cin:
http://www.novi-svjetski-poredak.com/2018/02/14/katolicki-nadbiskup/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:28

Gnječ wrote:
metilda wrote:
esko wrote:eto da ti začepim žvalje. labrnju rekla bi bosanska ustašica noor.

boli me kiki što ti kažeš i što ti fibica suflira..
uljanik je zajedno sa Jakovčićem balast na tijelu Hrvatske
također me boli  kiki hoće li uljanik propasti ili neće baš kao što je vas bolio hoće li radnice u Konzumu dobiti svoju plaću..
kužiš retardirani tvoru?

? ti si patološki zla. ti nisi žena ja te ne doživljavam tako ti si mutant monstrum.

a misliš da je meni bitno kako me doživljavaš ti, fibi i ekipica bljutavih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 1/9/2018, 11:32

Gnječ wrote:
metilda wrote:résumé - porezni obveznici će platiti spašavanje uljanika

netočno. porezni obveznici plaćaju lošu i totalno promašenu politiku VLADE. vlada je ta koja radi sratešku ekonomsku politiku a ne radnici uljanika i 3. maja. ti plaćaš nakaznu koruptivnu hajdučku zločinačku veleizdajničku politiku hdz-a isdp-a sa njihovim lešinarskim satelitima. i još ćeš plaćati mnogo godina.

evo otkrivena još jedna laž i dezinformacija veleizdajničke hdz plenkovićevog ustško udbaškog režima:

govore u Vladi da čekaju odgovor iz Brisela u svezi restrukturiranja pa će tek onda vidjeti šta će sa škveranima.

ali nije tako:

Vlada ne vjeruje u održivost plana restrukturiranja Uljanika, pa ga je u Bruxelles poslala samo - neslužbeno

RIJEKA Europskoj komisiji dostavljen je tek draft, odnosno samo prijedlog plana restrukturiranja pulskog brodogradilišta, što znači da zapravo još nije, niti je mogla otpočeti službena procedura njegovog odobrenja u Bruxellesu. Andrej Kenwood Kenon i njegova Vlada dopustili su da ih Uljanikov menadžment i IDS dovede u situaciju da opet izlože državni proračun i novac poreznih obveznika da bi 4.400 riječkih i pulskih škverana moglo dobiti plaće, a da u Banskim dvorima u ovom trenutku niti imaju, niti znaju koje će biti konačno rješenje za pulski »Agrokor«.

Dakle, to što se dostavilo Bruxellesu, poslalo se samo zato da se izbjegne opasnost od 22. srpnja i povrata 96 milijuna eura iz »rescue aida« koji su Uljaniku odobreni točno šest mjeseci prije i za koje je Vlada dala jamstvo.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Vlada-ne-vjeruje-u-odrzivost-plana-restrukturiranja-Uljanika-pa-ga-je-u-Bruxelles-poslala-samo-nesluzbeno?meta_refresh=true


eto da ti začepim žvalje. labrnju rekla bi bosanska ustašica noor.
žvalje i labrnju imaš samo ti, ne i metilda
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:32

Kaze zena koja je izvrijedala gotovo sve forumase denkverbota, a onda spoznala.istinski put

Bravo metkice
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:36

Fibica wrote:Kaze zena koja je izvrijedala gotovo sve forumase denkverbota, a onda spoznala.istinski put

Bravo metkice

ma znaš koliko ti i gnječ meni trenutačno značite - meljem paprike za ajvar pa sjedeći malo odmorim kičmu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 1/9/2018, 11:37

A mene interesira koliko ti znacim :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum