ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/9/2018, 11:34

Hajduk se mora mijenjati


Zapaliti njivu ili počupati korov?

"I bez obzira što su loši rezultati iz jazbina istjerali mnoge koji su jedva dočekali da koncept nečega narodnog i demokratskog propadne i dokaže da u ovoj zemlji doista žive tek ovce koje trebaju svog čobana, bez obzira na sve greške u koracima koje je ta ideja u ovih sedam godina napravila, dopustit ćete da i dalje smatram kako bolji vlasnički model od socios modela za Hajduk ne postoji.

Ali socios modela koji će u svom ishodištu imati samo Hajduk. Socios modela u kojem će svatko znati svoje mjesto i u kojem će poruka “odgovornost, a ne demagogija” vrijediti za sve. I za upravitelje i za nadzornike i za trenere i za igrače. Ali i za navijače.

Hajduk se mora mijenjati. Ali ne mijenjajući model vlasništva, nego mijenjajući model razmišljanja."


https://telesport.telegram.hr/kolumne/juris/hajduk-se-mora-mijenjati/


Bernard Jurišić, kao i obično, pogodio je u sridu!

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 8/9/2018, 13:14

isključivi krivac wrote:

Hajduk se mora mijenjati



Zapaliti njivu ili počupati korov?

"I bez obzira što su loši rezultati iz jazbina istjerali mnoge koji su jedva dočekali da koncept nečega narodnog i demokratskog propadne i dokaže da u ovoj zemlji doista žive tek ovce koje trebaju svog čobana, bez obzira na sve greške u koracima koje je ta ideja u ovih sedam godina napravila, dopustit ćete da i dalje smatram kako bolji vlasnički model od socios modela za Hajduk ne postoji.

Ali socios modela koji će u svom ishodištu imati samo Hajduk. Socios modela u kojem će svatko znati svoje mjesto i u kojem će poruka “odgovornost, a ne demagogija” vrijediti za sve. I za upravitelje i za nadzornike i za trenere i za igrače. Ali i za navijače.

Hajduk se mora mijenjati. Ali ne mijenjajući model vlasništva, nego mijenjajući model razmišljanja."


https://telesport.telegram.hr/kolumne/juris/hajduk-se-mora-mijenjati/


Bernard Jurišić, kao i obično, pogodio je u sridu!
e bas ljude ce tesko biti mjenjati...socios model...sto bi reka yoda upravo ti socios modeli su nas bacili nazad...pogledajte venecuelu danas u kurcu totalnom..a pocela sa slicnim socios modelom ko ovi iz NH-a sad svi bize iz venecuele a bogata prebogata naftom ali nd zna se njom upravljat jer vlada 'narodni' model...a usporedjivat barcelonu i hajduk i uzimat njezin socios je ludost na kvadrat..jer barcelona i hajduk nisu ni po kojim osnovama na istoj razini..po bilo kojoj osnovi..nit hrvatska i spanjolska..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 8/9/2018, 13:16

Da i citas smrad od yu ljevicarskog portala..tika taka vjesala
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 8/9/2018, 15:33

htio sam gospodinu Bernardu jurišiću dati komentar odmah ispod članka, ali nisam uspio.

evolucija demokracije kod piskarala u telegramu zaustavila se na blokiranju onih čiji komentari propituju napisano i iznose argumente koji ne idu u prilog autorima napisa.

naš hajduk i sportska redakcija telegrama tako pokušavaju zaustaviti reuters.
uspoređujući ideju narodnog hajduka sa propalim, ili od ljudi uništenim idejama u povijesti, jurišić smatra kako će, za razliku od drugih kroz povijest viđenih i propalih sličnih ideja model narodnog hajduka opstati, čime se kao utopljenik drži za slamku  utopijskih ideala koji su svi redom propali kao što će se do kraja urušiti ovo već u terminalnoj fazi urušavanje modela za upravljanje hajdukom.

smiješno mi je koliko se likovi poput Bernarda jurišića boje komentara na svoje napise (tu su još i aleksandar holiga, Mihovil topić, Vrdoljak...) i to toliko smiješno da ih uspoređujem sa don Quijoteom i njegovim testiranjem brijačke plitice za vitešku kacigu. Pri tome su umotvorine/tekstovi Bernarda jurišića & co  brijačke plitice, a komentari buzdovani kojima se te plitice svaki put rasturaju.
zato su drugovi iz sportske redakcije telegrama opet posegnuli za blokiranjem komentiranja kako bi  njihova iluzija o hajduku kao njihovoj dulcinei preživjela barem do sljedeće njihove umotvorine.

tako je Bernard jurišić u istom trenutku postao sam sebi logička proturječnost jer u članku zaziva model koji će biti uključiv, dok u praksi onemogućuje i isključuje mogućnost komentiranja onog što je napisao.

teško je reći što je u ovome trenutku jadnije: Bernard jurišić, ili današnji hajduk.


Last edited by sitting_bull on 8/9/2018, 15:36; edited 1 time in total (Reason for editing : tip)
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 8/9/2018, 16:30

Smradovi...jasno je iz dana u dantko stoji iz udruge NH...propale stranke i pojedinci..bracni par puljak 'pametno',dragan markovina zikica yu nacionalist,negdasnji milicijski druker kojem ni ime ne zelim spomenuti,ostojko rankovic je sef svima....tika taka vjesala
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 10/9/2018, 23:18

Hajduk Split - Page 24 41474418_873950199469012_3055668325418795008_n
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/9/2018, 12:26

Hajduk Split - Page 24 03-313562464
Sve dogovorili Huljaj i Agnelli. C. Ronaldo u Hajduku, Mijo Caktaš u Juventusu  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 11/9/2018, 15:42

Tjera se na mržnju
- Dogodilo se nekoliko puta u zadnjih 13 godina da se neki lapan usudio viknuti nešto prosto, ali s velike udaljenosti. Moram vam nešto priznati. Nakon pobjede nad Srbijom u Zagrebu mislio sam da nikada više u životu neću primiti toliki broj čestitki, ali ovo što se događa posljednjih dana premašilo je sva očekivanja i sve do sada. Gdje god se pojavim, ljudi mi čestitaju na iskrenosti i hrabrosti, traže da se vratim u klub. Tisuće poruka podrške iz cijele zemlje, svi koji vole Hajduk i oni drugi kojima je žao Hajduka i do čega su ga doveli. Ljudima je prekipjelo trpjeti lažna obećanja, teror i jednoumlje! A meni to daje potvrdu kako je krajnje vrijeme da se aktivira i uključi u ovaj problem stara domoljubna Torcida, veterani i svi drugi bez obzira na različitosti koje imamo, jer Hajduk je ono što nas veže. Naš klub je nekada bio prijatelj sa svima, danas sa svima i protiv svih ratuje, svi drugi su krivi za vlastite gluposti, a najviše se proganjaju vlastite legende koje su pisale klupsku povijest. Jednom Grdoviću kojem je krv bijele boje zabranili su pjevat’ na “Biloj noći” jer se odazvao na poziv zadarskih reprezentativaca i pjevao im u Rusiji?! Tjera se na mržnju protiv hrvatske svetinje, naših Vatrenih, šalju im se poruke “dabogda sve izgubili”, prijeti se vlasnicima lokala koji organiziraju gledanje utakmica Vatrenih, crta se svastika na Poljudu... Doveli su naš klub do toga da nam se smije i ruga cijeli svijet...
Kakav je vaš pogled na današnji Hajduk?
- Klub je utopljen u lošim odlukama je nametnulo vodstvo fantomske udruge, u nestručnosti u radu s mladima i neodgovornom ponašanju prema novcima. Kosa i Branca je trebalo davno potjerati, još nakon Pušnikova posrtaja, ali tek nakon revizije svrsishodnosti ostvarenih troškova, jer minimalno se 50 milijuna kuna odlilo u njihovu mandatu prema pojedinim menadžerima, odvjetnicima i slično. Igrači su plaćani tri puta više od njihove tržišne vrijednosti, netko će reći da je razlog podjela novca, ali u to ne želim ulaziti. Netransparentnost je bila očita prilikom natječaja za Nadzorni odbor i upravu kluba, prijetilo se onim kandidatima koji bi neočekivano konkurirali za ta mjesta, a koji nisu bili po ukusu vodstva sekte. Onemogućilo se najsposobnijeg poduzetnika Dalmacije u preuzimanju većinskog paketa dionica, a čovjek je garantirao dugoročnu financijsku stabilnost i napredak. Protjerani su sve zaslužni treneri iz omladinskog pogona koji su desetljećima stvarali vrijednosti za Hajduk. To su Gabrić, Varvodić, Krstičević, Šeparović... a dovedeni su neusporedivo skuplji laptop-treneri iz pogona Romea Jozaka od kojih naša djeca bježe, a oni nam dovode djecu svojih prijatelja iz Dinama i tim juniorima daju mjesečnu plaću od 7 do 9.000 € mjesečno, dok im je Dinamo nudio stipendijski ugovor težak skromnih, ali realnih 10-tak tisuća kuna mjesečno?! Novi predsjednik evidentno nema pojma o funkcioniranju nogometnog kluba, slijepo sluša što mu nameću pojedinci s tribine... I ono ključno pitanje, najveća lakrdija koja nema nikakvo zakonsko uporište je da udruga građana “Naš Hajduk”, koja je neprofitna udruga, novcem koji izvorno i neupitno pripada Hajduku kupuje dionice trgovačkog društva HNK Hajduk?!
Domet je peto mjesto
Ima li Hajduk na terenu kvalitetu za nešto više?
- Nema, domet ove sezone, uz malo sreće, peto je mjesto!
Kako ste doživjeli Futacsev istup u novinama nakon što je napustio klub uz dobru otpremninu?
- Meni su i domaći i strani igrači poštivali klub iako su im plaće kasnile po pet do šest mjeseci. Ponašanje igrača govori puno o kvaliteti uprave i sportskog direktora. Mi smo se poštivali, nije bilo laži i svjesni smo bili poteškoća u kojima se klub nalazio. Ovi danas koje su nam Kos i Branco doveli zarađuju od 20 do 50.000 € mjesečno i ponašaju se - čast iznimkama - k’o kreteni.


'ko bi reko da Štimac može ovako pametno zboriti. Ali nešto jako, jako slično (pogotovo ovo boldano) čuo sam i u noći od subote na nedjelju od jednog istaknutog člana Torcide. Naravno, Torcide iz '80-ih i '90-ih godina prošlog stoljeća, koji mi je za ovu današnju Torcidu, a pogotovo za ove iz Našeg Hajduka rekao nešto, što nije čak ni za objaviti na forumu. Čovjek mi pokazao sliku unutrašnjosti svoje kuće u kojoj ima sazidan grb Hajduka i možda će neki po tome znati o kome se radi.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/9/2018, 22:32

Dybala wrote:Štico je dovea Krajcara u Ajduka,dakle pederu niceu je on najveci duznosnik hajduka u povijesti
Puši kurac, doktore...
Štinca slobodno nosi doma...
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 12/9/2018, 00:19

Iron igor :)

Stara torca :)

Prvi ne smi u klub, drugi na tribinu, pa se ujedinili u ofanzivi :)

Bez brige, udruga je i više nego svjesna da je svaki njen korak pod trostrukim povećalom neprijatelja koji jedva čeka da se poskliznemo na nekom propisu. Iz tog razloga ništa se ne poduzima bez prethodnog pisanog pozitivnog mišljenja svih relevantnih faktora, od pravnih i financijskih stručnjaka, preko trgovačkog suda, do porezne uprave te ministarstva financija i uprave. Jebi ga momci :)

Naravno da je strogo protuzakonito kupovat dionice kluba novcima kluba.
Iz tog razloga članarine idu odmah na račun kluba i s njima klub raspolaže trenutno.
Dionice su otkupljuju donacijama. Prva takva akcija je bila doniranje za ime na dresu, aktualna je doniranje jednokratnim uplatama odnosno mjesečnim trajnim nalozima. To su sredstva udruge koja ih uplaćuje tommyju za otkup dionica, a koje on onda uplaćuje klubu za svoju reklamu za prsima.
Znači financiramo klub i članarinama i donacijama, nema šta, orjuna do zemuna.
I dinamika uplate tommyju ide bez problema, kako je ugovoreno, fala lipa na pitanju :)

Jedino ako debili ne misle na knjiženje članarina kao pozajmica klubu (koje se nikad neće tražit nazad) što je zapravo vrhunski primjer kreativnog knjigovodstva jer sada svih 100 kn ide klubu za razliku od do sada di je ova šugava lopovska država od svake uplaćene članarine sebi uzimala 25% na ime pdv-a.

Šta o tome sve misli većinski vlasnik mogli ste pročitat jučer


Možda dio naših građana ne zna, ali ni statutarno ni funkcionalno ni pravno gradonačelnik nema nikakve ovlasti u upravljanju Hajdukom niti se može miješati na bilo kakav način.

Da bude jasnije, kasnijim dopunama, točnije početkom 2017. godine, Gradsko vijeće je odlučilo da se sve odluke upravljanja klubom prenose na skupštinu i druga tijela u klubu te da Gradsko vijeće niti Grad Split nema nikakvog upliva u sustav upravljanje.



https://www.dalmacijadanas.hr/gradonacelnik-o-situaciji-na-poljudu-nikome-necu-dopustiti-da-ponovno-uvede-politiku-u-hajduk


Ukratko za debile to bi značilo ovo:

Mi smo vlasnici kvarat kluba.
Statut kluba određuje da udruga s najviše članova raspisuje i organizira izbore za no kluba.
Statut kluba može se prominit na skupštini kluba s 80% glasova dioničara.
Mi imamo 25%.

I tako van je ulica i orjuna svima uvalila kurac u usta ka niko nikome nikad u povijesti :) 

Reka bi van više sriće idući put ali idućeg puta neće bit. Dva puta ste zajašili, arčili i zakucali nas u pod, drugi put smo se jedva izvukli. Od sada možete samo od muke svirat kurcu i lajat na misec.

Što prije to svatite, to će vas prije prestat gušit :)

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 12/9/2018, 00:23

fridrih_niche wrote:
Dybala wrote:Štico je dovea Krajcara u Ajduka,dakle pederu niceu je on najveci duznosnik hajduka u povijesti
Puši kurac, doktore...
Štinca slobodno nosi doma...
:8)

                    balatinac

kranjčar                          musa

                  damjanović 


romb 06/07

na klupi zoran vulić :)

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 12/9/2018, 07:34

he,he...pa kad ove iz sekte podrzavaju 'pametno',markovina i slicni..onda znas koliko ej sati...takvi mi sigurno nisu 'braca' niti ce biti..moj brat je samo onaj po krvi i patnjama..a to naravno nisu ovi iz sekte markovine i 'pametnih'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 12/9/2018, 11:01

Verbal Kint wrote:
Mi smo vlasnici kvarat kluba.
Statut kluba određuje da udruga s najviše članova raspisuje i organizira izbore za no kluba.
Statut kluba može se prominit na skupštini kluba s 80% glasova dioničara.
Mi imamo 25%.
smišljena prijevara.
zato ispostava našeg hajduka u zagrebu (dinamo to smo mi) dreči kako je skupština dinama nelegalna da se tovari ne dosjete što su njima podvalili.
na sreću se purgeri nisu dali preveslati pa je razlika između dinama i hajduka svakim danom u svakom pogledu sve veća u korist dinama.

toliko ste u kurcu da više niti ne skrivate svoje ciljeve, a ako to torcida i grad popuše meni svejedno.
imati ćete još jedan karepovac, ovaj hajdukov u samom splitu.

Verbal Kint wrote:
I tako van je ulica i orjuna svima uvalila kurac u usta ka niko nikome nikad u povijesti :) 
sami ste ga sebi metnuli dvaput, bez vađenja

uvalili ste ga sami sebi, ali su vam šupci masni (rilov & co) i podmazani maznutom lovom pa vas još ne žulja.

uskoro će, kad opet ponestane love, naš hajduk revolucija početi jesti vlastitu djecu.

osilili ste se i postali bahati. terminalna faza našeg hajduka.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/9/2018, 11:02

Di si izvuka ovaj romb?
:D

Nego, jesi vidija izjavu de Laurentiisa?
:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/9/2018, 11:08

sitting_bull wrote:htio sam gospodinu Bernardu jurišiću dati komentar odmah ispod članka, ali nisam uspio
Pošalji meni na Messenger i ja ću mu proslijedit tvoje misli...
Naravno, sa pravim profilom, a ne nekim lažnim, ka i do sad, koje san blokira...
Niko ne uzima za ozbiljno ljude koji se skrivaju u pljuvačkoj anonimnosti vlastitog kukavičluka...
Ti pošalji meni, a ja ću njemu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 12/9/2018, 12:28

sitting_bull wrote:
Verbal Kint wrote:
Mi smo vlasnici kvarat kluba.
Statut kluba određuje da udruga s najviše članova raspisuje i organizira izbore za no kluba.
Statut kluba može se prominit na skupštini kluba s 80% glasova dioničara.
Mi imamo 25%.
smišljena prijevara.
zato ispostava našeg hajduka u zagrebu (dinamo to smo mi) dreči kako je skupština dinama nelegalna da se tovari ne dosjete što su njima podvalili.
na sreću se purgeri nisu dali preveslati pa je razlika između dinama i hajduka svakim danom u svakom pogledu sve veća u korist dinama.

toliko ste u kurcu da više niti ne skrivate svoje ciljeve, a ako to torcida i grad popuše meni svejedno.
imati ćete još jedan karepovac, ovaj hajdukov u samom splitu.

Verbal Kint wrote:
I tako van je ulica i orjuna svima uvalila kurac u usta ka niko nikome nikad u povijesti :) 
sami ste ga sebi metnuli dvaput, bez vađenja

uvalili ste ga sami sebi, ali su vam šupci masni (rilov & co) i podmazani maznutom lovom pa vas još ne žulja.

uskoro će, kad opet ponestane love, naš hajduk revolucija početi jesti vlastitu djecu.

osilili ste se i postali bahati. terminalna faza našeg hajduka.
Tu i jest najveći problem. Normalni dio cijelog Splita ZNA da je ta fantomska udruga do sada koštala Hajduk cca 150 milja kuna iliti 20 milja eura. A ovaj, nenormalni dio Splita, nek' si sad misli kakvu su ekipu mogli imati za tu lovu. A u sportskom kolektivu jedino i isključivo ekipa koja osvaja trofeje i igra u Europi donosi novu lovu. Tavorenje na sredini HNL-a ne donosi ništa osim podsmijeha i izrugivanja. I sad u Splitu imamo dvije struje: Klupske legende i pravi stari Torcidaši koji žele jak Hajduk s jedne strane i fantomsku udrugu Naš Hajduk i tzv. nova Torcida s druge strane. I mene baš živo zanima tko će pobijediti, ili oni prvi koji žele dobro Hajduku ili ovi drugi koji su Hajduk doveli do ruba ponora i na najboljem su putu da naprave i taj korak dalje. Iskreno, ja "navijam" za one prve, jer jak Hajduk potreban je svima i Splitu i HNL-u i Dinamu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 12/9/2018, 12:52

Mladen grdovic:Nece me jugovici odvojiti od hajduka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99102
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 12/9/2018, 16:19

One za koje Zekan ‘navija’ u vezi Hajduka su sigurno negativci...
:nb
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 12/9/2018, 16:45

fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:htio sam gospodinu Bernardu jurišiću dati komentar odmah ispod članka, ali nisam uspio
Pošalji meni na Messenger i ja ću mu proslijedit tvoje misli...
Naravno, sa pravim profilom, a ne nekim lažnim, ka i do sad, koje san blokira...
Niko ne uzima za ozbiljno ljude koji se skrivaju u pljuvačkoj anonimnosti vlastitog kukavičluka...
Ti pošalji meni, a ja ću njemu...
;)
jedi govna kao i Bernard jurišić.

obojica ste kukavice koje bježe od argumenata, a razvoj situacije oko hajduka, našeg hajduka, stare torcide, nove torcide i podaci koje je iznio šalinović po kojima bi svatko tko bi prodao vlašića ostvario pozitivu pokazuje koliko ste u kurcu jer ste imali samo jednog vlašića i njega ste prodali.
što i koga ćete sada prodavati, jadnici ???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 12/9/2018, 17:57

fridrih_niche wrote:Di si izvuka ovaj romb?
:D

Nego, jesi vidija izjavu de Laurentiisa?
:p
Taj romb je bija sve ikad :)

Nisan vidija, zapustija san malo seriu a, zadnjih par dana san ludilo volje pa po fejsu gasin pivačima mikrofone i pritom se nenormalno dobro zabavljan :)

Redom miševi isfrustrirani svojim bijednim životima, da me jebeš meni nikako nije jasno zašto svu tu energiju koju troše kontra nh ne usmjere u okupljanje članstva čija će baza bit veća od baze članova nh i demokratskim putem, koji in je omogućen statutom, sa tim svojim članstvom preuzet mogućnost organizacije izbora za no i sve šta uz to ide.

Ono, pomislija bi čovik da ih ima par milijuna koliko pivaju, ozbiljan protivnik bi se organizira, zbili bi redove, osnovali svoju udrugu "naš štico", artikulirali svoje zahtjeve, iznili ih gradskom vijeću, dobili mandat i pomeli orjunaše. Je, moš mislit, tipični primjerci hrvatskih debila kojima je vrh aktivizma sviranje kurcu po kafićima i zidićima i lajanje na misec po komentarima. I kako ih onda neš sprdat :)

Imaju moment na svojoj strani, logistiku također, hanza tuče svaki dan prikovremene, kakav uljanik, 3. maj, todorić, kakva mirovinska reforma jer su prvi stup popalili do zadnje lipe pa su sad bacili oko na milijarde privatne štednje građana u drugom stupu, kakvi kurci palci, glavni problem u državi je hajdukovo 8. misto :)

Smjena brbića, st. etienne, rudeš, smjena kosa, nečestitanje prčiji, gorica... modus operandi koji se godinama ciklički ponavlja, stalno fabriciranje nekakve histerije i kaosa i opet se ni milimetar ne mogu pomaknit u misiji preuzimanja kluba :)

A političko (udruga) i vojno (torca) krilo orjune ih samo iznova i iznova časti donkey punchevima i golden showerima :) 
Jer za razliku od ove šugave države mrtvih debila, orjuna je provela svoju lustraciju i svi koji su sudjelovali u uništavanju kluba, bilo aktivno bilo mirnim promatranjem, poljudu se sad mogu približit samo do trogira, ne razumin koliko je to teško za svatit :)

Odnosno kako in je ono napisa dvanaesti kad su posli gorice svi ponovo izgmizali

"Ajmo miševi nazad u rupice. Puni smo mišomora i ima nas svugdi" :)))

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 12/9/2018, 17:59

fridrih_niche wrote:One za koje Zekan ‘navija’ u vezi Hajduka su sigurno negativci...
:nb
Ne znam u kojem smislu su negativci. Onaj tko nekome hoće dobro za mene nije negativac, ako za tebe je to je tvoj problem. Ukratko, društvo iz Splita koje sam upoznao u subotu, a bilo ih je bar 50, što onih preko 50 godina, što onih oko 20-25 godina i interesantno je da svi kompletno o fantomima iz Naš Hajduk govore isto ili da Hajduku nema puta na bolje sve dok se ti, kako ih zovu "krimosi" ne maknu od kluba. Tak' da mi nije jasno o kakvim to razlikama između stare i mlade Torcide govori ovaj vaš Kunta Kinte.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 24 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum