ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravi muškarac

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Pravi muškarac - Page 6 Empty Re: Pravi muškarac

Post by Noor 16/8/2018, 12:00

aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
ali da ti odredjuješ ima li potribe?
fašisti, ki vas ne zno...

dakle, uhljebi u grackoj upravi su seli, i smislili da jedun likor svaki sun dolazi na poso i liči ljude.
zašto ja? pa potreba se nameće sama od sebe, bolesni ljudi ne traže liječničku pomoć, jer ja ili bilo tko drugi to nalažemo ili određujemo, već jer jednostavno - trebaju pomoć!
a ti, ovakav škrt, sigurno ne obilaziš privatne doktore sa skupim uslugama, nego ideš baš tim 'uhljebima na državnoj sisi', jer kroz plaću uplaćuješ doprinose za zdravstvo, znači puniš proračun :D i na taj način ostvaruješ pravo na to.
također i tvoja djeca, dokle god su redovni učenici ili studenti, imaju pravo da im ćaća prođe lišo, pa ih po potrebi čardak liječi na svoj trošak
dakle, uhljebi u gradskoj upravi su ti omogućili da ideš likoru kad god poželiš...jer znaju da nemaš šoldi za privatnika


a ki unda?
jer mene pitali nisu.

uhljebi mi jesu omogućili da iden likoru, jo puno više crpin nego ča uplaćujen;

but that doesnt make it right, it makes it wrong.
šta ki? pa čim ima bolesnih, to ti je znak da je došlo do potrebe....
heh, tebe da pitaju ni skule ne trebaju, jel tako? al dječicu ipak šalješ u nju :D

to što crpiš više nego uplaćuješ, da li to znači da si često kod liječnika?

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pravi muškarac - Page 6 Empty Re: Pravi muškarac

Post by aben 16/8/2018, 14:47

jasambrend wrote:Uostalom, Nescafe je jedina kava koja te može razbuditi cak i ako 48 sati nisi spavao prije toga..dvadeset godina rada u nocnoj mi daje za pravo reći da je Nino obican blasfemicni papak...I uhljeb, naravno... :B-):
x

( osim ovog za kavu; miškarac spi kad mu se spi, bez obzira jel u noć oj, dnevnoj...)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pravi muškarac - Page 6 Empty Re: Pravi muškarac

Post by aben 16/8/2018, 14:57

Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
ali da ti odredjuješ ima li potribe?
fašisti, ki vas ne zno...

dakle, uhljebi u grackoj upravi su seli, i smislili da jedun likor svaki sun dolazi na poso i liči ljude.
zašto ja? pa potreba se nameće sama od sebe, bolesni ljudi ne traže liječničku pomoć, jer ja ili bilo tko drugi to nalažemo ili određujemo, već jer jednostavno - trebaju pomoć!
a ti, ovakav škrt, sigurno ne obilaziš privatne doktore sa skupim uslugama, nego ideš baš tim 'uhljebima na državnoj sisi', jer kroz plaću uplaćuješ doprinose za zdravstvo, znači puniš proračun :D: i na taj način ostvaruješ pravo na to.
također i tvoja djeca, dokle god su redovni učenici ili studenti, imaju pravo da im ćaća prođe lišo, pa ih po potrebi čardak liječi na svoj trošak
dakle, uhljebi u gradskoj upravi su ti omogućili da ideš likoru kad god poželiš...jer znaju da nemaš šoldi za privatnika


a ki unda?
jer mene pitali nisu.

uhljebi mi jesu omogućili da iden likoru, jo puno više crpin nego ča uplaćujen;

but that doesnt make it right, it makes it wrong.
šta ki? pa čim ima bolesnih, to ti je znak da je došlo do potrebe....
heh, tebe da pitaju ni skule ne trebaju, jel tako? al dječicu ipak šalješ u nju :D:

to što crpiš više nego uplaćuješ, da li to znači da si često kod liječnika?
to ni istina, ako imo bolesnih, to samo znoči da imo bolesnih.

skule? državne siguro ne.
država te uči...učenje u državnoj firmi...država prodaje znanje..
to ti ne zvuči ko nešto šporko, odvratno? ko recimo jesti gova? drkati gušteru? gledati nogomet?

osobno bi svakomu ki ni glodan preporuči da se obrazuje, da nojde nekoga ki nešto zno, i zamoli ga da mu prenese svoje znanje.
ali državno učenje, pa još kad je nasilno i to nad nojvećin blogon ke ljudi moru imati- nad dicon- e to nan buduće generacije ili bog nika ne će oprostiti. uzesti molo dite koje je stvoreno znatiželjno, koje padne na nos i automatski se diže ponovno isprovati figuru koja ga je gustala krvavih kolenov, zabiti u državne institucije za 
oduzimanje djetinjstva?
i vrag se izrigo od muke kad to čuje, zacijelo.

ne samo likore, sve živo crpin da nadoknadin pdv, poreze, razne nasilne solidarne uplate...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pravi muškarac - Page 6 Empty Re: Pravi muškarac

Post by Noor 16/8/2018, 15:37

aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:
ali da ti odredjuješ ima li potribe?
fašisti, ki vas ne zno...

dakle, uhljebi u grackoj upravi su seli, i smislili da jedun likor svaki sun dolazi na poso i liči ljude.
zašto ja? pa potreba se nameće sama od sebe, bolesni ljudi ne traže liječničku pomoć, jer ja ili bilo tko drugi to nalažemo ili određujemo, već jer jednostavno - trebaju pomoć!
a ti, ovakav škrt, sigurno ne obilaziš privatne doktore sa skupim uslugama, nego ideš baš tim 'uhljebima na državnoj sisi', jer kroz plaću uplaćuješ doprinose za zdravstvo, znači puniš proračun :D i na taj način ostvaruješ pravo na to.
također i tvoja djeca, dokle god su redovni učenici ili studenti, imaju pravo da im ćaća prođe lišo, pa ih po potrebi čardak liječi na svoj trošak
dakle, uhljebi u gradskoj upravi su ti omogućili da ideš likoru kad god poželiš...jer znaju da nemaš šoldi za privatnika


a ki unda?
jer mene pitali nisu.

uhljebi mi jesu omogućili da iden likoru, jo puno više crpin nego ča uplaćujen;

but that doesnt make it right, it makes it wrong.
šta ki? pa čim ima bolesnih, to ti je znak da je došlo do potrebe....
heh, tebe da pitaju ni skule ne trebaju, jel tako? al dječicu ipak šalješ u nju :D

to što crpiš više nego uplaćuješ, da li to znači da si često kod liječnika?
to ni istina, ako imo bolesnih, to samo znoči da imo bolesnih.

skule? državne siguro ne.
država te uči...učenje u državnoj firmi...država prodaje znanje..
to ti ne zvuči ko nešto šporko, odvratno? ko recimo jesti gova? drkati gušteru? gledati nogomet?

osobno bi svakomu ki ni glodan preporuči da se obrazuje, da nojde nekoga ki nešto zno, i zamoli ga da mu prenese svoje znanje.
ali državno učenje, pa još kad je nasilno i to nad nojvećin blogon ke ljudi moru imati- nad dicon- e to nan buduće generacije ili bog nika ne će oprostiti. uzesti molo dite koje je stvoreno znatiželjno, koje padne na nos i automatski se diže ponovno isprovati figuru koja ga je gustala krvavih kolenov, zabiti u državne institucije za 
oduzimanje djetinjstva?
i vrag se izrigo od muke kad to čuje, zacijelo.

ne samo likore, sve živo crpin da nadoknadin pdv, poreze, razne nasilne solidarne uplate...
točno, ima bolesnih i oni trebaju pomoć! jel ih treba ostaviti da crknu pod plotom?
kad si ti bolestan, tražiš liječnika...ili doma čekaš da te npr temperatura ubije?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pravi muškarac - Page 6 Empty Re: Pravi muškarac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum