ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Page 25 of 29 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by Guest 17/8/2018, 15:33

RayMabus wrote:Nisam nigdje napisao to

Napisao sam da ih hrpa trza na nekretnine ne i da su sve trzale na to ( nisu ni znale jer nisam ni spominja)
nisi napisao u ovoj temi ali jesi u nekima od prethodnih.

jedna stvar, zene jako dobro znaju kako stvari stoje i tako i nisu bas toliko glupe. I onda se snalaze u sistemu kakv je. Ako tebi nije cisto srce ni namjera, sto nije, nemoj mislit da te zenske nece skuzit, i dobis od njih upravo ono sto i ti njima nudis, dakle nista posebno. Samo kad ti dobis nist posebno onda kmecis do u nebesa, ti si stvarno ono drama queen u punom smislu te rijeci... 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 1f602 

ps. ni curama od 18-30 nisu napiti muski od 40+ godina. Uci ce u odnos, u principu, jedino ako su nekretnine u pitanju ili neka druga financijska korist. Dakle, ugovor sto se mene tice, to sto je nakaradno je druga prica, ali ko voli nek izvoli i nek se opece. Nije da nema upozorenja, u Bibliji jasno pise stav o preljubu i ostalim seksualnim devijacijama i nakaradama. To ne pise tamo bez razloga. Ako neko misli da se to na njega ili nju ne odnosi i da je to glupo i zastarjelo, e pa onda nema kukanja kad se opeces. To jest ima, ocito, ali ono, ko ti kriv... :popcorn

Guest
Guest


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by RayMabus 17/8/2018, 15:36

Zaboravi te nekretnine, imam ih dosta, evo npr poviše kuće imam već deset godina dva stana novogradnja, nikad u njima nisam prispava a odavno su namješteni , u životu sam deset puta u njima bija i to jer sam mora nešto prinit tamo 

Ja to nespominjem ženskima u stvarnosti 

Toga nema 

To je vlasništvo Ashtar 

To moš vidit jedino ako te on pusti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175687
2014-04-11


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by Guest 17/8/2018, 15:44

RayMabus wrote:Zaboravi te nekretnine, imam ih dosta, evo npr poviše kuće imam već deset godina dva stana novogradnja, nikad u njima nisam prispava a odavno su namješteni , u životu sam deset puta u njima bija i to jer sam mora nešto prinit tamo 

Ja to nespominjem ženskima u stvarnosti 

Toga nema 

To je vlasništvo Ashtar 

To moš vidit jedino ako te on pusti
dobro spominjao si izgled ili nekretnine da trzaju na jedno od toga dvoje. Nikad nigdje nisi spominjao da trzaju na tvoj nevjerojatno dobar duh, dusu ili ljubav. Pa ono kme  kmee, kad dobis istu porciju, dakle kad curke na zanimas kao nista drugo doli geneticki materijal za rasplod, krakotrajnu razonodu ili financijsku korist. Tu spada i ono kad te povlace za nos, ti ono castis sa koktelom od 40 kuna a poslje toga nema seksa kmeeee kmeee. Iskreno, i dobro da takav mentalni skolop neka zenska izpovlaci za nos do kraja, mozda se neki i ono opamete. Ti ocito donekle jesi, ali si izvukao krivi zakljucak iz toga pa ono, djelomicno upalila lekcija... 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by RayMabus 17/8/2018, 15:53

Ja to nisam napisao o koktelu nego da nema smisla častiti čopor

Krivo čitaš
RayMabus
RayMabus

Posts : 175687
2014-04-11


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by Guest 17/8/2018, 16:01

RayMabus wrote:Ja to nisam napisao o koktelu nego da nema smisla častiti čopor

Krivo čitaš
pisao si i o tome kako te zenska ispovlaci za nos toliko da na kraju ne zelis ni da legne i rasiri noge. Bilo u nekoj temi, ne ovoj, ja pamtim... :popcorn 

Dakle dobio si lekciju, a i ovo za copor ti isto lekcija. Evo ti hint: ako su zenske u coporu onda izlaze zbog drustva van, dakle zbog copora i iritantno im je kad neki kreten uljece sa pizdarijama koje ih u tom trenu ne zanimaju. Ali ako bas zelis castit cijeli copor, e pa cascenje je neobavezno, nije ugovor pa ko ti kriv ako izvis. Dakle ne dirat zenske u coporu, jer ne zele da ih se dira ako su u coporu, ako to neko ne moze shvatit odma sam po sebi, shvatit ce kad ostane bez kinte par puta... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by RayMabus 17/8/2018, 16:05

Gledaj ja nekmečim radi par stotina kuna 

Nevolim kad me netko pravi budalom i to je sve 

To moš napraviti dva tri puta radi mog neiskustva i poslije više nikad 

Ciljela priča
RayMabus
RayMabus

Posts : 175687
2014-04-11


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by Guest 17/8/2018, 16:07

RayMabus wrote:Gledaj ja nekmečim radi par stotina kuna 

Nevolim kad me netko pravi budalom i to je sve 

To moš napraviti dva tri puta radi mog neiskustva i poslije više nikad 

Ciljela priča
e pa ne vole ni zenske, to ti je cijela poanta price... 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by RayMabus 17/8/2018, 16:14

Pa nevoli nitko, uvijek sam bio fer igrač, jedino kad druga strana to radi ide tehnika ogledala

Zato ti ja znam to o tome kako neke trzaju na nekretnine 

Nikad tu informaciju nemaju nego kad nešto kao oće pa glume pa me idu jebavat u zdrav mozak 

Onda ja namjero uletim sa Oš neš

Onda ti takve umišljene kažu Neću 

I onda im Ashtar kaže što su upravo propustile 



Shvačaš sad?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175687
2014-04-11


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by Guest 17/8/2018, 16:21

RayMabus wrote:Pa nevoli nitko, uvijek sam bio fer igrač, jedino kad druga strana to radi ide tehnika ogledala

Zato ti ja znam to o tome kako neke trzaju na nekretnine 

Nikad tu informaciju nemaju nego kad nešto kao oće pa glume pa me idu jebavat u zdrav mozak 

Onda ja namjero uletim sa Oš neš

Onda ti takve umišljene kažu Neću 

I onda im Ashtar kaže što su upravo propustile 



Shvačaš sad?
pa po mom skromnom misljenju nisu propustile nista, zapravo spasilo ih... 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by RayMabus 17/8/2018, 16:25

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Pa nevoli nitko, uvijek sam bio fer igrač, jedino kad druga strana to radi ide tehnika ogledala

Zato ti ja znam to o tome kako neke trzaju na nekretnine 

Nikad tu informaciju nemaju nego kad nešto kao oće pa glume pa me idu jebavat u zdrav mozak 

Onda ja namjero uletim sa Oš neš

Onda ti takve umišljene kažu Neću 

I onda im Ashtar kaže što su upravo propustile 



Shvačaš sad?
pa po mom skromnom misljenju nisu propustile nista, zapravo spasilo ih... 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 1f602
Nebih rekao s obzirom na njihove reakcije koje ti doslovno idu ovako : Ajme jesam glupa, jel možemo mi ponovo?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175687
2014-04-11


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by Guest 17/8/2018, 16:31

RayMabus wrote:
Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Pa nevoli nitko, uvijek sam bio fer igrač, jedino kad druga strana to radi ide tehnika ogledala

Zato ti ja znam to o tome kako neke trzaju na nekretnine 

Nikad tu informaciju nemaju nego kad nešto kao oće pa glume pa me idu jebavat u zdrav mozak 

Onda ja namjero uletim sa Oš neš

Onda ti takve umišljene kažu Neću 

I onda im Ashtar kaže što su upravo propustile 



Shvačaš sad?
pa po mom skromnom misljenju nisu propustile nista, zapravo spasilo ih... 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 1f602
Nebih rekao s obzirom na njihove reakcije koje ti doslovno idu ovako : Ajme jesam glupa, jel možemo mi ponovo?
to sto ne shvacaju da ih je spasilo, ne znaci da ih nije spasilo ako me kuzis. To su mlade zenske jos, jer ocito ti ne ides sa ovima iskusnima 30+ godina, ili financijski i materijalno stabilnima pa mladjariji to jos imponira. Dakle ne shvacaju jos, ali shvatit ce, i kad shvate bit ce zahvalne nebesima sto nisu popusile otrov... :popcorn

inace kazem ti, ocito privlacis specificni profil zenskog materijalist i hedonista. Meni prijateljice pricale o ovakvim biser upadima tipa: "a ja imam kucu", u principu reakcija ti je "aj se odi ubi", samo pofino jer ne moze zenska to rec kretenu u facu jer postoji nezanemariva vjerojatnost da ce dobit batine pa pofino otpilaju... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by RayMabus 17/8/2018, 16:35

Mislim da sam ti rekao da ja ženskima u stvarnosti nikad negovorim šta imam

Sad mi fino objasni zašto mi pričaš o likovima koji ženskima upadaju s Ja imam ovo ja imam ono daj pičke 

Ti ili neznaš hrvatski jezik ili nemaš mentalni kapacitet pročitati s razumijevanjem moje upise

Nešto od tog dvoje jest
RayMabus
RayMabus

Posts : 175687
2014-04-11


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by Guest 17/8/2018, 16:39

RayMabus wrote:Mislim da sam ti rekao da ja ženskima u stvarnosti nikad negovorim šta imam

Sad mi fino objasni zašto mi pričaš o likovima koji ženskima upadaju s Ja imam ovo ja imam ono daj pičke 

Ti ili neznaš hrvatski jezik ili nemaš mentalni kapacitet pročitati s razumijevanjem moje upise

Nešto od tog dvoje jest
imama ja mentalnih kapaciteta koliko treba za ovaj debilni razgovor, ne brini, pace cak i toliko da mogu povezivati stvari sa razlicitih tema...
:aw

inace ovo kad ti castis sa koktelom a zelis picke za uzvrat ti isti mentalni sklop ko i ovaj sa kucom koji zeli picke. Moram vulgarno jer ti ne shvacas drukcije nego vulgarno. Dakle nije stvar u tome jesi li ponudio nekretninu ili neko drugo govno, nego da si ponudio govno. A govno prihvacaju samo oni koji ne kuze da je to govno, ili nude isto takvo govno za uzvrat pa ono svejedno. Eto pa ti ukljuci isto malo vise mozdane vijuge pa mozda shvatis poantu.  60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by RayMabus 17/8/2018, 16:43

Pa ja ti svakako i nemogu ponudit nekretninu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175687
2014-04-11


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by Guest 17/8/2018, 16:46

RayMabus wrote:Pa ja ti svakako i nemogu ponudit nekretninu
pa i ne trazim jos za kupit nista. Mozda za 2 ili 3 godine, razmisljam kupit stan neki, ali ne trazim nigdje u splitu i okolici pa nist od toga...


:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by kic 17/8/2018, 16:49


sta mi radite longiju alo
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by RayMabus 17/8/2018, 16:51

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Pa ja ti svakako i nemogu ponudit nekretninu
pa i ne trazim jos za kupit nista. Mozda za 2 ili 3 godine, razmisljam kupit stan neki, ali ne trazim nigdje u splitu i okolici pa nist od toga...


:aw
Nitko ti je ni ponudio, to je samo odgovor na tvoj upis, mislim općenito 

Nemogu nikojoj ja ponudit nekretninu 

Nesmatram ih svojima nego Ashtarovim

Jedino on to može
RayMabus
RayMabus

Posts : 175687
2014-04-11


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by Guest 17/8/2018, 16:55

RayMabus wrote:
Nitko ti je ni ponudio, to je samo odgovor na tvoj upis, mislim općenito 

Nemogu nikojoj ja ponudit nekretninu 

Nesmatram ih svojima nego Ashtarovim

Jedino on to može
hahaha znaci ipak nemas 3 stana i to nego to ima ashtar, dobra fora...
:aw

ma inace opcenito, koga briga za nekretnine, samo problemi oko toga. Ja razmisljam o kupnji jer nezz sta cu sa lovom, koja je isto u principu sranje koje samo radi probleme kad smo vec kod toga, al sta ces, takav je zivot i moras nekad i o tome mislit. Ma whatever... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by RayMabus 17/8/2018, 17:02

Leteca Pegla wrote:
Ja razmisljam o kupnji jer nezz sta cu sa lovom
Kupi brod
RayMabus
RayMabus

Posts : 175687
2014-04-11


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by L'âme 17/8/2018, 17:03

Longi, ne daj se!
Sve one 'oce isto.
Tvoje stanove.
:~

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by kic 17/8/2018, 17:06

RayMabus wrote:
Leteca Pegla wrote:
Ja razmisljam o kupnji jer nezz sta cu sa lovom
Kupi brod

ulozi u dionice.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama  - Page 25 Empty Re: 60-70% mladih muškaraca u Japanu nezaintresirano za duštveni život i veze sa stvarnim ženama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 29 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum