ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire' - Page 2 Empty Re: Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire'

Post by Counter-Strike Tue 14 Aug - 2:05

otkrio je toplu vodu

Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire' - Page 2 Empty Re: Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire'

Post by Guest Tue 14 Aug - 2:55

epikur37 wrote:al mi je fora za temu :)





a toliko drugih zanimljivih stvari na internetu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire' - Page 2 Empty Re: Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire'

Post by Guest Tue 14 Aug - 3:02

AssadNaPodmornici wrote:Neka Asila objasni



nek objasni ovo influenciranje u Turskoj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire' - Page 2 Empty Re: Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire'

Post by RayMabus Tue 14 Aug - 6:10

Ja san dvista puta izaša iz tijela, a ono lebdiš iznad kreveta, nešto ko astronaut, okrećeš se u zraku poviše sebe tj kužiš da si u zraku i lebdiš
RayMabus
RayMabus

Posts : 176197
2014-04-11


Back to top Go down

Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire' - Page 2 Empty Re: Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire'

Post by RayMabus Tue 14 Aug - 6:33

Izvan tijelesna iskustva su opisiva i onima koji ih nikad nisu postigli, to vam je ko kupanje u moru pa zaronite pa ispod površine vode radite kolutove i ronite, beztežinski, nešto ko astronaut 

Ono šta se nemože opisati je da vam se iduća tri dana entuzijazam ne spušta  valjda duša sretna šta je izašla iz tijela i taj osjećaj sreće drži nekih tri dana 

U biti samo izlaženje iz tijela ima psihoterapeutsku vrijednost
RayMabus
RayMabus

Posts : 176197
2014-04-11


Back to top Go down

Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire' - Page 2 Empty Re: Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire'

Post by RayMabus Tue 14 Aug - 7:18

Uvijek me je najviše zanimala veza između duhovnost i buđenja 

Pospan sam, mislim se dal da skuvan kavu ili ne 

Moj pogled na to je da postoji duhovnost no isto tako smatram da je Bog skrio pravo znanje u šumu čudovišta 

Zato imam malo kontradiktorne tehnike, neki bi ih s pravom nazvali demonske , đavle, crnilom itd no one rade bez greške i brze su i učinkovite
RayMabus
RayMabus

Posts : 176197
2014-04-11


Back to top Go down

Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire' - Page 2 Empty Re: Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire'

Post by RayMabus Tue 14 Aug - 7:34

Danas u svijetu interneta naći ćete mnoge podatke o svačemu no nikad nećete naći pravu stvar jer je ona u šumi čudovišta , tu je a vi je nevidite jer ju se podsvijesno bojite 

Nebesko plava, zlatna i ljubičasta

Krase boje, opuštajuće 

No osim šta ste mirniji jel ima neki drugi rezultat?

A da provate sa crnom? 

Sjednete, zatvorite oči , nebesko plava boja se spušta na vas i preplavljuje vam tijelo 


Stavi crnu boju i ovu tehniku nećete naći na internetu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176197
2014-04-11


Back to top Go down

Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire' - Page 2 Empty Re: Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire'

Post by newuser Tue 14 Aug - 8:30

Nitko se nije vratio s onu stranu niti neće, to je tako ostavljeno i jako pošteno na kraju svi idemo pod zemlju i nema razlike. Jasno da života ima poslije smrti gdje ćemo podnositi račune ako netko misli da sve ovo može biti plod slučajnosti meni je njega iskreno žao.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire' - Page 2 Empty Re: Drago Plečko:'Nakon fizičke smrti stvarnost se mijenja, ali svijest ne umire'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum