ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by L'âme 14/8/2018, 00:29

tre wrote:
Nice wrote:Smirite se..vi kad se pobijete, glave padaju...
:-D
Šuti partibrejkerice :spank
ja sam za mir u svijetu..k'o misice :-P

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Serbinho-3 14/8/2018, 03:32

pizzon wrote:
Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:
Serbinho-3 wrote:Pizzona naravno nece biti nigde, ima da pobegne sa svojim sendvicarima.
da, ja sam sendvicar
okoreli monarhista
Okoreli zagovornik
srbija u eu i nato
a vi ste budale
od prvog do zadnjeg
Da, ja sam budala a ti kao nesto znas.
Vrhunac Nislije u zivotu je taj, kada je sluzio Kurda u raspalom multi kulti Malmeu, i kada mu je namignula neka Svedzanka matora, jer nisi nigde izasao iz tog raspalog Nisa.
Usput, uspeh je sto vam nije ukinuto glasacko pravo, iako bih ja realno ukinuo 30% takvima po Srbiji, ukinuo rialitije i poslao da radite zemlju, jer ste lencuge nesposobne za bilo sta u zivotu.
jedino znam da kenjas
o divovima sa istoka
dok zivis na zapadu.
ti si dvolicni raspad !



Ne, nego cu da živim u Nisu i da poklanjam danas Kosovo, sutra Sandžak, prekosutra Vojvodinu ...

Milano nije Zapad.

Ti da znas nesto, ne bi ziveo u toj selendraci Meraklijo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Serbinho-3 14/8/2018, 03:34

pizzon wrote:budale i dvolicni raspad.


Reci gde klosaris po Nisu.

Verovatno da Nislije znaju, pojurili bi te niz Nisavu...sram da te bude da ne kazem bitango belosvetska.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Guest 14/8/2018, 06:48

Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:budale i dvolicni raspad.


Reci gde klosaris po Nisu.

Verovatno da Nislije znaju, pojurili bi te niz Nisavu...sram da te bude da ne kazem bitango belosvetska.
da nesto znas ne bi tako pisao. napusti milano, sto nije zapad,
vrati se, zauvek, pa kenjaj. 
dvolicni raspad !
verovatno bi nam bilo bolje da sa i mi odvojimo. isuvise ste fini za nas. gde je vecini koren u ko zna kakvoj vukojebini i kamenjaru.
pa sad udaraju u bandere, od finoce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Guest 14/8/2018, 07:14

pizzon wrote:
Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:budale i dvolicni raspad.


Reci gde klosaris po Nisu.

Verovatno da Nislije znaju, pojurili bi te niz Nisavu...sram da te bude da ne kazem bitango belosvetska.
da nesto znas ne bi tako pisao. napusti milano, sto nije zapad,
vrati se, zauvek, pa kenjaj. 
dvolicni raspad !
verovatno bi nam bilo bolje da sa i mi odvojimo. isuvise ste fini za nas. gde je vecini koren u ko zna kakvoj vukojebini i kamenjaru.
pa sad udaraju u bandere, od finoce.
politiku srbije ionako vode pridosli iz hr, bih i c.gorci. zato ocekujem
neocekivano. svako od njih doneo je svoje traume i iluzije.
bice bolje, nedaj se srbijo !


Last edited by pizzon on 14/8/2018, 07:17; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by vuksadinare 14/8/2018, 07:15

..ne kuzim pizzona zar hoce administrativnu granicu kosova na nisavi... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Guest 14/8/2018, 07:19

vuksadinare wrote:..ne kuzim pizzona zar hoce administrativnu granicu kosova na nisavi... :D
to je odgovor za ovog bg pedera iz milana.
glume nesto, zato imaju problem u n.sadu i nisu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Guest 14/8/2018, 07:20

sta lupas vucko
kakvo kosovo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by vuksadinare 14/8/2018, 07:21

pizzon wrote:sta lupas vucko
kakvo kosovo
nemoj reci da ti nisam rekao... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Guest 14/8/2018, 07:32

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:sta lupas vucko
kakvo kosovo
nemoj reci da ti nisam rekao... :)
ajde ne lupaj
ova bg budala iz milana
prvi je uveo podele medju nama. ko odakle kucka. glumi nesto.
sve je raspad samo on
nuje raspad. preko 50 posto njih ne zeli da zna
za vukojebinu iz koje su dosli sa prostora sirom yuge. obican pozer. koliko se samo ljutio za jednu forumasicu da mi je poslao pvt poruku, psuje mi majku i td. na starom forumu. glumac, velika lazna faca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by vuksadinare 14/8/2018, 07:37

sto da ti kazem pizzon....ali realno ovi danas igraju licemjernu ulogu...podmecu tadicu i kostunici a dobar dio njih im je u to vrijeme drzao guzicu..prvi dacic...koji je sudjelovao u svakoj vlasti do 2000-te...da bi spasio guzicu vlastitu jer je bio slobin potrcko i desna ruka...pa je podrzavao svaku politiku da se odrzi na vlasti...a sada te iste bi spremio u bajbuk ciju ej politiku podrzavao kao koalicijski partner i sukreator vlasti...da...dacic ej najveca kurva...izdat c eon prvi vucica kad za to dođe vrijeme..da na vlast u srbiji dođe tači dacic bi mu se opet prikrpio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Guest 14/8/2018, 07:40

tadic je kriv jer je bio previse mlakonja
kostunica je kriv jet nista nije ucinio da sacuva zajednicu
drugo me ne intereduje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by vuksadinare 14/8/2018, 07:44

pizzon wrote:tadic je kriv jer je bio previse mlakonja
kostunica je kriv jet nista nije ucinio da sacuva zajednicu
drugo me ne intereduje
niti jedan niti drugi nista nisu mogli u datom trenutku..tadic je covjek prozapadnih ideala kao ti...kostunica je bio na vlasti kad je putin tek dolazio na vlast a rusija nije bila tada igrac kao danas...kostunica da je isao sprjecavati nekog u odvajanju dobio bi vrlo brzo po picki od zapada
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Guest 14/8/2018, 08:04

pizzon wrote:
Serbia Strong wrote:
Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:
Serbinho-3 wrote:Pizzona naravno nece biti nigde, ima da pobegne sa svojim sendvicarima.
da, ja sam sendvicar
okoreli monarhista
Okoreli zagovornik
srbija u eu i nato
a vi ste budale
od prvog do zadnjeg
Da, ja sam budala a ti kao nesto znas.
Vrhunac Nislije u zivotu je taj, kada je sluzio Kurda u raspalom multi kulti Malmeu, i kada mu je namignula neka Svedzanka matora, jer nisi nigde izasao iz tog raspalog Nisa.
Usput, uspeh je sto vam nije ukinuto glasacko pravo, iako bih ja realno ukinuo 30% takvima po Srbiji, ukinuo rialitije i poslao da radite zemlju, jer ste lencuge nesposobne za bilo sta u zivotu.


Ovaj izrod li je nišlija?

Gde da te nadjem, majku ti sendvičarsku jebem?!
 budalo,
gde ja tebe da nadjem


posalji mi pp, pa se dogovorimo, sve ti jebem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Guest 14/8/2018, 08:05

Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:
Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:
Serbinho-3 wrote:Pizzona naravno nece biti nigde, ima da pobegne sa svojim sendvicarima.
da, ja sam sendvicar
okoreli monarhista
Okoreli zagovornik
srbija u eu i nato
a vi ste budale
od prvog do zadnjeg
Da, ja sam budala a ti kao nesto znas.
Vrhunac Nislije u zivotu je taj, kada je sluzio Kurda u raspalom multi kulti Malmeu, i kada mu je namignula neka Svedzanka matora, jer nisi nigde izasao iz tog raspalog Nisa.
Usput, uspeh je sto vam nije ukinuto glasacko pravo, iako bih ja realno ukinuo 30% takvima po Srbiji, ukinuo rialitije i poslao da radite zemlju, jer ste lencuge nesposobne za bilo sta u zivotu.
jedino znam da kenjas
o divovima sa istoka
dok zivis na zapadu.
ti si dvolicni raspad !



Ne, nego cu da živim u Nisu i da poklanjam danas Kosovo, sutra Sandžak, prekosutra Vojvodinu ...

Milano nije Zapad.

Ti da znas nesto, ne bi ziveo u toj selendraci Meraklijo.


pa ovo menja stvari, jebacu mater milu supak-merakliji... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Guest 14/8/2018, 08:06

Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:budale i dvolicni raspad.


Reci gde klosaris po Nisu.

Verovatno da Nislije znaju, pojurili bi te niz Nisavu...sram da te bude da ne kazem bitango belosvetska.


on je gotov, samo da se zajebe da ugovorimo on i ja sastanak u 4 oka... 
al ne sme taj, taj je picketina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Guest 14/8/2018, 08:10

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 39124635_227093238001185_8140371594804461568_n

ajde picko veceras ovde u 10! ajde ako smes jebem ti sve sendvicarsko. ako imas i malo muda i obraza da stanes ispred mene i ispred ovog murala!


Last edited by Serbia Strong on 14/8/2018, 08:12; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by vuksadinare 14/8/2018, 08:12

bracala sto si se napalio... :)....paznas da do toga nece doci...pa ne zivi pizzon u nisu... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Guest 14/8/2018, 08:13

vuksadinare wrote:bracala sto si se napalio... :)....paznas da do toga nece doci...pa ne zivi pizzon u nisu... :)

vratice se kad-tad. imam drugara u malmeu, videcemo ko je i sta je...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by vuksadinare 14/8/2018, 08:15

Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:bracala sto si se napalio... :)....paznas da do toga nece doci...pa ne zivi pizzon u nisu... :)

vratice se kad-tad. imam drugara u malmeu, videcemo ko je i sta je...
pa nije ni u malmeu...on zivi u beogradu... :) ....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Guest 14/8/2018, 08:18

kada se vrati u rodni kraj, samo neka izabere vreme-mesto sam vec izabrao. da on i ja malo, u 4 oka sucelimo ,,stavove''...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!? - Page 4 Empty Re: Dačić najavio krivične prijave protiv Koštunice i Tadića zbog-izdaje!?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum