ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by debotoijusto 6/8/2018, 17:25

- Kao, nažalost, većina mladih, poslije sakramenata pričesti i krizme i ja sam se udaljila od Crkve. Odlučila sam da mi Bog ne treba, da sam sama sebi dovoljna i koncentrirala sam se isključivo na sport. Htjela sam biti najbolja na svijetu. Živjela sam u jednoj kutiji gdje je samo jedna mogućnost bila prihvatljiva, a to je uspjeh. Sve drugo bilo je sramota i ništa me nije moglo razveseliti kao letvica koja ostaje gore poslije skoka...

Bila sam jako stroga prema sebi, na dnevnoj bazi zadavala sam si velike ciljeve, iscrpljivala se fizički i mentalno, ali veselje sam svejedno osjećala samo tih nekoliko sekundi poslije skoka, na strunjači, a onda bi opet počela nova briga zbog novoga skoka. Uvijek je trebalo nešto nadmašiti, pobijediti Blanku od prije... Izvana sam imala sve što mlada žena može poželjeti - slavu, pljesak, materijalnu sigurnost, uspjeh, ali opet nisam bila ispunjena - ispričala je Splićanka na MladiFestu.

A onda je Blanka 2012. ozlijedila petu i završila na operaciji. Bila je to olimpijska godina, a ona je Igre, zbog infekcije koju je dobila poslije zahvata i koja ju je bacila o očaj, morala gledati na televiziji.
- Plakala sam i samosažaljevala se, a onda me, oko moga rođendana, nazvao prijatelj i rekao mi kako je zapalio svijeću ispred kipa svetog Ante na Poljudu... Tad sam pomislila kako bih i sama to mogla napraviti. Odlazila sam ondje neko vrijeme, samo sam stajala, nisam znala što bih svetom Anti uopće pričala, nisam ni ulazila u crkvu, nisam išla na misu, ali znala sam da mi nešto treba, kao i da to nešto neće doći od ljudi, od čovjeka...
Početkom 2013. postala sam depresivna, loše sam spavala, nisam mogla disati... Jedan dan došla sam na trening i tati, koji mi je bio i trener, požalila sam se da me nešto boli u prsima. To je čuo moj brat, s kojim sam tad bila u svađi, a poslije treninga baš on mi je rekao kako se moli za mene... Tad nisam imala pojma za njegovo obraćenje. Počeo mi je pričati o Bogu, ali ja nisam razumijela što mi govori... Krenula sam prema autu, on za mnom, već mi je pomalo i dosađivao, a onda, u jednom trenu tijekom njegova monologa, dogodilo se moje preobraćenje... To je bio dar, izljev duha Svetoga koji mi je ondje, na tom parkiralištu, promijenio život iz korijena. Gospodin mi se smilovao!
Tad sam počela ići s jedne duhovne obnove na drugu i to je bio trening nad treninzima! Prvih nekoliko dana isplakala sam svoj prijašnji život, to je bilo moje pročišćenje. Tad sam prvi put poslije dugo godina otišla i na misu, a kad sam primila Isusa (pričestila se), osjećala sam se kao da lebdim...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by immortal 6/8/2018, 17:41

da cujemo tvoj osvrt !!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by debotoijusto 6/8/2018, 17:49

mortal wrote:da cujemo tvoj osvrt !!

evo vidim poilo mi komentar a nemam pricuvni , mogu ti ga samo prepricat po spomenu
bio je duhovit , pituran njezno ironijom a pogodan za zajednicarstvo , dakle pozitivan
dopustam da netko moze i drugacije zakljucit , ljudi smo nismo zene  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by AssadNaPodmornici 6/8/2018, 18:18

Šteta što joj je skoro pa istekao biološki sat. Ukratko cura se posvetila karijeri nije bilo sexa, pa je nažalost "pukla" i sada vjerojatno nema momka, jebaca, familiju, pa je puca žestoka religija kao ispušni ventil

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by debotoijusto 6/8/2018, 18:26

AssadNaPodmornici wrote:Šteta što joj je skoro pa istekao biološki sat. Ukratko cura se posvetila karijeri nije bilo sexa, pa je nažalost "pukla" i sada vjerojatno nema momka, jebaca, familiju, pa je puca žestoka religija kao ispušni ventil

prizemno si opisao njeno bozansko nadahnuce , ima tu nesto vise
vidim je za 10-ak godina kao ministricu bogostovanja i socijalne skrbi te zagovornicu ideje 5+ malih hrvatica iako nema ni jedno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by AssadNaPodmornici 6/8/2018, 18:27

Nažalost..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by AssadNaPodmornici 6/8/2018, 18:30

Stigne se cura još naći nekog momka i zatrudniti... Ono svrsi u mene nisam u plodnim danima...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by immortal 6/8/2018, 18:31

da, vidi se da je to vama teze za shvatiti
sto se tice samoce..imala je ona veza

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by debotoijusto 6/8/2018, 18:36

mortal wrote:da, vidi se da je to vama teze za shvatiti
sto se tice samoce..imala je ona veza

di su rezultati tih veza ? moja baba je nosila brime drv , rodila i odnila starog i brime kuci sama jer je dida mora na balote
di su rezultati ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by immortal 6/8/2018, 18:37

gdje su rezultati mnogih nas ostalih
svaki treci brak se raspao
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by Noor 6/8/2018, 18:45

debotoijusto wrote:
mortal wrote:da, vidi se da je to vama teze za shvatiti
sto se tice samoce..imala je ona veza

di su rezultati tih veza ? moja baba je nosila brime drv , rodila i odnila starog i brime kuci sama jer je dida mora na balote
di su rezultati ?
evo ih...ti :)
da ti je baba nosila samo ćaću...tko zna di bi ti bio kraj...
vako....prc milojka :)))
spa si na lastik
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by orion 6/8/2018, 19:44

OK - ako se pronašla i konsolidirala pomoću vjere - neka joj. A očito je bila u  mučo žeššćem  klincu …...
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by pokerjocker 6/8/2018, 20:06

zar je postala loša osoba, kriminalac, lopov ili što? što vas to točno smeta?
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by abraham 6/8/2018, 20:08

Zena lijepa kao grijeh, vrhunski sportas.... Sportasi , opcenito, nisu bas najostriji nozevi u ladici ali im je Bog dao druge darove.... Svu srecu u daljnjem zivotu i da joj se njene zelje i potrebe ispune. Sve bi izgledalo puno bolje da je nasla Titova sabrana djela, Feralove stare brojeve i uclanila se kod Ostojica. Kila mozga........

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by debotoijusto 6/8/2018, 20:16

Noor wrote:
debotoijusto wrote:
mortal wrote:da, vidi se da je to vama teze za shvatiti
sto se tice samoce..imala je ona veza

di su rezultati tih veza ? moja baba je nosila brime drv , rodila i odnila starog i brime kuci sama jer je dida mora na balote
di su rezultati ?
evo ih...ti :)
da ti je baba nosila samo ćaću...tko zna di bi ti bio kraj...
vako....prc milojka :)))
spa si na lastik

6 dice i i druga 4 , rutinski izmedju 2 zamaha motikom... a ova danas trazi snage u gospodinu da izdrzi napore  u ostvarenom materijalnom blagostanju bez muza dice ...a godine na vratima
no dobro , svatko o svom poslu dok ne postane "nesto" o drzavnom trosku
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by abraham 6/8/2018, 20:31

EEEEeeeee brale  da je Pedja, koji Pedja, ma onaj Lucic iz Verala ziv pa dajoj jebe sve po spisku vlajsko?????? Drzava licemjera, podlaca i govnara..... Svaka cast Blanka da dijelis svoje iskustvo sa drugima. osobne me zaboli briga ali nekoga mozda i zanima i zasto ne....Kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by marcellus 7/8/2018, 01:04

ajde debo nikad ne znaš gdje će se tebi Bog smilovat... ako hoće, malo vjerojatno

ima i on neke kriterije

_________________
GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by Guest 7/8/2018, 01:18

debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Šteta što joj je skoro pa istekao biološki sat. Ukratko cura se posvetila karijeri nije bilo sexa, pa je nažalost "pukla" i sada vjerojatno nema momka, jebaca, familiju, pa je puca žestoka religija kao ispušni ventil

prizemno si opisao njeno bozansko nadahnuce , ima tu nesto vise
vidim je za 10-ak godina kao ministricu bogostovanja i socijalne skrbi te zagovornicu ideje 5+ malih hrvatica iako nema ni jedno


Blanki Vlašić operirana štitnjača


prije 13 godina

https://www.index.hr/sport/clanak/blanki-vlasic-operirana-stitnjaca/249774.aspx

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by Guest 7/8/2018, 01:26

gej homić wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Šteta što joj je skoro pa istekao biološki sat. Ukratko cura se posvetila karijeri nije bilo sexa, pa je nažalost "pukla" i sada vjerojatno nema momka, jebaca, familiju, pa je puca žestoka religija kao ispušni ventil
prizemno si opisao njeno bozansko nadahnuce , ima tu nesto vise
vidim je za 10-ak godina kao ministricu bogostovanja i socijalne skrbi te zagovornicu ideje 5+ malih hrvatica iako nema ni jedno

Blanki Vlašić operirana štitnjača

prije 13 godina
https://www.index.hr/sport/clanak/blanki-vlasic-operirana-stitnjaca/249774.aspx
Hipotireoza je praćena kroničnim umorom, iscrpljenošću i pospanošću, poremećajima pamćenja, raspoloženja, depresijom i progresivnim gubitkom interesa za svakodnevne aktivnosti. Hipertireozu prate nervoza, razdražljivost, nesanica, emocionalna labilnost, smanjena sposobnost koncentracije i pažnje. Uz to, stalna tjelesna hiperaktivnost i psihička napetost dovode do potpunog iscrpljenja organizma, manjka energije, kognitivnog i funkcionalnog zakazivanja i dezorganiziranog ponašanja.

https://med.over.net/hr/clanek/psiholosko-lice-stitnjace/

Psihičke smetnje i neuroendokrini sustav su u neraskidivoj vezi koja je vrlo složena i dirigirana nizom neurotransmitera i hormona koji u većini slučaja dvosmjerno utječu na os hipotalamus - hipofiza – endokrine žlijezde. Kao jedan od najčešćih primjera su upravo psihičke smetnje koje prate hipo- i hipertireozu, dva najčešća poremećaja štitne žlijezde, koji imitiraju anksiozne poremećaje ili depresiju, ozbiljne psihičke bolesti te su zabilježene već kod prvih opisa ovih poremećaja.

U ekstremnim slučajevima smetnje se mogu prezentirati  sindromom demencije sa dezorijentacijom, dezorganiziranim ponašanjem ali i mišljenjem, smetenošću, kognitivnim zakazivanjem, zaboravljivošću (u ovom slučaju pseudodemencije) ali ako traju predugo mogu dovesti i do ozbiljnih trajnih oštećenja mozga.

https://www.zdravobudi.hr/clanak/1228/psihicke-smetnje-kod-poremecaja-funkcije-stitnjace


fali joj kurca
ništa što jedna dobra jebačina ne može izliječiti


moderna medicina preporuča i skidanje uroka kao jedan od oblika terapije, te se mora čuvat propuha i golih leđa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by AssadNaPodmornici 7/8/2018, 06:08

Propuh i gola leđa to je nešto najgore što ti se može desiti. A dobra jebacina vrati hormone u stanje ravnoteže

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU Empty Re: GOSPODIN MI SE SMILOVAO BAŠ ONDJE, NA PARKIRALIŠTU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum