ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve

Go down

Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve Empty Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve

Post by Oh_Femder 4/8/2018, 19:15

https://www.index.hr/vijesti/clanak/papa-izbacio-splitskog-fratra-pedofila-iz-crkve/2015559.aspx


KATOLIČKA agencija IKA objavila je danas kako je splitskom fratru Gracijanu Stipi Gašperovu, optuženom za silovanje, trajno zabranjeno slavljenje sakramenata, poučavanje te bilo kakav javni nastup u ime Crkve.


Ajme jadan, sad mu ni pošteno zarađena pemzija ne može pomoći da preživi te duševne boli  :O Inače, tupavi 'index', gdje to piše da je izbačen iz KC? Ne može više javno prodavati maglu, to je sve. Policija u neprilici kako postupiti  :^0
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve Empty Re: Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve

Post by debotoijusto 4/8/2018, 19:24

moja omiljena tema , od poricanja do izopcenja bez osude u 3 mjeseca , ucinkovito
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve Empty Re: Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve

Post by Guest 4/8/2018, 19:43

debotoijusto wrote:moja omiljena tema , od poricanja do izopcenja bez osude u 3 mjeseca

Kakvog izopćenja?
Tvoje omiljeno pokazivanje neznanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve Empty Re: Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve

Post by debotoijusto 4/8/2018, 19:50

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:moja omiljena tema , od poricanja do izopcenja bez osude u 3 mjeseca

Kakvog izopćenja?
Tvoje omiljeno pokazivanje neznanja.

pusti mene komentiraj predatora KC
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve Empty Re: Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve

Post by Guest 4/8/2018, 19:52

debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:moja omiljena tema , od poricanja do izopcenja bez osude u 3 mjeseca

Kakvog izopćenja?
Tvoje omiljeno pokazivanje neznanja.

pusti mene komentiraj predatora KC

On ne piše na forumu.
Ali komentirat ću njegovo navodno ponašanje. Nakon pravomoćne presude.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve Empty Re: Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve

Post by debotoijusto 4/8/2018, 19:55

Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:moja omiljena tema , od poricanja do izopcenja bez osude u 3 mjeseca

Kakvog izopćenja?
Tvoje omiljeno pokazivanje neznanja.

pusti mene komentiraj predatora KC

On ne piše na forumu.
Ali komentirat ću njegovo navodno ponašanje. Nakon pravomoćne presude.

znaci nikad i to tebi ne prestavlja problem , dalo bi se zakljucit po upisima
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve Empty Re: Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve

Post by Guest 4/8/2018, 19:57

debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:
Speare Shaker wrote:
debotoijusto wrote:moja omiljena tema , od poricanja do izopcenja bez osude u 3 mjeseca

Kakvog izopćenja?
Tvoje omiljeno pokazivanje neznanja.

pusti mene komentiraj predatora KC

On ne piše na forumu.
Ali komentirat ću njegovo navodno ponašanje. Nakon pravomoćne presude.

znaci nikad i to tebi ne prestavlja problem , dalo bi se zakljucit po upisima

Zašto nikad?
Dalo bi se svašta zaključiti i iz tvojih upisa.
Ali dobro, zadovoljit ću se i iole vjerodostojnim dokazima njegove krivice. Nebitno što inače nisam pratio slučaj, ali nisam lud uzimati tekstove na nekim portalima zdravo za gotovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve Empty Re: Papa izbacio splitskog fratra pedofila iz Crkve

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum