ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by Šandor Winnetou 5/8/2018, 12:16

dijagram wrote:
tre wrote:
dijagram wrote:
tre wrote:
Iskra wrote:
Samo sam primijetila da je među prvima kad treba pljunuti na sve hrvatsko ...

tre, hvala ti, danas je  i tvoj dan.

:beer :cro :cro :cro
Tnx kolegice draga, danas je kod mene posebno, oluja, dan Hrvatskih branitelja, snježna Gospa i sinu mom rođendan :cheers:Malo uhvatio vremena prije posljepodnevne gužve :)
  :tu :rim
De jebote kada ćeš naletiti?
:cro :beer
ako pitas za VK onda 16, dan iza gospe sam tamo
Javi se svakako, zadnjih par puta smo se samo u prolazu vidjeli pa je vrijeme da malo i zasjednemo cheers

Šandor Winnetou

Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by dijagram 5/8/2018, 12:18

tre wrote:
dijagram wrote:
tre wrote:
dijagram wrote:
tre wrote:
Tnx kolegice draga, danas je kod mene posebno, oluja, dan Hrvatskih branitelja, snježna Gospa i sinu mom rođendan :cheers:Malo uhvatio vremena prije posljepodnevne gužve :)
  :tu :rim
De jebote kada ćeš naletiti?
:cro :beer
ako pitas za VK onda 16, dan iza gospe sam tamo
Javi se svakako, zadnjih par puta smo se samo u prolazu vidjeli pa je vrijeme da malo i zasjednemo cheers
A eto, mislio sam da si daleko, ali ako si u vinkulji onda se javim taj dan
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by Guest 5/8/2018, 12:21

dijagram wrote:
tre wrote:
dijagram wrote:
tre wrote:
dijagram wrote:
  :tu :rim
De jebote kada ćeš naletiti?
:cro :beer
ako pitas za VK onda 16, dan iza gospe sam tamo
Javi se svakako, zadnjih par puta smo se samo u prolazu vidjeli pa je vrijeme da malo i zasjednemo cheers
A eto, mislio sam da si daleko, ali ako si u vinkulji onda se javim taj dan
Onda obojica u Nuštar na cugu :-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by dijagram 5/8/2018, 12:22

Iskra wrote:
dijagram wrote:
tre wrote:
dijagram wrote:
tre wrote:
De jebote kada ćeš naletiti?
:cro :beer
ako pitas za VK onda 16, dan iza gospe sam tamo
Javi se svakako, zadnjih par puta smo se samo u prolazu vidjeli pa je vrijeme da malo i zasjednemo cheers
A eto, mislio sam da si daleko, ali ako si u vinkulji onda se javim taj dan
Onda obojica u Nuštar na cugu :-)
Au, mozda bi i mogli, ali tijekom dana, predvecer se vec vracam u zg
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by Guest 5/8/2018, 12:23

dijagram wrote:
Iskra wrote:
dijagram wrote:
tre wrote:
dijagram wrote:
ako pitas za VK onda 16, dan iza gospe sam tamo
Javi se svakako, zadnjih par puta smo se samo u prolazu vidjeli pa je vrijeme da malo i zasjednemo cheers
A eto, mislio sam da si daleko, ali ako si u vinkulji onda se javim taj dan
Onda obojica u Nuštar na cugu :-)
Au, mozda bi i mogli, ali tijekom dana, predvecer se vec vracam u zg
 Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 1f44d
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by dijagram 5/8/2018, 12:24

Iskra wrote:
dijagram wrote:
Iskra wrote:
dijagram wrote:
tre wrote:
Javi se svakako, zadnjih par puta smo se samo u prolazu vidjeli pa je vrijeme da malo i zasjednemo cheers
A eto, mislio sam da si daleko, ali ako si u vinkulji onda se javim taj dan
Onda obojica u Nuštar na cugu :-)
Au, mozda bi i mogli, ali tijekom dana, predvecer se vec vracam u zg
 Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 1f44d
:cro
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by kic 5/8/2018, 12:27

tre wrote:
Iskra wrote:
tre wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Brate sam si kriv. Svakog drugog hrvata nazivas usrasom, a pokušavaš prodati priču da si jevv samo zato jer za 30kn naručio sa eBay izraelsku zastavu i slikao se ispod 50kn ventilatora, onda pretvarajuci se u nešto što nisi napadas hrvate da su manje vrijedni od tebe itd. I onda se čudiš što ljudi vraćaju udarce
Ajde što je govnar po sebi ali što kmeči ko deset srba skupa. Izaziva i kad dobije po pički onda se žali adminima i piše zurofu o ustašluku u RH i još se time hvali ovdje na forumu. Smeće da ne može biti veće.
tre, reci da se zafrkavaš i da ovo boldano nije točno...
Ne zajebavam se, pitaj ga i dobiti ćeš odgovor upravo takav. Na jednoj temi sam pitao kica što još to smeće radi na forumu ali nisam dobio odgovor.

a što reć, nek pišu, nemojmo prihvatiti njihove standarde izgona po političkom, vjerskom ili narodnom ključu..

ps. sretan rođenand tvom sinu i Iskri :}
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by Šandor Winnetou 5/8/2018, 12:28

Iskra wrote:
dijagram wrote:
tre wrote:
dijagram wrote:
tre wrote:
De jebote kada ćeš naletiti?
:cro :beer
ako pitas za VK onda 16, dan iza gospe sam tamo
Javi se svakako, zadnjih par puta smo se samo u prolazu vidjeli pa je vrijeme da malo i zasjednemo cheers
A eto, mislio sam da si daleko, ali ako si u vinkulji onda se javim taj dan
Onda obojica u Nuštar na cugu :-)
Na zapovijed milostiva :)

_________________
Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by Šandor Winnetou 5/8/2018, 12:29

kic wrote:
tre wrote:
Iskra wrote:
tre wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Brate sam si kriv. Svakog drugog hrvata nazivas usrasom, a pokušavaš prodati priču da si jevv samo zato jer za 30kn naručio sa eBay izraelsku zastavu i slikao se ispod 50kn ventilatora, onda pretvarajuci se u nešto što nisi napadas hrvate da su manje vrijedni od tebe itd. I onda se čudiš što ljudi vraćaju udarce
Ajde što je govnar po sebi ali što kmeči ko deset srba skupa. Izaziva i kad dobije po pički onda se žali adminima i piše zurofu o ustašluku u RH i još se time hvali ovdje na forumu. Smeće da ne može biti veće.
tre, reci da se zafrkavaš i da ovo boldano nije točno...
Ne zajebavam se, pitaj ga i dobiti ćeš odgovor upravo takav. Na jednoj temi sam pitao kica što još to smeće radi na forumu ali nisam dobio odgovor.

a što reć, nek pišu, nemojmo prihvatiti njihove standarde izgona po političkom, vjerskom ili narodnom ključu..

ps. sretan rođenand tvom sinu i Iskri :}
Tnx prika :cro :cro :cro :beer :beer :beer

_________________
Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by kic 5/8/2018, 12:30

debotoijusto wrote:

kako duspara vidi demokraciju


bome grdo objašnjava..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by Guest 5/8/2018, 12:31

kic wrote:
tre wrote:
Iskra wrote:
tre wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Brate sam si kriv. Svakog drugog hrvata nazivas usrasom, a pokušavaš prodati priču da si jevv samo zato jer za 30kn naručio sa eBay izraelsku zastavu i slikao se ispod 50kn ventilatora, onda pretvarajuci se u nešto što nisi napadas hrvate da su manje vrijedni od tebe itd. I onda se čudiš što ljudi vraćaju udarce
Ajde što je govnar po sebi ali što kmeči ko deset srba skupa. Izaziva i kad dobije po pički onda se žali adminima i piše zurofu o ustašluku u RH i još se time hvali ovdje na forumu. Smeće da ne može biti veće.
tre, reci da se zafrkavaš i da ovo boldano nije točno...
Ne zajebavam se, pitaj ga i dobiti ćeš odgovor upravo takav. Na jednoj temi sam pitao kica što još to smeće radi na forumu ali nisam dobio odgovor.

a što reć, nek pišu, nemojmo prihvatiti njihove standarde izgona po političkom, vjerskom ili narodnom ključu..

ps. sretan rođenand tvom sinu i Iskri :}
Hvala kic!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by abraham 5/8/2018, 16:08

Godine 2007. u kolumni za portal Nezavisne.com novinar Denis Kuljiš pisao je o svom razgovoru s tadašnjim predsjednikom Srbije Borisom Tadićem i pokušaju dovođenja Olivera Dragojevića u Beograd. Kuljiš je naime smatrao kako je riječ Olivera Dragojevića tek predstava za javnost, kada se pokazalo suprotno to ga je naljutilo.
“Ma, glupost, rekoh ja, `to su te priče po novinama, ne drži to vodu, znam što govorim, pa nije Oliver idiot…` Krle je sumnjičavo odmahivao glavom, ali ja sam ostao kod svoga. Poslije sam uvidio da sam, naravno, ja idiot”, piše Denis Kuljiš u svojoj staroj kolumni za portal Nezavisne.com koji djelomično prenosimo.
“To što “svaka ima svoj faktor” oku je ugodna činjenica, ali to što baš svatko, čini se, mora imati i svoju vlastitu vanjsku politiku, naročito balkansku, ide malo na živce…
Kad sam se posljednji put vidio s Borisom Tadićem i počeo mu nešto govoriti o zagrebačkom kulturnom tjednu koji bih organizirao u Beogradu (`U susret Hrvatskom institutu A. G. Matoš`), pa spomenuo da bi svakako valjalo prirediti i neki široko popularni koncert, primjerice Oliverov, kakav je održao u `Olimpiji`, Boris se jako zainteresirao – on je kriptodalmatinac – ali njegov savjetnik Nebojša Krstić Krle, bivši pjevač `Idola` te predratni komiški doktor opće prakse, pokazao je realnu skepsu: `Sumnjam da bi došao, pa stalno je bilo po novinama o tome da neće`.
Znate li zašto je Oliver odbio nastupiti u Beogradu za bilo koji novac?
`Ma, glupost`, rekoh ja, `to su te priče po novinama, ne drži to vodu, znam što govorim, pa nije Oliver idiot…` Krle je sumnjičavo odmahivao glavom, ali ja sam ostao kod svoga. Poslije sam uvidio da sam, naravno, ja idiot. U velikom intervjuu koji je Dragojević nedavno dao, pročitao sam kako, zaista, on `ne bi nikad išao tamo preko`. Nije spreman ulaziti u pojedinosti, nego, eto, neće i gotovo. Cijeli intervju toga starog napuhanca odiše mrzovoljnom uobraženošću – dosegao je svod, više se nema kamo, samo mu je tavoriti u besmrtnoj slavi, na neudobnoj postelji od lovora. Možda će još malo koncertirati u Americi, možda s nekim internacionalnim zvijezdama, a u Beograd, u Beograd ni mrtav, neka ide tko hoće od ovih čvrgatora, manje rodoljubivih pjevača sitnoga zuba…
Ne znam je li istinita priča koju sam sto puta čuo, naime da je pjesnik Danijel Dragojević na pitanje `Što je vama Oliver Dragojević?`, uvijek odgovarao: `Meni je on idiot!` Sam Danijel Dragojević doima se kao mrzovoljni mizantrop, ali to je sasvim u redu kod proćućena intelektualca koji se, njegujući tanane poetske forme, zaokupljen introspekcijom, kreće u zatvorenim krugovima.
No, kad sličnu pozu zauzme popularni pjevač, koji mu nije rođak, zvijezda globalne kafane, vidiš da se naprosto guši u obijesti splitskog primitivizma, kojemu je inače svojstveno da te uzdiže u nebo prije nego te, iz političkog oportunizma, strovali u blato, pa si prvo `kraljica ‘Torcide’`, a odmah zatim `srpska kurva`.
Naravno da je i Oliver svjestan varljive kotacije na toj burzi, gdje možeš začas izgorjeti kao dionice na beogradskoj, čim ondje jave da je Toma Nikolić, zvani Grobrar, izabran za predsjednika srpske skupštine. Stoga Oliver, u velikom strahu, radi imena koje zvuči kao da je ktitor manastira Visoki Dečani i s estradnom prošlošću u kojoj je i onaj hit o drugu Titu i Prvoj proleterskoj što se upravo širi po Internetu, vodi intrasigentnu politiku. Pa pomisli li netko da je on naprosto Runjićev promukli džuboks, još jedan mediteranski crooner, zabavljač i bezveznjak, vidjet će da je u krivu…
Uskogrudi, ishemični momak treće dobi, koji nimalo ne nalikuje predodžbi o pravom Dalmatincu, frajeru sa zlatnom lančinom oko vrata, pošto umjesto na galeba, sliči štrkljavu morskom roncu, odlučio je za svaki slučaj zauzeti takav nepopustljiv stav prema susjednoj državi, gdje, kako pokazuju posljednji događaji, ionako ne miču s mjesta, nego i dalje računaju s granicom na liniji Virovitica – Karlobag. Dakle, u jednu riječ – Srbima ne možeš vjerovati!
U Hrvatskoj sve to nitko i ne razumije, ne vide što je igra, ni tko su pravi protagonisti, pa u sveopćoj političkoj piramidalnoj shemi, preostaje samo estradizacija vanjske politike, koju će ubuduće voditi takvi lumeni poput Thompsona i Olivera Dragojevića.”
Izvor: narod.hr/Nezavisne.






Svinjo lojava, gnjusu masni ..........

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by epikur37 5/8/2018, 16:15

kic wrote:
debotoijusto wrote:

kako duspara vidi demokraciju


bome grdo objašnjava..


jebe duspara i ne vadi :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by Hektorović 5/8/2018, 16:23

jebe duspara i ne vadi :D

hahaha koji lik
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by newuser 6/8/2018, 10:50

Duspara, Thompson :20
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji - Page 9 Empty Re: Thompson pozirao s knjigom o ravnoj Zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum