ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Tue 7 Aug - 23:42

akvitam wrote:
aben wrote:
akvitam wrote:
aben wrote:
akvitam wrote:
Moj dojam o toj riječi je da potičeš sebe na temelju omalovažavanja drugih i pri tome ne biraš sredstva, ne poštuješ kulturu moralnog ponašanja, ne uvažavaš i ne vidiš nikoga osim sebe. Sebe i svog stanja u kojem jesi i u kojem stremiš-biti.
misliš da su ljudi opsjednuti da omalivažavanjem drugih uzdižu sebe?
jo bi reko da su opsjednuti zaradjivanjen, a ne tin pizdarijama
Recimo odraz je virtuala.
Znači li to da ako ne zarađuju dovoljno, istresaju se ovdje i obrnuto?
ma, jo uopće ne mislin da su ljudi toliko nategnuti da po celi dun zadovoljavaju mračne psihološke potribe,
svadjaju se jer se volu svadjati, ne trpu različitosti jer su fašisti, omalovažavaju tuje jer veruju u superiornost vlastitog...
Meni je sve to jasno...al nikako mi nije jasna tvoja priča o onom, jadnom glupavom forumašu.
Zbog čega si ju imao potrebu ispričati i time, ja sam uvjerena, pokrenuti najgore u ljudima?

ne sićun se zoč, tribo bi ponovo prečitati postove.
kako misliš pokrenuti nojgore?

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Tue 7 Aug - 23:52

aben wrote:
akvitam wrote:
aben wrote:
akvitam wrote:
aben wrote:
misliš da su ljudi opsjednuti da omalivažavanjem drugih uzdižu sebe?
jo bi reko da su opsjednuti zaradjivanjen, a ne tin pizdarijama
Recimo odraz je virtuala.
Znači li to da ako ne zarađuju dovoljno, istresaju se ovdje i obrnuto?
ma, jo uopće ne mislin da su ljudi toliko nategnuti da po celi dun zadovoljavaju mračne psihološke potribe,
svadjaju se jer se volu svadjati, ne trpu različitosti jer su fašisti, omalovažavaju tuje jer veruju u superiornost vlastitog...
Meni je sve to jasno...al nikako mi nije jasna tvoja priča o onom, jadnom glupavom forumašu.
Zbog čega si ju imao potrebu ispričati i time, ja sam uvjerena, pokrenuti najgore u ljudima?

ne sićun se zoč, tribo bi ponovo prečitati postove.
kako misliš pokrenuti nojgore?
Pročitala sam post od nekoga, danas. Glasio je nekako u smislu: Teslu su svi voljeli. Kada to izrečeš javno, kao da si odapnuo strelicu jala.
Ljudi se nekako nadaju da samo oni mogu voljeti, cijeniti, .....prepoznati. Time, kao da im kažeš-svi ste isti, a ti ne želiš biti isti. Želiš biti drugačiji, pa u svom bijesu jer želiš biti poseban, staneš omalovažavati nečija dostignuća. Kontrirati, jer biti kontra je danas-in. Ma, u kojem smislu.

Sjećam se svoje pokojne prijateljice, moje stare, mudre. Sinko, ako ti ne držiš do svoga, kako će ostali?!
Ja te volim, draga si mi, i znan da si u pravu-al si tuđa....
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Tue 7 Aug - 23:57

ne moreš staviti zarez iza ma, pa nastavit s prijedlogom u

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 8 Aug - 0:00

aben wrote:ne moreš staviti zarez iza ma, pa nastavit s prijedlogom u
A, di to? :)
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 8 Aug - 0:06

akvitam wrote:
aben wrote:ne moreš staviti zarez iza ma, pa nastavit s prijedlogom u
A, di to? :)
ma, u kojen smislu.


a, sad si ga stavila dobro, u ovomu a, di to:)

spi mi se previše da bi razumi ča si napisala, pa ću to ostaviti za sutra. a sada, jena poslastica zo te. positila si me sa svojin novin imenon na jedno remek djelo. učini si uslugu, slušoj ga na slušalice da ti nijedun ton ne pobigne;


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 8 Aug - 0:08

aben wrote:
akvitam wrote:
aben wrote:ne moreš staviti zarez iza ma, pa nastavit s prijedlogom u
A, di to? :)
ma, u kojen smislu.


a, sad si ga stavila dobro, u ovomu a, di to:)

spi mi se previše da bi razumi ča si napisala, pa ću to ostaviti za sutra. a sada, jena poslastica zo te. positila si me sa svojin novin imenon na jedno remek djelo. učini si uslugu, slušoj ga na slušalice da ti nijedun ton ne pobigne;

Hoću, (tražim sluške)
Hvala na linku, s veseljem ću ga poslušati, al ne garantiram da ću izdržati do kraja :)
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 8 Aug - 0:27

Bože dragi, ja slušam i slušam....i odlučih se utješiti s ovim linkom, ne znam zbog čega me tvoj podsjetio na njega :) :



_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 8 Aug - 10:30

Nice wrote:
metilda wrote:
Nice wrote:
violator wrote:Metilda. Ban 3 dana!
Fibi. Ban pola sata!
Aben. Ban do 6. 8. 2020e!

Takoc. Sad se moze kavica na miru popit'.


Ja bih u 'Alisi' bila dobra kraljica. S gustom bih vikala "off with his/her head!" :D
:-D
šta je već prošlo tri dana ?  jocolor
Na forumu se vrijeme drugacije broji :-D

Palenta-forum! :-D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 8 Aug - 10:50

metilda wrote:
violator wrote:


Ima li netko pojasnjenje za ono posljednje sto se vidjelo?

A oni udarci? To je od dronova?

tražila sam na kojoj maksimalnoj visini mogu letjeti dronovi ali nisam baš uspjela naći.. vjerujem da postoje inteligentna bića u svemiru, ali prije mislim da mi zapravo nemamo pojma kojom tehnologijom raspolažu svjetske velesile   i da su to sve neki njihovi pokusi

Pa to je jedno od razumnijih pojasnjenja, da. Sve sto danas upotrebljavamo, nekoc je (desetljecima ranije) bilo dio vojne tehnologije. Tko zna sto su otad sve zamislili i konstruirali.


Jedna od drugacijih pretpostavki jest da su nas alieni doista posjetili (ili nas posjecuju) pa smo "obrnutim inzenjeringom" po uzoru na njihove letjelice nacinili vlastite. Procesljaj malo po tom yt-kanalu. Ima zgodnih slucajeva. :-)


P.S. kakvo je nocno nebo ondje kod tebe? Jesi li ikada ugledala nesto neobicno? Razgovarajuci s nekoliko osoba dosla sam do zakljucka da je ovdje kod nas bilo poprilicnih "vidjenja" krajem 70-ih i prvom polovicom 80-ih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 8 Aug - 10:56

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 8 Aug - 10:59

violator wrote:


Ima li netko pojasnjenje za ono posljednje sto se vidjelo?

A oni udarci? To je od dronova?
Dronovi ne idu 9km u zrak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 8 Aug - 11:53

Postoje dronovi za razlicite namjene koji lete na razlicitim visinama. Teoretski, neki od njih mogu se uzdicí do ruba svemira. :-)


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 8 Aug - 11:59

Fakat?

Nisam to znala...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 8 Aug - 12:39

akvitam wrote:Bože dragi, ja slušam i slušam....i odlučih se utješiti s ovim linkom, ne znam zbog čega me tvoj podsjetio na njega :) :



zbog plavih reflektorov?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by L'âme Wed 8 Aug - 16:48

violator wrote:
Nice wrote:
metilda wrote:
Nice wrote:
violator wrote:Metilda. Ban 3 dana!
Fibi. Ban pola sata!
Aben. Ban do 6. 8. 2020e!

Takoc. Sad se moze kavica na miru popit'.


Ja bih u 'Alisi' bila dobra kraljica. S gustom bih vikala "off with his/her head!" :D
:-D
šta je već prošlo tri dana ?  jocolor
Na forumu se vrijeme drugacije broji :-D

Palenta-forum! :-D
Palenata (pura, žganci) - forum!
Znala sam još neki naziv, pa zaboravila.. king

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 8 Aug - 18:25

violator wrote:
metilda wrote:
violator wrote:


Ima li netko pojasnjenje za ono posljednje sto se vidjelo?

A oni udarci? To je od dronova?

tražila sam na kojoj maksimalnoj visini mogu letjeti dronovi ali nisam baš uspjela naći.. vjerujem da postoje inteligentna bića u svemiru, ali prije mislim da mi zapravo nemamo pojma kojom tehnologijom raspolažu svjetske velesile   i da su to sve neki njihovi pokusi

Pa to je jedno od razumnijih pojasnjenja, da. Sve sto danas upotrebljavamo, nekoc je (desetljecima ranije) bilo dio vojne tehnologije. Tko zna sto su otad sve zamislili i konstruirali.


Jedna od drugacijih pretpostavki jest da su nas alieni doista posjetili (ili nas posjecuju) pa smo "obrnutim inzenjeringom" po uzoru na njihove letjelice nacinili vlastite. Procesljaj malo po tom yt-kanalu. Ima zgodnih slucajeva. :-)


P.S. kakvo je nocno nebo ondje kod tebe? Jesi li ikada ugledala nesto neobicno? Razgovarajuci s nekoliko osoba dosla sam do zakljucka da je ovdje kod nas bilo poprilicnih "vidjenja" krajem 70-ih i prvom polovicom 80-ih.

kad je sin vidio da gledam tvoj video rekao je on često gleda taj   kanal i da zbilja ima zanimljivih stvari.. mogla bih proćiriti..
kod nas je prije par godina bila "pošast" letećih tanjura ali poznavajući ovdašnje dečke rekla bih da su se dobro zabavljali montažama baš kao i sa onom pričom o varanu, ako je se sjećaš.  :D
jedno vrijeme me je zbunjivalo veliko okruglo svjetlo iznad brda na sjeverozapadu ali kako nitko ništa nije pisao o tome zaključila sam da je satelit..
inače, kako ja ne mogu bez Biblije  :W jednom sam u "Na rubu znanosti" gledala čovjeka koji je cijelo Otkrivenje protumačio kao budući dolazak vanzemaljaca..
da sad ne citiram pogledaj odjeljak 4,  1-11 gdje je Netko (tako je imenovano opisano biće) jako sličan nekom  stroju s visokom tehnologijom..
no još dalje, u odjeljku 9, 1-12 opisuju se bića koja poprilično sliče onima u Ratu svjetova.. pročitaj, bit će ti zanimljivo..  :)

http://biblija.ks.hr/knjiga.aspx?g=73
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Wed 8 Aug - 19:00

aben wrote:
akvitam wrote:Bože dragi, ja slušam i slušam....i odlučih se utješiti s ovim linkom, ne znam zbog čega me tvoj podsjetio na njega :) :



zbog plavih reflektorov?
Zulufa, hlača u trapez, duže kosice, sintisajzera....razmišljanja o ljudima iz tog vremena.

Danas cijeli dan majstori, al završili su posao. S plinske peći prešla sam na plinski bojler. Baš me zanima kolike će mi biti rate plina.
Na čega se ti griješ?
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 8 Aug - 19:06

violator wrote:Postoje dronovi za razlicite namjene koji lete na razlicitim visinama. Teoretski, neki od njih mogu se uzdicí do ruba svemira. :-)


našla ovo:

ovdje je bio link pa možda zbog njega nisam mogla poslati tekst.. da vidim kad stavim samo tekst:

[size=38]Top 10 Drones with Longest Flight Time for 2018[/size]



ali tko zna čime se sve raspolaže u tajnim hangarima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 8 Aug - 19:12

Daj violator jos takvih videa ako imas... volim pogledati te misterije na yt...

Ja vise ne znam sto bih vjerovala....
Ma da vjerujem da je moguce da je sve to projekt americke vojne tehnologije...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 8 Aug - 22:35

akvitam wrote:
aben wrote:
akvitam wrote:Bože dragi, ja slušam i slušam....i odlučih se utješiti s ovim linkom, ne znam zbog čega me tvoj podsjetio na njega :) :



zbog plavih reflektorov?
Zulufa, hlača u trapez, duže kosice, sintisajzera....razmišljanja o ljudima iz tog vremena.

Danas cijeli dan majstori, al završili su posao. S plinske peći prešla sam na plinski bojler. Baš me zanima kolike će mi biti rate plina.
Na čega se ti griješ?

? to je bend iz 2014.

meni je sve na struju, ali kupi sun novi stan; 40 kvadrati, tri plohe su okrenute prema suncu pa ne grijemo uopće. neki dun sun pito knjigovodju koliko struje plotin-300 kn. sa nedavno sun kupi novi kompjuter, bez pokretnih djelova i samo pasivno hladjenje, nika ne gasin računalo pa očekujen i smanjenje računov...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Thu 9 Aug - 9:14

aben wrote:
akvitam wrote:
aben wrote:
akvitam wrote:Bože dragi, ja slušam i slušam....i odlučih se utješiti s ovim linkom, ne znam zbog čega me tvoj podsjetio na njega :) :



zbog plavih reflektorov?
Zulufa, hlača u trapez, duže kosice, sintisajzera....razmišljanja o ljudima iz tog vremena.

Danas cijeli dan majstori, al završili su posao. S plinske peći prešla sam na plinski bojler. Baš me zanima kolike će mi biti rate plina.
Na čega se ti griješ?

? to je bend iz 2014.

meni je sve na struju, ali kupi sun novi stan; 40 kvadrati, tri plohe su okrenute prema suncu pa ne grijemo uopće. neki dun sun pito knjigovodju koliko struje plotin-300 kn. sa nedavno sun kupi novi kompjuter, bez pokretnih djelova i samo pasivno hladjenje, nika ne gasin računalo pa očekujen i smanjenje računov...
Jel to njihova pjesma ili obrada?
Mislim, a što se tebi u pjesmi sviđa?

40 kvadrata za obitelj....ako vas je troje, još i ide. Jel planiraš uzeti veći stan? (nije da ti ne ide:))

mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum