ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by immortal Fri 3 Aug - 15:20

[list=breadcrumb]
https://www.srbijadanas.com/vesti/region/sramota-ustasama-stigli-avioni-f16-letece-iznad-knina-na-proslavi-zlocinacke-akcije-oluja-video-2018-08-02[/list]



 


 

 


OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Avion
02.08.2018. • 21:37 Srbija Danas/ Dnevnik.hr
SRAMOTA! Ustašama stigli avioni F16: Leteće iznad Knina na proslavi ZLOČINAČKE akcije "Oluja" (VIDEO)
Foto: Youtube Printscreen/ MORH Ministarstvo obrane Republike Hrvatske
Avioni su stari između 25 i 30 godina



Tri izraelska aviona F16 Barak sletela su danas na civilni deo zagrebačkog aerodroma Pleso.
Pročitajte i:

  • KRAJINA DATA ZA KOSOVO? Beograd krivio Knin za pad RSK!
  • Linta OŠTRO: Nijedan normalan i častan narod ne bi mogao da slavi proterivanje 220.000 ljudi
  • HRVATSKI GENERAL sišao sa uma, izrekao novu boleštinu: Srbi sami sebe gazili tenkovima u OLUJI!

[size][size]
Posle odluke o kupovini izraelskih aviona, tri F-16 Barak aviona doletela u Hrvatsku i oni će prema najavama hrvatskih medija sa migovima (MiG -21) leteti iznad Knina na godišnjicu zločinačke akcije "Oluja".
Kako pišu hrvatski mediji, F16 Barak avioni stari su između 25 i 30 godina i za 12 ovakvih letelica Hrvatska će izdvojiti oko pola milijarde dolara, to jest 3 milijarde i 700 miliona kuna. 

U cenu aviona uključeni su i troškovi obuke pilota, mehaničara i simulator. U sklopu hrvatskog vazduhoplovstva, ovi avioni će biti u operativnom sastavu tokom 2020. godine.
Hrvatski mediji ističu da izraelske pilote predvodi komandant vazduhoplovne baze Ramal David, te da je prilikom ulaska u hrvatski vazudušni prostor, izraelske avione dočekao avion MiG-21 Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva.
 [/size][/size]
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by epikur37 Fri 3 Aug - 15:23

Tiha mobilizacija neka počne......
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by kaya Fri 3 Aug - 15:28

epikur37 wrote:Tiha mobilizacija neka počne......
posto ce zidovi voziti nove avione mozda da im damo krive koordinate pa produže do Bg ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by L'âme Fri 3 Aug - 15:33

zato plaćamo kolicu, plenkija, burićku i ekipu..nećemo mi više, mortice.. Basketball 
je da ne rade puno, ali nema veze pirat

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by immortal Fri 3 Aug - 15:34

epikur37 wrote:Tiha mobilizacija neka počne......
:tu
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by vuksadinare Fri 3 Aug - 15:40

Vidim epiju debelo idu na zivce ovi iz beograda...jebu ih sipci,muje a oni siplju otrov na hrvatsku i hrvate...oce pizdarije...oce da se biju... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by L'âme Fri 3 Aug - 15:41

epi se zeza-

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by epikur37 Fri 3 Aug - 15:44

Jednom da zauvijek završimo s njima....ajmo!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by AssadNaPodmornici Fri 3 Aug - 15:53

Epi diši.. diši

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by pokerjocker Fri 3 Aug - 15:54

epikur37 wrote:Jednom da zauvijek završimo s njima....ajmo!


mislim da Cios i Cezar imaju koncesiju.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by epikur37 Fri 3 Aug - 15:58

AssadNaPodmornici wrote:Epi diši.. diši

odoh pojest
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by Ringo10 Fri 3 Aug - 16:00

vuksadinare wrote:Vidim epiju debelo idu na zivce ovi iz beograda...jebu ih sipci,muje a oni siplju otrov na hrvatsku i hrvate...oce pizdarije...oce da se biju... :)
Pogledam njihove TV kanale tu i tamo ...

Sta reci, a nista do mentalni poremecaj teske kategorije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by kaya Fri 3 Aug - 16:02

Epi se zeza ...
Mada nisam to u životu vidjela, oteli im komad Srbije njih boli k.., ništa oni.
Dok oni žale zato sto nisu uspjeli oteti dio tuđeg teritorija.
Pa to kao da je nama krajina ispred nosa sa glavnim gradom Kninom i idemo u Zadar sa pasosem iz Zagreba a žalimo za Zemunom ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by AssadNaPodmornici Fri 3 Aug - 16:30

A baš to..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by Noor Fri 3 Aug - 16:31

mortal, pa pusti ih neka si požderu đigericu :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by flumen Fri 3 Aug - 16:34

Noor wrote:mortal, pa pusti ih neka si požderu đigericu :)

davno, jos kad se nije ni racunalo na rat, bio sam u srbiji...kad su culi odakle sam, odmah me prozvali "ustasa"...iako mi je nono bio partizan...jbga...takvi su srbi


Last edited by flumen on Fri 3 Aug - 16:36; edited 1 time in total (Reason for editing : ...)

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by Noor Fri 3 Aug - 16:38

flumen wrote:
Noor wrote:mortal, pa pusti ih neka si požderu đigericu :)

davno, jos kad se nije ni racunalo na rat, bio sam u srbiji...kad su culi odakle sam, odmah me prozvali "ustasa"...iako mi je nonobio partizan...jbga...takvi su srbi
znam...i moj sin koji radi u HV je ustasa....91. godiste
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by flumen Fri 3 Aug - 16:49

Noor wrote:
flumen wrote:
Noor wrote:mortal, pa pusti ih neka si požderu đigericu :)

davno, jos kad se nije ni racunalo na rat, bio sam u srbiji...kad su culi odakle sam, odmah me prozvali "ustasa"...iako mi je nonobio partizan...jbga...takvi su srbi
znam...i moj sin koji radi u HV je ustasa....91. godiste

u mom kraju nije ni bilo ustasa. nesto malo na Susaku, ali u Rijeci nije...uglavnom beznacajni za taj dio hrvatske tako da ni teoretski ne mogu biti ustasa. ali srbima je bitno da si hrvat...pa ustasa...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by Guest Fri 3 Aug - 17:23

Pa oni jedni drugima na unutarsrpskim demonstracijama viču da su Ustaše... 

BUgi men bre...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by Sora Fri 3 Aug - 17:27

Ljudi bez identiteta 
S nickovima 
Bez imena 
Bez povijesti 

Pizdarija virtuale

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO? Empty Re: OTVORENO NAS NAZIVAJU USTASE.. STO CEKAMO?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum