ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi'

Go down

Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi' Empty Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi'

Post by vuksadinare Wed 1 Aug - 10:11

https://direktno.hr/zivot/zabava/splicanin-ostavio-poruku-pauku-isa-san-ispracaj-oliveru-dignes-li-mi-auto-ic-cu-i-tebi-129742/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99111
2015-09-08


Back to top Go down

Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi' Empty Re: Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi'

Post by vuksadinare Wed 1 Aug - 10:12

Ahahaha koji kralj lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99111
2015-09-08


Back to top Go down

Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi' Empty Re: Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi'

Post by immortal Wed 1 Aug - 10:27

vuksadinare wrote:Ahahaha koji kralj lol!
king sunny
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi' Empty Re: Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi'

Post by catabbath Wed 1 Aug - 10:28

Divlji istok.

_________________
Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi' Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12401
2015-08-22


Back to top Go down

Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi' Empty Re: Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi'

Post by Kavran Wed 1 Aug - 12:06

kurca bi on poslije vidio svoj auta da sam mu ja ''paukar''. ako bi se i dalje prijetilo ... sjekira i još nešto u gepeku pa da vidimo.

posao se radi ili ne radi.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi' Empty Re: Splicanin ostavio poruku 'pauku':'Isa san Oliveru na sprovod,dignes li mi auto ici cu i tebi'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum