ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 11/8/2018, 22:25

Unoooo! Obozavam ga...
Izrodit cu jos copor djece da imam s kim kartat uno i remi

Isplati se

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 22:29

ahahahaa zakon :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 22:34

Joj i ja remi obozavam...


Bas sam se htjela jos pozaliti da ne znam od kuda cu tolike kutije nabavit. :D
Pogledat cu ima li takvog servisa kod mene. Gotovo sam uvjerena da nema, ali valja provjeriti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 22:39

a gdje si? :)
ko padobranac sam uletila, nisam već dugo vrijeme provodila po forumu pa treba nadoknaditi!

provjeri svakako, uvijek ostaje servis na playtoyu, pored iskrice i ostalih :D jak im je sajt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 11/8/2018, 22:39

Dobro pa namjestaj ne nosimo.

Cipele imaju sve svoju kutiju, a kutije cu u velike vrece za smece...
Robu cu u one velike vrece za shopping.

Al pribor za jelo... lonci, tave, toster, aparat za kavu, parfemi, sminka, knjige....
Joj ne znam vise.
Ali krenut cu svakako vec sutra sortirat pomalo da me sve ne doceka na kraju, odnosno da ne pakujem pred sam kraj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/8/2018, 03:02

medication wrote:Unoooo! Obozavam ga...
Izrodit cu jos copor djece da imam s kim kartat uno i remi

Isplati se


:D 

Unosan posao med :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/8/2018, 03:40

Ponekad me zbilja plasi kolicina radikalizma i desnicarstva u hr....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 12/8/2018, 08:38

Moxy wrote:Ponekad me zbilja plasi kolicina radikalizma i desnicarstva u hr....

??
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/8/2018, 09:43

Nisu svi...ali imam osjecaj da drustvo ide unazad....mozda grijesim sto drustvo ocjenjujem po komentarima na vrucim temama po portalima....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/8/2018, 10:30

Lady ja sam prvo izvadila sve sto mi je za bacit/proslijedit. Od starih grudnjaka, gacica i carapa do jakni, salova, ciplela i posteljine.
Rasporedila sam robu po sezonama u space bagove i tako sam selila.
Mislim na one jeftine fake space bagove.
Ako ti jakne, kaputi, deke i popluni nece trebat do 11. mjeseca to mozes odmah odvojit.

Detergente i kozmetiku sam nastojala potrosit i ne stvarat zalihe.
Hranu sam zadnji mjesec trosila sve sto imam po ormarima i ostavi. Daklr, na meniju je bilo nesto slozeni od onog sto imam doma i u zamrzivacu.

Sve sam ja to mudro isplanirala i na kraju smo svejedno imali brdo toga i zgadila mi se selidba.

Definitivno firma za selidbe iduci put.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/8/2018, 10:33

S tim da smo mi imali vec drugi stan unajmljen, tj mjesec dana smo placali stanarinu za dva stana jer smo dosta radili, ja bila 6 mj trudnnoce. Ovaj stan nismo mogli izgubit, a bilo je i dosta toga potrebno popravit prije useljenja
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/8/2018, 10:39

Pa selis maltene cijeli zivot u kutijama....ja se nadam da necu vise morat selit....ako,u kucu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/8/2018, 10:50

Moxy wrote:Nisu svi...ali imam osjecaj da drustvo ide unazad....mozda grijesim sto drustvo ocjenjujem po komentarima na vrucim temama po portalima....
Ne grijesis.

Kolicina desnicarstva i radikalizma i mene, iskreno, plasi.

Ne sjecam se da je isto bilo prije npr 5 godina.
Mozda j je, ali sam bila premlada...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/8/2018, 10:52

Joj, da...
Morat cu nekako skombinirat...
I kupit one konzum space bagove jeftine pa potrpat i gace i carape u njih...

Muka mi je bila kada smo se ovdje selili, a imali smo upola manje stvari
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/8/2018, 11:20

Mi isto. Kad smo prvi put selili, imali smo bar upola manje stvari. Drugi put od vise odjecr, posteljine, svega zivoga sto se u kuhinji koristi...uf
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 12/8/2018, 11:57

Moxy wrote:Nisu svi...ali imam osjecaj da drustvo ide unazad....mozda grijesim sto drustvo ocjenjujem po komentarima na vrucim temama po portalima....

Drustvo definitivno ide unazad ,drustvene mreze su nepresan izvor gluposti kojoj se ljudi truju 

Tako da se s tom tezom slazem 
Međutim sa uzrokom se ne slažem , desnica u hrvatskoj nikad na nizim granama , bujanec i slicna bagra samo iskoristavaju upraznjen prostor, a zapravo se radi o totalno nebitnim likovima koji su alibi ovim sa druge strane (ljevicarima) za postojanje 

Nazalost te dvije krajnjosti se "potenciraju" tim javnim istupima u kojima se prozivaju pa stekne dojam radikalizma ,pogotovo u inozemstvu .

Ljudima ovdje je pun kurac i jednih i drugih ,ne zanimaju ih uopce vise i jedino sto bi voljeli da svi ti odgovaraju za svoja sranja
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/8/2018, 12:38

Nisam mislila na desnicare doslovno vec na to desnicarsko razmisljanje....ako me kuzis...


Vidim da se odredeni bude....al opet se pokazalo da je narod u stanju jos da trpi i suti....ne znam....kako god ne valja....


Austrijanci me npr. Zivciraju jer se za svaki jebeni klinac zale...pre aktivni du...hrvati pre pasivni....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/8/2018, 12:41

A svjesna sam da svaka vlast jebe narod sendvicno....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/8/2018, 12:49

Ja mislim da su nam drustvene mreze i komentari clanaka samo otvorili oci o tome koliko je prosjecan covjek neuspjesan, nepismen i glup. Time i zao i zavidan.

Ili je takva samo ekipa koja ima vremena komentirat clanke? Ako je to, onda je stanje malo optimisticnije. Doduse ne znam nikog normalnog tko pise sranja na indexu i po portalima.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/8/2018, 12:53

Izgmizali iz rupa....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/8/2018, 13:00

Spakirala 7 spacebzgova..... moram jos barem toliko...

Idem zimske cipele i knjige...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum