ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 28/7/2018, 11:18

jbt i sparina više i grmljavina

i život moj

i ova kuČa


 UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 1f605

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/7/2018, 11:54

Sto ja volim kad grmi! :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 29/7/2018, 04:02

Om nom nom nom
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 29/7/2018, 08:52

Super su mi ure u koje pišeš... :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 29/7/2018, 10:11

Noćna sam tica ,viva la vida bez obaveza ^^
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 29/7/2018, 10:14

Ode i Oliver, nažalost očekivano ...
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/7/2018, 12:45

:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/7/2018, 12:47

Teme o smrti su za mene posebno teske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/7/2018, 13:47

nisam mogla vjerovat kad sam pročitala.. iako znam za bolest i da je izgledao izmučeno i sve to.. ali No

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 29/7/2018, 14:29


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 29/7/2018, 17:09

Zapravo je s njim zavrsila jedna generacija boljeg Splita. Onog kojeg pamtimo iz djetinjstva i koji nas i veze uz taj grad...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/7/2018, 22:51

mogu mislit
tužno...




modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 30/7/2018, 02:55

medication wrote:Zapravo je s njim zavrsila jedna generacija boljeg Splita. Onog kojeg pamtimo iz djetinjstva i koji nas i veze uz taj grad...

Da . Tužno je na što je Split spao ...

A oliver ...mislim da je za njega bolje da se nije ovo razvuklo ,agonija bi trajala duže , plucni smrad ima tendenciju za metke u kostima i dalje ...samo bi bol rasla

A nekako vjerujem da je on do kraja bio isti , časa vina i cigare :)))
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 30/7/2018, 04:44

Nigdje nikoga ...
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 30/7/2018, 06:39

S godinama mi je glas postajao jedan ugodni bariton. Duvan je učinija svoje. Puno sam pušija, puno se trošija, pa mi je glas doša hrapav ka rašpa – ka turpija. I to je postala moja boja, moj timbar. Niko to nije izmislija, niko nije to predvidija niti radija na tome. Glas se dogodija sam od sebe, jer su mi se glasnice potrošile zbog puno pivanja i puno neprospavanih noći.''
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 30/7/2018, 06:40

Eto i meni neprospavane noci :)))
Vrijeme ja za gecrkt
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/7/2018, 09:44

Medu ocevim prijateljima jos ima nesto takvih ljudi. Popit kavu s njima je iskustvo za polomit se od smijeha. Ekipa koju ne jebe puno materijalno, ex skverani,, vole otic na brod, prosetat s unucima i uvalit im slaju dok mater ne gleda, popricat malo o Hajduku i bacit sprdanciju.

Primjer mog starog (dijete iz dalmatinske zagore, no od osnovne je zivio u Getu): zovem ga nekidan hoce li sa mnom i malom popit kavu u kvartu. Javlja se, oko njega dernjava, odmah prepoznam da je na peskariji. Cujem kako mu se ekipa javlja po nadimku, on svima " kapetaneeeeee". To je jednostavno ta generacija.

Ima Split te neke divne momente, zao mi je sto moja kcer nece upoznat tu neku vibru mog djetinjstva.
Ja cu joj svakako nastojat prenijet neke stvari, ali Split je danas neka druga prica kojoj karizma pomalo blijedi. Blago receno.

Sto ne znaci da se s vremena ma vrijeme me prosetam centrom i u sebi pomislim JBM ti mater, kako volim zivjet ovdje...:D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/7/2018, 11:19

Split je meni predivan i svijet se svugdje,nazalost,strasno mijenja,ljudi se nekako zatupljuju....


Kad Gibo ode ja cu plakati sigurno....on je mene pogodio u moju zicu....Oliver je klasik a ja nisam....


Sinoc opet tek u 3 zaspala i oola dana mi prode onda u spavanju....jedva u 11 ustala....kod nas danas 33,idemo na bazene....

Zadnjih dana sam totalno u make up skolama.....prekretnica je ispred mene,imam osjecaj....nadam se da sam izabrala dobro....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/7/2018, 11:22

Malo sam se informirala sta bi djeca trebala vec od poslova znati raditi,i trebala radit,pa radimo na tome sada.....sobe su oduvijek cistili,sada uce povjesati veš,raspremit i napunit perilicu suđa,usisat,obrisat pod i prasinu,spremit omlet,narezat salatu,pripremit dorucak i smutit lagani kolac....dobro im ide.... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/7/2018, 11:23

Mene uz moj grad nista ne veze.
Nemam lijepe uspomene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/7/2018, 11:24

Moxy wrote:Malo sam se informirala sta bi djeca trebala vec od poslova znati raditi,i trebala radit,pa radimo na tome sada.....sobe su oduvijek cistili,sada uce povjesati veš,raspremit i napunit perilicu suđa,usisat,obrisat pod i prasinu,spremit omlet,narezat salatu,pripremit dorucak i smutit lagani kolac....dobro im ide.... :)
Ti bas znas sa djecom. To je super. :)

Nadam sese da cu i ja biti bar upola dobra majka, ako se ikada odlucim na bebu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 12 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum