ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata - Page 2 Empty Re: Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata

Post by omni 21/7/2018, 21:57

Sve moze dok se lova ne izbije iz sopstvenog dzepa, a onda....

omni

Posts : 7009
2014-04-12


Back to top Go down

Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata - Page 2 Empty Re: Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata

Post by Leviathan2 21/7/2018, 22:34

pismejker wrote:
epikur37 wrote:
Leviathan2 wrote:trpaaaaaaj
nije jos dosta

nipčošto, glupim švabima mora na nos izaći :D

trpat još!!!
Svabi nisu glupi..inace ne bili na tronu svijeta..samo se boje drzave i Zakona..i postuju htili ne htili oboje..
da si i ti ovd,u toj zoni i ti bi platjao.. :cleanteeth
ma svabe su botovi
al najvise ih boli kad im se dirne u bilancu
sad zapomazu, ode kucna bilanca :)

_________________
Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata - Page 2 Empty Re: Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata

Post by Guest 22/7/2018, 13:20

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
epikur37 wrote:
Leviathan2 wrote:trpaaaaaaj
nije jos dosta

nipčošto, glupim švabima mora na nos izaći :D

trpat još!!!
Svabi nisu glupi..inace ne bili na tronu svijeta..samo se boje drzave i Zakona..i postuju htili ne htili oboje..
da si i ti ovd,u toj zoni i ti bi platjao.. :cleanteeth
ma svabe su botovi
al najvise ih boli kad im se dirne u bilancu
sad zapomazu, ode kucna bilanca :)
a yebga...zato sam ja svoje legality prihode toliko opteretio kreditima,da mi ostaje samo za zivotne troskove,..unlegality prihodi pak ..ehhh..u njima se diskretno uziva...
ako i kad bi nekom palo na pamet da mi posalje uplatnicu te vrste,samo mu posaljem izlist svojih troskova i finalno sto ostaje.. :mid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata - Page 2 Empty Re: Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata

Post by AssadNaPodmornici 22/7/2018, 13:39

inače zamisli kada bi nama država isplaćivala račune za svakoga natrpanog imigranta iz susjedne države koji se uhljebio na državnu sisu ..

njemačka bi bankrotirala, ali mi ništa..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20970
2018-06-14


Back to top Go down

Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata - Page 2 Empty Re: Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata

Post by Guest 22/7/2018, 17:50

ja trosim uzasno puno ali to je dobro,poticem svapsku produkciju,ali i sire...sticem dobrobiti,nekretnine i pokretnine..na koje jos ipak nitko ne moze staviti sapu,jer su legalno pribavljene..kad se urusi i taj posljednji bastion /ljudskih prava....privatno vlasnistvo/ bude svejedno za sve drugo..tada cem ose klati sasvim legalitt i bez puno pompe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata - Page 2 Empty Re: Nijemci dobili račune za trogodišnje izdržavanje imigranata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum