ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Page 24 of 27 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Yehudim 16/7/2018, 07:57

Serbinho-3 wrote:Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Tan2018-7-151936164129-830x0


  Š T R A C A

Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 16/7/2018, 08:00

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:bolji smo bili od francuza ali ponekad bolji ne pobjeđuje na kraju..tri smo gola sami sebi zabili..subasic je bio nesiguran jucer...najslabiji igrac na terenu i naljutilo me to sto je trebao dalicu reci ako nije spreman u prvom redu psihicki...

Problem je u tome što to baš i ne možeš znati dok ti se ne dogodi. Igrači se često prije utakmice osjećaju odlično, a onda posve neočekivano zakažu, čak naprave glupe pogreške poput Llorisa kada ga je Mandžukić preveslao i zbog čega francuski golman nije izabran za najboljeg na turniru.
Ali ne sumnjam da bi Lovre puno bolje reagirao kod svih francuskih golova od Subašića, osim kod penala koji je uvijek lutrija. 
Dobro, možda ne bi kod autogola jer je to kao prvo bilo posve neočekivano, a kao drugo, udarac je bio takav da se jako teško mogao braniti.
Šteta, jer tko zna kada će nam se ukazati slična prilika, ako ju uopće ikada više i dobijemo. Sve nam je išlo na ruku uključujući tu i Rusiju kao domaćina, jer europske reprezentacije dominiraju u Europi osim Brazila u Švedskoj 1958., a južnoameričke u Americi (skupa sa SAD-om 1994. kada je Brazil bio prvak) osim Njemačke u Brazilu prije 4 godine. Praktički nam je sve ali ama baš sve išlo na ruku.
No, imamo dobru mladu reprezentaciju i igrače i moguće je da za nešto godina godina opet okupimo tim koji će moći konkurirati najboljima.
Čak niti mjesto odvijanja turnira više neće biti tako veliki problem kako je sad slučaj jer se očito ide na riješenje igranja utakmica na širem prostoru i više stadiona kao na Europskom prvenstvu 2020, a jedini problem koji će se tu pojaviti je vrijeme provedeno u avionskim letovima zbog čega će se igračima morati produljiti vrijeme za odmor, makar malo, jer to sve dodatno iscrpljuje organizam.
..nesto citam da ej subasic se zalio prije utakmcie na neku bol u nozi..e pa jebemu misa dalicu onda ga ne stavljas na gol bez obzira da te i preklinje da ga stavis i za prijasnje zasluge..nespreman golman na golu znaci isto kao da ga nemas...to nas je mozda zlata kostalo uz suca..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99095
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Serbinho-3 16/7/2018, 08:15

Yehudim wrote:
Serbinho-3 wrote:Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Tan2018-7-151936164129-830x0


  Š T R A C A


Ova iza levo sto se pravi poštena, krade medalje, dok si rek'o keks.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Yehudim 16/7/2018, 08:31

Serbinho-3 wrote:
Yehudim wrote:
Serbinho-3 wrote:Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Tan2018-7-151936164129-830x0


  Š T R A C A


Ova iza levo sto se pravi poštena, krade medalje, dok si rek'o keks.

 Dobro nije i Pehar ukrala ................dok si reka - babo je ručooo...- Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 1f60b  Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 1f60e
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by RayMabus 16/7/2018, 09:29

AssadNaPodmornici wrote:longi zakazala je tvoja astral komanda danas
Nije, rekao sam već da me nije briga za rezultat
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by T. 16/7/2018, 09:32

Jebote slušam ove naše glupe nogometaše...
Svi govore o zlatu i srebru...
Zar ne čitaju ovaj forum, kaju i đangija, koji su im fino objasnili da toga nema na sp-u?

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by kaya 16/7/2018, 09:32

jasambrend wrote:
Eroo wrote:
melkior wrote:Čestitke Francuzima na pobjedi. Kako tak Mbappe brzo trči, to nije normalno. Svaka čast Domagoju Vidi i Lovrenu. Imali smo igru i većinu vremena bili bolja ekipa, igrali vrhunski nogomet. Subašić nije bio danas na razini, ali ne mogu mu, neću mu ništa zamjerati. Pa pogriješili su i Manđukić kod autogola i Perišić s igranjem rukom. Jednostavno, Francuzi su danas imali više sreće i to je to. Ali barem je Luka Modrić osvojio Zlatnu loptu. Uspjeli smo u utakmici protiv Francuske ono što nije jedna Belgija koja je imala savršeno organizirane akcije i napade: uspjeli smo im rastegnuti obranu. Da je barem bilo više sreće i preciznosti u završnoj realizaciji: ona obrana Rakitićevog šuta. Francuski golman je jednostavno danas bio bolji od našeg. Nije mi žao što smo izgubili od Francuske, žao mi je što smo izgubili s dva razlike, trebali smo zabiti još jedan gol.
Pusti priču, Francuzima idu samo čestitke...
 Ide im kurac u usta, a ne čestitke...prljava ekipa i ruzan nogomet...nikad nezasluzeniji svjetski prvak...
:tu
Onim penalom koji se kažu nikad ne sudi u takvom slučaju u finalu fifin monitirani sudac pickan ih je ispuhao.
 Samo je čekao priliku .
Posebno je odvratno slušati sukera koji gleda samo euro i kome je FIFA bezgrešna .
A onu munju koja ljubi kip koji su nam maznuli pred ocima ne kužim..
Ja bi im ga bacila u glavu a ne poljubila
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by kaya 16/7/2018, 09:35

T. wrote:Jebote slušam ove naše glupe nogometaše...
Svi govore o zlatu i srebru...
Zar ne čitaju ovaj forum, kaju i đangija, koji su im fino objasnili da toga nema na sp-u?
Aj daj ne seri, odi s onom cigankom  raspravljati
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 16/7/2018, 09:35

kaja wrote:
jasambrend wrote:
Eroo wrote:
melkior wrote:Čestitke Francuzima na pobjedi. Kako tak Mbappe brzo trči, to nije normalno. Svaka čast Domagoju Vidi i Lovrenu. Imali smo igru i većinu vremena bili bolja ekipa, igrali vrhunski nogomet. Subašić nije bio danas na razini, ali ne mogu mu, neću mu ništa zamjerati. Pa pogriješili su i Manđukić kod autogola i Perišić s igranjem rukom. Jednostavno, Francuzi su danas imali više sreće i to je to. Ali barem je Luka Modrić osvojio Zlatnu loptu. Uspjeli smo u utakmici protiv Francuske ono što nije jedna Belgija koja je imala savršeno organizirane akcije i napade: uspjeli smo im rastegnuti obranu. Da je barem bilo više sreće i preciznosti u završnoj realizaciji: ona obrana Rakitićevog šuta. Francuski golman je jednostavno danas bio bolji od našeg. Nije mi žao što smo izgubili od Francuske, žao mi je što smo izgubili s dva razlike, trebali smo zabiti još jedan gol.
Pusti priču, Francuzima idu samo čestitke...
 Ide im kurac u usta, a ne čestitke...prljava ekipa i ruzan nogomet...nikad nezasluzeniji svjetski prvak...
:tu
Onim penalom koji se kažu nikad ne sudi u takvom slučaju u finalu fifin monitirani sudac pickan ih je ispuhao.
 Samo je čekao priliku .
Posebno je odvratno slušati sukera koji gleda samo euro i kome je FIFA bezgrešna .
A onu munju koja ljubi kip koji su nam maznuli pred ocima ne kužim..
Ja bi im ga bacila u glavu a ne poljubila
da..suker je i ovaj put ispao em glup em pokvaren i dokazao da mu nista drugo ne viri iz ociju i usta doli samo lova..bolest je bolset narocito kronicna...to ne moze ispraviti ni ovakav događaj...a sudac je odradio 'posao' za fifu...to sma odmah rekao nakon one kretnske izjave predsjedniak fife..'cudi me d aje ovako mala zemlja u finalu sp'..dakel on ej u ovoj svojoj izjavi doslovce porucio da ne bi bilo zgodno naravno financijski d amale zemlej budu prvaci svijeta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99095
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by kaya 16/7/2018, 09:37

vuksadinare wrote:
kaja wrote:
jasambrend wrote:
Eroo wrote:
melkior wrote:Čestitke Francuzima na pobjedi. Kako tak Mbappe brzo trči, to nije normalno. Svaka čast Domagoju Vidi i Lovrenu. Imali smo igru i većinu vremena bili bolja ekipa, igrali vrhunski nogomet. Subašić nije bio danas na razini, ali ne mogu mu, neću mu ništa zamjerati. Pa pogriješili su i Manđukić kod autogola i Perišić s igranjem rukom. Jednostavno, Francuzi su danas imali više sreće i to je to. Ali barem je Luka Modrić osvojio Zlatnu loptu. Uspjeli smo u utakmici protiv Francuske ono što nije jedna Belgija koja je imala savršeno organizirane akcije i napade: uspjeli smo im rastegnuti obranu. Da je barem bilo više sreće i preciznosti u završnoj realizaciji: ona obrana Rakitićevog šuta. Francuski golman je jednostavno danas bio bolji od našeg. Nije mi žao što smo izgubili od Francuske, žao mi je što smo izgubili s dva razlike, trebali smo zabiti još jedan gol.
Pusti priču, Francuzima idu samo čestitke...
 Ide im kurac u usta, a ne čestitke...prljava ekipa i ruzan nogomet...nikad nezasluzeniji svjetski prvak...
:tu
Onim penalom koji se kažu nikad ne sudi u takvom slučaju u finalu fifin monitirani sudac pickan ih je ispuhao.
 Samo je čekao priliku .
Posebno je odvratno slušati sukera koji gleda samo euro i kome je FIFA bezgrešna .
A onu munju koja ljubi kip koji su nam maznuli pred ocima ne kužim..
Ja bi im ga bacila u glavu a ne poljubila
da..suker je i ovaj put ispao em glup em pokvaren i dokazao da mu nista drugo ne viri iz ociju i usta doli samo lova..bolest je bolset narocito kronicna...to ne moze ispraviti ni ovakav događaj...a sudac je odradio 'posao' za fifu...to sma odmah rekao nakon one kretnske izjave predsjedniak fife..'cudi me d aje ovako mala zemlja u finalu sp'..dakel on ej u ovoj svojoj izjavi doslovce porucio da ne bi bilo zgodno naravno financijski d amale zemlej budu prvaci svijeta
Stari, taj škrtac je poznat po tome da kavu nije htio platiti, bježao je od stola kad je njegov red za plaćanje.
Tako da on bi dao dupe fifi, nema on časti.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 16/7/2018, 09:38

kaja wrote:
vuksadinare wrote:
kaja wrote:
jasambrend wrote:
Eroo wrote:
Pusti priču, Francuzima idu samo čestitke...
 Ide im kurac u usta, a ne čestitke...prljava ekipa i ruzan nogomet...nikad nezasluzeniji svjetski prvak...
:tu
Onim penalom koji se kažu nikad ne sudi u takvom slučaju u finalu fifin monitirani sudac pickan ih je ispuhao.
 Samo je čekao priliku .
Posebno je odvratno slušati sukera koji gleda samo euro i kome je FIFA bezgrešna .
A onu munju koja ljubi kip koji su nam maznuli pred ocima ne kužim..
Ja bi im ga bacila u glavu a ne poljubila
da..suker je i ovaj put ispao em glup em pokvaren i dokazao da mu nista drugo ne viri iz ociju i usta doli samo lova..bolest je bolset narocito kronicna...to ne moze ispraviti ni ovakav događaj...a sudac je odradio 'posao' za fifu...to sma odmah rekao nakon one kretnske izjave predsjedniak fife..'cudi me d aje ovako mala zemlja u finalu sp'..dakel on ej u ovoj svojoj izjavi doslovce porucio da ne bi bilo zgodno naravno financijski d amale zemlej budu prvaci svijeta
Stari, taj škrtac je poznat po tome da kavu nije htio platiti, bježao je od stola kad je njegov red za plaćanje.
Tako da on bi dao dupe fifi, nema on časti.
kreten predsjednik fife pa mora imati i kretene pobocnike :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99095
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest 16/7/2018, 09:45

kaja wrote:
T. wrote:Jebote slušam ove naše glupe nogometaše...
Svi govore o zlatu i srebru...
Zar ne čitaju ovaj forum, kaju i đangija, koji su im fino objasnili da toga nema na sp-u?
Aj daj ne seri, odi s onom cigankom  raspravljati

Pa u pravu je.
Netalentirani je izmislio cijelu priču o nepostojanju medalja kako bi omalovažio naš uspjeh, jer kao ne postoji ništa osim prvog mjesta, a oni su osvojili juniorsko prvenstvo.
Dakle, oni su jači od nas zbog tog osvojenog prvenstva za omladinu, a mi imamo samo jedno treće i jedno drugo mjesto u seniorskoj konkurenciji. Po njemu je to ništa, za razliku od njihovih dostignuća.
To je toliko jadno da ne postoje riječi kojima bi se taj inače tipični srpski jad, jal i logika bitno da komšiji crkne krava mogao opisati.
Čudi me da to nisi shvatila.


Last edited by Speare Shaker on 16/7/2018, 09:52; edited 3 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest 16/7/2018, 09:46

vuksadinare wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:
kaja wrote:
jasambrend wrote:
 Ide im kurac u usta, a ne čestitke...prljava ekipa i ruzan nogomet...nikad nezasluzeniji svjetski prvak...
:tu
Onim penalom koji se kažu nikad ne sudi u takvom slučaju u finalu fifin monitirani sudac pickan ih je ispuhao.
 Samo je čekao priliku .
Posebno je odvratno slušati sukera koji gleda samo euro i kome je FIFA bezgrešna .
A onu munju koja ljubi kip koji su nam maznuli pred ocima ne kužim..
Ja bi im ga bacila u glavu a ne poljubila
da..suker je i ovaj put ispao em glup em pokvaren i dokazao da mu nista drugo ne viri iz ociju i usta doli samo lova..bolest je bolset narocito kronicna...to ne moze ispraviti ni ovakav događaj...a sudac je odradio 'posao' za fifu...to sma odmah rekao nakon one kretnske izjave predsjedniak fife..'cudi me d aje ovako mala zemlja u finalu sp'..dakel on ej u ovoj svojoj izjavi doslovce porucio da ne bi bilo zgodno naravno financijski d amale zemlej budu prvaci svijeta
Stari, taj škrtac je poznat po tome da kavu nije htio platiti, bježao je od stola kad je njegov red za plaćanje.
Tako da on bi dao dupe fifi, nema on časti.
kreten predsjednik fife pa mora imati i kretene pobocnike :)

Kako se usuđeješ tako nisko vrijeđati Zvonimira Bobana!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by RayMabus 16/7/2018, 09:52

Sudac pokrao Hrvatsku

Neka baš mi je drago da cili svit je to vidija 

A Francuzima lipo udarija pljusak tako da su pokisli slavili 

Neredi u Francuskoj huligani dvoje mrtvih
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 16/7/2018, 09:54

Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:
kaja wrote:
:tu
Onim penalom koji se kažu nikad ne sudi u takvom slučaju u finalu fifin monitirani sudac pickan ih je ispuhao.
 Samo je čekao priliku .
Posebno je odvratno slušati sukera koji gleda samo euro i kome je FIFA bezgrešna .
A onu munju koja ljubi kip koji su nam maznuli pred ocima ne kužim..
Ja bi im ga bacila u glavu a ne poljubila
da..suker je i ovaj put ispao em glup em pokvaren i dokazao da mu nista drugo ne viri iz ociju i usta doli samo lova..bolest je bolset narocito kronicna...to ne moze ispraviti ni ovakav događaj...a sudac je odradio 'posao' za fifu...to sma odmah rekao nakon one kretnske izjave predsjedniak fife..'cudi me d aje ovako mala zemlja u finalu sp'..dakel on ej u ovoj svojoj izjavi doslovce porucio da ne bi bilo zgodno naravno financijski d amale zemlej budu prvaci svijeta
Stari, taj škrtac je poznat po tome da kavu nije htio platiti, bježao je od stola kad je njegov red za plaćanje.
Tako da on bi dao dupe fifi, nema on časti.
kreten predsjednik fife pa mora imati i kretene pobocnike :)

Kako se usuđeješ tako nisko vrijeđati Zvonimira Bobana!
znas d anisam mislio na bobana nego sukera...fifa je krovna institucija nogometa a hns je pod njom..tj podruznica..fife
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99095
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest 16/7/2018, 09:57

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
kreten predsjednik fife pa mora imati i kretene pobocnike :)

Kako se usuđeješ tako nisko vrijeđati Zvonimira Bobana!
znas d anisam mislio na bobana nego sukera...fifa je krovna institucija nogometa a hns je pod njom..tj podruznica..fife

Ja znam što si mislio, ali onaj tko to ne razumije bi mogao pomisliti da si uvrijedio Bobana, jer je on glavni savjetnik Infantina, a ne Šuker. Bez obzira što je Davor formalno šef HNS-a.
Dakle, koristi svoje riječi preciznije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by kaya 16/7/2018, 10:00

Speare Shaker wrote:
kaja wrote:
T. wrote:Jebote slušam ove naše glupe nogometaše...
Svi govore o zlatu i srebru...
Zar ne čitaju ovaj forum, kaju i đangija, koji su im fino objasnili da toga nema na sp-u?
Aj daj ne seri, odi s onom cigankom  raspravljati

Pa u pravu je.
Netalentirani je izmislio cijelu priču o nepostojanju medalja kako bi omalovažio naš uspjeh, jer kao ne postoji ništa osim prvog mjesta, a oni su osvojili juniorsko prvenstvo.
Dakle, oni su jači od nas zbog tog osvojenog prvenstva za omladinu, a mi imamo samo jedno treće i jedno drugo mjesto u seniorskoj konkurenciji. Po njemu je to ništa, za razliku od njihovih dostignuća.
To je toliko jadno da ne postoje riječi kojima bi se taj inače tipični srpski jad, jal i logika bitno da komšiji crkne krava mogao opisati.
Čudi me da to nisi shvatila.
Ma gdje ce biti jaci, tu nikad neće doci gdje smo mi sada. Ovo junior, Atletika , ovo, ono je nebitno. 
Zna se koja je najvažnija sporedna stvar na svijetu . I ne u juniorima i na dječjem odjelu. 
Al nepravda, u biti nepravdu bi ja i podnjela i kip  al suze  od Modrića , Sube i Vide teško.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest 16/7/2018, 10:03

I da, ako Infantino ne razumije da je naš uspjeh kao male zemlje izvor nade za ogroman broj reprezentacija iz malih zemalja, što itekako širi popularnost nogometa u svijetu i u konačnici ima enormne financijske efekte i za Fifu i za cijeli nogometni biznis, onda je puno gluplji nego što sam ja mislio da jeste.
Mislim da su svi iz tih malih zemalja navijali za nas baš zato jer mi predstavljamo model po kojem je i reprezentacija male zemlje sposobna i za najveća dostignuća. Mi smo za njih izvor optimizma i nade da bi se i oni jednog dana mogli naći u finalu ili čak osvojiti turnir.
To je rekao i Drogba u jednom razgovoru koji sam gledao na yt, a on itekako zna što govori jer bez obzira ima i francusko državljanstvo nije htio igrati za njihovu reprezentaciju nego za svoju Obalu Slonovače.
E da, Srbi bi posebno trebali biti motivirani navijati na zans, jer to predstavlja izvor nade i za njih, s obzirom da su njihovi nogometaši dominirali u Jugoslaviji, a mi imamo jedno treće i jedno drugo mjesto, a oni u seniorskoj konkurenciji nemaju baš ništa osim stalnih razočaranja rezultatima. Umjesto toga, onaj novinar Marić ma TV Happy kaže ako Hrvati pobede u finalu bit će pomračenje Sunca!
Srbi su očito posebna vrsta kretena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by RayMabus 16/7/2018, 10:04

Pokradeni

https://www.klix.ba/sport/nogomet/mourinho-hrvatska-zasluzuje-sve-pohvale-razocaran-sam-zbog-penala/180716008
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest 16/7/2018, 10:06

kaja wrote:
Al nepravda, u biti nepravdu bi ja i podnjela i kip  al suze  od Modrića , Sube i Vide teško.

Dijelom, nepravda, dijelom nesreća, dijelom splet okolnosti. Sjeti se da su oni padobranci upali taman tijekom naše kontre koja je obećavala i tko zna, možda smo mogli postići i gol.
Nakon penala smo postali prenervozni, previše smo išli naprijed, napadači nisu uspjeli ostati hladnokrvni u dovoljnoj mjeri, ostavili smo previše prostora otraga i to je bio mlin na vodu Afrikanaca, pardon, Francuza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 16/7/2018, 10:08

Speare Shaker wrote:I da, ako Infantino ne razumije da je naš uspjeh kao male zemlje izvor nade za ogroman broj reprezentacija iz malih zemalja, što itekako širi popularnost nogometa u svijetu i u konačnici ima enormne financijske efekte i za Fifu i za cijeli nogometni biznis, onda je puno gluplji nego što sam ja mislio da jeste.
Mislim da su svi iz tih malih zemalja navijali za nas baš zato jer mi predstavljamo model po kojem je i reprezentacija male zemlje sposobna i za najveća dostignuća. Mi smo za njih izvor optimizma i nade da bi se i oni jednog dana mogli naći u finalu ili čak osvojiti turnir.
To je rekao i Drogba u jednom razgovoru koji sam gledao na yt, a on itekako zna što govori jer bez obzira ima i francusko državljanstvo nije htio igrati za njihovu reprezentaciju nego za svoju Obalu Slonovače.
E da, Srbi bi posebno trebali biti motivirani navijati na zans, jer to predstavlja izvor nade i za njih, s obzirom da su njihovi nogometaši dominirali u Jugoslaviji, a mi imamo jedno treće i jedno drugo mjesto, a oni u seniorskoj konkurenciji nemaju baš ništa osim stalnih razočaranja rezultatima. Umjesto toga, onaj novinar Marić ma TV Happy kaže ako Hrvati pobede u finalu bit će pomračenje Sunca!
Srbi su očito posebna vrsta kretena.
...dobro oni su se detektirali..mislim srbi...tu i tamo neke iznimke poput đokovica,milojka pantica...su prakticno izvrgnute lincu...na zalost iskreno..nakon ovakvih komentara,napsia u srpskim medijima,izjava vecine srpskih politicara,javnih osoba..rekoh cast iznimkama ali to su iznimke..mi doista s etrebamo zapitati da li trebamo li s anjima vise lijepo..ili birati rijeci...pa cak nekim starnim medijima uopce nije bilo razumljivo da se moze takva voditi prljava kampanja iz jedne zemlje prema reprezentaciji druge zemlje i uopce prema drzavi...no tu krivim jednu osobu-merkel..koja je u biti prakticno davajuci otvorenu podrsku ovim mogu slobodno reci cetnicima na vlasti da rade ovo sto su radili...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99095
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 24 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 27 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum