ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by Eroo 14/7/2018, 00:50

VIDEO: Svirač našeg poznatog benda 1990. godine snimao vukove na Velebitu, ali je usput uhvatio i malog pastira pod imenom - Luka Modrić!

    AUTOR:
  • Jutarnji.hrOBJAVLJENO:13.07.2018. u 23:15


5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Maliluka

https://www.jutarnji.hr/sport/nogomet/video-svirac-naseg-poznatog-benda-1990-godine-snimao-vukove-na-velebitu-ali-je-usput-uhvatio-i-malog-pastira-pod-imenom-luka-modric/7605690/
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by Eroo 14/7/2018, 00:53

Vjerovali ili ne, kad sam bio 5  godina star pored mene je nekoliko puta prošao vuk.
Vukovi ne diraju djecu, u to sam se uvjerio više puta. Moj susjed je imao vuka kao psa.
Svezan je bio debelim lancem ispred kuće, a hranio ga je isključivo sirovim mesom. 
Moj sin ga je jahao bez ikakva problema, a odrasli se nisu usudili prići mu blizu.
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by Eroo 14/7/2018, 00:55

PS:

Ovo s Lukom mi zvuči nevjerojatno, a s druge strane je znakovito...ustvari, s više strana.
A neću sad o tome.
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by Eroo 14/7/2018, 01:10

Ne treba se nitko sramiti ove priče, a ponajmanje Luka. To je njegov, i nekih od nas, naš život.
Prije spavanja se ove slike s vukovima često ponove kao da se malo prije dogodilo. 
Noćno zavijanje vukova je bilo posebno impresivno za nas djecu. 
Zanimljivo, najedanput su nestali...i sad mi kažu da su opet puna brda, valjda došli iz Bosne za vrijeme rata.
 Jebote, sklonili se vukovi u Hercegovinu...Da, čak i divlje svinje. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by L'âme 14/7/2018, 01:16

Zadivljujuce, zastrasujuce, nit vodilja.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by Eroo 14/7/2018, 01:29

Još ne mogu da dođem k sebi...Svi ovu priču nikad neće moći razumjeti na pravi način,
a neki ipak hoćemo. Jednima će se činiti kao nategnut događaj, a ja znam da je to 
ponegdje ipak bio uobičajen slučaj. Nisam do sada nikad čuo da je vuk napao neko dijete,
a mislim da ni čovjeka. Moj brat (tada star 10 godina) je od blizu gledao kad nam je čopor
vukova poklao 12 ovaca...Ustvari sve, jer više ih nismo ni imali. Znimljivo je bilo da su ih
pojeli veoma malo, ostalo su valjda poklali samo zbog krvi...Zbog žeđi, valjda.
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by Yehudim 14/7/2018, 06:49

Eroo wrote:PS:

Ovo s Lukom mi zvuči nevjerojatno, a s druge strane je znakovito...ustvari, s više strana.
A neću sad o tome.

  Ne ne, samo ti nastavi baš je zanimljivo izlaganje te posebice tvoje analize
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by marcellus 14/7/2018, 08:02

Eroo wrote:Vjerovali ili ne, kad sam bio 5  godina star pored mene je nekoliko puta prošao vuk.
Vukovi ne diraju djecu, u to sam se uvjerio više puta. Moj susjed je imao vuka kao psa.
Svezan je bio debelim lancem ispred kuće, a hranio ga je isključivo sirovim mesom. 
Moj sin ga je jahao bez ikakva problema, a odrasli se nisu usudili prići mu blizu.

"kod nas je vuk domaća životinja"

_________________
5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by abraham 14/7/2018, 08:24

Bilo kako bilo , u poplavi svega i svacega uz svjetsko prvenstvo pogledah i neku srpsku emisiju o istom. Gosti, s koca i konopca izmedju ostalih i onaj Linta ili atko sto. Jasenovac, progon, zlocin, djecji logor, gradiska stara i cijeli standarni srpski repertoar i izmedju ostalih i Luka Modric. Eeeee brajo tu neki drugi ton. Lukin djed je civilna zrtva rata?????? Tko ga ubi??? Zasto???? Nista o klanju(istog) torturi , vadjenju ociju i sl. Daklem, govna ostaju govna. Lukinog djeda su ubili "nenaoruzani" Srbi. Ubili su nenaoruzanog seljaka i njih par sta su bili Hrvati. Nikakove civilne zrtve nekog nepoznatog pocinitelja vec zrtve Srba. Sreca je da Luka taj dogadjaj nije nikada niti pokusao iskoristiti. Nema kmecanja. Nema kukanja. Gospodin iako je cuvao ovce. Kapa do poda.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by max123 14/7/2018, 09:39

abraham wrote:Bilo kako bilo , u poplavi svega i svacega uz svjetsko prvenstvo pogledah i neku srpsku emisiju o istom. Gosti, s koca i konopca izmedju ostalih i onaj Linta ili atko sto. Jasenovac, progon, zlocin, djecji logor, gradiska stara i cijeli standarni srpski repertoar i izmedju ostalih i Luka Modric. Eeeee brajo tu neki drugi ton. Lukin djed je civilna zrtva rata?????? Tko ga ubi??? Zasto???? Nista o klanju(istog) torturi , vadjenju ociju i sl. Daklem, govna ostaju govna. Lukinog djeda su ubili "nenaoruzani" Srbi. Ubili su nenaoruzanog seljaka i njih par sta su bili Hrvati. Nikakove civilne zrtve nekog nepoznatog pocinitelja vec zrtve Srba. Sreca je da Luka taj dogadjaj nije nikada niti pokusao iskoristiti. Nema kmecanja. Nema kukanja. Gospodin iako je cuvao ovce. Kapa do poda.
:vaultboy1
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by kaya 14/7/2018, 09:58

Tko se s vukovima družio ne boji se sigurno Afrikanaca, pardon Francuza..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by kaya 14/7/2018, 10:01

Eroo wrote:PS:

Ovo s Lukom mi zvuči nevjerojatno, a s druge strane je znakovito...ustvari, s više strana.
A neću sad o tome.
Je sad ces  izmisliti da je to u Hercegovini !
Nema, niks, razguli...Velebit, vukovi, vile i hajduci cheers
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by darth_vader 14/7/2018, 10:40

kaja wrote:Tko se s vukovima družio ne boji se sigurno Afrikanaca, pardon Francuza..

Pa Francuzi se ne bi ni plasirali da nemaju inzinjere i doktore u momcadi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by Eroo 14/7/2018, 12:06

2,000 € stavljam na hr pobjedu. Iz zajebaancije, pa šta bude. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by Guest 14/7/2018, 12:09

ovo kao pogrdno što je luka čuvao ovce?  affraid
mili Bože, većina naših očeva, majki i baka čuvalo je neku vrstu domaćih životinja....
mi smo imali krave, koze, svinje kokoške.. ne stidim se toga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by Eroo 14/7/2018, 12:17

marcellus wrote:
Eroo wrote:Vjerovali ili ne, kad sam bio 5  godina star pored mene je nekoliko puta prošao vuk.
Vukovi ne diraju djecu, u to sam se uvjerio više puta. Moj susjed je imao vuka kao psa.
Svezan je bio debelim lancem ispred kuće, a hranio ga je isključivo sirovim mesom. 
Moj sin ga je jahao bez ikakva problema, a odrasli se nisu usudili prići mu blizu.

"kod nas je vuk domaća životinja"
I poskoci. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by Meatke 14/7/2018, 12:27

marcellus wrote:
Eroo wrote:Vjerovali ili ne, kad sam bio 5  godina star pored mene je nekoliko puta prošao vuk.
Vukovi ne diraju djecu, u to sam se uvjerio više puta. Moj susjed je imao vuka kao psa.
Svezan je bio debelim lancem ispred kuće, a hranio ga je isključivo sirovim mesom. 
Moj sin ga je jahao bez ikakva problema, a odrasli se nisu usudili prići mu blizu.

"kod nas je vuk domaća životinja"


Meatke
Meatke

Posts : 345
2015-08-16


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by Eroo 14/7/2018, 12:43

Nije u šoldima sve... Evo kako Samoanci pjevaju Grdovićev hit Naši igrači u Rusiji obožavaju slaviti uz pjesme Mladena Grdovića koji im se i pridružio u slavlju, a nakon što su pjesmom proslavili ulazak u finale, klapa Samoana uz novi veliki hit dočekuje i finalnu utakmicu Viber Email 3785 prikaza
5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  2725e57a1bf20db1b118

https://www.24sata.hr/fun/nije-u-soldima-sve-evo-kako-samoanci-pjevaju-grdovicev-hit-582188?utm_campaign=Partnerski+portali&utm_medium=Widget&utm_source=Vecernji.hr


Iza svake slučajnosti  leži plan, a iza svakog plana je slučajnost.
Eroo
Eroo

Posts : 74369
2016-07-22


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by crvenkasti 14/7/2018, 13:00

Vuk, kad je gladan, zavija ne zbog gladi, nego zbog društva. Ovce kolje, to mu je najbolje. Nitko ga ne može pripitomiti, jer mijenja dlaku, a ćud ne mijenja. E sad, zašto?

Samo ću toliko reći. Više ni riječi.

Tko razumije - razumije!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28712
2014-04-17


Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by max123 14/7/2018, 13:02

crvenkasti wrote:Vuk, kad je gladan, zavija ne zbog gladi, nego zbog društva. Ovce kolje, to mu je najbolje. Nitko ga ne može pripitomiti, jer mijenja dlaku, a ćud ne mijenja. E sad, zašto?

Samo ću toliko reći. Više ni riječi.

Tko razumije - razumije!
Ustase=vuk
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)  Empty Re: 5. godišnji Luka Modrić među vukovima (dokumentarac)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum