ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Fri 13 Jul - 12:57

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:inace znam lika koji radi sa nasim mladim nogometasima...bio ej prje nekoliko godina u srbiji kao gost njihove reprezentacije u mlađim kategorijama...doslovno je ostao zadivljen profesionalnoscu njihovih trenera u mlađim kategorijama..i radom sa igracima...svaki trener prakticno sudjeluje u zivotu svakog njihovog mladog igraca..24 sata...treninzi su im na nivou rada u ajaxu,barceloni...disciplina je dobra..ali kako njihovi treneri isticu sve to zavrsi njihovim prelaskom u profesionalen vode gdje poberu neku pinku,umsile se ako potpisu za velike klubove i tu sve onda stane i to s ereflektiar na njihovu seniorsku reprezentaciju pa i glubove..iskoci nekoliko igraca iz tih generacija ali to niej dovoljno....

Ukratko imaju problem u mentalitetu. Unatoč sustavu.
tocno...oni dosta ulazu u te mlade igarce..imaju odlican kamp koji ej otvoren prije 6,7 godina...tereni,saune,hotel...uvjeti odlicni..ocito su oni najprije mislim njihov savez gledali priliku kroz zaradu vise nego sto su mislili na seniorsku reprezentaciju...srbija izvozi poslovnim rijecnikom najvise mladih igraca u europske,azijske klubove...i na tom zarađuje perje fss...no trpi zbog tog njihova A reprezentacija...ali pinka je pinka..previse 'menađera',mafija...korupcija u fss..gdje sigurno njihovi funkcioneri u fss uzimaju dobru proviziju i svi zarađuju na osobnom planu

vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by dzango Fri 13 Jul - 12:57

Hektorović wrote:
dzango wrote:Ne znam kako da ti kažem, ali na Mundijalu se ne dele medalje. Samo Boginja kao trofej za pobednika. Mi smo osvojili Mundijal do 20 godina i trenutno stanje stvari je da mi imamo titulu a vi imate kurac.

Juniorska natjecanja se ne pikaju previše :D Niti se uzimaju za ozbiljno. 

Pa gdje su vam ti igrači sad :D Eno u ovom videu kmečanje kako nemate niti jednog važnog igrača, playmakera, kako su svi samo tupani :D
Nisu značajna kao seniorska ali se broje. Titule i trofeji. A još fudbal nije naš sport.

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by veber Fri 13 Jul - 12:57

za uspomenu svi dobe plaketu. da su ove medalje za uspomenu onda bi sve bile iste i  svi bi ih dobili.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović Fri 13 Jul - 12:58

dzango wrote:Dobili su uspomenu da obrišu dupe. Jedino je Boginja pravi trofej i broji se. Nije ti ovo Olimpijada.

Prvo kažeš nema medalja, kad ono...


Koprcaš se :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Fri 13 Jul - 12:59

taj kamp navodno ej ponajvecim dijelom financirala srpska mafija a samim time i imaju glavni financijski dio kolaca u prodaji mladih igraca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by dzango Fri 13 Jul - 12:59

veber wrote:
dzango wrote:Ne znam kako da ti kažem, ali na Mundijalu se ne dele medalje. Samo Boginja kao trofej za pobednika. Mi smo osvojili Mundijal do 20 godina i trenutno stanje stvari je da mi imamo titulu a vi imate kurac.
ma jok.

da se ne dijele koji kiki bi igrali za drugo ili treće mijesto?
Igra se za mesto ali medalje nisu zvanične i nigde se ne broje kao na Olimpijadi. Jedini pravi trofej je Boginja.

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović Fri 13 Jul - 12:59

dzango wrote:Nisu značajna kao seniorska ali se broje. Titule i trofeji. A još fudbal nije naš sport.

Ma da, baš košaju po 15 milijardi dolara i imaju gledanost u milijardama :D

Ajde molim te...



Što je sljedeće, sjedeća odbojka za seniore 60+ :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović Fri 13 Jul - 13:01

dzango wrote:Igra se za mesto ali medalje nisu zvanične i nigde se ne broje kao na Olimpijadi. Jedini pravi trofej je Boginja.

Poredak je itekako zvančan, a medalje su isto tako zvanične i dijele se od FIFA-e :)

Svaka repka dobije svoje mjesto u poretku od 32.

Rusima je drago, jer su 5. na svijetu :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest Fri 13 Jul - 13:01

Hektorović wrote:
dzango wrote:Dobili su uspomenu da obrišu dupe. Jedino je Boginja pravi trofej i broji se. Nije ti ovo Olimpijada.

Prvo kažeš nema medalja, kad ono...


Koprcaš se :D

Dupe kao paradigma Džanijevih maštarija. Užas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Fri 13 Jul - 13:01

đango...kod vas je mafija i drzavna vlast stavila ruku na nogomet...zbog najvece love koja se tu vrti..imate srecu sto se nisu petljali u kosarku...jer tu im je pinka mrsavija pa nemaju neki interes....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Piglet Fri 13 Jul - 13:02

Ispustili smo zlatnog "orlića": Mandić odlučio da igra za Crnu Goru!
Fudbaler Čukaričkog Staniša Mandić, član omladinske reprezentacije Srbije koja je na Novom Zelandu postala prvak sveta, prihvatio je poziv da zaigra za A reprezentaciju Crne Gore.
https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/udarac-ispustili-smo-zlatnog-orlica-mandic-odlucio-da-igra-za-crnu-goru/xk6pcmt


Za mladu reprezentaciju može igrati tko hoće bez kriterija, ali jednom kad se nastupi za seniore, nema više promjene države. Samo teška mentalna sirovina može liječiti svoje komplekse na uspjesima djece.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Noor Fri 13 Jul - 13:02

dzango wrote:
Dobili su uspomenu da obrišu dupe. Jedino je Boginja pravi trofej i broji se. Nije ti ovo Olimpijada.

maloprije si me uvjeravao da se medalje ne dobiju ...
sad se dobiju, al za brisanje dupeta...
ok, to onda znači samo to da vi dupe non stop brišete prstima...a tako će i nastavite
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by dzango Fri 13 Jul - 13:03

Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
oće, oće...na sveto nigdarjevo, pa ni tada
Ne reci dva puta. Kada je Engleska zadnji put igrala polufinale, Hrvatsla nije ni postojala. Možda u polufinalu bude igrala baš sa Engleskom.
mi broncu već imamo 20 godina, a vi?
sad imamo i srebro, a vi?

btw, pričala sam o krajini, ne srbiji :)
al kad već o tome, džangi, kad igra srbija?

ne znam kako da ti kažem, ali na Mundijalu se ne dele medalje. Samo Boginja kao trofej za pobednika. Mi smo osvojili Mundijal do 20 godina i trenutno stanje stvari je da mi imamo titulu a vi imate kurac.
ne dijele, no drugo mjesto je uvijek srebrno, a treće brončano dijelilo se išta ili ništa...a vi ste milijunima svjetlosnih godina daleko daleko i od onog drvenog

ne znam kako da ti kažem da je Mundijal do 20 godina jako je lijep uspjeh, ali generalno nebitan, tako da ono boldano imate vi, a mi na korak do pravog Mundijala..i Zlatne boginje
no i da je ne osvojimo, nema veze...i zbog ovog do sada ima da nam se klanjate :)
Zašto pizdite zbog toga što su medalje protukularne a ne zvanične? Nisam ja to izmislio. Osvojite jednu kao mi pa više nećete imati komplekse i uspoređivati se sa Srbijom. Evo mi igramo košarku, koja je naš sport, i nikada se ne poredimo sa HR.

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović Fri 13 Jul - 13:04

kofein wrote:

Dupe kao paradigma Džanijevih maštarija. Užas.

Dupe, pederluk, komšija fahro...

Ne treba psiholog :) Sve je jasno



Nego, 2014, Blatter i službeno srebro za Messija :)

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 20180610


Last edited by Hektorović on Fri 13 Jul - 13:04; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Noor Fri 13 Jul - 13:04

kofein wrote:
Hektorović wrote:
dzango wrote:Dobili su uspomenu da obrišu dupe. Jedino je Boginja pravi trofej i broji se. Nije ti ovo Olimpijada.

Prvo kažeš nema medalja, kad ono...


Koprcaš se :D

Dupe kao paradigma Džanijevih maštarija. Užas.
a jesi upratio onaj opis jučer...nekako ovako...uvuče ti ruku do lakta, raširi prste, a ti uživaš :facepalm

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Fri 13 Jul - 13:04

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Ne reci dva puta. Kada je Engleska zadnji put igrala polufinale, Hrvatsla nije ni postojala. Možda u polufinalu bude igrala baš sa Engleskom.
mi broncu već imamo 20 godina, a vi?
sad imamo i srebro, a vi?

btw, pričala sam o krajini, ne srbiji :)
al kad već o tome, džangi, kad igra srbija?

ne znam kako da ti kažem, ali na Mundijalu se ne dele medalje. Samo Boginja kao trofej za pobednika. Mi smo osvojili Mundijal do 20 godina i trenutno stanje stvari je da mi imamo titulu a vi imate kurac.
ne dijele, no drugo mjesto je uvijek srebrno, a treće brončano dijelilo se išta ili ništa...a vi ste milijunima svjetlosnih godina daleko daleko i od onog drvenog

ne znam kako da ti kažem da je Mundijal do 20 godina jako je lijep uspjeh, ali generalno nebitan, tako da ono boldano imate vi, a mi na korak do pravog Mundijala..i Zlatne boginje
no i da je ne osvojimo, nema veze...i zbog ovog do sada ima da nam se klanjate :)
Zašto pizdite zbog toga što su medalje protukularne a ne zvanične? Nisam ja to izmislio. Osvojite jednu kao mi pa više nećete imati komplekse i uspoređivati se sa Srbijom. Evo mi igramo košarku, koja je naš sport, i nikada se ne poredimo sa HR.
pa svagdje su medalje protokolarne sto se tice svjetskih i europskih prvenstava u kolektivnim sportovima..jedino s ebroje one olimpijske pa su tako na vrijednosti i srebrna i broncana medalaj..i jedino takve medalje cijene ameri....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by veber Fri 13 Jul - 13:05

dzango wrote:
veber wrote:
dzango wrote:Ne znam kako da ti kažem, ali na Mundijalu se ne dele medalje. Samo Boginja kao trofej za pobednika. Mi smo osvojili Mundijal do 20 godina i trenutno stanje stvari je da mi imamo titulu a vi imate kurac.
ma jok.

da se ne dijele koji kiki bi igrali za drugo ili treće mijesto?
Igra se za mesto ali medalje nisu zvanične i nigde se ne broje kao na Olimpijadi. Jedini pravi trofej je Boginja.
kak se ne broje, meni je i drveni pehar s delte drag, čak draži od zlatnog. od svih posada bili smo četvrti, a prva tri u ukupnom zauzeli auti od 3 milje ojra, a mi u autu od 150 000€

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović Fri 13 Jul - 13:05

Noor wrote:a jesi upratio onaj opis jučer...nekako ovako...uvuče ti ruku do lakta, raširi prste, a ti uživaš  :facepalm

Šumadijski narodni običaj :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by T. Fri 13 Jul - 13:06

Hektorović wrote:
kofein wrote:

Dupe kao paradigma Džanijevih maštarija. Užas.

Dupe, pederluk, komšija fahro...

Ne treba psiholog :) Sve je jasno



Nego, 2014, Blatter i službeno srebro za Messija :)

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 20180610
za ku*ac mu medalja kad nije zvanična i nigde se ne broji... :)
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare Fri 13 Jul - 13:06

u pojedinacnim sportoviam ej druga prica sto se tice medalaj na svjetskim i europskim prvenstvima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by dzango Fri 13 Jul - 13:06

Noor wrote:
dzango wrote:
Dobili su uspomenu da obrišu dupe. Jedino je Boginja pravi trofej i broji se. Nije ti ovo Olimpijada.

maloprije si me uvjeravao da se medalje ne dobiju ...
sad se dobiju, al za brisanje dupeta...
ok, to onda znači samo to da vi dupe non stop brišete prstima...a tako će i nastavite
Ne budi vulgarna, ne priličiti. Nisam ja kriv što je tako. Uzmite jedan trofej i sve u redu. Ne morate odma da se kesite na Srbe ko hijene kada dođete blizu trofeja. Nije ni čudo što se ravnate sa sendvičarima. Isti tip ličnosti.

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 44 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum