ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by Eroo 9/7/2018, 22:02

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Sivi_grb

Vijesti:

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited



Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited DSC_8880



  • Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited DSC_8924
  • Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited DSC_8895

1
9. srpnja 2018.
Zagreb

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović primila je izaslanstvo tvrtke China Railway Group Limited na čelu s predsjednikom Zhangom Zongyanom.

 
Predsjednica je istaknula kako Republika Hrvatska daje veliku važnost jačanju suradnje s Narodnom Republikom Kinom na svim područjima od zajedničkog interesa, posebice istaknuvši područje gospodarstva te kulturnu i znanstvenu suradnju. Najavila je pritom brojne infrastrukturne projekte planirane u Republici Hrvatskoj u nadolazećem razdoblju te pozvala kineske ulagače na sudjelovanje u natječajima za takve projekte.
 
Gospodin Zhang izrazio je zadovoljstvo profesionalnošću prigodom odabira izvođača radova na međunarodnom natječaju za rekonstrukciju pruge Zaprešić-Zabok na kojem je tvrtka China Railway Group Limited sudjelovala. Isto tako, najavio je sudjelovanje ove velike kineske tvrtke na budućim velikim infrastrukturnim projektima, bilo cestovnim, željezničkim, lučkim ili energetskim, posebice istaknuvši u tom kontekstu interes za projekt modernizacije pruge Rijeka-Zagreb-Budimpešta.
Eroo
Eroo

Posts : 75280
2016-07-22


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by Eroo 9/7/2018, 22:04

Samo što se otuširala, preobukla i ...here is...Neumoena je.  :x :D
Eroo
Eroo

Posts : 75280
2016-07-22


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by immortal 9/7/2018, 23:16

Eroo wrote:Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Sivi_grb

Vijesti:

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović primila je izaslanstvo tvrtke China Railway Group Limited na čelu s predsjednikom Zhangom Zongyanom.



 
planiraju dogovoriti tvornicu kljesta kojima se motaju drske kod jeceg zahvata, skare za zivicu istih osobina i kvalitete, cetkice za zube s tri mekane dlake i ostalu kinesku robu?
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by immortal 9/7/2018, 23:17

Eroo wrote:Samo što se otuširala, preobukla i ...here is...Neumoena je.  :x  :D
potajno chatate??
bolje da povede brigu o narodu bez kruha koji iseljava svakodnevno
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by veber 9/7/2018, 23:21

drk-drk opet drka na debelu.

zanimljivo da nije objavio kako je direktor audija uhićen zbog privrednog kriminala, i gle čuda isti nije ošo u međugorje krunicu molit.

a.da nije bosančero pa stoji iza svojih postupaka, odnosno potpisa.

to je za drk-drka nekaj nepojmljivo.

a, ova krava samo sramoti hrvatsku.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by Noor 9/7/2018, 23:24

daj veber...smiri strasti, koji ti je

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by Guest 9/7/2018, 23:31

veber wrote:drk-drk
Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited 15311310





Kina otvara tvornicu u Hrvatskoj za domaće tržište
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by veber 9/7/2018, 23:37

Noor wrote:daj veber...smiri strasti, koji ti je
za longija znamo da je GF đeneral

drk-drk je portir udbaški u sloveniji. kao vjetrokaz se ponaša.

stalno laže, glup je i jedino kaj otvara je kako je glupača neđe bila. britanci nisu mogli vjerovat da je to hrvatska predsjednica.
da sam ja bio na stadionu i tako se ponašao, ok.

trump nakon super bowla izgrli nige i onda zađuska s njima tesaško kolo.


krava je sramota hrvatske, pa cijeli svjet se zgraža.

i onda ovo lažljivo udbaško govno drk-drk.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by Noor 9/7/2018, 23:41

pa sta je lose u njenom navijanju, radosti i slavljenju golova i pobjede? pa daj nemoj biti ko ovi jalnuši iz Komiteta...
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by veber 9/7/2018, 23:47

Noor wrote:pa sta je lose u njenom navijanju, radosti i slavljenju golova i pobjede? pa daj nemoj biti ko ovi jalnuši iz Komiteta...
navijaj. nije uopće upitno, ali nemreš se ponašat kao pičkica od 18. pa pogledaj snimke, ovi nisu mogli vjerovat kako se ponaša.

i onda doći u svlačionicu i đuskat s nogometašima.

zna se protokol i što smiješ radit.
zakaj nema đekoba niđe? a?

kada je dolazila u ad plastik tražio sam slobodan dan jer se nisam htio susret s njom ni vidjet ju blizu mene, a po funciji morao bi sudjelovat u govnima koje prosipa i još bi s njom i ekipom morao izdrkavat se po pogonu.

žena je glupa kao kurac, kao i drk-drk.

jasnije?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by Noor 9/7/2018, 23:49

koli..samo tako nastavi! nadam se da bude prilike!!! :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by veber 9/7/2018, 23:58

Noor wrote:koli..samo tako nastavi! nadam se da bude prilike!!! :D
jebote pa nisi normala, daj pogledaj relevantnije portale. pa svi se zgražaju.


to ti je otprilike da ja kao voditelj proizvodnje dođem do našeg partnera na otvaranje nove punionice pašteta, gulaša, graha i ostalih konzervi i napijem se kao krava, hitim sako izgrlim konobarice i zaplešem užičko kolo.

slika za firmu dušu dala.

tako se netko tko predstavlja državu ne ponaša.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by Noor 10/7/2018, 00:14

je, najbolje da proguta metlu..i tak gleda tekmu
ti si mrzlek i ne kužiš strast! :))

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by veber 10/7/2018, 00:43

Noor wrote:je, najbolje da proguta metlu..i tak gleda tekmu
ti si mrzlek i ne kužiš strast! :))
ona je progutala više metli, pogotovo dok je po briselu bila tajnica.
zašto nema đejkoba?

i postoji nešto, što se u poslovnom i političkom svijetu zove:
-dress code

da pojasnim;
-nazove me noorka i veli mi već mi dugo prijetiš kavom, cugom, ručkom. tu sam kod naplatnih da ostvariš prijetnje dođi. i veber dođe. možda i u radnom odijelu. jer veber kao voditelj proizvodnje živi s pogonom, na u uredima. lap je uvijek u alatnici. veber prebaci plahtu preko kože u autu jer je u radnom odjelu i nađe s noorkom na gablecu, fino pojedemo, još curke iz kuhinje na kraju gableca norki spreme mezu za doma, a s obzirom da norka ima muža i djecu nađe se tu još toga.
veber galantno plati, svojom karticom, vrati se na posao i još ekipi dofura čvarkuše, prutiće i ako nema CEO 3l vina i dvije mineralne.

-ja predstavljam tvrtku, nazove me noorka koja predstavlja svoju firmu
nađemo se u badićima, klimu u automobilima smo iskopčali da bi bili skliskiji, zađuskamo thompsona.
prije toga smo naručili 4 kg jagnjetine i 6kg luka. ti mene pijanog stavljaš u mečku, a kad ja skužim da si ti ispala iz beemveja ja tr skupljam po parkinugu. onda skužimo da nismo pišali pa ti čućneš i zapišaš se po parkingu, a ja ti pokazujem levi i ja imamo 33 pa ti zapišam x6

jel kužiš razliku?

kolinda se ponaša kao ova imaginarna priča, verzija dva.
to je bitna razlika.


dress code very simple.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by Eroo 10/7/2018, 00:57

PR STRUČNJACI: O Hrvatskoj se više pisalo nakon pobjede nad Rusijom nego u zadnje tri godine, evo kako predsjednica promovira Hrvatsku

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Kolin


https://poskok.info/pr-strucnjaci-o-hrvatskoj-se-vise-pisalo-nakon-pobjede-nad-rusijom-nego-u-zadnje-tri-godine-evo-kako-predsjednica-promovira-hrvatsku/

Eroo
Eroo

Posts : 75280
2016-07-22


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by Eroo 10/7/2018, 00:59

Zanimljivo bi bilo vidjeti koliko se pisalo o HR za vrijeme Josipovića... :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75280
2016-07-22


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by Noor 10/7/2018, 01:02

veber wrote:
Noor wrote:je, najbolje da proguta metlu..i tak gleda tekmu
ti si mrzlek i ne kužiš strast! :))
ona je progutala više metli, pogotovo dok je po briselu bila tajnica.
zašto nema đejkoba?

i postoji nešto, što se u poslovnom i političkom svijetu zove:
-dress code

da pojasnim;
-nazove me noorka i veli mi već mi dugo prijetiš kavom, cugom, ručkom. tu sam kod naplatnih da ostvariš prijetnje dođi. i veber dođe. možda i u radnom odijelu. jer veber kao voditelj proizvodnje živi s pogonom, na u uredima. lap je uvijek u alatnici. veber prebaci plahtu preko kože u autu jer je u radnom odjelu i nađe s noorkom na gablecu, fino pojedemo, još curke iz kuhinje na kraju gableca norki spreme mezu za doma, a s obzirom da norka ima muža i djecu nađe se tu još toga.
veber galantno plati, svojom karticom, vrati se na posao i još ekipi dofura čvarkuše, prutiće i ako nema CEO 3l vina i dvije mineralne.

-ja predstavljam tvrtku, nazove me noorka koja predstavlja svoju firmu
nađemo se u badićima, klimu u automobilima smo iskopčali da bi bili skliskiji, zađuskamo thompsona.
prije toga smo naručili 4 kg jagnjetine i 6kg luka. ti mene pijanog stavljaš u mečku, a kad ja skužim da si ti ispala iz beemveja ja tr skupljam po parkinugu. onda skužimo da nismo pišali pa ti čućneš i zapišaš se po parkingu, a ja ti pokazujem levi i ja imamo 33 pa ti zapišam x6

jel kužiš razliku?

kolinda se ponaša kao ova imaginarna priča, verzija dva.
to je bitna razlika.


dress code very simple.
micek...odi spat :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by veber 10/7/2018, 01:07

drk-drk i o kim il sungu se pisalo, tražilo i čitalo.


ti si stari udbaš koji drka kako se miču političke situacije.

neki dan ti je general malo spočitnuo o aluminiju, dodiku i sl.
bezočno si slagao.

ti možeš lagat, ja mogu lagat, general može lagat, yoda može lagat.
četvorica smo u priči.

i zamisli, nas trojica se sjećamo kako si ti trkeljao o dodiku, aluminiju...


lažeš, konstantno lažeš. u biti imaš kompleks čefurja pa da se opravdaš kličeš se frajerom.
u jugi si dobio slovensko državljanstvo?
pa većina nas je živjela u SFRJ i bili smo državljani jugoslavije, a nacionalnost nam je bila kako kome. tebi jugoslavenska.

trkeljaš o tvojim zaslugama, projektima i sl. a ne znaš kaj je SWork, SiNumeric, Catia. 
Ajd jedan dwg u AC 10 ili mlađi baci. s blokovima.

trolu udbaški s iq158. odjebi s lažima.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by veber 10/7/2018, 01:10

Noor wrote:
veber wrote:
Noor wrote:je, najbolje da proguta metlu..i tak gleda tekmu
ti si mrzlek i ne kužiš strast! :))
ona je progutala više metli, pogotovo dok je po briselu bila tajnica.
zašto nema đejkoba?

i postoji nešto, što se u poslovnom i političkom svijetu zove:
-dress code

da pojasnim;
-nazove me noorka i veli mi već mi dugo prijetiš kavom, cugom, ručkom. tu sam kod naplatnih da ostvariš prijetnje dođi. i veber dođe. možda i u radnom odijelu. jer veber kao voditelj proizvodnje živi s pogonom, na u uredima. lap je uvijek u alatnici. veber prebaci plahtu preko kože u autu jer je u radnom odjelu i nađe s noorkom na gablecu, fino pojedemo, još curke iz kuhinje na kraju gableca norki spreme mezu za doma, a s obzirom da norka ima muža i djecu nađe se tu još toga.
veber galantno plati, svojom karticom, vrati se na posao i još ekipi dofura čvarkuše, prutiće i ako nema CEO 3l vina i dvije mineralne.

-ja predstavljam tvrtku, nazove me noorka koja predstavlja svoju firmu
nađemo se u badićima, klimu u automobilima smo iskopčali da bi bili skliskiji, zađuskamo thompsona.
prije toga smo naručili 4 kg jagnjetine i 6kg luka. ti mene pijanog stavljaš u mečku, a kad ja skužim da si ti ispala iz beemveja ja tr skupljam po parkinugu. onda skužimo da nismo pišali pa ti čućneš i zapišaš se po parkingu, a ja ti pokazujem levi i ja imamo 33 pa ti zapišam x6

jel kužiš razliku?

kolinda se ponaša kao ova imaginarna priča, verzija dva.
to je bitna razlika.


dress code very simple.
micek...odi spat :)
imam vremensku razliku.
ženska ima mengu

jedino me mili bez repa gleda umiljato, to je jer sam joj dao jogurt.
a, mislim da mjerka gdje će nam se zavuć u krevet.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by Eroo 10/7/2018, 01:14

veber wrote:drk-drk i o kim il sungu se pisalo, tražilo i čitalo.


ti si stari udbaš koji drka kako se miču političke situacije.

neki dan ti je general malo spočitnuo o aluminiju, dodiku i sl.
bezočno si slagao.

ti možeš lagat, ja mogu lagat, general može lagat, yoda može lagat.
četvorica smo u priči.

i zamisli, nas trojica se sjećamo kako si ti trkeljao o dodiku, aluminiju...


lažeš, konstantno lažeš. u biti imaš kompleks čefurja pa da se opravdaš kličeš se frajerom.
u jugi si dobio slovensko državljanstvo?
pa većina nas je živjela u SFRJ i bili smo državljani jugoslavije, a nacionalnost nam je bila kako kome. tebi jugoslavenska.

trkeljaš o tvojim zaslugama, projektima i sl. a ne znaš kaj je SWork, SiNumeric, Catia. 
Ajd jedan dwg u AC 10 ili mlađi baci. s blokovima.

trolu udbaški s iq158. odjebi s lažima.

To u mome timu rade crtači sa srednjom naobrazbom.
A sad se goni u t.p. materine ti i tvoji udbaši.
Dovoljno ste nam ojadili i očerupali narod...
Kretenu nepismeni, sve ti je na dosegu ruke, ali si
i dalje ostao neobrazovan...a da i ne spominejm
manjak kućnog odgoja...Kuš, govedo primitivno.
Eroo
Eroo

Posts : 75280
2016-07-22


Back to top Go down

Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited Empty Re: Predsjednica primila predsjednika tvrtke China Railway Group Limited

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum