ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Guest 7/8/2018, 00:29

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier DUgan9yU0AE3ka5

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier 007_Stipe_Miocic_and_Daniel_Cormier_2.0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Guest 7/8/2018, 00:30

IDEMO!!! IDEMO!!! UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier 1f60e  UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier 1f603  UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier 1f60f
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Guest 7/8/2018, 00:32



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Eroo 7/8/2018, 01:28

U boj, u boj...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74690
2016-07-22


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by kic 7/8/2018, 08:33


nije baš uspjelo, ali tko će se stalno održati na vrhu.. preteško tamo
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by abraham 7/8/2018, 08:34

http://fightsite.hr/rubrike/ufc/stipe-miocic-iskreno-prokomentirao-poraz-stvar-je-zapravo-vrlo-jednostavna/

Gospodin i u porazu.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14049
2014-04-14


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Guest 7/8/2018, 11:56

Šteta, ali takav je to sport. Dominirati je najteže. 

Čestitke Cormieru!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Yehudim 7/8/2018, 12:01

abraham wrote:http://fightsite.hr/rubrike/ufc/stipe-miocic-iskreno-prokomentirao-poraz-stvar-je-zapravo-vrlo-jednostavna/

Gospodin i u porazu.

 Tipovaću na Cormiera jer će biti dobar omjer

Znam da će miočić dobiti meč ali iznenadjenja su moguća 

Inače se ne kladim po kladionama. Jedno 3-4 x  na godinu
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Guest 7/8/2018, 14:43

Eto, dočekali su Ameri svoje, Dana White je umirao od sreće nakon poraza Miočića od Cormiera.

Svoje izdrkavanje i svršavanje na mikrofonu su dobili. Brock Lesnar će biti idući protivnik Cormieru za pojas.


https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/mma/lesnar-upao-u-oktogon-i-gurnuo-cormiera-nakon-sto-je-ovaj-nokautirao-stipu-svi-znamo-sto-slijedi---523174.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Yehudim 7/8/2018, 15:23



  I on je odgurnio Lesnara.

 A ovaj ga je gurnio, ne radi Stipe, već jer je reka da će razvaliti svakoga u sali.


A slijedi šta ?

 Miočić se opustio nakon tri obrane i vidi se da fizički nije dorasta snažnijim, korpulentnijim protivnicima.

Bez obzira dakle, šta je Cornier niži za oko 15 cm, snažniji je. I brz, desni swong mu je bomba.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Yehudim 7/8/2018, 15:57

Fénix wrote:Eto

  

  Čini se da isto pratiš borilačke sportove.

 Jesi vidio ovoga momka - Vladimir ( Sunshine ) Šikić 

Počeo u Njemačkoj a u Americi ozljedio livo rame. Do tada 9 borbi, 9 pobjeda.

Vlado Sikic: Ich hätte Norman Parke in zwei Hälften gerissen!  UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier 1f60b  UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier 1f60e 
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Yehudim 7/8/2018, 16:29



 

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Guest 7/8/2018, 16:57

Pratim, ali samo ovaj UFC i nešto malo od ostalih organizacija, ništa sad detaljno jer sam u tome laik, ali obožavam gledati borbe kad se sjetim ili potražim na YouTubeu reprize.

Ne izgleda momak loš, ima potencijal. Za par godina ćemo vidjeti gdje će biti. Prije 10-11 godina nije bilo nigdje Miočića pa je u zadnjih 7 godina došao do vrha i postao prvi koji je obranio 3 puta titulu, a Junior Dos Santos, Velásquez i co. su tada tek se pojavili na velikoj sceni.

Sjetim se kako je Dos Santos išao u svojim UFC početcima tada na Cro Copa pa kaže da mu nije bilo nimalo svejedno s takvom borilačkom gromadom se suočiti, a danas je Brazilac u top 10, prije samo 2-3 godine u top 3.

Čar to brutalnog i krvavog sporta je što je jako teško ostati u vrhu i dominirati, prvenstveno u teškoj kategoriji. Stalno netko može iskočiti novi. Čak se mislilo prije 7-8 godina kako će Overeem biti mašina, ali sad zadnja 3-4 meča je gadno prošao, posebice s Miočićem i Nganoum.

Imao sam neki osjećaj da bi jutros Miočić mogao izgubiti jer Cormier je stvarno manga koji je isto zvijer, izvrsno se bori u poluteškoj, a u prošlosti je u teškoj kategoriji se s mrcinama bez problema hrvao i borio.
Sad je dvije kategorije vezao i tek je drugi borac u povijesti UFC-a kojemu je to pošlo za rukom.

Inače mi je drago što Hrvatska ima jako puno svojih boraca koji se žele probiti i biti najbolji.

A Šikićevo vrijeme bi tek trebalo doći. Treba nam neki frajer u velter ili srednjoj kategoriji. :)

http://fightsite.hr/intervjui/hrvat-iz-tuf-a-vlado-sikic-nitko-me-u-the-ultimate-fighteru-nije-previse-impresionirao/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Hektorović 7/8/2018, 17:01

Fénix wrote:Pratim, ali samo ovaj UFC i nešto malo od ostalih organizacija, ništa sad detaljno jer sam u tome laik, ali obožavam gledati borbe kad se sjetim ili potražim na YouTubeu reprize.

Ne izgleda momak loš, ima potencijal. Za par godina ćemo vidjeti gdje će biti. Prije 10-11 godina nije bilo nigdje Miočića pa je u zadnjih 7 godina došao do vrha i postao prvi koji je obranio 3 puta titulu, a Junior Dos Santos, Velásquez i co. su tada tek se pojavili na velikoj sceni.

Sjetim se kako je Dos Santos išao u svojim UFC početcima tada na Cro Copa pa kaže da mu nije bilo nimalo svejedno s takvom borilačkom gromadom se suočiti, a danas je Brazilac u top 10, prije samo 2-3 godine u top 3.

Čar to brutalnog i krvavog sporta je što je jako teško ostati u vrhu i dominirati, prvenstveno u teškoj kategoriji. Stalno netko može iskočiti novi. Čak se mislilo prije 7-8 godina kako će Overeem biti mašina, ali sad zadnja 3-4 meča je gadno prošao, posebice s Miočićem i Nganoum.

Imao sam neki osjećaj da bi jutros Miočić mogao izgubiti jer Cormier je stvarno manga koji je isto zvijer, izvrsno se bori u poluteškoj, a u prošlosti je u teškoj kategoriji se s mrcinama bez problema hrvao i borio.
Sad je dvije kategorije vezao i tek je drugi borac u povijesti UFC-a kojemu je to pošlo za rukom.

Inače mi je drago što Hrvatska ima jako puno svojih boraca koji se žele probiti i biti najbolji.

A Šikićevo vrijeme bi tek trebalo doći. Treba nam neki frajer u velter ili srednjoj kategoriji. :)

http://fightsite.hr/intervjui/hrvat-iz-tuf-a-vlado-sikic-nitko-me-u-the-ultimate-fighteru-nije-previse-impresionirao/

UFC je manje brutalan of boxa.

Box je čak opasniji. Jer UFC kraće traje.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Guest 7/8/2018, 17:06

A šta ja znam... Meni ovo puno brutalnije izgleda, puno energije i snage je potrebno za slobodnu borbu, a kad te odvali nogom u glavu ili jedan direkt u bradu pa krene na podu mlatiti ko životinju ili te baci u nesvijet, ne izgleda nimalo 'nježno'. :)

Box je 12 rundi, udaraš samo rukama, ali svejedno rizik od ozljeda i oštećenja je neizbježan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Hektorović 7/8/2018, 17:18

Fénix wrote:A šta ja znam... Meni ovo puno brutalnije izgleda, puno energije i snage je potrebno za slobodnu borbu, a kad te odvali nogom u glavu ili jedan direkt u bradu pa krene na podu mlatiti ko životinju ili te baci u nesvijet, ne izgleda nimalo 'nježno'. :)

Box je 12 rundi, udaraš samo rukama, ali svejedno rizik od ozljeda i oštećenja je neizbježan.

Baš zbog tih 12 rundi što u biti stalno primaš udarce, pa se šteta umnožava. 

Ovako se sve puno brže završi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier Empty Re: UFC 226: Stipe Miočić vs David Cormier

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum