ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by Hektorović 5/7/2018, 16:05

DANAS je došlo do fizičkog okršaja između dubrovačkog taksista i vozača Ubera, javlja Dubrovački dnevnik.
Kako se neslužbeno doznaje, vozač taksija nasrnuo je na vozača Ubera M.L. na Buži u Dubrovniku zbog čega je vozač Ubera završio u bolnici. Događaj je prijavljen policiji.

Na snimci snimljenoj iz automobila vidi se kako muškarac koji stoji izvan auta udara vozača.


Last edited by Hektorović on 5/7/2018, 16:07; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by Hektorović 5/7/2018, 16:06

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2018, 16:08

krkanska hrvatska dinarska i1b posla

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20970
2018-06-14


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by vuksadinare 5/7/2018, 16:08

ovaj celavi neki retardinjos.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by Hektorović 5/7/2018, 16:09

[size=44]Taksist nakon fizičkog sukoba s Uberovcem ispričao svoju stranu priče: Nisam nasilnik, bio sam isprovociran![/size]
Autor:  Aida Čakić  Datum objave: 05.07.2018.Autori fotografija: DD




0


Danas je došlo do konflikta koji je rezultirao fizičkim okršajem između dubrovačkog taksista i vozača Ubera na predjelu Buže.




DD
Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Image?id=1273181&variation=single_652x435

Kako je Dubrovački dnevnik ranije pisao vozač taksija Pero Vianelli nasrnuo je na vozača Ubera M.L. Sukob između vozača, koji su inače iz Dubrovnika, prijavljen je policiji.
Zastupnik Društva autotaksi prijevoznika Maro Bratoš je ispričao kako je njegov kolega Vianelli bio isprovociran te je zbog toga tako reagirao.
- Kolega je išao kroz Bužu da čeka red za Pile i na izlazu iz Tabora stao je da se uključi u promet. Ovaj Uberovac ga je vidio i autom se zaletio prema njemu nakon čega je taksist reagirao i pitao ga u čemu je problem. On je počeo prijetiti i rekao je da će njihov vlasnik rezati glave taksistima jer ih ne može više trpjeti. Kasnije su pošli kod ambulante, kod pizzerije Tabasco, i Uberovac ga je nakon provokacije počeo snimati. Taksist Vianelli je isprovociran zbog svega udario u njegov mobitel i reagirao tako kako je reagirao - kazao je Maro Bratoš.
O samom incidentu za Dubrovčaki dnevnik govorio je i Pero Vianelli koji je pošao u policiji prijaviti M.L. jer smatra kako je on počinio puno gore stvari.
- Sve je ovo namještaljka i to sam rekao policajcima. On me je prvo isprovocirao i onda pošao snimati s namjerom da me uništi, a ja sam mu samo udario u mobitel jer nisam htio da me neovlašteno snima. To je ispalo tako kako je ispalo i jako mi je žao što sad izgledam kao neki agresivac i nasilnik, ali vjerujte da to nisam. Ja sam odlikovani hrvatski branitelj i nikad nisam imao okršaje - rekao je Vianelli dodavši kako je M.L. njemu prvi prijetio i zamalo ga ubio autom jer je stisnuo gas i naglo se zaustavio iza njega.
- Odmah nakon konflikta rekao mi je da će slučaj prijaviti policiji, a ja sam također pošao njega prijaviti jer smatram da je napravio puno gore stvari - ispričao je za Dubrovački dnevnik Pero Vianelli koji je iznio svoju stranu priče svezi današnjeg sukoba na Buži.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by Hektorović 5/7/2018, 16:09

Hektorović wrote:[size=44]Nisam nasilnik, bio sam isprovociran![/size]
Autor:  Aida Čakić 

Nekakva kvazinovinarka u službi Taxi mafije.
Koji naručeni članak. Koje nebuloze.


Last edited by Hektorović on 5/7/2018, 16:10; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by vuksadinare 5/7/2018, 16:10

jebiga celavi bi dovalio 2,3 voznje utrpao 1000 kuna dnevno...a ovaj mu kavri posao i otima musterije...sad celavi mora raditi cijeli dan da bi skupio tisucu kuna..a en ko prije kako rekoh 2,3 voznje dnevno usred turisticke sezone i soma kuna je u pađo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by Hektorović 5/7/2018, 16:10

vuksadinare wrote:jebiga celavi bi dovalio 2,3 voznje utrpao 1000 kuna dnevno...a ovaj mu kavri posao i otima musterije...sad celavi mora raditi cijeli dan da bi skupio tisucu kuna..a en ko prije kako rekoh 2,3 voznje dnevno usred turisticke sezone i soma kuna je u pađo
Gospodin Taxist :) Elita
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2018, 16:12

vuksadinare wrote:jebiga celavi bi dovalio 2,3 voznje utrpao 1000 kuna dnevno...a ovaj mu kavri posao i otima musterije...sad celavi mora raditi cijeli dan da bi skupio tisucu kuna..a en ko prije kako rekoh 2,3 voznje dnevno usred turisticke sezone i soma kuna je u pađo
doslovno.

najgore i sada ima posla u dubrovniku i za uber i za taxite, baš to , za 8h rada može i sada taksist zaraditi 100€ minimalno(čisto). ali to je pohlepa, prije je 100€ mogao zaraditi za 2-3 sata, 2-3 vožnje nekoga prevari, a sada mora cijelu smjenu..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20970
2018-06-14


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by vili40 5/7/2018, 16:16

sezona je,silna lova se vrti pa nervoza i žal za monopolom.Di su ona vremena,odvezem budalu 15 minuta pa kapne 100 ojera a ako je merikanac onda 200$.Šta ću ih razvažat badava? :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10752
2015-08-02


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by Eroo 5/7/2018, 16:26

AssadNaPodmornici wrote:krkanska hrvatska dinarska i1b posla

Tebe su vjerojatno nekad  grdno nalemali, ili je nešto u svezi s curama ...U oba slučaja si najvjerojatnije sve zaslužija. :D


Last edited by Eroo on 5/7/2018, 16:30; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by Hektorović 5/7/2018, 16:28

vili40 wrote:sezona je,silna lova se vrti pa nervoza i žal za monopolom.Di su ona vremena,odvezem budalu 15 minuta pa kapne 100 ojera a ako je merikanac onda 200$.Šta ću ih razvažat badava? :D

Obavezno vozikat uokolo, malo razgledanje :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by veber 5/7/2018, 17:11

recomo u njorku ne postoje taxi stajališta.
praktično nitko ne vozi auto.
cijena taxija je jeftikaner.

kolindu skužiš na milju i pol.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by Eroo 5/7/2018, 17:14

Hektorović wrote:
vili40 wrote:sezona je,silna lova se vrti pa nervoza i žal za monopolom.Di su ona vremena,odvezem budalu 15 minuta pa kapne 100 ojera a ako je merikanac onda 200$.Šta ću ih razvažat badava? :D

Obavezno vozikat uokolo, malo razgledanje :)

Kuš bolje, jebate? Ti bi odma' u krevet...razgledaj malo znamenitosti, zato i jesi pošša u turizam. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by veber 5/7/2018, 17:19

kaj tablete za prostatu djeluju tako ili to udba prima iq158?

daj kretenu odi pišat, kasnije nateži žlundru.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by debotoijusto 5/7/2018, 17:37

 jako mi je žao što sad izgledam kao neki agresivac i nasilnik, ali vjerujte da to nisam. Ja sam odlikovani hrvatski branitelj i nikad nisam imao okršaje
gotovo , kljucaj temu , covik je odlikovani branitelj a ovi drugi novotarija s trulog zapada
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by veber 5/7/2018, 17:39

ziher se kliče safet i ima 1bih gen

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by catabbath 5/7/2018, 18:29

Kaže nije nasilnik nego herojanezločinac odlikovani branitelj.
U Čardaku ako želiš biti ološ po ps-u prvo se moraš učlaniti u kakvu braniteljsku udrugu, onda ti je sve oprošteno.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by veber 5/7/2018, 18:31

catabbath wrote:Kaže nije nasilnik nego herojanezločinac odlikovani branitelj.
U Čardaku ako želiš biti ološ po ps-u prvo se moraš učlaniti u kakvu braniteljsku udrugu, onda ti je sve oprošteno.
ili se rodiš preko granice pa se kličeš safet iz slovenije.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by Eroo 5/7/2018, 19:39

catabbath wrote:Kaže nije nasilnik nego herojanezločinac odlikovani branitelj.
U Čardaku ako želiš biti ološ po ps-u prvo se moraš učlaniti u kakvu braniteljsku udrugu, onda ti je sve oprošteno.

U Jugi bi ti za sličan izričaj"partizanski branitelj" sprašija metak u čelo i ništa ne bi odgovara. Dapače, bio bi odlikovan. S pravom. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74835
2016-07-22


Back to top Go down

Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom Empty Re: Taksist u Dubrovniku napao uberovca, udario ga šakom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum