ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by vuksadinare 5/7/2018, 07:44

http://www.narod.hr/eu/angela-merkel-cuvati-vanjske-granice-eu-sloveniji-bugarskoj-ne-hrvatskoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by vuksadinare 5/7/2018, 07:46

...ajde bar si se konacno razotkrila kao nas neprijatelj...stasijevko...dobro ej to..prvom prilikom organizirati croexit..jerbo sto ces u takvoj eu kad nema solidarnosti sa clanicom koja je van šengenskog prostora...kao da nisi u eu...u biti ovo s emoze opisati da nam je frau merkel dala crveni i izlaznu kartu...iz eu-a...sad joj plenki moze ici plakati pdo suknju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by vuksadinare 5/7/2018, 07:48

red je da konacno otvoreno pokucamo na vrata orbana i zatrazimo sluzbeni prijem u visegradsku skupinu..nema druge..nema trece a nema niti cetvrte..to nam je sad jedini izlaz pa i spas..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by vuksadinare 5/7/2018, 07:49

..i sad od nje ocekivati neku pomoc u slucaju rata..mozes dobiti jedino metak u leđa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by RayMabus 5/7/2018, 07:50

Policija čuva granice, nije moj problem
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by Yehudim 5/7/2018, 07:59

vuksadinare wrote:red je da konacno otvoreno pokucamo na vrata orbana i zatrazimo sluzbeni prijem u visegradsku skupinu..nema druge..nema trece a nema niti cetvrte..to nam je sad jedini izlaz pa i spas..

   Danke Deutschland. 

  You know - mi smo isti ka Irci -   ( A POLA  Iraca pojma nema di je RH )

 MI hoćemo - Uspravnicu -  Suspect

 Hajmo kucati Orbanu sada  ( a šta da mu donesemo na dar ? INA- je otišla već )
 
 Jadna majko. Kucaj vamo kucaj namo ......moli, kumi, cvili. Aj uzmite nas netko kmekmekmekmekmekmekme

 mi ne modjemo cami, spasite nas, dacemo baranju i medjimurje Madjarskoj, samo nas primite. Mi smo isti narod HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA

 Aupm


Last edited by Yehudim on 5/7/2018, 08:05; edited 1 time in total

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by Guest 5/7/2018, 08:01

RayMabus wrote:Policija čuva granice, nije moj problem

Maj nejm iz Ranko, salam alejkum.  600000 Arapa na poklon babi.  Ne vidim da je grdila Orbana jučer.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by vuksadinare 5/7/2018, 08:04

Yehudim wrote:
vuksadinare wrote:red je da konacno otvoreno pokucamo na vrata orbana i zatrazimo sluzbeni prijem u visegradsku skupinu..nema druge..nema trece a nema niti cetvrte..to nam je sad jedini izlaz pa i spas..


 Jadna majko. Kucaj vamo kucaj namo ......moli, kumi, cvili. Aj uzmite nas netko kmekmekmekmekmekmekme

 mi ne modjemo cami, spasite nas. Aupm
nema to veze sa spasom..nisam mislio na vojsku i policiju engo na zajednicku startegiju u borbi protiv migranata..ocito od merkel i brisela nemamo sto da ocekujemo u tom pogeldu..zicu,vojsku na granicu i amen....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by vuksadinare 5/7/2018, 08:05

kofein wrote:
RayMabus wrote:Policija čuva granice, nije moj problem

Maj nejm iz Ranko, salam alejkum.  600000 Arapa na poklon babi.  Ne vidim da je grdila Orbana jučer.
...orbanu ne moze nsita..ali moze nama...sto joj ej oduvijek bio prikriven cilj...jednom rijecju saovim nam je dala ispisnicu koju moramo samo popuniti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by RayMabus 5/7/2018, 08:06

Kome imigranti uđu, njegovi su

2015 godina se neće ponoviti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by vuksadinare 5/7/2018, 08:11

...mislim da je aktiviran merkel-macronov plan o 'dvije eu'...prvo zrtveno janje-hrvatska..ocekivano
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by Hektorović 5/7/2018, 08:12

Plenki će sve to primiti :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by vuksadinare 5/7/2018, 08:14

Hektorović wrote:Plenki će sve to primiti :)
plenki ej gotov samo toga jos nije svjestan...jedino sto mu ej preostalo opako uguzivanje merkel i briselu da ga prime natrag u-brisel...uostalom sto ce ovdje ako je doslo do aktivacije plana 'dvije eu'...sam je rekao da to nije njegov cilj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by darth_vader 5/7/2018, 08:18

Hektorović wrote:Plenki će sve to primiti :)


Plenki ce se opet guzicom braniti od kurceva iz Bruxellesa...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by kic 5/7/2018, 08:20


schicken dalje
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by RayMabus 5/7/2018, 08:22

Ja sam se psihički spremio na to da Hrvatska primi jedno pola milijuna arapskih izbjeglica, tako da se neuzrujavam
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by vuksadinare 5/7/2018, 08:23

RayMabus wrote:Ja sam se psihički spremio na to da Hrvatska primi jedno pola milijuna arapskih izbjeglica, tako da se neuzrujavam
necemo ako ne zelimo..pa da nam merkel prijeti i samom atomskom bombom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by vuksadinare 5/7/2018, 08:44

ahahahahahahahahahahhahaha...pejcinovicka rekal da nema sanse da ovakav plan ako ej plan prođe i da hrvatska postane utociste za migrante....ajde ajde...dobili smo srednjak od merkelice a sto znaci i brisela u konacnici...i odi plakati..'zasto pobogu zasto pa mi smo bar vjerni briselu'...dobili smo neformalno nogu iz šengena sto u drugoj verziji znaci i iz eu-a...ispisnica je poslana...sad hoces je ispuniti ili neces nije do merkel i brisela ali postajemo sad fdefinitivno zadnaj rupa na svirali brisela i merkel...i en trebamo vise nista ocekivati a nase clanstvo u eu od sad ce vise biti formalno na papiru...ne bi me cudilo d a nam zabrane i glasovanje i odlucivanje o bilo cemo..uopce me ne bi to izennadilo..pa je bolje d aispunimo ispisnicu..nece nam cak ni traziti da vratimo lovu i slicno..nego samo da se pokupimo na obostrano zadovoljstvo :)..pa nije slucajno oni clanci DW i Standarda nekidan gdje su nam prakticno kroz redove porucili..'daj odite da vas ne tjeramo' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by vuksadinare 5/7/2018, 08:49

a ove 'nase' trube bi jso usli u zajednicku europsku vojsku a nitko ih nije pozvao nego s esami guraju..izbacili ti mogucnost d abudes dio šengena a sad bi jos da budume unutar zajednicke vojske eu-a...koju stvaraju gle oni koji nas i izbacuju merkel i macron...drzimo s emi bolje nato-a i trumpa..koji jos koliko toliko drze do nas...dok ne izgube strpljenje..i oni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2018, 08:51

kao što sam rekao ima dvi tri godine.. zemlje koje zadnje dignu žicu na granici, i koje budu glumile "trpaj dalje", te će zemlje biti najviše natrpane. za sada su to bosna i srbija, normalno zemlje sa najnižim IQom u Europi(famozni erin I1b kako se već zove), a treći kandidat je Hrvatska koja kasni sa žicom prema Srbiji i Bosni i također niži IQ u Europi(opet famozni I1b)


Last edited by AssadNaPodmornici on 5/7/2018, 08:54; edited 1 time in total
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21014
2018-06-14


Back to top Go down

Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata.... Empty Re: Angela Merkel potpuno otpilila Hrvatsku u slučaju navale migranata....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum