ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon što je nedavno viđen na SP-u u Rusiji, Sanader se požalio sudu: Imao sam dvije operacije, ne mogu pratiti raspravu

Go down

Nakon što je nedavno viđen na SP-u u Rusiji, Sanader se požalio sudu: Imao sam dvije operacije, ne mogu pratiti raspravu Empty Nakon što je nedavno viđen na SP-u u Rusiji, Sanader se požalio sudu: Imao sam dvije operacije, ne mogu pratiti raspravu

Post by debotoijusto Wed 4 Jul - 15:54

Bivši premijer Ivo Sanader u srijedu bi trebao iznijeti svoju obranu u slučaju Fimi media, nakon što je zagrebački Županijski sud u utorak odbio zahtjeve za izuzećem nalaza financijskog vještaka i ispitivanjem još dvojice svjedoka.
Iako su još sredinom lipnja odustali od ispitivanja novih svjedoka i najavili pripremanje obrane odvjetnici optuženih u utorak su najprije neuspješno tražili izuzećem nalaza financijskog vještaka Zrinka Ručevićeva, a potom i ispitivanje još dvojice svjedoka – Igora Zidića i Franka Bilavera.

Potezi odvjetnika koje je sud nazvao odugovlačenjem postupka potrajali su do iza podneva pa kada je Sanader pozvan na iznošenje obrane zamolio je da to učini sutra. Podsjetio je da je u posljednje vrijeme imao dvije operacije te da ne može pratiti raspravu dulje od dva i pol sata, što zvuči pomalo neobično s obzirom na to da je prije 15-ak dana, sredinom lipnja, viđen na SP-u u Rusiji.



Uz bivšeg premijera na optuženičkoj klupi u ovom slučaju je i HDZ kao prva stranka optužena za korupciju, nekadašnji stranački rizničar Mladen Barišić, vlasnica marketinške agencije Fimi medije Nevenka Jurak, nekadašnja HDZ-ova blagajnica Branka Pavošević te bivši glasnogovornik Sanaderove Vlade i HDZ-a Ratko Maček.
Svi su na početku ponovljenog suđenja koje je zatražio Vrhovni sud, za razliku od prvog postupka, odbacili optužbe za izvlačenje novca iz državnih institucija i tvrtki te punjenje "crnog stranačkog fonda" preko marketinške agencije koja je postala sinonim za političku korupciju.

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/554371/nakon-sto-je-nedavno-vien-na-sp-u-u-rusiji-sanader-se-pozalio-sudu-imao-sam-dvije-operacije-ne-mogu-pratiti-raspravu-dulje-od-dva-i-pol-sata
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Nakon što je nedavno viđen na SP-u u Rusiji, Sanader se požalio sudu: Imao sam dvije operacije, ne mogu pratiti raspravu Empty Re: Nakon što je nedavno viđen na SP-u u Rusiji, Sanader se požalio sudu: Imao sam dvije operacije, ne mogu pratiti raspravu

Post by debotoijusto Wed 4 Jul - 15:58

ne moze pratit raspravu dugo a moze 90. utakmice 2 produzetka i rulet te proslavu s bivsim kolegama
dobri i posteni caca
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum