ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prognoza: Idemo u finale

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by Hektorović Wed 4 Jul - 11:05

vuksadinare wrote:jucer su englezi npr.u istom tempu odigrali od 1 do 120 minute..i to moze biti zabrinjavajuce..po nas...svedi isti ritam također ali 90 minuta..jedini upitnik je nasa fizicka spremnost za te napore..u volju en sumnjam..ali ejdno ej volja a drugo mogucnosti

Trčkaraju, al ne znaju zabit...

Harry Kane i Dele Ali su krepali na terenu i vidio se umor.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by Hektorović Wed 4 Jul - 11:17

Vidim ovako, penali, ostao je još Neymar... Puca, a Suba brani :)


Neymar se valja po travnjaku i kmeči, a Hrvatska je prvak svijeta :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by vuksadinare Wed 4 Jul - 11:18

Hektorović wrote:Vidim ovako, penali, ostao je još Neymar... Puca, a Suba brani :)


Neymar se valja po travnjaku i kmeči, a Hrvatska je prvak svijeta :D
pajdop bice super ako uđemo u polufinale...tome sam s enadao i '98 finalu i naslovu pa sam izgorio...od tad oprez..zivci su zivci :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by mutava baštarda Wed 4 Jul - 11:19

Kod nas najumorniji ili nedovoljno pripremljen Perišić... najveće razočarenje i pitam se zašto uopće ulazi u prvih 11...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by mutava baštarda Wed 4 Jul - 11:21

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:Vidim ovako, penali, ostao je još Neymar... Puca, a Suba brani :)


Neymar se valja po travnjaku i kmeči, a Hrvatska je prvak svijeta :D
pajdop bice super ako uđemo u polufinale...tome sam s enadao i '98 finalu i naslovu pa sam izgorio...od tad oprez..zivci su zivci :)
Trebaš više piti tijekom susreta. Ja sam oko 100.minute bio u stanju da me Modrićev promašaj poslije nije niti okrznuo... jedino je žena dramatizirala po kući.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by Hektorović Wed 4 Jul - 11:26

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:Vidim ovako, penali, ostao je još Neymar... Puca, a Suba brani :)


Neymar se valja po travnjaku i kmeči, a Hrvatska je prvak svijeta :D
pajdop bice super ako uđemo u polufinale...tome sam s enadao i '98 finalu i naslovu pa sam izgorio...od tad oprez..zivci su zivci :)

Da nas je zapao Brazil, dobili bi smo taj Brazil.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by Hektorović Wed 4 Jul - 11:27

mutava baštarda wrote:Kod nas najumorniji ili nedovoljno pripremljen Perišić... najveće razočarenje i pitam se zašto uopće ulazi u prvih 11...

Pa on nam je među 4-5 najskupljih igrača. Istina sad nešto lošije forme.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by vuksadinare Wed 4 Jul - 11:28

mutava baštarda wrote:Kod nas najumorniji ili nedovoljno pripremljen Perišić... najveće razočarenje i pitam se zašto uopće ulazi u prvih 11...
perisic nije ni umoran ni fizicki nepripremljen..perisica nesto jebe na psihi..mislim da ga je ovo pogodilo oko kuma mu kalinica..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by Hektorović Wed 4 Jul - 11:31

Odbrambeni fudbaler reprezentacije Hrvatske Domagoj Vida veliki je optimista uoči četvrtfinalne utakmice na Svjetskom prvenstvu.
Stoper Bešiktaša nije želio davati izjave dok se njegova reprezentacija nije plasirala u četvrtfinale, a sada je uvjeren da “vatreni” mogu da titule.
– Imao sam dogovor s portparolom reprezentacije Pacakom da ne dajem izjave. On je rekao da ne dajem izjave do osmine finala, a ja sam rekao do četvrtfinala. Nije cilj četvrtfinale. Cilj je jasan. Finale, osvojiti medalju i doći kući - poručio je Vida.


:)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by vuksadinare Wed 4 Jul - 11:36

Hektorović wrote:Odbrambeni fudbaler reprezentacije Hrvatske Domagoj Vida veliki je optimista uoči četvrtfinalne utakmice na Svjetskom prvenstvu.
Stoper Bešiktaša nije želio davati izjave dok se njegova reprezentacija nije plasirala u četvrtfinale, a sada je uvjeren da “vatreni” mogu da titule.
– Imao sam dogovor s portparolom reprezentacije Pacakom da ne dajem izjave. On je rekao da ne dajem izjave do osmine finala, a ja sam rekao do četvrtfinala. Nije cilj četvrtfinale. Cilj je jasan. Finale, osvojiti medalju i doći kući - poručio je Vida.


:)
on bio najgori protiv danaca...totalni podbacaj nekoliko puta je opasno plivao...krivo lopte dodavao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by mutava baštarda Wed 4 Jul - 11:40

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:Kod nas najumorniji ili nedovoljno pripremljen Perišić... najveće razočarenje i pitam se zašto uopće ulazi u prvih 11...
perisic nije ni umoran ni fizicki nepripremljen..perisica nesto jebe na psihi..mislim da ga je ovo pogodilo oko kuma mu kalinica..
Tuga ga je gledati u onakvom izdanju. Onaj Ivan s prošlog prvenstva s Rebićem na drugoj strani i modrićem, rakitićem u sredini i bio bi uvjeren u finale...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by mutava baštarda Wed 4 Jul - 11:41

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:[size=32]Odbrambeni fudbaler reprezentacije Hrvatske Domagoj Vida veliki je optimista uoči četvrtfinalne utakmice na Svjetskom prvenstvu.[/size]
[size=32]Stoper Bešiktaša nije želio davati izjave dok se njegova reprezentacija nije plasirala u četvrtfinale, a sada je uvjeren da “vatreni” mogu da titule.[/size]
[size=32]– Imao sam dogovor s portparolom reprezentacije Pacakom da ne dajem izjave. On je rekao da ne dajem izjave do osmine finala, a ja sam rekao do četvrtfinala. Nije cilj četvrtfinale. Cilj je jasan. Finale, osvojiti medalju i doći kući - poručio je Vida.[/size]


:)
on bio najgori protiv danaca...totalni podbacaj nekoliko puta je opasno plivao...krivo lopte dodavao
Da, puštali su ga Danci da iznosi balune kad su vidili kako je dobar.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by T. Wed 4 Jul - 11:42

Hektorović wrote:Odbrambeni fudbaler reprezentacije Hrvatske Domagoj Vida veliki je optimista uoči četvrtfinalne utakmice na Svjetskom prvenstvu.
Stoper Bešiktaša nije želio davati izjave dok se njegova reprezentacija nije plasirala u četvrtfinale, a sada je uvjeren da “vatreni” mogu da titule.
– Imao sam dogovor s portparolom reprezentacije Pacakom da ne dajem izjave. On je rekao da ne dajem izjave do osmine finala, a ja sam rekao do četvrtfinala. Nije cilj četvrtfinale. Cilj je jasan. Finale, osvojiti medalju i doći kući - poručio je Vida.


:)

najbolje mu je zabraniti bilo kakve izjave, bilo kada... :D
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by vuksadinare Wed 4 Jul - 11:47

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:[size=32]Odbrambeni fudbaler reprezentacije Hrvatske Domagoj Vida veliki je optimista uoči četvrtfinalne utakmice na Svjetskom prvenstvu.[/size]
[size=32]Stoper Bešiktaša nije želio davati izjave dok se njegova reprezentacija nije plasirala u četvrtfinale, a sada je uvjeren da “vatreni” mogu da titule.[/size]
[size=32]– Imao sam dogovor s portparolom reprezentacije Pacakom da ne dajem izjave. On je rekao da ne dajem izjave do osmine finala, a ja sam rekao do četvrtfinala. Nije cilj četvrtfinale. Cilj je jasan. Finale, osvojiti medalju i doći kući - poručio je Vida.[/size]


:)
on bio najgori protiv danaca...totalni podbacaj nekoliko puta je opasno plivao...krivo lopte dodavao
Da, puštali su ga Danci da iznosi balune kad su vidili kako je dobar.
ma katastrofa..kod ans nijedan bek ne zna igrati i dodati posteno loptu..recimo za razliku od one generacije '98 gdje su i jerkan i bilic i stimac,juric pa i onaj jurcic znali fino dodati pas..potegnuti solo prodor i proci igraci a nerjetko i golove zabijali..ovi danas su panjine..sto se same igre tice..tu bi jso dodao i strinica i vrsaljka kao bocen igrace
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by vuksadinare Wed 4 Jul - 11:51

prema naprijed iz ove danasnje generacije bekova i bocnih igraca u reprezentaciji nitko ne zna igrati...i to ej jedan od problema...da imamo makar jednog koji zna potegnuti solo prodor ala bilic,stimac pa tako na jedan nacin napravi dodatni pritisak na protivnika to bi bio drugi par opanak...ovako pucaj,izbij,fauliraj klasika
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by kic Wed 4 Jul - 11:51


Vida je loš koliko su bekovi loši, a dosta su loši kod nas.. ako oni ne prihvaćaju loptu i vuku je, šta će on, ispred njega je blok pa se mora Raketa vraćati u njihovo krilo i on slati duge lopte, ali onda nema njega ili Modrića naprijed..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by vuksadinare Wed 4 Jul - 11:53

kic wrote:
Vida je loš koliko su bekovi loši, a dosta su loši kod nas.. ako oni ne prihvaćaju loptu i vuku je, šta će on, ispred njega je blok pa se mora Raketa vraćati u njihovo krilo i on slati duge lopte, ali onda nema njega ili Modrića naprijed..
zato sam i naveo primjer,stimca,bilica,jerkana pa i jurica..koji su znali potegnuti i pokoji solo prodor,proci igraca,dodati dobar pas...ovi danas ne zanju sto bi s loptom..driblat ne znaju...fini pas ne znaju...osim nabiti loptu..a nekad smo mas imali i na tim pozicijama smeker igrace...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by vuksadinare Wed 4 Jul - 11:57

bas je hrvatska skola nogometa dugo imala dobre bekovske igrace koji su znali igrati i prema naprijed a ne samo prema nazad...sad zadnjih desetak godina nemamo realno...zasto ej to tako ne znam?..a to nas je krasilo narocito onu generaciju '98..i to se sad vidi..kad recimo ne igraju bas dobro kreatori igre modric,rakitic...nema tko sloziti dva postena dodavanja...a nekad niej bilo tako..kad se sjetim dodavanja između nasih obrambenih i bocnih igraca nekad ..mogli su loptu drzat u nogama bar pet minuta..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by Hektorović Wed 4 Jul - 11:58

hehe

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Cover_10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by Hektorović Wed 4 Jul - 11:59

vuksadinare wrote:bas je hrvatska skola nogometa dugo imala dobre bekovske igrace koji su znali igrati i prema naprijed a ne samo prema nazad...sad zadnjih desetak godina nemamo realno...zasto ej to tako ne znam?..a to nas je krasilo narocito onu generaciju '98..i to se sad vidi..kad recimo ne igraju bas dobro kreatori igre modric,rakitic...nema tko sloziti dva postena dodavanja...a nekad niej bilo tako..kad se sjetim dodavanja između nasih obrambenih i bocnih igraca nekad ..mogli su loptu drzat u nogama bar pet minuta..

I zatoovo i je šansa koja se mora iskoristit


Modrić i Raketa odlaze u mirovinu, tko će ih zamjenit?

Nitko još nije na toj razini...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by vuksadinare Wed 4 Jul - 12:05

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:bas je hrvatska skola nogometa dugo imala dobre bekovske igrace koji su znali igrati i prema naprijed a ne samo prema nazad...sad zadnjih desetak godina nemamo realno...zasto ej to tako ne znam?..a to nas je krasilo narocito onu generaciju '98..i to se sad vidi..kad recimo ne igraju bas dobro kreatori igre modric,rakitic...nema tko sloziti dva postena dodavanja...a nekad niej bilo tako..kad se sjetim dodavanja između nasih obrambenih i bocnih igraca nekad ..mogli su loptu drzat u nogama bar pet minuta..

I zatoovo i je šansa koja se mora iskoristit


Modrić i Raketa odlaze u mirovinu, tko će ih zamjenit?

Nitko još nije na toj razini...
mogao bi badelj i kovacic(da nije prpađija)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Prognoza: Idemo u finale  - Page 4 Empty Re: Prognoza: Idemo u finale

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum