ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by IL Risorto 26/6/2018, 23:40

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Uvrede-660x450
Foto: Dalmatinski portal/Photo: Igor Kralj/PIXSELL
BAŠ GROZNO
+ AAA -
(FOTO) NIKAD ODVRATNIJE PORUKE ZA VATRENE! Pogledajte kakve su nakaradne plakate lijepili po Dalmaciji
Autor: Bruno Herljević Utorak, 26. lipanj 2018. u 11:34




Hrvatska nogometna reprezentacija lijepo napreduje na Svjetskom prvenstvu. Nakon prva dva kola prva je u skupini sa šest bodova, osigurala je plasman u osminu finala i ono najvažnije, momčad puca od sampouzdanja. Put do finala čak i nije pretežak, u osmini ih vjerojatno čeka Danska, a u četvrtzavršnici Rusija ili Španjolska.
Ipak, u Hrvatskoj se i dalje vodi žestoka bitka protiv Saveza, odnosno nogometaša koji su uključeni u suđenje Zdravku Mamiću. Riječ je dakako o Modriću i Lovrenu koji su posljednjih dana na teškom udaru navijača i šalju im se vrio ružne i morbidne poruke.
Uoči posljednje utakmice skupne faze u kojoj Vatreni igraju s Islandom, u Trogiru su osvanuli vrlo ružni plakati s porukama za Dejana Lovrena i kapetana Luku Modrića.
Na plakatima se nalazi cirkuski šator u bojama reprezentacija, a na slici su dva štakora s brojevima ‘6’ i ’10’, dakle Lovrenovim i Modrićevim brojevima. Tu je i natpis ‘Freak show in Russia’.
Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima 2018-06-26-09-51-930-Foto: Dalmatinski portal
Podsjetimo, prije dvadesetak dana na trogirskim ulicama postavljen je transparent s citatom Dantea Alighierija i prekriženim slovima ‘HNS’.
‘Najmračniji krugovi pakla su rezervirani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani”, napisali su tada navijači.

http://www.dnevno.hr/sport/navijaci/foto-nikad-odvratnije-poruke-za-vatrene-pogledajte-kakve-su-nakaradne-plakate-lijepili-po-dalmaciji-1185168/


lol! lol! lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by catabbath 27/6/2018, 00:05

Nisam baš upučen, to je jer Modrić i Lovren drže vodu Mamiću ili?

_________________
Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by vuksadinare 27/6/2018, 05:04

catabbath wrote:Nisam baš upučen, to je jer Modrić i Lovren drže vodu Mamiću ili?
To je zato jer su budale...jer hajduk nece biti prvak jos iducih 100 godina...sto biraju predsjednika hajduka vec 2 mjeseca po sistemu 'pomalo di je prisa'...i sto su shvatili da ima drugih boljih ali ne zele to jos nikako priznat...jer valja jos .alo od mitova zivjet
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by flumen 27/6/2018, 08:20

TOVARIIIII - bili i ostali...
nenavisni, brtoglavi, despetivi...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by vuksadinare 27/6/2018, 08:28

flumen wrote:TOVARIIIII - bili i ostali...
nenavisni, brtoglavi, despetivi...
..ma sve pet da se boris za nesto...ali ono vjecno trazenje nekih neprijatelaj da bi opravdao svoje slabosti ne znam..mislim da mi vise djeluje ovo po sistemu..'trazim neprijatelaj cisto reda radi da se imam sa kim svađati ili prosipati neke izgubljene ideale'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by flumen 27/6/2018, 08:32

imali su sve karte u rukama...mogli su se ganjati za prvo mjesto i osvojiti kup...ok Z(aj)ebec je bio Mamicev placenik, ali...da su mogli, mogli su, pa nisu...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by vuksadinare 27/6/2018, 08:33

..da se opravda svrha djelovanja...mada realno dalmatinci su bunđije dok drugi ne...jer nemaju ugrađen taj kod..pa dalmatinci ispadaju pedra ili ih se kudi sto se stalno nesto bune...ali mi smo eto takvi...ne mozemo mirno promatrati kao neki drugi neke stvari...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by flumen 27/6/2018, 08:44

vuksadinare wrote:..da se opravda svrha djelovanja...mada realno dalmatinci su bunđije dok drugi ne...jer nemaju ugrađen taj kod..pa dalmatinci ispadaju pedra ili ih se kudi sto se stalno nesto bune...ali mi smo eto takvi...ne mozemo mirno promatrati kao neki drugi neke stvari...

to mi je malo glupo jer ispada da ste njonje...10 godina lajat, a nikoga ne nasapunat tko vam toboz smeta - to je vec malo tezi oblik retarda...
ako mi nesto smeta, ja sutim, pa cekam priliku djelovanja...
samo, meni se cini da bi jajduk tija bit kao zasticeno nematerijalno nacionalno dobro - inace die njakanje do besvijesti

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by Yehudim 27/6/2018, 08:45

" Na kraju svoga životnog puta, nadjoh se u šumi......"


 Nakon Tore jedna od najdražih knjiga mi je 




-----------------------------------------------------------------------------------

  I dobro veli:

‘Najmračniji krugovi pakla su rezervirani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani”

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by vuksadinare 27/6/2018, 08:49

flumen wrote:
vuksadinare wrote:..da se opravda svrha djelovanja...mada realno dalmatinci su bunđije dok drugi ne...jer nemaju ugrađen taj kod..pa dalmatinci ispadaju pedra ili ih se kudi sto se stalno nesto bune...ali mi smo eto takvi...ne mozemo mirno promatrati kao neki drugi neke stvari...

to mi je malo glupo jer ispada da ste njonje...10 godina lajat, a nikoga ne nasapunat tko vam toboz smeta - to je vec malo tezi oblik retarda...
ako mi nesto smeta, ja sutim, pa cekam priliku djelovanja...
samo, meni se cini da bi jajduk tija bit kao zasticeno nematerijalno nacionalno dobro - inace die njakanje do besvijesti
....mislim d ase tu radi vise o onoj 'svi na isti kazan'...sto je idealisticka zabluda koja nije prosla...dio fanatiziranih navijaca bi d ahajduk ima isto love kao dinamo ali da daju drugi..ne ide...onaj realniji je shvatio da klub se mora financirati prodajom igraca,marketingom jednostavno 24-satnim radom..a ne po principu..'jeba onog koji ne moze dvista kuna godisnej izdvojit za hajduk' ....po tom principu ovi fanatizirani zele da s efinancira klub..jer ima 'milijun navijaca puta toliko toje brdo love'...samo zaboravljaju da da s emnogima jebe za dinamo,hajduk,rijeku i da je bar pola navijaca pasivniji navijaci..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by flumen 27/6/2018, 08:56

A nesto ce se ipak promijenit
Rijeka radi upravo to sto si rekao vuce...prodaju se igraci, igra se u Evropi i godisnji trosak se pokrije nekako...12 milijuna eura kosta godisnje...Kantrida ce morat pricekat neke druge dane...Miskovic se ispraznio...ja bih volio dovest Kushnera da na Kantridi izgradi hotele, kazina i usput Stadion...ali radi se o pomorskom dobru, te ce zbog zupanijske i opcinske (gradske) mafije - izgradnja kostat barem duplo od realne, pa nitko od ozbiljnih investora nece ni prismrdit u Rijeku...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by vuksadinare 27/6/2018, 08:59

flumen wrote:A nesto ce se ipak promijenit
Rijeka radi upravo to sto si rekao vuce...prodaju se igraci, igra se u Evropi i godisnji trosak se pokrije nekako...12 milijuna eura kosta godisnje...Kantrida ce morat pricekat neke druge dane...Miskovic se ispraznio...ja bih volio dovest Kushnera da na Kantridi izgradi hotele, kazina i usput Stadion...ali radi se o pomorskom dobru, te ce zbog zupanijske i opcinske (gradske) mafije - izgradnja kostat barem duplo od realne, pa nitko od ozbiljnih investora nece ni prismrdit u Rijeku...
ma zaradio je i hajduk na igracima ove i prosle godine..ali ocito nekima to ne pase..nego po sistemu..sacuvajmo momcad ali da ih placaju navijaci ili ne znam grad,sponzori
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by Regoč 30/6/2018, 20:39

Gamad biedna!

_________________
Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima Empty Re: Dalmatinski osebujni način podrške vatrenima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum