ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Let's talk about Sex....

Page 16 of 23 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next

Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Sun 24 Jan - 1:54

Zene vole jutarnji sex jer je pokretac za nase opustanje u glavi,ipak vise nego vama,a ujutro je glava cista i snena....


Ja sam oduvijek poznata po otvorenosti,jednostavno volim otvoreno,opusteno i iskreno,sve drugo nepotrebno crpi energiju i umara....plus,razgolisen i otkriven demon nema toliku moc nad tobom,kakav god da je....

Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Sun 24 Jan - 2:07

Ako te ima vremena hvalit za vrijeme sexa,nesto ne valja,u dobrom sexu joj moras prigusiti uzdisaje ili eventualno čudne gestikulacije jer hoce to redovito kad se pogubimo.... :D


Dobra izolacija zlata vrijedi ....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Mon 25 Jan - 17:48

ᴍᴏxʏ wrote:Ako te ima vremena hvalit za vrijeme sexa,nesto ne valja,u dobrom sexu joj moras prigusiti uzdisaje ili eventualno čudne gestikulacije jer hoce to redovito kad se pogubimo.... :D


Dobra izolacija zlata vrijedi ....

Ma..josh se nije rodila koja mi moze glumiti..takve ionako ne cijenim pa brzo nadjemo zajednichki jezik da nismo jedno za drugo..Nisam prema zenama grub..nedaj boze...to bi s ekosilo sa svim onim shto lijepo mislim i osjecam prema njima,,Kada pricham o zenama u pozitivnom smislu onda fakat pricham o onima koje danas nisu moderne pa im je sve na izvolite..Uzas..nashto je danshnji svijet spao..posebno zenski..Ali kao i svugdje glupo je generalizirati..

E da sad sam se sjetio one priche o Jabukama!
Postoji u jednom dijelu hrvatskog naroda (mislim da je to Posavina i dio Slavonije ) da se daje Jabuka pred svadbu mislim da su to jedna vrsta zaruka...Jebiga zaboravio sam a neda mi se guglati chemu to sluzi i kakvo simbolichko znachenje ima.
Uglavnom...

Na Olimpu Bog Zevs se dosadjivao i promatrao je svoj vocnjak jabuka ne znajuci shto da uchini od njih
Dopizdilo mu kuvanje pekmeza ,,pravljenje konjaka..sushenje i ostala sranja pa se sjetida bi od njih mogao napraviti ljudska bica
Uzme noz i pochne rezati jabuke na pola..Kada je narezao jednu povecu hrpu uzme je i baci dole na zemlju govoreci.Neka od svake jabuka koje su same po sebi posebne postanu dva ljudska bica jedno mushkog a drugo zenskog spola..A kada se nadju dvije intentichne polovice neka to bude vjechna i nevidjena ljubav..Zato je u nama usadjen taj instinkt potrage za onom drugom polovicom jabuke..Valjda sam dobro opisao jer sam to pojednostavio da se bolje shvati::))
Izolacija je dobra samo na kuci::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Tue 26 Jan - 9:50

Slazem se za srodnu dusu.....tko ju je nasao ako je pametan,nece ju pustiti...ako je dovoljno sredjen iznutra da ne zeli kruha preko pogace.....jer te srodne duse su cesto izvana prosjecne,neatraktivne,samozatajne i nemaju potrebu busat se sakama u prsa.....


Mi ljudi smo puni niskih strasti  pa kad vidimo nesto atraktivno,nasim ocima atraktivno,zaboravimo sta je bitno ....


I mislila sam na kucnu izolaciju,zidovi su bili in u 16.stoljecu :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Wed 27 Jan - 4:50

ᴍᴏxʏ wrote:Slazem se za srodnu dusu.....tko ju je nasao ako je pametan,nece ju pustiti...ako je dovoljno sredjen iznutra da ne zeli kruha preko pogace.....jer te srodne duse su cesto izvana prosjecne,neatraktivne,samozatajne i nemaju potrebu busat se sakama u prsa.....


Mi ljudi smo puni niskih strasti  pa kad vidimo nesto atraktivno,nasim ocima atraktivno,zaboravimo sta je bitno ....


I mislila sam na kucnu izolaciju,zidovi su bili in u 16.stoljecu :P

Dok sam bio mladji mogla me je neka dobra sisa ili dupe zavrtiti..ali sa iskustvom sam shvatio da prvo trenam gledati kakav je netko chovjek ne samo prema meni nego i kako se ponasha prema drugima pa tek onda kakva je zena..jer i zene su ljudi zar ne::))

Kada promatram ove mlade ljude u USA a tako je vjerojatno na cijeloj kugli zemaljskoj koja bashtini zapadnu kulturu padne mi na pamet pa dobro je kakvi su i nema toliko pedera i lezbejki..Zene su postale neke mushkobanjaste zvijeri ...mushki su postali neke mekane pichkice..Ajde mozda sam ja neki staromodni namcoor ali,,,opet priroda je postavila sve na svoje mjesto i neprirodno je biti kontra prirode..valjda je to logika,,,jebem joj mater i logici,

Nedavno sam prochitao jedan Predivan logichan zakljuchak..jedne normalne zene..

"Kad se dvoje ljudi zbilja vole,jedan dodir,jedan poljubac su dovoljni da zena bude spremna .... isto tako znam da sama ljubav cesto nije dovoljna da 2 ljudi uspiju,potrebno je da zele i da se trude oboje....nije ljubav komplicirana,ljudi su sjebani ....a od sjebanih ljudi treba bjezati..."

Ja u moj vrt svako jutro odlazim i promatram biljke ,,pazim da li trebaju vode...ushushkavam ih da se ne prehlade,,plijevim korov ..ochima pricham sa njima..divim im se i uzivam u njihovoj ljepoti svakodnevno i zato mi vracaju ljepotom oblika i mirisa ...zar to nema slichnosti izmedju zene i mushkarca,,Treba sve gajiti i opleminjivati pa tako i vezu.Ja sam u zadnjih par godina vishe nailazio na sukobe nego na razumijevanje..Jebote josh nisam ni izgovorio shto mislim ona skochi u kontru.Ajd ..jednom kazesh OK je...nadjesh razumijevanje ali tako godinama..Jednog dana se probudish i kazesh ajd u sto pichki materinih idi se svadjati sama sa sobom..mislish postoji neka koja ce te razumjeti,,jest kurac..naletish na istu takvu...Pa jebo te...sta je sa tim zenama...kompleksi manje vrijednosti ili koji je kurac?? Ne kazem ni mi mushki nismo bash neshto...ova nova generacija..ja sam staromodan za popizdit..Budi zena ..u onom prelijepom smislu i poshtovat cu te ..cijeniti...ne trebam te voliti..ali pokazi mi shta imash josh mozda te i zavolim..Jest moj kurac,,,to bi se samo svadjalo i dokazivalo kao na forumu tko je u pravu..Treba traziti slichne a jezati od onih koji sa tobom imaju velike razlike u bilo chemu..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Wed 27 Jan - 5:05

Oliver Dragojevic mix najboljih pesama
https://www.youtube.com/watch?v=UI8vajlu9a8

Tose Proeski - Nesanica
https://www.youtube.com/watch?v=Zo43yBzfoY0

Potraži me u predgrađu - Meri Cetinić
https://www.youtube.com/watch?v=WJGGF5mZJJ0

Zdravko Čolić - Tebe čuvam za kraj
https://www.youtube.com/watch?v=dXzGboF2rps

Adil i Marija Serifovic - Ne spominji ljubav
https://www.youtube.com/watch?v=1ytAD-wdMh4

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Wed 27 Jan - 5:56



Pitali smo cure što bi napravile da imaju kurac na jedan dan

https://www.youtube.com/watch?v=HQYgtpLElBg

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Wed 27 Jan - 12:30

Sljedeci video "je li velicina bitna? " :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Sat 30 Jan - 23:38

ᴍᴏxʏ wrote:Sljedeci video "je li velicina bitna? " :D

Vecini zena je bitna samo iz nekog razloga se srame da priznaju :)
Imam ja svoju teoriju zashto je to tako..ali necu da to objashnjavam ovdje jer ionako ne bi imalo svoju svrhu.
Sve ti je to u glavi..

Dosao mlad dechko kod doktora i veli :Doktore nemre mi se dignut...Doktor ga gleda ..i ne vjeruje..Napravi sve pretrage i zakaze momku novi prijem u ordinaciju .Dodje taj mladic opet ..i doktor mu veli da je sa njim sve uredu..No otvori vrata i pokaze prstom prema drugoj ordinaciji a na vratima pishe Psiholog.Pokuca mladac i udje unutraDadne sve nalaze psihologu...ovaj ga promatra i odjednom upita..Znash ti mali gdje je tebi kurac..Mladic se schtrecnu (nije ochekivao ovakvo direktno pitanje iz neba pa u rebra) malo se zacrveni pa ce...Pa doktore nisam ja doshao kod vas da mi postavljate glupa pitanja nego da mi pomognete..Ali Psiholog se nije dao i inzistirao je da mu mladic odgovori...Na kraju momak reche ...Pa doktore svaka budala zna da je kurac u gVeciniacama..A on ce njemu...pokazujuci prstom prema glavi,,,Nije sinko ,,nije nego je u glavi...Tak je valjda i sa zenskim organom kod zena..velichina..Pih,,,kao da je to problem::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Sat 30 Jan - 23:42

BOSANAC I DALMATINKA U BRAKU *Riba vs.Ćevap

https://www.youtube.com/watch?v=IXGnXySx-kk

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Sat 30 Jan - 23:48


Najloshija sexi poza je kad nemash nikoga ni ispod ni iznad ni sa strane::))

https://www.youtube.com/watch?v=_ndTpWiQYUU

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Sun 31 Jan - 13:43

Baba je najjaca....:D


Ja najvise volim misionarski ali sa bar jednom nogom na ramenu,ili doggy.....


Velicina,hm,ne znam kako drugima,ali meni je bitna,jebiga decki,zao mi je.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Sun 31 Jan - 14:11

Mislim nije samo da je velicina bitna,ali neki minimum postoji,da uopce ista osjetis kad gospodin udje na velika vrata.....za ove male ima straznji ulaz,al ajd zivi na tome duze vrijeme,ne ide.... 


Kako god,komplicirano je....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Mon 1 Feb - 5:19

Nema nishta ljepshe kad ti zena sjedi u krilu i kada te obuhvati nogama oko pojasa a ruke se chvrsto ulove za guzove dok joj vidish ochi koje se cakle u mraku kao dva dijamanta::))) Podrazumijeva se da ste goli kao od majke rodjeni..
Da velichina je bitna isto tako i kod zena::)))Odbijaju me debele zene sa stomachinom kao da je trudna..Kad je ravan stomak padne mi na pamet da bi ga mogao udebljat::)))
Ma sve je dobro ako se dvoje privlache...ako imaju povjerenja jedno u drugo i ako znaju zelje onog drugoga..ali isto tako i tajanstvenost pruza istrazivanje prstima po tijelu onoga drugoga i oslushkivanje nesvjesnog trzaja..govor tijela je jako vazan..Zenama bih preporuchio da ne glume jer samo sebe lazu a ne onog drugoga..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Mon 1 Feb - 16:36

Govor tijela je sve u sexu.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Tue 2 Feb - 5:28

ᴍᴏxʏ wrote:Govor tijela je sve u sexu.....



O da .i najljepshi dozivljaj ..posebno kada se odvija u istom ritmu::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Tue 2 Feb - 10:31

Ritmika :D 


Sex jeste igra i govor 2 tijela,ako su jos uključene 2 duše u tu igru,tu nema granica....



Kakve maste imate sto se tice sexa a niste jos ispunili? 


Ja npr imam zelju bit naslonjena na prozor,stari jedan prozor,dupli,sa sirokom daskom izmedju da imam gdje sise stavit :D ,stojeci na prstima,njegove ruke na mojim kukovima.....


Ili u prirodi,uz drvo,moja guza u njegovim rukama uuuuuuuu.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Wed 3 Feb - 6:21

Nisam bash dobro shvatio tu pozu mada ti mashta i nije neshto:))Jebo te nagnesh se na prozor i eto te zachas na zemlji ili betonu sa slomljenim rebrima i nogama..Nemam nikakvih mashtanja osim da mogu preporuchiti sex u vodi ali da nemresh nogama doticati tlo nego se morate odrzavati na povrshini vode rukama..Treba biti dovitljiv kao oni ljubavni kukci kada se zakache i lete dok se seksaju..a kada svrshe padaju na tlo i ugibaju..U USA svako proljece pochinje sa tim kukcima i njihovim seksom.Dodushe zenka je veca pa moze muzjaka nocsiti dugo..

https://www.orlandosentinel.com/resizer/QUwsPd-ZJhiKJ8h6cDnZ6Ectrmk=/1200x0/top/arc-anglerfish-arc2-prod-tronc.s3.amazonaws.com/public/CKGDEGARYRAX7A7A3COQTKJEV4.jpg

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest Wed 3 Feb - 17:39

Ma de odmah iz padobrana zaskači i potrefi,pfffff.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by AlfaOmega Wed 3 Feb - 22:40

ᴍᴏxʏ wrote:Ritmika :D 


Sex jeste igra i govor 2 tijela,ako su jos uključene 2 duše u tu igru,tu nema granica....



Kakve maste imate sto se tice sexa a niste jos ispunili? 


Ja npr imam zelju bit naslonjena na prozor,stari jedan prozor,dupli,sa sirokom daskom izmedju da imam gdje sise stavit :D ,stojeci na prstima,njegove ruke na mojim kukovima.....


Ili u prirodi,uz drvo,moja guza u njegovim rukama uuuuuuuu.....
Ja volim maštati čitajući mašte drugih. Skromno al učinkovito  :W

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10273
2015-09-11


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 16 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet Thu 4 Feb - 1:30

ᴍᴏxʏ wrote:Ma de odmah iz padobrana zaskači i potrefi,pfffff.....

Znas da nije losa ideja ,,Skochiti iz zrakoplova sa padobranima pa se loviti po nebu i onda se kresnuti dok padash..Jebo te koji bi to sex na brzaka bio a vjerujem da bi zavrshio u knjizi

Guinness World Records ,,Eto ja sam svrshio sa pisanjem na ovoj temi..imam osjecaj da nas gleda sto ochiju a nitko da pisne neshto..Evo im kuratz shto cu ih dzabe rajcati a nemoj ni ti neka sami razvijaju svoju sjebanu mashtu:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Page 16 of 23 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum