ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi

Go down

Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi Empty Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi

Post by vuksadinare Thu 21 Jun - 13:39

http://www.tportal.hr/sport/clanak/sukerova-iznenadujuca-izjava-uoci-argentine-je-li-moguce-da-ovako-razmislja-foto-20180621
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi Empty Re: Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi

Post by vuksadinare Thu 21 Jun - 13:40

akop je kalinic izbacen..onda ovog isto treba u vritanjak..ovo je ubacivanje defetizma u nase redove i to od nikog drugog do li predjednika nogometnog nacionalnog saveza
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi Empty Re: Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi

Post by flumen Thu 21 Jun - 14:06

2.14  X3.30   3.90

Na Hrvatsku ako se kladis dobis za euro, 3,90 €


Last edited by flumen on Thu 21 Jun - 14:07; edited 1 time in total (Reason for editing : kladionica)

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi Empty Re: Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi

Post by flumen Thu 21 Jun - 14:08

mislim da je Suker namjerno uljuljkao Argentince
a ja mislim bit ce Don't cry for me Argentina

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi Empty Re: Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi

Post by vuksadinare Thu 21 Jun - 14:12

flumen wrote:mislim da je Suker namjerno uljuljkao Argentince
a ja mislim bit ce Don't cry for me Argentina
je ka'k da ne...vec sam napisao..da s ei nekom drugom radi...a ne sukeru i vjerovao bi u pilu naopako...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi Empty Re: Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi

Post by flumen Thu 21 Jun - 15:01

pa ako je sigurna pobjeda Argentine - onda je na ulozeni milijun dobio jos milijun i 140 tisuca eura...iako bi izjednaceno bilo profitabilnije

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi Empty Re: Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi

Post by vuksadinare Thu 21 Jun - 15:02

flumen wrote:pa ako je sigurna pobjeda Argentine - onda je na ulozeni milijun dobio jos milijun i 140 tisuca eura...iako bi izjednaceno bilo profitabilnije
ma nisam na to mislio..nego onaj debil šuker vjerojatno zna nesto po sistemu..'šjor ima puno lipih stvari ali ne smim reci a e' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi Empty Re: Šuker se opet osramotio i več prije početka utakmice čestitao Argentini na pobjedi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum