ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija - Page 6 Empty Re: Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija

Post by Guest Tue 19 Jun - 21:36

Speare Shaker wrote:

A novce lako naštampati, jelda? :)

svi krediti koje su banke izdale su novostvoreni novac,
nastao računalnom izmjenom brojčanog stanja na računu klijenta

novac je teško tiskati kao i izdati kredit

Guest
Guest


Back to top Go down

Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija - Page 6 Empty Re: Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija

Post by Kermit Tue 19 Jun - 21:50

U biti Vojo he u pravu, čardak će na kraju zbog npr županija i desetaka tisuća parazita uništiti državu, naciju, narod i predat ga tuđinu hehe HDZ ce uci u anale svjetske historografije, ovo je fenomen ravan Uskršnjim otocima ili Makču pikču sa s9cio društvenog aspekta
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija - Page 6 Empty Re: Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija

Post by Kermit Tue 19 Jun - 21:52

"Nitko ne želi napraviti ni najjednostavniju stvar - ukinuti besmislene županije, a kamoli što više."
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija - Page 6 Empty Re: Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija

Post by immortal Tue 19 Jun - 23:45

Freund wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:Za nekoga tko nema podatke iz buducnosti

Nitko nema podatke iz budućnosti.

naravno da ima, kao što se mogu predvidjeti kretanja planeta tako se i ostale pojave mogu predvidjeti
postoje ljudi koji znaju buducnost, svaki detalj
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija - Page 6 Empty Re: Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija

Post by immortal Tue 19 Jun - 23:46

pismejker wrote:ja sa mprije 10 godina govorio da ce Kozojebi napucivati Europu i to se dogodilo.,.face s use smijale i sprdale me..sad sute.... :cleanteeth
ono sto sam ja govorila se nije sve dogodilo, ali bude
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija - Page 6 Empty Re: Ili ćemo primati imigranate ili neće biti penzija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum