ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu

Go down

Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu Empty Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu

Post by Kermit 10/10/2015, 14:21

Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu Zoran_Milanovic_FAH-34
Foto: FAH
PROSVJEDNOM notom Mađarska je reagirala na izjave premijeram Zorana Milanovića u intervjuu Media servisu.

Državni tajnik za gospodarsku diplomaciju Levente Magyar jučer je hrvatskom veleposlaniku Gordanu Grliću Radmanu prenio prosvjednu notu mađarske Vlade. 

Mađarska strana smatra kako premijer Milanović uvredljivim tonovima, poput ocjene da je Mađarska u ovom trenutku "slijepo crijevo Europe" dugoročno ugrožava budućnost dobrosusjedskih odnosa te da se takve riječi neće moći lako zaboraviti.

Od veleposlanika je zatraženo da se hrvatskoj Vladi prenesene zaprepaštenje mađarske strane, smatrajući kako određeni potezi premijera Milanovića postaju izvan kontrole.

"Mađarska je slijepo crijevo Europe u ovom trenutku zahvaljujući svom premijeru koji je bio aktivni komunist pa onda liberal, svašta nešto. Dakle, ja sam uvijek isti i kad hrvatska predsjednica, i sad bi na tome zaista stao, kaže da je sustav kolabirao - hrvatski sustav je uzoran. I to misle i vide i govore svi europski državnici. A svatko bira svoje društvo. Moje društvo su i Angela Merkel, Faymann, Cerar, bez obzira na neke nesporazume Hrvatske i Slovenije, a koje je njezino i Karamarkovo društvo - ne znam. Ja sam Milanović
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu Empty Re: Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu

Post by Kermit 10/10/2015, 14:23

hahaha cijela kampanja sdepea i trolova će biti u vezi Mađarske i Mađara, a vidi komentare:

Eduard Markic · 
Ham Radio (Magazine)
Milanovic je poiput oca domovine Starcevica zabio nogu u zadnjicu Mađarima. Gnjde su uvjek tlacili Hrvate. Nikad više!

Like · Reply · Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu Like38 


Dubravko Črnjak
Joj, kak se Mađarek razljutil, fuj, fuj Milanović. Zakaj si uvredil jadnog, malog, uvredljivog Mađareka? Joj, mislim, dakle! Tak se naljutil da je dignul veeeliku ogradu prema nama i neće se više igrati s Hrvatićima. Joj, jbt, jeste i vi papci. Kog briga za tamo nekakve Mađare...ili hoćete opet u austro - (B)ugarsku?


hahaha znači Srbi su izašli iz mode, ali opet sa Srbima su Hrvati ratovali, ali ovolika haranga zbog spina i izbora stvarno svašta

Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu Empty Re: Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu

Post by sitting_bull 10/10/2015, 14:27

mađari pokušavaju skrenuti pozornost na sebe kako bi zaštitili svoju novu suradnicu u hrvatskoj i maknuli je s medijskih naslovnica.

ruka ruku mije, orban kolindu s obadvije...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu Empty Re: Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu

Post by Guest 10/10/2015, 14:29

sitting_bull wrote:mađari pokušavaju skrenuti pozornost na sebe kako bi zaštitili svoju novu suradnicu u hrvatskoj i maknuli je s medijskih naslovnica.

ruka ruku mije, orban kolindu s obadvije...
A i ti 100 na sat u predizbornoj :) Svi se urotiše protiv jadnog Zorana, sad ćemo lagano ctl+a i del sve ono što je smrljao za ove četiri godine, pa ispade junak...beloeuropska zavera, rekli bi neki, samo kontra sdepea.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu Empty Re: Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu

Post by Kermit 10/10/2015, 16:58

sitting_bull wrote:mađari pokušavaju skrenuti pozornost na sebe kako bi zaštitili svoju novu suradnicu u hrvatskoj i maknuli je s medijskih naslovnica.

ruka ruku mije, orban kolindu s obadvije...
jedini tko hoće "skrenuti pozornost" je Zoka sa svojim PR stručnjakom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu Empty Re: Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu

Post by RayMabus 10/10/2015, 17:00

To je wjerowatno samo njima bitno tko će biti na wlasti. Ja ću swakako glasat za Glawaša a oni mogu i dalje nastawit kokodakat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175380
2014-04-11


Back to top Go down

Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu Empty Re: Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu

Post by Kermit 10/10/2015, 17:02

Starhemberg wrote:
sitting_bull wrote:mađari pokušavaju skrenuti pozornost na sebe kako bi zaštitili svoju novu suradnicu u hrvatskoj i maknuli je s medijskih naslovnica.

ruka ruku mije, orban kolindu s obadvije...
A i ti 100 na sat u predizbornoj :) Svi se urotiše protiv jadnog Zorana, sad ćemo lagano ctl+a i del sve ono što je smrljao za ove četiri godine, pa ispade junak...beloeuropska zavera, rekli bi neki, samo kontra sdepea.
vanjski i unutrašnji neprijatelj klasika, a dobro mi je sa Khuenom ono lik sagradio apsolutno sve u Zegeju i ostatku države od pošte, škola, kazališta, ubožnica, gruntovnica, sudova hahah ovdje je neukost maltene znanstvena disciplina
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu Empty Re: Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu

Post by Stribor 10/10/2015, 17:17

S nakanom rižu vse pute ča bi vas peljali va V4 kako biste ostali zahojni Balkan. 

Pogledajte ča vam delaju i kamo vas meću.

https://emn.gov.pl/ese/news/9245,West-Balkans-gateway-for-illegal-immigrants-to-the-EU.html

Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu 75-13137
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu Empty Re: Mađarska zbog Zoke uputila prosvjednu notu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum