ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu

Go down

Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu Empty Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu

Post by vuksadinare 15/6/2018, 11:07

http://www.index.hr/sport/clanak/kalinjingrad-u-strahu-hrvati-srbi-rusi-i-englezi-na-istom-mjestu/2004689.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu Empty Re: Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu

Post by vuksadinare 15/6/2018, 11:15

...tresla se brda rodio se mis..putin nece nista dozvoliti da mu kasnije zapad nabija na nos negativne stvari i sa tim ga zabija...radije ce porokati huligane svih boja..nego da se desi neki tezi incident
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu Empty Re: Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu

Post by dzango 15/6/2018, 11:28

Članak sa B92 koji sam više puta ovde postovao.

_________________
Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu Empty Re: Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu

Post by mutava baštarda 15/6/2018, 11:51

Bilo bi super da mi i ruje naklepamo engleze i srbe  cheers

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu Empty Re: Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu

Post by Stanojko 15/6/2018, 11:56

mutava baštarda wrote:Bilo bi super da mi i ruje naklepamo engleze i srbe  cheers
Nema da omane, ruje samo vas cekaju

_________________
Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu Empty Re: Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu

Post by vuksadinare 15/6/2018, 12:06

Stanojko wrote:
mutava baštarda wrote:Bilo bi super da mi i ruje naklepamo engleze i srbe  cheers
Nema da omane, ruje samo vas cekaju
nista od toga..kaze mi rođak koji je danas u kalinjingradu...nsita posebno se ne desava ali policije na svakom cosku..mahom su u gradu hrvatski navijaci tu i tamo koji ruski...srbe uopce ne mozes vidjeti..ima jedna grupa nigerijskih navijaca i to je to..nema sanse za bilo kakve nerede..radi hrpe policije...jednostavno grupe specijalen policije svagdje u gradu..da entko pokusa lose bi prosao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu Empty Re: Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu

Post by vuksadinare 15/6/2018, 12:08

..uostalom dobar dio hrvatskih navijaca se zadrzao u susjednoj poljskoj...pa ce na dan utakmice u kalinjin grad..ima nesto i u litvi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu Empty Re: Kalinjingrad u strahu:Hrvati,Srbi,Rusi i Englezi na istom mjestu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum