ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by jastreb 26/6/2018, 21:47

Na. Sad još i Rgentina dala gol. Ma neću to više gledat.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by AssadNaPodmornici 26/6/2018, 21:56

šta znači čim smo makli onoga domoljuba Mamića da pljačka u ime domoljublja, HDZa i katoličke vjere , sa čela HNSa, odmah smo prodisali.. da je maknuti Mamiće , njih par desetaka tisuća raspoređenih na čelu RH države, vjerojatno nebi više bili Čardak nego država Hrvatska.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović 26/6/2018, 21:57

AssadNaPodmornici wrote:šta znači čim smo makli onoga domoljuba Mamića da pljačka u ime domoljublja, HDZa i katoličke vjere , sa čela HNSa, odmah smo prodisali.. da je maknuti Mamiće , njih par desetaka tisuća raspoređenih na čelu RH države, vjerojatno nebi više bili Čardak nego država Hrvatska.
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Dgpfl110
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović 26/6/2018, 22:02

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Dgpgpc10



Koliko li je samo ovaj danas crta povukao...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by RayMabus 26/6/2018, 22:02

Odlična utakmica

Uživao sam

Argentina prošla dalje

Idu na Francusku

Oduševljen sam
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by RayMabus 26/6/2018, 22:32

Messi popizdio na Sampaolija

Da se gubi ća

Messi na poluvremenu drži lekciju 


NEMA IZBORNIKA 


Prošli su dalje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Noor 26/6/2018, 22:33

jastreb wrote:Na. Sad još i Rgentina dala gol. Ma neću to više gledat.
i? sad idu francuskoj u flajšmašinu i ćao!

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by jastreb 26/6/2018, 22:34

Noor wrote:
jastreb wrote:Na. Sad još i Rgentina dala gol. Ma neću to više gledat.
i?  sad idu francuskoj u flajšmašinu i ćao!
Sve se bojim da će onaj Messi tek zablistati. Nikad mi se nije dopadao.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 26/6/2018, 22:34

Prvo cestitka na pobjedi...i jedan zakljucak...nakon ove utakmice mogao bi reci...dalic je izgubio kalinica a nije dobio kramarica...koji je uzgred bio najslabiji igrac u ovoj utakmici...previse solirao...lako gubio dvoboje..a upropastio je 2,3 izglednije prilike..cak je i cosic to primjetio i rekao da kalinic fali..steta..dalic nije pogodio kockom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest 26/6/2018, 22:35

Noor wrote:
jastreb wrote:Na. Sad još i Rgentina dala gol. Ma neću to više gledat.
i?  sad idu francuskoj u flajšmašinu i ćao!

Nisu bez šansi i to ozbiljnih, ali Francuska je ipak favorit. Igra u boljoj formi, ali imaju i svojih slabosti, ključni igrači im ne igraju najbolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Noor 26/6/2018, 22:37

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Na. Sad još i Rgentina dala gol. Ma neću to više gledat.
i?  sad idu francuskoj u flajšmašinu i ćao!
Sve se bojim da će onaj Messi tek zablistati. Nikad mi se nije dopadao.
nema tko njega filati loptama...pa jel vidis?! a sam je bogec bistricki.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Noor 26/6/2018, 22:38

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Na. Sad još i Rgentina dala gol. Ma neću to više gledat.
i?  sad idu francuskoj u flajšmašinu i ćao!

Nisu bez šansi i to ozbiljnih, ali Francuska je ipak favorit. Igra u boljoj formi, ali imaju i svojih slabosti, ključni igrači im ne igraju najbolje.
šanse uvijek postoje, to je točno...čudo bude ako namlate francuze
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 26/6/2018, 22:39

Badelj odlican stvarno odlican...kovacic ostao opet nedorecen narocito u zavrsnici kao sto je primjetio jelicic..ne kuzim tog lika sto se boji pucati na gol..dobili smo i golmana...jedvaj po meni zalutao u reprezentaciju...elem spor..elem ga non stop islandjani probijali na njegovoj strani..bjezi od lopte..cisti promasaj...pjaca u kurcu..evidentno je da ne moze...ostali ok...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Noor 26/6/2018, 22:42

da se mene pita, pustila bi islandu ovu tekmu :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest 26/6/2018, 22:43

Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Na. Sad još i Rgentina dala gol. Ma neću to više gledat.
i?  sad idu francuskoj u flajšmašinu i ćao!

Nisu bez šansi i to ozbiljnih, ali Francuska je ipak favorit. Igra u boljoj formi, ali imaju i svojih slabosti, ključni igrači im ne igraju najbolje.
šanse uvijek postoje, to je točno...čudo bude ako namlate francuze

Da, baš pravo čudo. Svejedno mislim da će Francuska proći dalje.
Južnoameričke momčadi inače lošije prolaze na prvenstvima u Europi i obrnuto.
Iznimke su jedino Brazil koji je osvojio turnir u Švedskoj 1958. i Njemačka na prošlom u Brazilu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 26/6/2018, 22:45

Razocaran sam kramaricom..ovo je bas utakmica bila po njegovoj mjeri...a stvarno je lose odigrao..gotovo nista...njegovo soliranje mi je islo dobrano na kurac...ocito i on igra neku svoju 'utakmicu' u glavi...posto je dalic evidentno kratak sa napadacima kramaric ocito je shvatio to...pa odigrao neku svoju 'utakmicu' kako sam napomenuo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Noor 26/6/2018, 22:50

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:Na. Sad još i Rgentina dala gol. Ma neću to više gledat.
i?  sad idu francuskoj u flajšmašinu i ćao!

Nisu bez šansi i to ozbiljnih, ali Francuska je ipak favorit. Igra u boljoj formi, ali imaju i svojih slabosti, ključni igrači im ne igraju najbolje.
šanse uvijek postoje, to je točno...čudo bude ako namlate francuze

Da, baš pravo čudo. Svejedno mislim da će Francuska proći dalje.
Južnoameričke momčadi inače lošije prolaze na prvenstvima u Europi i obrnuto.
Iznimke su jedino Brazil koji je osvojio turnir u Švedskoj 1958. i Njemačka na prošlom u Brazilu.
osjećala sam ogromno sažaljenje prema Brazilu, ono je bilo rijetko viđeno i rijetko brutalno poniženje
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by RayMabus 26/6/2018, 22:50

Drago mi je zbog naših Hrvata u Argentini

Očekujem sutra naslovnicu

GRACIAS CROATIA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by RayMabus 26/6/2018, 22:53

Noor wrote:da se mene pita, pustila bi islandu ovu tekmu :D
To bih i ja napravio

Ali neka idu na Francuze crnce
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović 26/6/2018, 22:53

vuksadinare wrote:Badelj odlican stvarno odlican...kovacic ostao opet nedorecen narocito u zavrsnici kao sto je primjetio jelicic..ne kuzim tog lika sto se boji pucati na gol..dobili smo i golmana...jedvaj po meni zalutao u reprezentaciju...elem spor..elem ga non stop islandjani probijali na njegovoj strani..bjezi od lopte..cisti promasaj...pjaca u kurcu..evidentno je da ne moze...ostali ok...

Njih dvojica nek ostanu na klupi definitivno. Islađani su ih izdominirali. Lijepo je rekao Samovojska da su nažalost nadigrali.


No srećom ovo nije a. postava :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 26/6/2018, 22:54

...nakon ovako ocajne partije kramarica..sve se manje cudim potezu nikole kalinica...bojim se da je dalic odigrao na krivu kartu..protiv argentine nije bio dobar..ovo protiv islanda koma...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 40 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum