ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest 18/6/2018, 10:53

vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:za razliku od maradone koji je bio odlican individualac i timski igrac koji je i prosjecne igrace cinio boljim..savicevic je bio vecinom individualni igrac...primjerice sjecam se jedne utakmice cini mi se sarajevo-buducnost...gdje je bio toliko sebican...makar je naredao u driblingu nekoliko igraca nije htio dodati loptu igracima u boljoj poziciji nego je htio sve sam zavrsiti na kraju ej zapucao sanse..a buducnost izgubila..to maradona nije radio...i to ej razlika između njega i savicevica....savicevic takvo sto nije mogao raditi u zvezdi i milanu sto je radio u buducnosti...


ali je zato razbio barcelonu u finalu lš '94 i bayern u prvoj utakmici polufinala '91...
tocno...ali uz razliku do maradone imao je pokraj sebe odlicne igrace..maradona je sam takorec uz prosjecnu momcad na sp 1986 razbio engleze,belgijance i njemce u finalu


ne bih se složio da je argentina '86 bila prosečna ekipa. lošija mu je bila ona '90. 
ali da su imali jačih ekipa od '86-imali su i to dosta.

Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 18/6/2018, 10:57

Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:za razliku od maradone koji je bio odlican individualac i timski igrac koji je i prosjecne igrace cinio boljim..savicevic je bio vecinom individualni igrac...primjerice sjecam se jedne utakmice cini mi se sarajevo-buducnost...gdje je bio toliko sebican...makar je naredao u driblingu nekoliko igraca nije htio dodati loptu igracima u boljoj poziciji nego je htio sve sam zavrsiti na kraju ej zapucao sanse..a buducnost izgubila..to maradona nije radio...i to ej razlika između njega i savicevica....savicevic takvo sto nije mogao raditi u zvezdi i milanu sto je radio u buducnosti...


ali je zato razbio barcelonu u finalu lš '94 i bayern u prvoj utakmici polufinala '91...
tocno...ali uz razliku do maradone imao je pokraj sebe odlicne igrace..maradona je sam takorec uz prosjecnu momcad na sp 1986 razbio engleze,belgijance i njemce u finalu


ne bih se složio da je argentina '86 bila prosečna ekipa. lošija mu je bila ona '90. 
ali da su imali jačih ekipa od '86-imali su i to dosta.
nisam rekao d aje bila losa...nego ono nisu sigurno tada bili u top 3 momcadi definitvno...imali su u toj mocadi '86 mozda jos jednog dva igraca koji su kvalitetni..ali u prosjeku momcad koja nije kotirala za naslov bez obzira na maradonu..no imali su igrace koji su tad disali timski...ono po principu daj loptu maradoni a mi drugi cemo glavom u protivnicke kopacke..igrali su tad dosta atipicno za juznoamericke momcadi...bolaj im ej repka bila 1990 i to dosta ali jbg nisu disali timski kao 1986..bilo ej tu i trzavica među 'zvijezdama' u samoj momcadi argentine koje nije mogao ni maradona primiriti i to ih ej vjerojatno kostalo naslova mada su bili među 2,3 najuza kandidata
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest 18/6/2018, 10:59

jasambrend wrote:
pizzon wrote:HRVATI ODUŠEVLJENI IGROM SRBIJE: Evo šta tamošnji mediji pišu o pobedi Orlova nad Kostarikom
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 1524823_aaaa04_ls

https://www.kurir.rs/mundijal-2018/3070195/hrvati-odusevljeni-igrom-srbije-evo-sta-tamosnji-mediji-pisu-o-pobedi-orlova-nad-kostarikom

A zapravo nas boli kurac... :coffee

kad biste ga imali :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest 18/6/2018, 10:59

09:43 - SELEKTOR HRVATSKE VRATIO KUĆI KALINIĆA

Hrvatski mediji prenose, da je Mundijal za napadača Milana završen jer je odbio da uđe u igru pet minuta pre kraja meča protiv Nigerije, uz obrazloženje da ga bole leđa. Iako vest još uvek nije zvanično potvrđena, tamnošnja javnost očekuje da će se to dogoditi na konferenciji za medije koja je zakazana za ponedeljak poslepodne.




pravilno !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 18/6/2018, 11:04

pizzon wrote:
jasambrend wrote:
pizzon wrote:HRVATI ODUŠEVLJENI IGROM SRBIJE: Evo šta tamošnji mediji pišu o pobedi Orlova nad Kostarikom
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 1524823_aaaa04_ls

https://www.kurir.rs/mundijal-2018/3070195/hrvati-odusevljeni-igrom-srbije-evo-sta-tamosnji-mediji-pisu-o-pobedi-orlova-nad-kostarikom

A zapravo nas boli kurac... :coffee

kad biste ga imali :))
imamo mi..samo realno kolarov do gola se i nije nesto posebno vidio...bio je bolji onaj ka'k se zove sto je fulao cisti zicer...njega je bilo svugdje po terenu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by marcellus 18/6/2018, 11:04

čekam samo dok mi s ovom invalidnom igrom naletimo na nikad bolji island i argentinu koja će na nama tražiti prolaz dalje, a srbi na šiptare švicarce i brazil

_________________
Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest 18/6/2018, 11:06

brazil je isto raspasana banda. mnogo, mnogo tanka ekipa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by L'âme 18/6/2018, 11:07

Serbia Strong wrote:
claire wrote:w
kid wrote:
Jurgen Kalinić
Dietmar Mandzukic :-D


pa bio onaj što igrao u dinamu: michael mikić... Basketball
Mihael Mikic :-D 
Ne Michael :~

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 18/6/2018, 11:07

marcellus wrote:čekam samo dok mi s ovom invalidnom igrom naletimo na nikad bolji island i argentinu koja će na nama tražiti prolaz dalje, a srbi na šiptare švicarce i brazil
evo sto je realan covjek
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by T. 18/6/2018, 11:07

pizzon wrote:

09:43 - SELEKTOR HRVATSKE VRATIO KUĆI KALINIĆA



Hrvatski mediji prenose, da je Mundijal za napadača Milana završen jer je odbio da uđe u igru pet minuta pre kraja meča protiv Nigerije, uz obrazloženje da ga bole leđa. Iako vest još uvek nije zvanično potvrđena, tamnošnja javnost očekuje da će se to dogoditi na konferenciji za medije koja je zakazana za ponedeljak poslepodne.




pravilno !
ovo je dobar znak...
tako je ćiro '98 potjerao cvitanovića...
atmosfera u momčadi je bitna stvar na turnirskim natjecanjima...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by veber 18/6/2018, 11:10

marcellus wrote:čekam samo dok mi s ovom invalidnom igrom naletimo na nikad bolji island i argentinu koja će na nama tražiti prolaz dalje, a srbi na šiptare švicarce i brazil
javio se nogometni stručnjak. kužiš se u nogomet kao i ja.

ne znam ni tko igra, jedino je dobro kaj me stari ne davi s ručcima jer mora gledat tekme :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vili40 18/6/2018, 11:10

gledam španjolce pa portugalce pa ovu napast od meksika,nisu baš lijepi i stasiti ali svaki ima petnajstak kila manje pa lete i zuje travnjakom ko ziko komarci a ti ih fataj dok ti ne otpadnu jaja. :D
Drugi je to nogomet,treba trčat i zujit a ne čekat loptu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 18/6/2018, 11:16

vili40 wrote:gledam španjolce pa portugalce pa ovu napast od meksika,nisu baš lijepi i stasiti ali svaki ima petnajstak kila manje pa lete i zuje travnjakom ko ziko komarci a ti ih fataj dok ti ne otpadnu jaja. :D
Drugi je to nogomet,treba trčat i zujit a ne čekat loptu.
nema to toliko veze sa izgledom..vec jednostavno nismo mi a ni reprezentacije kao nekad i juga sa ovih prostora...trkacke momcadi...osim pojedinaca...tu se igra nogomet po sistemu daj mi loptu u noge a ja je cekam pa sto napravis..i uzda s evise u indivudalnu kvalitetu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by L'âme 18/6/2018, 11:17

Od Mehikanac nijedan nema više od 60 kg..možda onih par viših do 70..ali brzi su k'o munje... bom

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 18/6/2018, 11:18

jedan od najboljih biser-opravdanja ili zajebancija koje sam ikad cuo od nogometih strucnjaka sa ovih prostora je bila od sekularca akd su ga pitali zasto ej uvijek bio problem trcanje ovdasnjih nogometasa..a on izvalio 'teske kosti' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by T. 18/6/2018, 11:18

claire wrote:Od Mehikanac nijedan nema više od 60 kg..možda onih par viših do 70..ali brzi su k'o munje... bom
to im je od chilli papričica, dobra probava...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 18/6/2018, 11:19

meksikanci su uvijek zujali...no prije ih je jebala taktika,neiskustvo..a i tanak kadar..no danas uz zujanje odlicno su i takticki i tehnicki potkovani
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Guest 18/6/2018, 11:24

T. wrote:
claire wrote:Od Mehikanac nijedan nema više od 60 kg..možda onih par viših do 70..ali brzi su k'o munje... bom
to im je od chilli papričica, dobra probava...


nitro prdeži? :roll Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vili40 18/6/2018, 11:27

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:gledam španjolce pa portugalce pa ovu napast od meksika,nisu baš lijepi i stasiti ali svaki ima petnajstak kila manje pa lete i zuje travnjakom ko ziko komarci a ti ih fataj dok ti ne otpadnu jaja. :D
Drugi je to nogomet,treba trčat i zujit a ne čekat loptu.
nema to toliko veze sa izgledom..vec jednostavno nismo mi a ni reprezentacije kao nekad i juga sa ovih prostora...trkacke momcadi...osim pojedinaca...tu se igra nogomet po sistemu daj mi loptu u noge a ja je cekam pa sto napravis..i uzda s evise u indivudalnu kvalitetu...
ne samo mi,pregazilo vrijeme i engleze i nijemce i dance i šveđane itd.U tom "latino" nogometu je budućnost.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by vuksadinare 18/6/2018, 11:29

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:gledam španjolce pa portugalce pa ovu napast od meksika,nisu baš lijepi i stasiti ali svaki ima petnajstak kila manje pa lete i zuje travnjakom ko ziko komarci a ti ih fataj dok ti ne otpadnu jaja. :D
Drugi je to nogomet,treba trčat i zujit a ne čekat loptu.
nema to toliko veze sa izgledom..vec jednostavno nismo mi a ni reprezentacije kao nekad i juga sa ovih prostora...trkacke momcadi...osim pojedinaca...tu se igra nogomet po sistemu daj mi loptu u noge a ja je cekam pa sto napravis..i uzda s evise u indivudalnu kvalitetu...
ne samo mi,pregazilo vrijeme i engleze i nijemce i dance i šveđane itd.U tom "latino" nogometu je budućnost.
pa gledajuci recimo argentinu,kostariku,peru i dijelom brazil bas i ne...prije africke momcadi..ali kdo njih ej kronicni problem disciplina u igri...inace kad bi se toga rjesili najjaci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Hektorović 18/6/2018, 11:58

vuksadinare wrote:...jos ne mogu shvatiti d adalic vadi kramrica i rebica najbolej do tad igrace na terenu van..neko kaze zatvarao ej utakmicu vodi 2-0..ok....ali nigerija nije ta klasa da ti moras zatvarati utakmicu..nismo mi talijani..srbija zatvar zadnjih petnaest dvadeset minuta utakmicu protiv kostarike..ej cekaj malo...prave momcadi to dokusuraju...bez obzira na vodstvo momcadi...tu se autoritet podize

"Čuvanje rezultata", odlika svih ex yu momčadi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu! - Page 15 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum